banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 27 Jun 2026, 06:41 Danas je 27 Jun 2026, 06:41

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 499  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 20 Sep 2014, 18:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Nokia Lumia 520 kosta 79 €.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2014, 18:16 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Gdje? Ja što god sam našao bilo je preko 100 evra. I napisao sam skoro.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2014, 18:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Mar 2014, 13:26
Postovi: 9054
I nešto skuplja 525 sa 1GB rama i koja radi tečno kao i 930.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2014, 18:18 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
http://www.cyberport.at/nokia-lumia-520 ... _1435.html

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2014, 18:19 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Ovo mi je isto kao i cijena telefona na Islandu.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2014, 18:20 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Ja tu kupio svoju Motorolu... dje problem?

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2014, 18:21 
Fak jea, ja uz'o svoj u sajberportu u 'amburgu....


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2014, 18:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Jan 2011, 19:09
Postovi: 3969
lemi_93 je napisao:
Ima li iko telefon Xperia M2? Kvari li se, kakav je software?


Premala rezolucija za toliki ekran, ostalo dobro.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2014, 18:35 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
<Enter_name> je napisao:
Ja tu kupio svoju Motorolu... dje problem?

Pa ti ćeš prije i na Island nego ja u Austriju.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2014, 18:35 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2010, 16:56
Postovi: 856
Kupio sam Xperiu M2 i zadovoljan sam. Cak i ekran izgleda dobro a mislio sam da ce se pikseli bas jasno primjetiti. Jedina mu je prava mana prednja kamera ako volite da slikate selfije (u koju grupu ne spadam). Jos sam kupio memorijsku od 16GB pa mi ni memorije ne bi trebali da zafali.


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2014, 19:12 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Nov 2007, 09:26
Postovi: 18390
Lokacija: Q5HW+6W
Zoka, ako treba - organizovacemo.

_________________
Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 20 Sep 2014, 19:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Sep 2013, 11:48
Postovi: 296
_зока je napisao:
I za razliku od jeftinih android telefona jeftini wp8 telefoni praktično i ne postoje.

licno u banjaluci za 190km uzeo lumiu 520 , a ima jos wp telefona jeftnih :)


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2014, 05:22 
Ima 510, nije los telefon, steta sto je wp sranje....

Nadam se sa ce u buducnosti napredovati kao OS.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2014, 11:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 555
Lumia 510 ima windows 7.8


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2014, 12:28 
Pardon, 520 sam mislio... svejedno je sr..., strasno ogranicen os...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2014, 15:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 555
Pa zavisi sta ocekujes od tel :) Ja posle 4 androida extra zadovoljan, prije stalno cackaj neke qrceve, romove, otkljucaji, slazi ovo ono i na kraju vazda nesto ne radi kako treba :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Sep 2014, 16:00 
Ocekujem da nema toliku ogranicenost. Prije bih sada uzeo i android koji laguje nego wp. Jednostavno mi fali milion sitnica koje android ima.


Vrh
  
 
PostPoslato: 23 Sep 2014, 23:05 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 12 Sep 2014, 08:11
Postovi: 80
Ova Lumia 520 nema blic.
Prijatelj skoro uzeo neki ZTE iz MTEL-a. Android, mislim da je display 4,5",1GB RAM. Doduse na pretplatu za 1km, ne znam ima li ga ovako u prodaji.

_________________
http://staznacisanjati.xyz
http://porukeza.xyz


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Sep 2014, 05:49 
I taj ZTE je mislim krsina, tj. ima jako slabe performanse...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Sep 2014, 08:17 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Avg 2005, 16:02
Postovi: 1035
Nekad si se kleo u ZTE :D


Vrh
  
 
 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 180, 181, 182, 183, 184, 185, 186 ... 499  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs