banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 16:17 Danas je 28 Jun 2026, 16:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 499  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 29 Apr 2015, 23:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9629
Ja sam kupio telefon sa Pandawilla 14.4. Poslali su ga 17.4. ovamo. 25.4. je bio u Sarajevu, i isti dan (subota) proslijedjen za Banjaluku. U ponedeljak oko 10 ujutru me zvali sa carine da dodjem po njega.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2015, 10:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Jan 2011, 15:31
Postovi: 244
http://m.aliexpress.com/item/3229305383 ... sitedetail

Sta reci...


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2015, 10:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2010, 11:56
Postovi: 4957
Lokacija: Yugoslavia
Fake. Ovaj model (Lenovo S90c) uopšte ne postoji, a i da postoji nema šanse da bi bio tako jeftin s obzirom na specifikacije.

_________________
Vi svi pripadnici sekretarijata haškog tribunala možete samo da prihvatite da mi popušite kurac.
Moji pravni savetnici nisu moji branioci i zato ne moraju da ispunjavaju pravilničke uslove koji su predviđeni za branioce.
Oni samo moraju da ispune one uslove koje im ja propišem, a vi samo dalje ometajte pripremu moje odbrane, pa ćete na kraju morati da pojedete sva govna koja ste izasrali.
Jebem vam majku svima, počevši od Hansa Holciusa pa nadalje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2015, 11:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 30 Jan 2011, 15:31
Postovi: 244
vidim sad da je na listi fake telefona,.al bas nerealno da telefon takvih specifikacija bude tako jeftin.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2015, 13:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
goxon je napisao:
nemoj nokiu 630. ne radi joj vajber najbolje

u kom smislu? ja sam zeni kupio taj fon i vec 4 mjeseca ga koristi i nema nikakvih problema sa istim

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2015, 20:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ako si uradio Denim update onaj on je popravio te greske sa viberom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2015, 22:05 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
nisam nista ja uradio, WP se update-uje sam, kao i iOS, cim se pusti
a greske sa Viberom su popravili njegovi tvorci (cini mi se da su problemi nastali na prelazu sa WP 8 na WP 8.1)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2015, 22:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Okt 2010, 15:52
Postovi: 17355
http://www.univerzalno.com/proizvod/lg_l65_d280

planirao sam uzeti ovaj telefon, pa eto da pitam jel dobar za ovu cijenu i kakvih falinki ima? :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 13 Maj 2015, 22:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Jan 2009, 02:00
Postovi: 6815
Lokacija: Banja Luka
Bježi od univerzalnog.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2015, 10:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Gospodo, imam pitanje. Treba nam za firmu nekih par telefona, displej 5-6", najjbitnije je da ima sto jacu bateriju koja ce sto duze izdrzati rad odredjenje aplikacije i 2-3 sata poziva dnevno. Sta preporucujete?


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2015, 13:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6948
samsung note :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2015, 13:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Jel mora biti neki brend ili moze neki kinez tipa THL onaj sa 5" i baterija 5000 mAh to bi ti bilo vise nego dovoljno :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2015, 14:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Ma nebitan je brend, samo da moze baterija sto duze izdurati i da je velicina 5-6".


edit: Po mogucnosti da ga ima na m:telu ili da se moze nabaviti u toku sledece sedmice.


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2015, 15:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6948
nokia lumia 1320 ....mislim da ne bi trebao biti skup u mtelu...dobra baterija,a posto je za posla.. 6" je preporucljivo

*ima na stanju


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2015, 18:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9055
Baterija je ok kod 1320,samo, dali može wp podržavati te aplikacije?


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Maj 2015, 19:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ja uzeo Lumia 635, prosto sam iznenadjem fluidnoscu WPa... Iako nisam bas bio za WP, ali ajd reko da probam.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Maj 2015, 00:21 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
wizzy_bl je napisao:
nokia lumia 1320 ....mislim da ne bi trebao biti skup u mtelu...dobra baterija,a posto je za posla.. 6" je preporucljivo

*ima na stanju

obzirom da L1020 m:ser cijeni 500+ kemi, strah me pitati koliko je L1320

Sehxor je napisao:
Ja uzeo Lumia 635, prosto sam iznenadjem fluidnoscu WPa... Iako nisam bas bio za WP, ali ajd reko da probam.

mene je WP odusevio, onda mi je tek postalo jasno svo ono kukanje korisnika Androida ili kako ga sami zovu lagdroid i bugdroid :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Maj 2015, 00:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9055
1320 je mob srednje klase i ,osim baterije,u svemu je lošiji i jeftiniji od 1020.


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Maj 2015, 00:51 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
BSE je napisao:
mene je WP odusevio, onda mi je tek postalo jasno svo ono kukanje korisnika Androida ili kako ga sami zovu lagdroid i bugdroid :)


Ovo je prvi put da koristim WinMo nakon verzije 5 cini mi se da sam tu imao na Omniji staroj davno, uspio sam pronaci sve app sto sam koristio na androidu, prosto nevjerovatno kako sa samo 512 mb rama radi, igrice i sve ostale aplikacije otvara momentalno, nema nikakvog UI laga. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 25 Maj 2015, 07:32 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10487
Lokacija: Banja Luka
Sehxor je napisao:
BSE je napisao:
mene je WP odusevio, onda mi je tek postalo jasno svo ono kukanje korisnika Androida ili kako ga sami zovu lagdroid i bugdroid :)


Ovo je prvi put da koristim WinMo nakon verzije 5 cini mi se da sam tu imao na Omniji staroj davno, uspio sam pronaci sve app sto sam koristio na androidu, prosto nevjerovatno kako sa samo 512 mb rama radi, igrice i sve ostale aplikacije otvara momentalno, nema nikakvog UI laga. :)

cak i da pootvaras 10 aplikacija, radice isto

hadzidado je napisao:
1320 je mob srednje klase i ,osim baterije,u svemu je lošiji i jeftiniji od 1020.

ima bolji cpu i gpu i ti tvrdis da je, osim baterije, u svemu losiji?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
  
 
 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 203, 204, 205, 206, 207, 208, 209 ... 499  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs