banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 25 Jun 2026, 15:23 Danas je 25 Jun 2026, 15:23

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 499  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Maj 2014, 08:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Mar 2005, 18:06
Postovi: 37116
Op, Tenssa i telefoni... Popravljamo se :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 08:35 
Sad sam napokon pra'o zadovoljan telefonom. :D

I za nauk sebi, nikada vise telefon ispod 5 inca displeya...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 11:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Milan je napisao:
Sad sam napokon pra'o zadovoljan telefonom. :D

I za nauk sebi, nikada vise telefon ispod 5 inca displeya...



Davno si ti rekao da ne radis nista ispod 5 incha :P


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 13:04 
If ju nou vot aj min...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 13:36 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2009, 23:36
Postovi: 54
Lokacija: Bezdan...
Ima neko huawei g510, kakav je?

_________________
Tell me what it is, that brings me back to you, tell me what it is I can't stop loving you


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 13:37 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Dobar. Za izbjegavanje.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 13:48 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2009, 23:36
Postovi: 54
Lokacija: Bezdan...
Što, šta mu je?

_________________
Tell me what it is, that brings me back to you, tell me what it is I can't stop loving you


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 14:55 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
MuskoBre je napisao:
Dobar. Za izbjegavanje.

Zbog?

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 15:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Feb 2013, 15:24
Postovi: 6469
Milan je napisao:
Vecina sopova ima najpopularnije modele i to je to... izbor nula bodova...


Nije da ih hvalim ali u ovom sopu se moze sve naruciti.. stize za par dana.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 15:08 
Kao i ostali sopovi, u sve i jednom se moze naruciti...


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 15:53 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Dec 2011, 14:40
Postovi: 599
Što se tiče Huawei G510, ja već imam drugi.
Prvi me je dobro služio, ali sam ga prodao jer mi je dosadio. Ali ovaj drugi je sranje. Spor, šteka, ukuca pa ga moram restartovati, haos. Uglavnom, rootovan je, ubačen novi rom, i sad ko fol radi kako treba.

Ali što se tiče te klase, Y530 mi je nekako bio puno bolji. Kako hardverski, tako i softverski.

_________________
Penis, to ti je kao kurac, samo manje.


Vrh
  
 
PostPoslato: 21 Maj 2014, 17:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6810
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Sinoc sam malo probao taj Y530, tecno radi i ljep mu je interface od huaweia taj novi, jedina zamjerka je sto se nije mogao na wifi povezati, iako su svi telefoni okolo mogli.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 08:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 555
Neće narod da shvati da Android koliko toliko normalno radi na telefonu od bar 600 KM i na više. A ko će toliko para lupati za tel. Imas gigu rama i tel steka, ma more razbio bih ga od zid.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 09:13 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Odavno ne pročitah nešto gluplje. Android radi savršeno i na telefonima od 200KM al' ne možeš ga zatrpati raznim pričajućim mačkama, psima i kurcima-palcima i očekivati da ide sve glatko.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 09:17 
Kao sto zoran rece... Isto je i na desktop kompjuteru, natrpas ga raznoraznim glupostima i onda windows ne valja...

A ja bih vjerovatno ipak uzeo opet radije polovnog rumuna za 250 km nego recimo neki wp... Jednostavno (za mene) je taj sistem previse ogranicen...
Dzaba sto je fluidan kad me pola stvari krene zivcirati...


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 10:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 555
_зока je napisao:
Odavno ne pročitah nešto gluplje. Android radi savršeno i na telefonima od 200KM al' ne možeš ga zatrpati raznim pričajućim mačkama, psima i kurcima-palcima i očekivati da ide sve glatko.


:lol: :lol: :lol: :toothy7: :toothy7:
Uslikaj slika i video snimaka npr 1 GB, instaliraj aplikacije za sta ja znam office, pdf, muziku, video, internet, vijesti, vremenska prognoza, itd. surfaj netom i štopa. Znam jer sam ga koristio. Znam jer ljudi oko mene ne igraju igrice i stopaju im telefoni. Lumia 520 po brzini rada staje rame uz rame sa Androidom od bar 400 KM dakle duplo skupljim.


Poslednji put menjao markonato dana 22 Maj 2014, 10:47, izmenjena samo jedanput

Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 10:46 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 40521
Lokacija: Месечева икра
Kome treba 1GB slika i snimaka na telefonu? Koliko korisnika stvarno koristi pdf editore i čitače i office pakete na telefonu? Ljudi prvo trebaju skontati da telefon nije desktop računar ili eksterni HDD koji služi za čuvanje slika sa mora.

_________________
Bubi frubi


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 10:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 555
Pa sta ti je 1 GB slika i video snimaka kada npr jedan obican video sa iole boljom kamerom zauzme 100 mb. PDF, office, trebaju ljudima koji stalno primaju email-ove (kao ja npr). Spomenuo sam te programe, a ne igrice jer si konstatovao da su igrice glavni problem. Eto ja na tri zadnja modela nisam imao nista instalirano od igrica sem angry birds, pa ne me neko zove ja k'o budala po telefonu prevlacim da se javim i ne moze zablokirao.


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 10:53 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
Kako uspijevas i piciti igrice na telefonu, i primati mailove non stop, jedno od to dvoje je tu suvisno :D

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
  
 
PostPoslato: 22 Maj 2014, 10:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 06 Jul 2009, 21:45
Postovi: 555
Evo na Lumia 925 imam 58 instaliranih aplikacija, 726 mb muzike, 1,84 GB video snimaka, 1,24 GB fotografija. Telefon leti kao i prvog dana kada sam ga raspakovao i uzeo u ruku. Ne koristim drustvene mreze :D
Djevojka koristi Lumia 520, fotografija isto ima mnogo, facebook koristi non stop, telefon posle godinu dana nije jos ni jednom štucnuo. Ja samo prenosim svoja iskustva. Bez uvreda!


Vrh
  
 
 [ 9977 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 158, 159, 160, 161, 162, 163, 164 ... 499  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot], DotBot [Bot] i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs