banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Poslednja poseta: 24 Jun 2026, 04:01 Danas je 24 Jun 2026, 04:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




 [ 3442 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 173  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Apr 2016, 11:21 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Dec 2011, 22:08
Postovi: 49
Sledeca situacija :
Drug je dobio od rodjaka iz Njemacke iPad 3, 64gb 4g (taj tvrdi da je sve legalno...navodno), al ima zakljucan iCloud, od opreme uz njega nema nista. On misli to prodavati, pa moze li se to kako otkljucati...pristao bi i na deal da mu neko odbije od cijene to otkljucavanje ako zna sam uraditi ili sl.


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 11:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jul 2010, 22:09
Postovi: 543
Lokacija: BL/DE
moze da mu sluzi samo kao ukras


Sent from my iPhone 6s using Tapatalk

_________________
If size doesn't matter, how come I'm so popular?:-))


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 12:00 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Dec 2011, 22:08
Postovi: 49
To mu je jedan i rekao...a drugi nude otkljucavanje za 120 pa sve za do 400 maraka :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 15:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
Huawei g630 ušao u recovery mode i htio ga resetovati, uredno odradio po upustvu i sad na displeju zakucalo "formating data" i to stoji dok se baterija ne isprazni.Konto reko sad ću ga normalno upaliti ,i kad ga upalim opet uključi na recovery mode i formating data.Rasklopio sam bateriju i iskopčao pa ponovo ukopčao i uključio tel i opet isto.Šta da radim?

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 16:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 10201
Ima sassaa u malim oglasima takav, 130 KM

Ne zovem se Miroslav i pravim ..... djecu :-)


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 16:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
Hehe, vidio sam :)
Tel nije moj, od rodice je.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 16:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Sep 2011, 06:54
Postovi: 5388
Lokacija: Gradiška
Pa kupi rodici kad si taj zakuco :D


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 16:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
Imate li šta pametnije za reći :)

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 16:48 
Izvadio mu bateriju? Ode garancija...

Flesuj drugi rom, skines, fino u recovery i to je to...koji rom je bio na njemu?


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 16:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
Ne znam koji je rom bio, mislim da je fabrički.Kako da flešujem, nisam se upuštao u te stvari?

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 17:03 
Nema garanciju?

Ako je fabricki onda ne znam, ako nije onda se prvo otkljuca bootloader, pa se instalise twrp pa se skine rom sa neta koji se instalise pute twrp-a...jednostavno...

taj recovery u koji si usao, je li ovakav?

Slika

ili ovakav?


Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 19:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
Ovaj drugi.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 21:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ja mislim da je tu memorija telefona rikavela! Ploca zamjena

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 09 Apr 2016, 23:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6809
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Neki_to_vole_vruce je napisao:
Ja mislim da je tu memorija telefona rikavela! Ploca zamjena


Ne vjerujem, ko zna sta je on uradio krajo je to :P


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Apr 2016, 08:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
:) ništa nisam radio sem što sam ušao u recovery i pokrenuo reset.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Apr 2016, 08:58 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Kad udjes u recovery i odradis wipe jel izbaci fail ikakav

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Apr 2016, 09:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
Izbaci samo "formatting data" a podloga logo androida.

http://www.olx.ba/artikal/21370859/huawei-ascend-g630/

Otvori link i drugu fotografiju, indentično kao na istoj.

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Apr 2016, 09:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Ne moze da formatira internu. Najvjerovatnije da je ostecena.

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Apr 2016, 09:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 3243
Lokacija: još mAlo i tU smo
Može li se popraviti?

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
  
 
PostPoslato: 10 Apr 2016, 10:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Okt 2015, 08:26
Postovi: 2658
Nazalost ne. Mada pokusaj da orobas flesnuti da nije slucajno zablesavio. Ali cisto sumnjam. Tu je ploca za smece

Послато са HTC One M9 уз помоћ Тапатока


Vrh
  
 
 [ 3442 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 98, 99, 100, 101, 102, 103, 104 ... 173  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Anthropic [ClaudeBot] i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs