banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 28 Jun 2026, 03:18 Danas je 28 Jun 2026, 03:18

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 499  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 14 Dec 2014, 09:51 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1540
OK telefončić za nekog ne pretjerano zahtjevnog korisnika. :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 19:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Tempered glass da li i koliko fon gubi na osjetljivosti osjetljivosti ekrana? Iskustva. Stigao mi jutros za mi3 pa ne znam bas sad se nesto dvoumim.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 19:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Stavi ga pa vidi kad vec imas, ako ti se ne svidi, lako ga mozes skinuti i ponovo upotrebljavati. Ja mislim da ce uticati na osjetljivost jer ipak dodaje prostor izmedju toucha i prsta.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 20:13 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2013, 16:56
Postovi: 384
Ima li neko Samsung Neo Grande,zanima me kako sluzi ?

P.S. Ko god planira kupiti telefon,Huawei neka ne kupuje nikako !

_________________
Nemam vremena


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 20:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6948
Sta je problem za huawei


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 20:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ne svidja joj se oblik, a vjerovatno generalizuje proizvodjaca na osnovu nekog kvara :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 20:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4224
Lokacija: Banja Luka
sa huaweijem nemam problema evo vec godinu i po


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 21:13 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Feb 2009, 12:35
Postovi: 14886
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Imal ko Lenovo s660?

_________________
Пао је у блато и осјетио цијев. Видио је фацу брадату и дрску.
Видио је смрт и чуо је ријечи, добродошли у Републику Српску!


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 21:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2013, 16:56
Postovi: 384
Ko je spomenuo oblik telefon? :roll:
Problem je sto cesto zasteka ,tastaturu znam cekati po 5-10min,a da ne pricam da sam pocne pustati muziku :sad5:
nemam mnogo aplikacija i ne vjerujem da ima virus .. znam nepar ljudi koji se zale na slicne probleme kod Huawei-a

_________________
Nemam vremena


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 21:55 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2503
A koji Huawei? Vjerovala ili ne, proizvodi ta firma više od jednog modela telefona.
Moj prethodni telefon je bio Huawei Y200, a sada je Huawei P6, i ta dva telefona osim imena proizvođača nemaju ama baš ništa zajedničko.


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 22:01 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1985
Lokacija: Источно Сарајево
Sehxor je napisao:
Stavi ga pa vidi kad vec imas, ako ti se ne svidi, lako ga mozes skinuti i ponovo upotrebljavati. Ja mislim da ce uticati na osjetljivost jer ipak dodaje prostor izmedju toucha i prsta.


Dodaje i ona obična naljepnica prostor, a ja lično ne primjećujem razliku. Tempered je koliko vidim 0,3mm debljine i čini mi se da ne bi trebalo uticati na touch.

BL Boy, hajde probaj pa nam javi kako ti se čini, jer sam i ja kontao sebi da nabavim.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 22:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Dec 2013, 16:56
Postovi: 384
Ma sta kazes, ima vise modela :sad5:
I moj je neki Y al sam zaboravila koji tacno..

_________________
Nemam vremena


Vrh
  
 
PostPoslato: 14 Dec 2014, 22:22 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 14 Maj 2007, 17:57
Postovi: 2503
Pa malo je bezveze ocrniti proizvođača na osnovu telefona niže klase.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Dec 2014, 22:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
mara- je napisao:
Sehxor je napisao:
Stavi ga pa vidi kad vec imas, ako ti se ne svidi, lako ga mozes skinuti i ponovo upotrebljavati. Ja mislim da ce uticati na osjetljivost jer ipak dodaje prostor izmedju toucha i prsta.


Dodaje i ona obična naljepnica prostor, a ja lično ne primjećujem razliku. Tempered je koliko vidim 0,3mm debljine i čini mi se da ne bi trebalo uticati na touch.

BL Boy, hajde probaj pa nam javi kako ti se čini, jer sam i ja kontao sebi da nabavim.

Evo stavio sam ga i mogu reci da nema ama bas nikakvog uticaja na osjetljivost ekrana. Kupio sam nilkin tempered glass. Vjerujem da je gorilla glass dobar, ali ipak je sigurnije sa dodatnom zastitom.


Vrh
  
 
PostPoslato: 15 Dec 2014, 22:33 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1985
Lokacija: Источно Сарајево
E super, hvala za informacije. Čisto onako ukucam na eBay nilkin tempered nexus 4 i prvi tempered koji mi je izbacio košta 96 dolara i prodao ih je 163. Ne mogu da vjerujem.

Naravno, kineski tempered je normalne cijene, 5-6 dolara, oznake 9H+ i hvale ih.

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Dec 2014, 19:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
I ovaj nilkin je kineski i 9h+ ma sta to znacilo dobar je ;)


Vrh
  
 
PostPoslato: 16 Dec 2014, 22:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Apr 2010, 16:00
Postovi: 1540
Nilkin je poznat proizvođač tih stakala, folija i maskica ako sam dobro upratio...
Trebalo bi biti kvalitetno.


Vrh
  
 
PostPoslato: 18 Dec 2014, 13:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2008, 10:47
Postovi: 1978
Lokacija: bajna luka
Nilkinove futrola i stakla su najskuplja. Tj skuplja od ostalih. Valjda bi trebalo da valjaju necemu.


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Dec 2014, 00:00 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 10 Nov 2009, 16:08
Postovi: 1985
Lokacija: Источно Сарајево
Možda i jesu ali 96 dolara za temered glass?

_________________
https://peugeotclub.ba/


Vrh
  
 
PostPoslato: 19 Dec 2014, 02:22 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Apr 2011, 20:33
Postovi: 1635
Kupih nekidan H G630. Za sada sve ok. Kamera je bolja od s3-ce, ostale ću vidjeti kasnije.

_________________
http://www.studiosaycheese.com www.facebook.com/saycheesebch


Vrh
  
 
 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 197, 198, 199, 200, 201, 202, 203 ... 499  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs