banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 01:45

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 124 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Gazdarice,
ne znaš kako ja, ;) ;)

ma, ne znam ni ja kako ja.

:D

Nemam ti ja pojma o tim stvarima! ;)

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Ma da, ja nisam odavle...:):)
Podsjeti me sta to bjese sex... :oops: :oops: :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Gazdarice,

poooojmaaa nemam.

Ako lažem neka me tramvaj zgazi smesta!!!

Cinci linci cin cin cin ciiiiiiiii iiii ii ii i i ....

;)

Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:28 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Aha, onaj sto iz Novoselije, ide na Petricevac... Znas onaj crveni, s reklamom za Boni uloske...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:39 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Ne znam koji je ali ti verujem da je dobar. Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
lude sto posto

_________________
sve za SEX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Hahaha, pazi CAROLIJO eto ide jos jedan....cincilinci...cin...cin..cincilinci...cin...cin...tres...puf...zgaz!... e, jebi ga... steta onako fine curice....

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Kako ono kazu Cigani:"Da bog da ti cizme, poznao pod autobusom...?
E ovdje moze modifikovana verzija:" Da bog da ti ................, poznao pod tramvajem... Hmm, samo sta bi to bilo, sto se treba prepoznati, pod njim...? Ima li ko konstruktivan prijedlog...?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Lee leee, ne njega pod tramvaj ne iskrpi ga više!!!

Slika
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:45 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
OK, hajmo to malo preformulisati... Recimo ovako malo morbidnije i socnije, hahahaha
Da Bog da da te identifikuju po klitorisu pronadjenom ispod tramvaja koji te je upravo pregazio, ako LAZES!!!!!! hahahahah

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
A klitoris znaci... Moze, moze... I sve se nesto mislim, ma moze se i on pokrpati, samo treba vjesta ruka i sitan bod... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 17:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Silikonsko ljepilo

_________________
sve za SEX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Evo odgovora..
PostPoslato: 28 Nov 2002, 18:14 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2001, 01:00
Postovi: 31
Pozdrav svima!

Kod dojilje kada dozivljava orgazam, odnosno kada neno telo prozimaju orgazmicka zadovoljstva, u najvecem broju slucajeva, desava se da iz njenih dojki potekne, odnosno, strce jedan ili vise mlazeva mleka, sve u zavisnosti od jacine zadovoljstva koje oseca. To najodgovornije tvrdim. Naravno, uvek postoje izuzeci.. Jasno je da mleko ne moze "strcati", ako ga u dojkama nema, a nema ga nakratko posle podoja, ili praznjenja dojki rucno ili pumpicom. Uostalom, parovima kojima ovaj "efekat" ne odgovara (ljudi su razliciti), se savetuje upravo bas to, odnosno da vode ljubav posle dojenja, ili da se dojke prethodno izmazaju. Takodje, kod mnogih partnera trenutak kada njene grudi pocinju da lice na "fontanu", kao i samo prisustvo mleka u grudima doprinosi jos vecem uzitku, i siri mogucnosti ljubavne "igre"..
Vezano za spomenuti "pritisak" mleka u dojkama.. Potpuno se slazem sa konstatacijom, da ce mlekom punije dojke pre strcati, nego obrnuto. Ali sam razlog strcanja, ne lezi u pritisku i punoci, nego u nadrazaju koji pokrece Let Down refleks, ili refleks otpustanja mleka.. Takodje, moguce je da do "curenja" mleka dodje i bez ikakve stimulacije (bila ona sisanje bebe ili seksualne prirode) ili mehanickog pritiska, ali onda je rec o bolnim i "prepunjenim" dojkama, odnosno o stanju koje nije normalno, a cije ne tretiranje na pravi nacin vodi zapaljenju i najcesce mastitisu.. Ali to je druga prica.
Dakle da pojasnim sve ovo sto sam rekao. Kako dolazi do orgazma? To je vrlo komleksno pitanje, ali najjednostavnije receno, onda kada nivo hormona koji su odgovorni za to stanje dostigne potreban nivo, ili ga predje. Razliciti hormoni dovode do toga kod zene i muskarca. Sada nas konkretno interesuje zenski orgazam. Najodgovorniji zenski "orgazmicki" hormon je oxytocin. Dakako, on nema samo ovu funkciju.. U tome lezi kljuc ove "misterije". Oxytocin je hormon koji je vrlo vazan i zastupljen u regulisanju mnogih zivotnih funkcija, a takodje, igra nezaobilaznu ulogu u dojenju. Kontrolise gore spomenuti Let Down refleks, dakle otpustanje mleka. Eto objasnjenja. Da bi doslo do lucenja oxitocina, potreban je seksualni nadrazaj i uzbudjenje. Seksualni kontakt je vise nego dovoljna stimulacija. Posto su i dojilje zene sa u potpunosti funkcionalnim seksualnim potrebama i porivima, a oxytocin ima i ovu dodatnu funkciju, jasno je zasto dolazi do strcanja mleka. Postoji i kontra smer, u stvari za dojenje primarni. Da bi dojenje otpocelo, beba mora sisati. Mleko ne krene odmah nego treba neko vreme. Svojim sisanjem, ona stimulise bradavice majcinih dojki, koje ovaj signal prosledjuju do mozga, a ovaj opet pokrece lucenje oxytocin-a. Sam cin dojenja kod dojilje moze da izazove i stimulise seksulana osecanja. Retko koja zena ce priznati (iz straha da ce ostati ne shvacena ili proglasena za perveznu ili slicno..), da se dok doji svoju bebu oseca vrlo prijatno, da uziva na nacin veoma slican erotskom uzivanju. Kod mnogih dojilja, sisanje bebe stvara tako jaka zadovoljstva koja je dovedu do orgazma, ili cak serije ponovljenih orgazama. Svaka zena kada, doji, i kada je odnos dojilja - beba uspostavljen na pravi naci (sve pravilno funkcionise), oseca kontrakcije misica materice. Nista od recenog nije nenormalno, ili neprirodno, nego naprotiv. Sve to je upravo bas tako regulisala priroda zbog odredjenih razloga. Kada se materica grci, to joj pomaze da se vrati u predporodjajno stanje. Zasto bi zena dojila, ako joj to pricinjava bol, ili smetnju? Iz ovoga se moze izvuci jos jedan zakljucak. Zenske dojke, pored osnovne funkcije koju imaju (da obezbede pocetnu hranu novim narastajima), su i polni organ zene, i to i u slucaju kada luce mleko i doje. Bas tada, jos vise..
Kada je proces dojenja uspostavljen i ustaljen, za dojlju je dovoljno da cuje plac svoje bebe, pa da joj mleko bez fizickog kontakta krene. To joj se moze desiti cak i na ulici, pa cak i onda kada to nije u pitanju njena beba, a sve zbog uspostavljenog i dobro uskladjenog refleksa. Izmedju ostalog, dojilje zato nose uloske u grudnjacima. To se desava i zenama koje doje partnere. Kada Erotsko Dojenje uzme maha, dovoljno je da partnerka pozeli ili oseti mogucnost prisnosti sa partnerom, pa da mleko potekne..
Kada oxytocin, pokrene otpustanje mleka koje se nalazi skladisteno u alveolama dojki, on takodje aktivira lucenje prolaktina, koji kontolise proces lucenja i proizvodnje mleka. Princip je jednostavan, a naziva se princip ponude i potraznje. Vise sisanja - vise mleka, i obrnuto. Svaka zena kada pocinje sa dojenjem ima viska mleka, a kasnije kada njen organizam upozna bebine potrebe, putem spomenutog principa, kolicina mleka opadne, ostane ista ili se poveca ako su u pitanju ekstremni slucajevi - dvojke, trojke.. Samim tim, jasno je da par koji uziva u Erotskom Dojenju, moze da uskladi potrebe bebe koje su na prvom mestu i jedino bitne, sa svojim seksualnim uzitkom. Zena moze da proizvede dovoljno mleka svakako i najvaznije za svoju bebu, ali i da preostane za partnera u znacajnoj kolicini. Dnevna proizvodnja moze dostici i celih 1,5 L. To znaci dodatno angazovanih 500-700 kilokalorija. Ovo je jako zgodno da se visak kilograma koji tada uglavnom postoji, regulise i vrati na normalno stanje.
Malo je poznato, da svaka zena koja cak nikada nije radjala moze da pokrene ili indukuje laktaciju u svojim grudima. To rade zene koje zele da doje usvojeno dete, Wet Nurses - profesionalne babice koje pored nege bebe i doje, i one zene koje zele da zajedno sa partnerima uzivaju u zadovoljstvima Erotskog Dojenja. Princip je jednostavan, ali trazi vreme. Jedino bitno je stimulacija - sisanje bebe ili partnera. Potrebno je obezbediti 6-7 puta u toku dana po 15-20 minuta ovakve pravilne stimulacije, i puna laktacija zapocinje za 4-6 nedelja okvirno. Kod neke zene i pre, a kod neke i kasnije. Prvi znaci, kapi mleka, tamnije, uvecane i duze bradavice, uvecane grudi, bi trebalo da se primete vec posle nedelju dana..
Toliko o dojenju. Zeleo sam da ispicam sve ovo, jer znam da je do ovakvih informacija tesko doci. Iskreno zelim, da svaka majka doji svoje dete, to je najvaznije. Sva ova prica oko erotike i dojenja jeste takodje vrlo interesantna, ali je jedino stvarno bitno da deca budu dojena. Ovakva zainteresovanost partnera moze samo da pomogne i osnazi majku u nameri da doji svoje dete. Znam da je granica dobrog ukusa kada su ove stvari u pitanju jako uska, i ja sam se trudio da je nikako ne predjem. Jasno je da ne voli svako isto...
Zenska ejakulacija..
Svaka zena moze da ejakulira.. Zaista da!
Ovaj osecaj i mogucnost nisu urodjeni i uce se. Takodje, potrebna je odgovarajuca partnerova vestina. Ne znam previse, ali znam da se vode velike strucne rasprave vezane za uopste postojanje ove mogucnosti i porekla, odnosno sastava zenskog ejakulata. Vrsena su cak i istrazivanja, nazovimo ih eksperimentima, koja su navodno utvrdila da zenski ejakulat dolazi iz zenskog mokracnog kanala, ali da nema nikakve veze sa mokracom i urinom. Radjena je analiza sastava ove tecnosti, ali ja sada ne mogu tacno reci podatke. Koga interesuje, neka na nekom pretrazivacu ukuca woman ejaculation, pa ce naci adrese sajtova koji se bave ovom temom. Stvar je u tome da treba na odgovarajuci nacin stimulisati G - tacku u vagini. Do ejakulacije dovodi vaginalni, a ne klitoralni zenski orgazam. Sekret koji zena ejakulira, ne dolazi iz istog izvora, kao tecnosti koje vlaze vaginu..
Eto, oduzio sam. Moja zelja nije bila da "davim" ovde, nego da svoja znanja podelim da drugima koje to interesuje. Dosta toga sam nauci lutajuci po net-u, a mnogo toga i iz drugih izvora.
Iz zelje da ne privatizujem forum, i ne stavljam slike neodgovarajuce sadrzine nisam zeleo da ih postujem ovde. Ako te i vizuelno "objasnjenje" interesuje, Gazdarice, javi se na erotskodojenje@email.co.yu ,pa da porazgovaramo privatno, a ako zelis mogu ti poslati neke slike na kojima se vide opisana desavanja!
Cao!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 18:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Hej, boba, sa zanimanjem sam procitala, tvoj post i sto mi je posebno drago, ponesto i naucila...
Hvala...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Nov 2002, 18:55 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 17 Dec 2001, 01:00
Postovi: 31
Nema na cemu!

Znas kako se kaze, i drugi put, vrlo rado..

Imas moj mail..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Nov 2002, 17:33 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Jul 2002, 09:20
Postovi: 6
boba haj skrati ovo malo


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2002, 08:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Jooj, sta nam naprica Boba. Za ne povjerovati... Da ti nisi ba ginekolog Boba, ha? Ili si magistrirao pickologiju na nekom eminentnom sveucilistu? Eahahahaha, ma zezam se... Svaka cast Boba, ovakvih postova nikad nije na odmet.

Pozdrav!

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2002, 12:03 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Eh da, i ja volim ovakve postove... Mada, naravno, stoji i to da je tekst predugacak, tako da mnogi nemaju strpljenja da ga procitaju... Steta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2002, 17:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Tekst je jako POUCAN i pozeljan za nas neznalice, hahaha. Medjutim, sam nacin kako ga je Boba napisao (ili prepisao) vise mi lici na Anatomsku enciklopediju ili tako neki medicinski udzbenik, nego na forum gdje se puca prava zajebancija. Uglavnom, Bobo, jos jednom ti hvala na iscrpnim informacijama. A vi sisoljupci, stiskajte manje trudnice za sike da nebi dolazilo do erupcija vulkana. Vidjeli ste svi kakve to moze imati katastrofalne posljedice. Sjetite se samo Italije od prije par sedmica, hahahaha

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Dec 2002, 17:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Jos samo da dodam:

Za sve sekice sa MALIM SISICAMA u Bobinom tekstu stoji i pouka...
Dakle, sisajte svoje sisice (ili pustite nekopga drugog da is sisa) 4-5 puta dnevno... i tako 4-5 sedmica... i onda ce vase cijenjene sike da povecaju svoju zapreminu. Dakle, bez medikamenata i zahvata estetskih hirurga. Sasvim prirodno i zdravo do velikih duda. Ako ne znate koga da pozovete u pomoc, zovite Ultru, vjecnog dobrovoljca kada je cuclanje sika i kokice u pitanju. Dolazak na poziv se ne naplacuje, hahahaha

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 124 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs