Haha, kakvi prevaranti ovi sa univerzalnog, pa ti vjeruj nekome i uzmi telefon na slijepo, sva sreća da si ga isprobao prije preuzimanja. Inače, i meni je taj 4X bio prvi pik, i to baš od njih sam planirao da uzmem. A evo šta su meni odgovorili u mejlu kad sam se raspitivao za porijeklo i "originalnost" telefona, s obzirom na to da su mi odmah bili sumnjivi:
Citiraj:
Pozdrav,
Niste dobro upuceni mi ne skidamo telefone sa drugih mreza,nego
narucujemo iskljucivo nove fabricki zapakovane telefone iz Yukatel-a
Gmbh to je 2 najveca firma u Europi koja se bavi veleprodajom
telefona,tako da Vam sa sigurnoscu mogu reci da su nasi telefoni
originalno dobri,bez ikakvih bugova ili "felera" tako da Vam se
neutralno obracam i govorim Vam da necete imati problema sa telefonima
kupljenim u Univerzalno d.o.o.,to sto se tice cijene telefona nas
cijenjeni direktor zeli da mi kao firma budemo najbolji u BiH i
regionu,znaci mi na svaki telefon nemamo vise od 20KM zarade.
Naravoučenije, vjeruj samo svojim očima, nikome na riječ, pogotovu ovima. Čitao sam razne priče o njima, počevši od zavlačenja kupaca pri naručivanju telefona, neljubaznosti, pa do ostvarivanja garancije, nekima su stizali telefoni u različitim bojama od naručene, pa čak i polovni...