banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 07:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Kako seksualna aktivnost utice na vase raspolozenje?
Poludio/-la bih bez seksa jednom u 7 dana ili mjesecu. 9%  9%  [ 5 ]
Ne mogu da zamislim zivot bez redovnog seksa. 6%  6%  [ 3 ]
Ne mogu zamisliti odnos bez seksa. 13%  13%  [ 7 ]
Vrhunski uzitak, ali nemam problem ako apstiniram. 51%  51%  [ 27 ]
Postajem nervozan/-na poslije duzeg vremena bez seksa. 21%  21%  [ 11 ]
Ukupno glasova : 53
Autoru Poruka
PostPoslato: 03 Okt 2010, 08:50 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2010, 06:24
Postovi: 22
Lokacija: kandahar
Citiraj:
Mislim ( ozbiljno ) da sex/nedostatak istog utjece na raspolozenje samo mentalno nestabilnim osobama.

I mislim da oni koji imaju leteci sex sa malo poznatim osobama, samo bezuspjesno pokusavaju kompenzirati osjecaj intime i bliskosti koju donosi iskrena uzajamna ljubav.

Samo sto to niko nece priznati, narocito ne vi muskarci.


Mislim stvarno sta reci na ovo?!!

Moram da budem u dugoj vezi ,posle naravno brak i sta ti ja znam da bi se uklopio u vase drustvo,ako slucajno ne zelim brak nego volim da idem iz veze u vezu onda sam mentalno nestabilan i nezreo.Zar ne mislis da postoje ljudi koji drugacije misle i osjecaju.Sto se sexa tice zavisi od raspolozenja ,neko je raspolozen vise puta sedmicno neko ne,ni jedne ni druge ne treba analizirati ni osudjivati ,na kraju krajeva koliko je to mnogo a koliko malo?A sto se sexa tice da postajem nervozan nakon odredjenog vremena bez upraznjavanj istog,ne nervozan da hodam okolo i lajem ali se cesce misli na sex,i jaca je potreba.

_________________
Tesko je biti okovan mojom vrstom slobode,lako mi je sa nemirom ,ne mogu da umirim mir


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Okt 2010, 09:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Vrbas je napisao:
Mislim stvarno sta reci na ovo?!!

Moram da budem u dugoj vezi ,posle naravno brak i sta ti ja znam da bi se uklopio u vase drustvo,ako slucajno ne zelim brak nego volim da idem iz veze u vezu onda sam mentalno nestabilan i nezreo.Zar ne mislis da postoje ljudi koji drugacije misle i osjecaju.Sto se sexa tice zavisi od raspolozenja ,neko je raspolozen vise puta sedmicno neko ne,ni jedne ni druge ne treba analizirati ni osudjivati ,na kraju krajeva koliko je to mnogo a koliko malo?A sto se sexa tice da postajem nervozan nakon odredjenog vremena bez upraznjavanj istog,ne nervozan da hodam okolo i lajem ali se cesce misli na sex,i jaca je potreba.

Ko kaže da moraš biti u dugoj/kratkoj vezi da bi se uklopio? Ne govori niko o uklapanju, svako ima svoje mišljenje, a mišljenja se uveliko razlikuju jer razlika u godinama (onih koji pišu) dava različite odgovore. Naravno da neko ko npr. ima 18 i neko ko ima 35 neće dati isti odgovor, jer je i prirodno da su im "seksualni apetiti" drugačiji.
Sazrijevanjem, da ne kažem starenjem, hormoni se smiruju, više se daje prednost nekim drugim stvarima, stvarima koje su karakteristične za ozbiljnije i dublje veze.
Dok sam bila mlađa (oko 18. godine) prvenstveno mi je bila bitna vanjština, a kasnije sam počela da dajem prednost onome što neko unutar sebe nosi.

Prema tome nije nikakav zločin bilo kakav odgovor, jer nije poenta da bi se iko uklopio u neko opšte mišljenje.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2010, 05:42 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Okt 2010, 04:26
Postovi: 5
Talija je napisao:
Vrbas je napisao:

Sazrijevanjem, da ne kažem starenjem, hormoni se smiruju, više se daje prednost nekim drugim stvarima, stvarima koje su karakteristične za ozbiljnije i dublje veze.
Dok sam bila mlađa (oko 18. godine) prvenstveno mi je bila bitna vanjština, a kasnije sam počela da dajem prednost onome što neko unutar sebe nosi.

Prema tome nije nikakav zločin bilo kakav odgovor, jer nije poenta da bi se iko uklopio u neko opšte mišljenje.



