banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 23 Maj 2024, 22:36

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5957 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 298  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Nov 2020, 19:13 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 12 Sep 2012, 23:07
Postovi: 2036
hadzidado je napisao:
Uređaji u slobodnoj prodaji imaju garanciju od 1g s kojom moš dupe obrisati.
To jeste, po meni je bolje platiti vise ali dobiti 2 godine garancije prave, a ne ove pilicarske radnje, osim ako nisi dobar sa gazdom i znas da te nece zezati. Zato se uzima od provajdera, pogotovo Apple uredjaji. Ne smiju nista cackati, samo uzeti sifru od icloud i to je to. Bas sam pitao momka, tako im receno kazu spakujes i saljes u ovlasteni servis...


Sent from my iPhone using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Nov 2020, 21:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2848
danijell je napisao:
Pa i sa ovom u mtel-u često možeš isto.
to je bilo nekada..odavno su ozbiljni sa reklamacijama

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Nov 2020, 20:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Jul 2020, 15:33
Postovi: 113
Već sam pitao prije 2-3 mjeseca ali opet ću... Da nije neko slučajno uzeo u m:tel-u ovu "Kombinuj 5" tarifu sa mjesečnom pretplatom od 5,85KM koja se omogućava samo korisnicima koji prenesu broj u m:tel mrežu?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2020, 09:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
Nisi dobio odgovor zato sto ljudi obicno bjeze od Mtela, a ne ka Mtelu

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2020, 09:47 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 31 Jan 2013, 18:13
Postovi: 2848
istice ugovor uskoro..ako ne uzmem tel imam li kake benefite..?? paket M+

Sent from my Mi 9 Lite using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2020, 10:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Jul 2020, 15:33
Postovi: 113
@dadotb Imaš mogućnost ako se vežeš na 24 mj. UO bez telefona, da biraš 20% manja pretplata ili ista cijena pretplate ali 8GB neta.

@goxon Ja rekoh, da se nije nešto promjenilo?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Nov 2020, 14:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 14 Feb 2012, 09:14
Postovi: 335
imao sam M tarifu, presao sam na Eronet i trenutno sam bas zadovoljan. pretplata 20KM


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 11:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Kad gledam ponudu tarifa na njihovom sajtu treba mi sudski tumač da bi razumio šta je pissac htio reći.

Može li neko objasniti ovu XY net tarifu, htio sam staroj da promjenim da ima malo više podataka. Ona koristi sad onaj paket 1GB/3,50 KM/7 Dana. Sad sam htio da prebacim na 4GB/4 KM/7 DAna.

Jel ima neki zajeb koji ja nisam skontao ili je sve regularno s ovom tarifom? Da li mogu stari brojevi da aktiviraju ili je samo za nove korisnike.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 11:26 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39450
Lokacija: Месечева икра
Kakva je situacija sa dobijanjem i slanjem listinga na mail?

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 11:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Jul 2020, 15:33
Postovi: 113
@Last December Kako ona trenutno koristi 1GB po cijeni od 3,5KM to bi značilo da je ona na jednoj od tarifa (opuštencija ili standardica). Da bi koristila tarifnu opciju 4GB 7 dana za 4KM, mora se prebaciti na XY Net tarifu. Promjenu tarife može jednostavno odraditi kroz moj meni na *100# ili kroz m:go BiH aplikaciju. Kad promjeni tarifu na XY Net, onda će joj se pojaviti da može da kupi tarifnu opciju 4GB 7 dana za 4KM.

@_зока Za listing moraš podnijeti zahtjev na šalteru m:tel-a i tada biraš da li da ti listing pošalju na email/kućnu adresu ili šalter m:tel-a. Ovo nije trajna mogućnost, tj. ne može ti svaki mjesec automatski stizati listing već svaki mjesec moraš podnijeti zahtjev za isti.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 12:01 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39450
Lokacija: Месечева икра
Fala.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 12:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
tech_love je napisao:
@Last December Kako ona trenutno koristi 1GB po cijeni od 3,5KM to bi značilo da je ona na jednoj od tarifa (opuštencija ili standardica). Da bi koristila tarifnu opciju 4GB 7 dana za 4KM, mora se prebaciti na XY Net tarifu. Promjenu tarife može jednostavno odraditi kroz moj meni na *100# ili kroz m:go BiH aplikaciju. Kad promjeni tarifu na XY Net, onda će joj se pojaviti da može da kupi tarifnu opciju 4GB 7 dana za 4KM.

@_зока Za listing moraš podnijeti zahtjev na šalteru m:tel-a i tada biraš da li da ti listing pošalju na email/kućnu adresu ili šalter m:tel-a. Ovo nije trajna mogućnost, tj. ne može ti svaki mjesec automatski stizati listing već svaki mjesec moraš podnijeti zahtjev za isti.


Sad je probala da provjeri plan, piše da nema aktivni plan. Kad je nazvala *147*1# piše da nije dostupno na njenom tarifnom modelu. Ne kontam. Jel za ovo potrebno biti na postpaidu ili?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 12:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3089
Ne mora se svaki mjesec traziti listing... Napisi pismo ili mail, trazi listing da ti dostavljaju tu i tu i kraj price.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 13:05 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Jul 2020, 15:33
Postovi: 113
Last December je napisao:

Sad je probala da provjeri plan, piše da nema aktivni plan. Kad je nazvala *147*1# piše da nije dostupno na njenom tarifnom modelu. Ne kontam. Jel za ovo potrebno biti na postpaidu ili?


Ajde da prvo kažeš koju tarifu ona sada koristi? Da li je ona na dopuni (nema nikakve mjesečne račune, nego samo kupuje dopune) ili je na nekoj Kombinuj tarifi (ima mjesečni račun + što može da kupi dopune)?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 13:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5038
Lokacija: Gradiška
tech_love je napisao:

@_зока Za listing moraš podnijeti zahtjev na šalteru m:tel-a i tada biraš da li da ti listing pošalju na email/kućnu adresu ili šalter m:tel-a. Ovo nije trajna mogućnost, tj. ne može ti svaki mjesec automatski stizati listing već svaki mjesec moraš podnijeti zahtjev za isti.


Ne znam od kud ti to da se svaki mjesec mora podnosti zahtjev za listing. Meni uz račun dolazi na e-mail zadnjih više od dvije godine, pošalju mi prvo račun i nakon par sati stigne i listing


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 14:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
tech_love je napisao:
Last December je napisao:

Sad je probala da provjeri plan, piše da nema aktivni plan. Kad je nazvala *147*1# piše da nije dostupno na njenom tarifnom modelu. Ne kontam. Jel za ovo potrebno biti na postpaidu ili?


Ajde da prvo kažeš koju tarifu ona sada koristi? Da li je ona na dopuni (nema nikakve mjesečne račune, nego samo kupuje dopune) ili je na nekoj Kombinuj tarifi (ima mjesečni račun + što može da kupi dopune)?


Na prepaidu je, nema ugovora, zato i pitam jel treba imati ugovor za ovo?
Zbunjen sam jer je zavedeno pod DOPUNA.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 14:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2020, 15:23
Postovi: 3089
Last December je napisao:
Kad gledam ponudu tarifa na njihovom sajtu treba mi sudski tumač da bi razumio šta je pissac htio reći.

Može li neko objasniti ovu XY net tarifu, htio sam staroj da promjenim da ima malo više podataka. Ona koristi sad onaj paket 1GB/3,50 KM/7 Dana. Sad sam htio da prebacim na 4GB/4 KM/7 DAna.

Jel ima neki zajeb koji ja nisam skontao ili je sve regularno s ovom tarifom? Da li mogu stari brojevi da aktiviraju ili je samo za nove korisnike.


*100# pa tarifni planovi (čini mi se opcija br.3), aktiviraš XY i ostaje stalno aktivno, automatski se obnavlja svakih 7 dana ukoliko ima dovoljan iznos na raččunu (4KM)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 15:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Mar 2005, 13:53
Postovi: 493
Kaže ona da nema ponuđene opcije za tu tarifu kad uđe u meni :/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 15:31 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Jul 2020, 15:33
Postovi: 113
@Last December Prvo mora promjeniti tarifu da bi imala tarifnu opciju 4GB 7 dana za 4KM. A evo i kako:

Pozvati *100#, zatim odabrati broj 6 (Opcije), zatim odabrati broj 3 (Promjena tarifnog modela), pa zatim broj 1 (Promjena tarifnog modela) i onda odabrati broj gdje piše "Tarifni model XY Net".

Kad ovo sve završi, onda će joj se pojaviti tarifna opcija 4GB 7 dana za 4KM tako što pozove *100# a zatim odabere 1 (Kupi internet) a potom broj 3 (XY Plan) te onda broj 1 za aktivaciju.

To je to, najprostije objašnjeno...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 15:38 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 21 Jul 2020, 15:33
Postovi: 113
despot777 je napisao:

Ne znam od kud ti to da se svaki mjesec mora podnosti zahtjev za listing. Meni uz račun dolazi na e-mail zadnjih više od dvije godine, pošalju mi prvo račun i nakon par sati stigne i listing


Automatsko slanje listinga je ukinuto taman negdje prije 2+ godine kada je pokrenut novi portal Moj M:tel. Od tada, listing se može dobijati samo na zahtjev korisnika i to svaki mjesec se mora podnositi zahtjev.

Starim korisnicima koji su imali ovu uslugu, ona i dalje ostaje...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 5957 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 199, 200, 201, 202, 203, 204, 205 ... 298  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs