banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 17:40 Danas je 28 Jun 2026, 17:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 499  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 04 Jun 2015, 09:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2011, 23:38
Postovi: 4535
evo prodaću ti ja telefon sa m:sera, samo izaberi koji ćeš dual :D

Citiraj:
Cao! Moze pomoc oko kupovine telefona do 300 KM
Nisam neki zahtjevan korisnik, od aplikacija koristim najvise ebay, viber, scribd i outlook i citam portsle i slicno. i voljela bih da tel podrzava dual sim
Sad cu napisati telefone koji su do 300 KM

_________________
"Tamo gdje se vlada, tu postoje mase; a gdje su mase, tu postoji potreba za robovanjem. Gdje ima robovanja, individue su malobrojne, i one imaju protiv sebe instinkte i savjest stada."
Friedrich Nietzsche


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2015, 22:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 31 Jul 2011, 10:31
Postovi: 458
Treba mi makina jedna do 40 KM. Dajte neke prijedloge, po mogućnosti neki paket broj + mob, gledao sam na sajtu mtela ali ne mogu naći te slabije modele.. Takođe sam gledao i na haloo sajtu ali oni imaju neki od 89 KM, ništa jeftinije. Znači neki tel do 40km, nije bitno samsung, nokia, itd. (svi jeftini modeli u opticaju), po mogućnosti da broj uz njega dobijem, mreža nije bitna.. Poz :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2015, 22:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9617
Samsung u mtelu u Friend paketu 19 KM.

http://www.mtel.ba/webshop-proizvod/Tel ... -E1200/325

Ili svrati u nedjelju na pijacu automobila. Bude na buvljaku mobilnih do 40 kermi.


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2015, 22:31 
Pffff, za 40 uzmes avion na buvljaku...


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Jun 2015, 23:06 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 31 Jul 2011, 10:31
Postovi: 458
Choban je napisao:
Samsung u mtelu u Friend paketu 19 KM.

http://www.mtel.ba/webshop-proizvod/Tel ... -E1200/325


Ovako nešto sam i tražio, znači 19km, dobijem broj i koja je obaveza moja, da taj broj bude u funkciji godinu dana ili šta pošto stvarno se slabo razumijem u te pakete mtel-a?

Mrsko mi sad po pijaci hodati, hoću "ganjc" fon :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 14:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5011
Lokacija: Banja Luka
19 KM i bacis novu karticu kad ispucas sto ima na njoj. nemas nikakvu obavezu prema Mtelu

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 15:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 16 Jun 2011, 12:04
Postovi: 9617
Friend je klasični prepaid.

Ima i na eronetu Alcatel za 25 KM u Hej box-u (Eronetov prepaid)
http://www.hteronet.ba/privatni-korisni ... atel-1040x


Vrh
  
 
PostPoslato: 05 Jun 2015, 21:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Maj 2015, 11:09
Postovi: 23
sxwy je napisao:
Cao! Moze pomoc oko kupovine telefona do 300 KM
Nisam neki zahtjevan korisnik, od aplikacija koristim najvise ebay, viber, scribd i outlook i citam portsle i slicno. i voljela bih da tel podrzava dual sim
Sad cu napisati telefone koji su do 300 KM
samsung galaxy grand neo plus(njega svi preporucuju, ali mu je rezolucija losa, sestra ima, brz je telefon, ali preglomazan i ne moze se drzati fino)
lg l 90 dual(odlican ekran, mana prednja vga kamera)
lg l bello(nema dual sim)
lgg2 mini(nema dual sim do 300 Km)
lg l9II isto ne podrzava dual sim
samsung galxy s3 polovan(isto nema dual sim)

Napisite mi molim vas i svoje prijedloge, ovi s mi bili nekako njatraktivniji nakon razgledanja
Gdje je uopste pouzdano kupiti telefon u Bl? I da li je bolje novi ili polovan?
A za kupovinu onine da li se moze proci bez carine i koji je pouzdan sajt?


grand neo je odlican, ostali navedeni imaju bolju kameru ali bez dual sima,, mnogi ga imaju i brz je dosta


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2015, 20:26 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Jul 2013, 17:14
Postovi: 137
Sta mislite o lg g2 mini dual sim?


Vrh
  
 
PostPoslato: 06 Jun 2015, 22:34 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1985
Lokacija: Источно Сарајево
Brat ima taj, samo sa jednim simom, odličan telefon.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 18:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Okt 2010, 10:22
Postovi: 838
Dvoumim se između Nexusa 4 i Huawei P6, šta biste preporučili? Najveća prednost Nexusa je definitivno stock Android i ažuriranje softvera, dok s druge strane P6 ima fantastičan dizajn, čini mi se bolju kameru, kao i autonomiju baterije. Ako neko prodaje jedan od ova dva telefona, po korektnoj cijeni, i to sa 16GB interne memorije, možda bismo se mogli dogovoriti :D
Ili neka treća opcija za 260-270 KM?


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 18:22 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6948
ima moj buraz nexus 4 ..16gb verzija..telefon je stvarno ocuvan...mislim da idu i neke futrole...ako so zainteresovan..javi se na pm..da ti posaljem broj oa ga zovi


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 18:25 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1985
Lokacija: Источно Сарајево
I ja bih prije Nexus 4, mada je 99% završio sa zvaničnim ažuriranjem softvera, ali će sigurno dugo imati podršku na XDA.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 18:26 
P6 laguuuuuuuje, onaj huawei softver ga pojede.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 18:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Odakle narucujete ovaj Lenovo stroj za te pare?


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 18:29 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6948
i mislim da bi se mogao dogovoriti sa njim za tu cijenu ...iako je ranije spominjao nekih 300km,ali nije nek trgovac :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 18:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4957
Lokacija: Yugoslavia
shakal je napisao:
Odakle narucujete ovaj Lenovo stroj za te pare?

http://www.pandawill.com/happy-hour/?current=sunday

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 18:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ni regularna cijena od 103 nije mnogo... Ucini mi se ili ima gorila glass?


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 18:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4957
Lokacija: Yugoslavia
Pa da, stari je model pa zato košto samo toliko a realno vrijedi puno više.
Ima Gorilla Glass II.

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 07 Jun 2015, 18:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Odlicno, rijesio sam izbor novog telefona. Baterija, dual sim i gg... Kupljeno.


Vrh
  
 
 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 206, 207, 208, 209, 210, 211, 212 ... 499  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 0 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs