banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 06 Jun 2024, 19:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4231 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 212  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 26 Okt 2017, 08:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Dec 2007, 17:26
Postovi: 5046
Lokacija: Banana Republic
drakula je napisao:
nikola29_06 je napisao:
Mtel ima najbolju pokrivenost. Ovo za Eronet i BHT su placebo efekti.
Не бих рекао. На три географски поприлично међусобно удаљене локације, које узгред нису центар градова, еронет има бољи 3г. Не дјелује као случајност...

Не ради се о бољем сигналу нити о бољој покривености, већ Еронет има мањи број корисника по базној станици. Мање више они сви користе исту опрему.
Ја рецимо у Сарајеву на Мтел мрежи имам константно 3г сигнал, док у БЛ јако ријетко.

_________________
I'm Winston Wolfe. I solve problems.
http://www.youtube.com/watch?v=X-7H5rX77P4
Елвисе, иди матерет' пробуш' им гуму.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2017, 10:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1877
Lokacija: Transilvanija
WinstonWolfe je napisao:
drakula je napisao:
nikola29_06 je napisao:
Mtel ima najbolju pokrivenost. Ovo za Eronet i BHT su placebo efekti.
Не бих рекао. На три географски поприлично међусобно удаљене локације, које узгред нису центар градова, еронет има бољи 3г. Не дјелује као случајност...

Не ради се о бољем сигналу нити о бољој покривености, већ Еронет има мањи број корисника по базној станици. Мање више они сви користе исту опрему.
Ја рецимо у Сарајеву на Мтел мрежи имам константно 3г сигнал, док у БЛ јако ријетко.
Не знам колико ко има корисника по базној станици, али м:тел 3г мреже НЕМА на локацијама које су мени битне, док је на Еронету пун 3г сигнал и нет иде на отприлике 20/5. Што је за м:тел мисаона именица и тамо гдје има сигнал.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2017, 10:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23507
Koji telefon imaš?

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2017, 16:38 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
WinstonWolfe je napisao:
drakula je napisao:
nikola29_06 je napisao:
Mtel ima najbolju pokrivenost. Ovo za Eronet i BHT su placebo efekti.
Не бих рекао. На три географски поприлично међусобно удаљене локације, које узгред нису центар градова, еронет има бољи 3г. Не дјелује као случајност...

Не ради се о бољем сигналу нити о бољој покривености, већ Еронет има мањи број корисника по базној станици. Мање више они сви користе исту опрему.
Ја рецимо у Сарајеву на Мтел мрежи имам константно 3г сигнал, док у БЛ јако ријетко.
Jacina signala nema veze sa opterecenoscu mreze. Ti mozes imati pun 3g signal, a da ti net zbog preopterecenosti ide jako sporo. Osim toga za brzinu 3g je bitna i jacina signala koji je kod mtel bar u mom naselju slab. Bht u svakom vecem gradu ima 3g i nikada mi nije stekao net.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Okt 2017, 17:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Mar 2012, 10:48
Postovi: 1877
Lokacija: Transilvanija
danijell je napisao:
Koji telefon imaš?
Lenovo k3 note - podržava obe m:tel-ove 3g frekvencije


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Nov 2017, 23:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Akcija u BHT godinu dana 1GB mjesecno gratis. Super je akcija ja sam prosle god potpisao.

Najbolja mobilna mreža u BiH, mreža BH Telecoma, spremno dočekuje nove korisnike!

Svi prepaid i postpaid  korisnici koji žele iskusiti kvalitetne usluge uz brojne pogodnosti i uz istovremeno zadržavanje svog broja, tokom trajanja akcije „Septembar donosi poklone!“, imaju priliku prenijeti svoj mobilni broj i ostvariti akcijske pogodnosti.

Ukoliko još uvijek niste korisnik naše mreže, sada je pravo vrijeme da prenesete broj u mrežu BH Telecoma i uživate u pogodnostima cijelu godinu!

Poklanjamo Vam:

12 GB brzog mobilnog interneta (1 GB mjesečno u trajanju od godinu dana)5 KM registracijskog bonusakojeg možete utrošiti na usluge (u slučaju prenosa broja na Ultra prepaid paket)

Za Ultra korisnike, nakon prvog mjeseca i dodijeljenih 1 GB mobilnog interneta i 5 KM registracijskog bonusa, za dodjelu preostalih 11 GB bonusa besplatnog mobilnog interneta je potrebno da tokom 11 narednih mjeseci svoj Ultra račun dopunjavate sa minimalno 10 KM mjesečno.

Ponuda vrijedi do 29.11.2017. godine. Požurite i posjetite naše prodajno mjesto! Detaljne informacije o postupku prenosa broja možete saznati ovdje.  

Dobrodošli!



Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 06:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6181
dobro ...ovaj BL BOY ima neke veze sa BH Telekomom..od kad pise na forumu samo njih reklamira i njihove akcije.. tako da i to uzmite sa rezervom.. .cista da pokusmo biti 100% objektivni

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 08:17 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 15 Avg 2015, 14:47
Postovi: 241
I mtel ima akciju. Ako se do kraja novembra potpiše ugovor na moj mix net,dobija se 20GB umjesto 4GB koliko je bilo do sada. I ima par povoljnih telefona.

Sent from my SM-G920F using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 18:46 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
Taman. Dok ispucam kredit na Haloo odoh na BHT

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 18:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
wizzy_bl je napisao:
dobro ...ovaj BL BOY ima neke veze sa BH Telekomom..od kad pise na forumu samo njih reklamira i njihove akcije.. tako da i to uzmite sa rezervom.. .cista da pokusmo biti 100% objektivni

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Objavio sam zato sto sam cuo da dosta ljudi ovdje uopste nisu ni culi za tu akciju, koja se evo skoro pa identicna ponavlja i ove godine. Za dominantnog operatera uvijek neko objavi pa nemam potrebe ja da objavim jer se te akcije ne mogu proci neopazeno sto zbog reklame sto zbog diskusija na forumu.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 21:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Jul 2008, 18:33
Postovi: 6181
pa realno..danas sam otisao na sajt bh telekoma, iskljucivo zbog tvojih postova..al nista pametno nisam nasao, da me prebaci sa mtela..

* uzmi u obzir da sam ja otvirio temu MTEL IMATE NEPRIJATELJA i da su me banovali sa fb :)

** poenta..sve je to subjektivni,u zavisnisti kome sta treba od usluga, nekome vise odgovara mtel,nekome bh telekom,nekome eronet...al niko de posebni ne izdvaja

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 22:30 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 24 Maj 2016, 23:45
Postovi: 1903
Ne bih preš'o na BH Telecom da je džabe sve


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Nov 2017, 23:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
wizzy_bl je napisao:
pa realno..danas sam otisao na sajt bh telekoma, iskljucivo zbog tvojih postova..al nista pametno nisam nasao, da me prebaci sa mtela..

* uzmi u obzir da sam ja otvirio temu MTEL IMATE NEPRIJATELJA i da su me banovali sa fb :)

** poenta..sve je to subjektivni,u zavisnisti kome sta treba od usluga, nekome vise odgovara mtel,nekome bh telekom,nekome eronet...al niko de posebni ne izdvaja

Sent from my SM-N9005 using Tapatalk
Pa zavisi sve od potreba i dobro si rekao indivudualno je sve. Ne kazem da su znatno povoljniji od drugih sve je to slicno i u par deka, ali meni sveukupno kad gledam jeste najbolja ponuda.
1. Fleksibilna ponuda (imas dve vrste pretplate ekstra paket sa ukljucenim minutama i m pakete koji su potpuno fleksi i kod kojih mozes i prenjeti neutroseni saobracaj u sljed. mjesec)
2. Kvalitetna usluga - dobar signal, brz net i raznovrsne usluge (vecina tih nekih manjih usluga koje drugi naplacuju je kod njih gratis)
3. Pozivi ka svim mob mrezama isto kostaju na svim tarifama i uz to moze se izabrati 2 naj broja iz bilo koje mreze;
4. Dobri servisi m parking, m pay i sl funkcionise sve bez problema;
5. Transparentan racun sa pregledom pozivanih brojeva i prikazom neutrosenog saobr. za prenos u naredni mjesec.

Kazem ne pricam napamet koristio sam i ranije tu mrezu koristim je i sad. Znatno su unaprijedili pokrivenost i to je jedino zbog cega sam ih ranije napustio, sad tu nema problema i po meni sad imaju dobru ponudu a sa ovim extra paketom usli su direktno u konkurenciju s Eronetovim i mtel paketima po principu obracuna.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2017, 02:11 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12138
Ja kupio mobilni internet kod Mtela i imam samo E. ŠKK?!

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2017, 09:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Postovi: 5005
Lokacija: Banja Luka
Prebacio na 3g/4g mode u podesavanjima?

_________________
http://www.budideozvezde.rs/
http://www.youtube.com/user/crvenazvezdafkcom


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2017, 15:36 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Maj 2010, 09:15
Postovi: 12138
Inače mi internet radi kako treba na drugoj kartici...

_________________
Ciao seljazzi...

Ja nisam uštva iz tvoga društva!

Ovde svaka nova vlast ima nove bogataše, batinaše i robijaše.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2017, 16:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2005, 09:13
Postovi: 2572
Lokacija: Banja Luka
Znas kako imas dual sim telefona koji nemaju dual 3g istovremeno vec jedna kartica 3g druge edge, tako da ako zelis mtel 3g zamjeji kartice ili mjenjaj telefon.

Poslano sa mog Le X620 koristeći Tapatalk


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2017, 16:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
nikola29_06 je napisao:
Ne bih preš'o na BH Telecom da je džabe sve


A dobro, i za tvoje stanje postoji stručni naziv. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2017, 19:31 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Dec 2015, 15:40
Postovi: 2388
Sargas je napisao:
Ja kupio mobilni internet kod Mtela i imam samo E. ŠKK?!

Imam xiaomi 3s dual hibrid i imam taj problem. Moram staviti 2 kartice da bih imao 3g (druga kartica ne mora ni biti aktivna.

Nego u decembru mi istice ugovor sa mtelom. Trenutno najbolje sto sam nasao je Savrsena hej tarifa u eronetu od 20KM prepaid.
Ako neko zna za nesto bolje neka kaze (postpaid ili prepaid do 30KM


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Nov 2017, 21:04 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2008, 12:02
Postovi: 298
Lokacija: Inozemstvo
Sačekaj malo dok Eronet objavi novu prepaid tarifu (Slagalicu), trebala je od 1. novembra ići ali je nešto odgođena. Pretpostavljam da će ubrzo...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4231 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 86, 87, 88, 89, 90, 91, 92 ... 212  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs