banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Jul 2021, 16:58

Sva vremena su u UTC [ DST ]

Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1424 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 68, 69, 70, 71, 72
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Jul 2017, 23:34 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Đe će me služiti više od ovog, pa ovaj 4 godine izgurao, a može i još, samo nemam živaca da više budem zaostao sa Gingerbreadom i telefonom iz 2011-te, nisam imao fejsbuk app, instagram, a ostalo je moralo da budu verzije aplikacija od prije 2 godine da bi mogle da ferceraju uopšte i da stanu na 150 raspoloživih megabajta :) tačno sam imao osjećaj da sam izvan civilizacije s tim.. Jedino u kafani kad lupim o sto svoju ciglu, izazovem veću reakciju nego da sam izvadio seljfon 7 es :D Riječ je o Galaxy Ace-u. Hvala na željama :D

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!

Vrh

PostPoslato: 23 Jul 2017, 06:50 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jan 2008, 12:33
Ti ces sigurno u raj, pakao si vec prosao. Taj ACE je zastario prije nego je izasao.

Vrh

PostPoslato: 21 Jul 2021, 23:04 
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Umetnik je napisao:
Након 4 године купљен нови фончић :D У питању је Шјао мени (Шјаоми :lol: ) Редми 4А, кинеска варијанта, што му засад једино узимам за зло, ал' шта је-ту је. Засад фино ради, немам никаквих замјерки, осим те неке хрпе кинеских апликација... Кроз који дан ћу мало детаљније да пишем, још док сасјечем картицу на микро, и мећем га у употребу (телефон, наравно 8) ). Иначе, купљен у IQ-у у Господској, услуга коректна, добио роза папирну кесу и к'о прајд ходао кроз град, срамота ме била :lol: на попусту 219 БАМ-ова, не знам до кад ће да траје, иначе права цијена 350 чини ми се, добрано су спустили.
Spoiler:
Slika
Slika

И тако прекидох скоро деценијско друговање са Самсунгом. Нека мало.

Мој вјерни сапутник Јаоми данас дува 4 свјећице :D . Нек му је сретно и нека служи барем још толико, да му не буде тешко. :occasion1: :occasion4:

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!

Vrh

PostPoslato: 22 Jul 2021, 07:20 
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2018, 19:49
Preko 3 god u funkciji bio Redmi 5 Plus i sestra ga slupa, nije mi bilo isplativo mjenjati displej pa sam prije 2 mjeseca uzeo X3 Pro 8/128...zasad prezadovoljan

Послато са M2102J20SG помоћу Тапатока

Vrh

Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1424 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 68, 69, 70, 71, 72

Sva vremena su u UTC [ DST ]