:lol: Moram te ispraviti. Generalizuješ stvar. Sve zavisi od individue, ja sam sa 36 aktivan isto kao sa 18, čakštaviše i aktivniji. Tako da, izjava mi djeluje pomalo subjektivno. :wink:



Usput, kao novi pozdravljam sve na forumu!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2010, 06:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
:) Tačno sam znala da će se neko pojaviti i reći kako ima i sedamdesetogodišnjaka sa urednim/redovnim seksualnim životom, kao i onih koji ni sa sedamnaest godina ne mogu.
Izuzeci potvđuju pravilo. Nisam ni pisala o njima jer je ovo običan post a ne ekspertiza.
Dio bilo koje poruke u kome iznosim svoje neko mišljenje, svoje iskustvo ili nešto slično naravno da je subjektivan.

I da, dobrodošao na forum.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2010, 08:08 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 05 Okt 2010, 04:26
Postovi: 5
Talija je napisao:
I da, dobrodošao na forum.



hvala, hvala... :D

Obično postam na jednom forumu koji nije sa ovih krajeva, al' reko' da bacim malo oko i na cjenjeni komšiluk 8) ( inače, aktivnost je svake sekunde, što bi' poželio i ovom :D )

E, sad da budem ot;


Biološki muški imaju izraženiji libido, mi bi mogli vazda :D još ako naiđemo na kompaktibilnog partnera, sve 5. Sad, naravno da nam to utiče na svakodnevnicu. Nedostatak seksa izaziva razne frustraije...nekad one djeluju i pozitivno, u smislu da energiju usmjeravamo na posao, djecu i ostalo. Mene bi više ljutilo kad bi mi seks izostajao i smatram da bi to imalo samo negativne posljedice. :mad:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2011, 13:18 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Jan 2011, 13:03
Postovi: 4
Japanese_rose je napisao:
Mislim ( ozbiljno ) da sex/nedostatak istog utjece na raspolozenje samo mentalno nestabilnim osobama.

I mislim da oni koji imaju leteci sex sa malo poznatim osobama, samo bezuspjesno pokusavaju kompenzirati osjecaj intime i bliskosti koju donosi iskrena uzajamna ljubav.

Samo sto to niko nece priznati, narocito ne vi muskarci.


p.s. *pobjegla s teme*


Ovo sto si napisla, što sam označio crnim slovima, je ISTINA.Do kraja si u pravu.
Ali, ne bih se složio sa tvojom prvom rečenicom.:) istina je da postoje individulne varijacije, ali općenito gledajući, sex ima ogroman značaj za našu psiho-fizičku vitalnost, a time jasno da utiče i na raspoloženje.Na kraju, složićeš se da se ipak mnogo bolje i osjećamo i da smo bolje raspolozeni nakon noći u kojoj je bio vatreni sex, nego noći u kojoj sami spavamo, samo sa jastukom. :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Jan 2011, 13:39 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Jan 2011, 13:03
Postovi: 4
Osim toga, romantika i romantično ponašanje će obezbijediti da strast TRAJE.
A, u "letecem seksu sa malo poznatim osobama" toga nema...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2011, 11:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jun 2004, 22:02
Postovi: 1336
Lokacija: selo veselo
Kada nisam imala vezu apstitencija mi nije tesko pala, mada me je povremeno ''hvatalo'' 8) .
Sada, kada sam neraspolozena, vrlo brzo me momak oraspolozi sexualnim cinom. :D
Kada nemam sex nekoliko dana, nisam nervozna, nego nestrpljivo i s osmijehom na licu cekam sljedeci put 8) :D

_________________
Kad bih imao jednu malu, malenu kućicu.
Kad bih u njoj imao jedan mali tepih
I kad bi sve to bilo moje...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jan 2011, 14:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
Gizzzmo je napisao:
Kada nisam imala vezu apstitencija mi nije tesko pala, mada me je povremeno ''hvatalo'' 8) .
Sada, kada sam neraspolozena, vrlo brzo me momak oraspolozi sexualnim cinom. :D
Kada nemam sex nekoliko dana, nisam nervozna, nego nestrpljivo i s osmijehom na licu cekam sljedeci put 8) :D


:)
Ah, konačno zdrava misao s druge strane! Čestitaj momku što je našao normalnu curu. (Rijetke su, ja imam jednu i on jednu i...ne znam još mnogo takvih slučajeva :) . Ovo ostalo je sve nešto nervozno, pitam se, dođavola, zbog čega? :lol: )

Ja čitajući Rose mogu da zaključim samo da je najbolje biti emocionalno nestabilan.

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs