banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 119 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 17 Jan 2015, 16:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
interesantno

Spoiler:
Citiraj:
Zašto djevojke luduju za 50+ muškarcima?
AUTOR: MOJEVRIJEME • 22. 10. 2014. • KOLAŽ, LJUBAV I SEKS • 11280 • Verzija za ispis VERZIJA ZA ISPIS

Nije tajna da su mlađe žene i djevojke u velikom broju sklone vezama sa starijim muškarcima. Zapravo, gotovo da nema žene koja u jednom periodu svog života nije barem ozbiljno promislila kako je to biti u odnosu s iskusnijim partnerom koji zna što želi u životu i kako da to dobije. Upravo se s ovim fenomenom pozabavio portal allwomenstalk.com čija je novinarka objasnila zašto se i sama udala za znatno starijeg muškarca.

1. Znaju postupati sa ženama

Nije riječ samo o pristojnosti ili kavalirskom otvaranju vrata automobila. I ove osobine mnoge žene doživljavaju privlačnima, posebno kada muškarac pridržava dami vrata. Ali glavni se razlog ipak krije u spavaćoj sobi. Muškarci tek u ozbiljnim godinama shvate kako zadovoljiti ženu na način kako ona to želi.

2. Stabilniji su

I to na više razina! Stariji muškarci su prošli toliko toga da mlađe žene koje ulaze u brak s njima mogu biti sigurne da oni zaista žele brak i žele se truditi oko njega. Stariji muškarci su stabilniji u održavanju odnosa, vođenju financija, lakše odustaju od življenja u prošlosti, lakše opraštaju, mentalno su čvršći i ne zamaraju se nevažnim stvarima.

3. Imaju više samopouzdanja

I manje se zamaraju s tim što drugi misle. Stariji muškarci rijetko čine nešto samo zato što bi to zadovoljilo druge. Odijevaju se kako žele i sigurni su da je to u redu. Također se lakše upuštaju u interakcije s drugim ljudima, bez opterećujućih razmišljanja što oni o njima misle.

4. Zreliji su

Dakako, zrelost nije pitanje godina, ali puno je vjerojatnije da ćete je pronaći kod zrelijih muškaraca. Zanemarite li one koje u pubertet ulaze sa 60, vjerojatnost da će vas 50+ muškarac osramoti nekom praktičnom šalom ili da će se upustiti u natjecanje u ispijanju piva i glasnom podrigivanju je zanemariva.

5. Učili su na svojim pogreškama

Mlađi muškarci su skloni ponavljanju pogrešaka. Kada to shvate, već su u zrelijim godinama. Stariji muškarci su naučili gdje griješe, oprezniji su i promišljeniji. Obično su i nešto mudriji što može biti poprilično privlačno.

6. Znaju što žele

I to se odnosi na spavaću sobu, ali i ono što se događa izvan nje. Neodlučni muškarci nisu seksi. Odlučni muškarci jesu. I to je to. Ne želite vrijeme gubiti s nekim tko će vas izvesti van, a onda večer potrošiti na razmišljanje o tome što bi trebali raditi i kamo otići.

7. Mrze dramatiziranje

Stariji muškarci nemaju vremena za dramu. I ne toleriraju dramu. Zbog toga djevojke uz starije muškarce zaboravljaju srednjoškolske mušice i postaju prave žene. Iskustvo pokazuje da mlađe žene uz starijeg muškarca prestaju cijeniti društvo prijateljica koje ih stalno uvlače u nepotrebne zaplete.

8. Izgledaju odlično

Ovu točku nije potrebno obrazlagati. Pogledajte oko sebe.

http://www.mojevrijeme.hr/magazin/2014/ ... uskarcima/

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 17 Jan 2015, 17:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
I najvaznija tacka: Zato sto je autor teksta muskarac od 50+.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 17 Jan 2015, 17:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Da ko bi drugi ovo smislio? :lol:

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 17 Jan 2015, 17:07 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
tacka 7 jedino dobra...al ajd ako sve ostalo tako sto je pisac napisao, ima nade do 50+.. :lol:

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 17 Jan 2015, 17:12 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
Ma, sve su tacke dobre ako si Dzordz Kluni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 17 Jan 2015, 17:59 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Dal sam ja jedina osoba na svetu kojoj Kluni izgleda :pukeright: :pukeright: :pukeright:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 17 Jan 2015, 18:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
Nirvana je napisao:
Dal sam ja jedina osoba na svetu kojoj Kluni izgleda :pukeright: :pukeright: :pukeright:


Je l' samo zato sto je 50+ ili...? :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 17 Jan 2015, 19:11 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 28 Maj 2013, 20:35
Postovi: 2088
Ma i kad je bio mladji,nista posebno a toliko izvikan lik


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 26 Apr 2015, 13:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Maj 2008, 14:32
Postovi: 3234
Lokacija: Kod starog panja
http://depo.ba/clanak/129808/gdje-joj-j ... eg-ucenika

Bili tetu

_________________
Slika
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 09 Nov 2015, 00:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2009, 20:16
Postovi: 1834
Lokacija: Naselje Gavranova
Nirvana je napisao:
Dal sam ja jedina osoba na svetu kojoj Kluni izgleda :pukeright: :pukeright: :pukeright:

Radije bih ga nazvao Džordž Klovn. :lol: Ima takvu facu kao da mu je stalno nešto smiješno i užasno je iritantan zbog toga.

_________________
Spaljeni su bijeli dvori
divljih bura postojbina
negda okna, sad otvori
šire grozu
a oblaci iz visina
gledaju u razvalinu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 09 Nov 2015, 00:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
gavranpero je napisao:
Nirvana je napisao:
Dal sam ja jedina osoba na svetu kojoj Kluni izgleda :pukeright: :pukeright: :pukeright:

Radije bih ga nazvao Džordž Klovn. :lol: Ima takvu facu kao da mu je stalno nešto smiješno i užasno je iritantan zbog toga.

Ložio sam se na njega dok nisam pročitao da brije leđa...fujjjjj

al dobar mi je bio u The Men Who Stare at Goats

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 03 Avg 2016, 00:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Maj 2016, 13:46
Postovi: 4922
Lokacija: Међу јавом и мед сном
Čiča iz Rogače je napisao:
interesantno

Spoiler:
Citiraj:
Zašto djevojke luduju za 50+ muškarcima?
AUTOR: MOJEVRIJEME • 22. 10. 2014. • KOLAŽ, LJUBAV I SEKS • 11280 • Verzija za ispis VERZIJA ZA ISPIS

Nije tajna da su mlađe žene i djevojke u velikom broju sklone vezama sa starijim muškarcima. Zapravo, gotovo da nema žene koja u jednom periodu svog života nije barem ozbiljno promislila kako je to biti u odnosu s iskusnijim partnerom koji zna što želi u životu i kako da to dobije. Upravo se s ovim fenomenom pozabavio portal allwomenstalk.com čija je novinarka objasnila zašto se i sama udala za znatno starijeg muškarca.

1. Znaju postupati sa ženama

Nije riječ samo o pristojnosti ili kavalirskom otvaranju vrata automobila. I ove osobine mnoge žene doživljavaju privlačnima, posebno kada muškarac pridržava dami vrata. Ali glavni se razlog ipak krije u spavaćoj sobi. Muškarci tek u ozbiljnim godinama shvate kako zadovoljiti ženu na način kako ona to želi.

2. Stabilniji su

I to na više razina! Stariji muškarci su prošli toliko toga da mlađe žene koje ulaze u brak s njima mogu biti sigurne da oni zaista žele brak i žele se truditi oko njega. Stariji muškarci su stabilniji u održavanju odnosa, vođenju financija, lakše odustaju od življenja u prošlosti, lakše opraštaju, mentalno su čvršći i ne zamaraju se nevažnim stvarima.

3. Imaju više samopouzdanja

I manje se zamaraju s tim što drugi misle. Stariji muškarci rijetko čine nešto samo zato što bi to zadovoljilo druge. Odijevaju se kako žele i sigurni su da je to u redu. Također se lakše upuštaju u interakcije s drugim ljudima, bez opterećujućih razmišljanja što oni o njima misle.

4. Zreliji su

Dakako, zrelost nije pitanje godina, ali puno je vjerojatnije da ćete je pronaći kod zrelijih muškaraca. Zanemarite li one koje u pubertet ulaze sa 60, vjerojatnost da će vas 50+ muškarac osramoti nekom praktičnom šalom ili da će se upustiti u natjecanje u ispijanju piva i glasnom podrigivanju je zanemariva.

5. Učili su na svojim pogreškama

Mlađi muškarci su skloni ponavljanju pogrešaka. Kada to shvate, već su u zrelijim godinama. Stariji muškarci su naučili gdje griješe, oprezniji su i promišljeniji. Obično su i nešto mudriji što može biti poprilično privlačno.

6. Znaju što žele

I to se odnosi na spavaću sobu, ali i ono što se događa izvan nje. Neodlučni muškarci nisu seksi. Odlučni muškarci jesu. I to je to. Ne želite vrijeme gubiti s nekim tko će vas izvesti van, a onda večer potrošiti na razmišljanje o tome što bi trebali raditi i kamo otići.

7. Mrze dramatiziranje

Stariji muškarci nemaju vremena za dramu. I ne toleriraju dramu. Zbog toga djevojke uz starije muškarce zaboravljaju srednjoškolske mušice i postaju prave žene. Iskustvo pokazuje da mlađe žene uz starijeg muškarca prestaju cijeniti društvo prijateljica koje ih stalno uvlače u nepotrebne zaplete.

8. Izgledaju odlično

Ovu točku nije potrebno obrazlagati. Pogledajte oko sebe.

http://www.mojevrijeme.hr/magazin/2014/ ... uskarcima/

Има их које се ложе на "декице", али... Има ли смисла, тек пунољетна (ако) и пензионер, де ба...

_________________
prokelj je napisao:
Uskrs je paganski praznik u svrhu velicanja boginje Ishtar koja blage veze sa Isusom nema.

Уметник - онај који умеће.
Pozvao sam u pomoć Boga i đavola, pa ko se prije odazove.
вицо ДАЉЕ РУКЕ ОД БОРЦА!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 03 Avg 2016, 10:16 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
£$


Poslano sa mog C1 koristeći Tapatalk

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 03 Avg 2016, 11:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Čile ispunjavaš sve uslove, samo zarađuj lovu.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 03 Avg 2016, 11:59 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15262
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Ti nabacuj,ja ću dočekivat

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 03 Avg 2016, 12:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Joj ne odo' juče u Bakince.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 03 Avg 2016, 14:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2015, 20:56
Postovi: 4175
Што је деди мило...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 03 Avg 2016, 16:46 
OnLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Bili čiku...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Starosna granica
PostPoslato: 03 Avg 2016, 23:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Slika

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 119 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs