banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 12:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2652 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 133  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 14:42 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Je li meni govoris?

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 14:46 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39422
Lokacija: Месечева икра
I da i ne......uopšteno.....nemojte me pogrešno shvatiti,ne opravdavam ni gejeve,ni njihovo ponašanje,pogotovo ne nekakve parade ali mi se isto tako gadi,možda je to prejaka riječ,odbojno mi je njihovo osuđivanje tipa "protivprirodno","protiv Božijeg zakona","u suprotnosti sa Svetim Pismom" i sl.....Pa nisu oni birali da budu to što jesu.Niko nije kriv što mu se sviđaju debele,brkate,mršave,visoke,niske........pa nisu ni oni.....Živi i pusti druge da žive.....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 14:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
_zoka je napisao:
Nemoj gledati na AIDS kao na kaznu zbog njihovog seksualnog izbora,već kao rizik njihovog promiskuetnog ponašanja....


Koje nije karakteristično samo za homo, već i za hetero svijet. :)

Naravno, ništa manje značajan faktor je (ne)korištenje zaštite.

Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 14:49 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39422
Lokacija: Месечева икра
Sad sam se malo prekontao.....ispada da ni pedofile ne treba osuđivati....Nisam to mislio.Seksualno predatorstvo svakog tipa je za osudu,pogotovo ono usmjereno prema djeci.
Homoseksualci su zrele osobe koje su svjesne svoga "izbora".

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 14:51 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2004, 12:09
Postovi: 10379
_zoka je napisao:
I da i ne......uopšteno.....nemojte me pogrešno shvatiti,ne opravdavam ni gejeve,ni njihovo ponašanje,pogotovo ne nekakve parade ali mi se isto tako gadi,možda je to prejaka riječ,odbojno mi je njihovo osuđivanje tipa "protivprirodno","protiv Božijeg zakona","u suprotnosti sa Svetim Pismom" i sl.....Pa nisu oni birali da budu to što jesu.Niko nije kriv što mu se sviđaju debele,brkate,mršave,visoke,niske........pa nisu ni oni.....Živi i pusti druge da žive.....


Niko nije birao da oboli od ovoga, ili onoga. Ali normalan covjek, u toj situaciji potrazi pomoc.

_________________
Viva Elena, Viva Nicolae!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 14:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Zoka opet te kreacionisti isfurali pa mi stavljas rijeci poput "kazne" u moje postove? :P

Ja nemam nista licno protiv homofila. Mogu biti cestiti, posteni, ne dirati druge i ostalo. Ali imam isto osjecanje dok gledam homoe u aktu kao kad gledam ostale devijacije. I sad mi ti zoka reci, je li taj moj osjecaj prirodan ili ne?

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 14:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
_zoka je napisao:
Samo što se već uveliko priča da je AIDS vještački stvoren virus.....Normalno je da onaj ko je slobodniji u svome seksualnom ponašanju ima i veću šansu da se zarazi njime.Nemoj gledati na AIDS kao na kaznu zbog njihovog seksualnog izbora,već kao rizik njihovog promiskuetnog ponašanja....



sintetika ili ne to je vec teorija zavjere ali da pare i pravilan nacin zivota mogu da naprave od HIVa nesto poput zutice dokazuje Majic Johnson zvanicno pozitivan od 1991 (vecina forumasa nije ni u t....sima bila tad) ;)

ostalo elokventno i potpisano ;)

sto se tice odnosa hetero-homo postoje statisticki podatci da muskarci sa obrezanim teze fasuju ali naravo WHO nikad nece objaviti jer bi sve budale poletile osunetile se i tarlahaj minka ( obratiti paznju na teze fasuju ne imuni)
Ima naravno i dovoljan broj prostitutki u juznoj Africi koje ne mogu da dobiju HIV (trenutno) i par slucajeva u americi i evroi ali nema vjezbanja na njima kao na konjma i zmijskom otrovu, samim tim aut RIS aut NIHIL

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 15:02 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Hristov je napisao:
Zoka opet te kreacionisti isfurali pa mi stavljas rijeci poput "kazne" u moje postove? :P

Ja nemam nista licno protiv homofila. Mogu biti cestiti, posteni, ne dirati druge i ostalo. Ali imam isto osjecanje dok gledam homoe u aktu kao kad gledam ostale devijacije. I sad mi ti zoka reci, je li taj moj osjecaj prirodan ili ne?



1.Bez religije
2.Ne gledati ako nemas ........

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 15:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Ako moze malo lakse s tim brisanjem postova, pitao sam Drugacijeg zasto misli da mi je zakljucak o statisticki cescem oboljevanju homoa od hetero pogresan. Nije valjda to off topic?

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 16:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
MuskoBre je napisao:
chils je napisao:
sto se mene tice neka vas je sto vise u BL i da se ako bude srece javno deklarisete pa da koke soke koje tiho pate presaltaju u rikverc i napadnu nas "drugacije" od vas

pod parolom statistika radi za nas ruzne :)
good luck i samo safe ;)


Ja se jos samo u takav razvoj dogadjaja uzdam.


Ja sam vec, nekad, spomenula to jednom mladicu, koji je poprilicno homofobican.
Izgleda da konacno pocinje kopcati. 8)
Nemate sta mrzeti homoseksualce muskog roda, oni rade za vas. Trebalo bi jos da ih podsticete, naravno, samo pricom kako je to kul i predloziti kakvog mladica. :lol:


Najbolje jos da se izdvajaju pare za pomoc takvim slucajevima, zdravstvo ionako nema pametnijeg posla, kao ni drustvena zajednica, uopsteno. :roll:

Sto se mene tice, nemam nista protiv homoseksualaca.
Mnogi hetero parovi upraznjavaju razvratniji seks nego gay osobe.


I da, razdvajam homoseksualce na one koje samo seksualno privlaci isti pol i one koje isti pol privlaci u svakom smislu, kao zivotni partner.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 16:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
I da, razdvajam homoseksualce na one koje samo seksualno privlaci isti pol i one koje isti pol privlaci u svakom smislu, kao zivotni partner.[/quote]

SIROGOJNO ti ko fiki bacas bombe.

odabir zivotnog partnera i sexualna privlacnost !

Halo Pozega vrati film preformulisi

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 17:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Objasnjenje rijeci protuprirodno ( posto je izgleda neophodno :cry: ) :

Prirodna funkcija rectuma i anusa ( vazi i za ateiste i za vjernike )

The rectum intestinum acts as a temporary storage facility for feces.
As the rectal walls expand due to the materials filling it from within, stretch receptors from the nervous system located in the rectal walls stimulate the desire to defecate.
If the urge is not acted upon, the material in the rectum is often returned to the colon where more water is absorbed.
If defecation is delayed for a prolonged period, constipation and hardened feces results.

When the rectum becomes full the increase in intrarectal pressure forces the walls of the anal canal apart allowing the fecal matter to enter the canal.
The rectum shortens as material is forced into the anal canal and peristaltic waves propel the feces out of the rectum.
The internal and external sphincter allow the feces to be passed by muscles pulling the anus up over the exiting feces.

Objasnjenje rijeci riskantno :

Anal sex is considered a high-risk sexual practice, and unprotected anal sex is the riskiest of all forms of sexual intercourse.
The hazards are due to the vulnerability of the tissues, as the penetration of the anus may cause tearing and bleeding of the soft tissues, and can damage the sphincter muscles, causing incontinence and anal prolapse.
It is also due to the high concentration of disease causing organisms in the anus and the introduction of pathogens during the sex act itself, exposing the participants to a spectrum of contagious diseases.
Some authorities judge that all anal sex is unsafe, due to the high rates of condom failure, including those brands that claim to be specially strengthened.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 17:47 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Dosta homosa rijetko upražnjava analni seks. Neki i nikako.

Nije sve u, što bi rekli alfa-strejteri, "trpanju".

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 17:52 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Drugačiji je napisao:
Dosta homosa rijetko upražnjava analni seks. Neki i nikako.


Ti ih izgleda dosta poznajes. :wink:

Hoces reci da se ih se dosta zadrzava na oralnom seksu ? A u gay-saunama i na slicnim mjestima razgovaraju o egzistencijalizmu ?


Citiraj:
Većina su u BI fazonu, oko polovina su ih porodični ljudi (oženjeni, imaju djecu...), ostatak se ravnomjerno "troši" sa ženama i muškarcima.


Sta su bisexualci osim sto su najgori licemjeri ( da preduprijedim napad, znaju li im zenice da imaju sex sa muskarcima ? )

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 18:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Drugačiji je napisao:
Of the reported 24,296 people diagnosed with HIV in Western Europe in 2008:

* 42% probably acquired HIV through heterosexual contact;
* 35% were men who had sex with men;


Samo kratko da pojasnim zasto kazem da homoi cesce oboljevaju od HIV-a, posto nije u prvi mah ocigledno. U ovoj statistici je odnos hetero:homo skoro jednak, tacnije odnos je nekih 7:6. Znaci na 7 oboljelih hetero dolazi 6 homoa. Dalje, ako prihvatimo cak i onu najnevjerovatniju opciju koja granici sa naucnom fantastikom, da je nekih 10% populacije homoseksualno, to bi znacilo da, ako od 90 hetero 7 oboli od HIV-a, statisticki ce od 10 homoa 6 oboliti od HIV-a! Kao slag na tortu dolazi zakljucak da je vjerovatnoca da homo oboli od HIV-a cirka 7.7 puta veca nego kod hetero! Znaci homoi 7.7 puta cesce oboljevaju od hetero.
Opet ponavljam, uzeli smo najnevjerovatniju opciju, da je 10% populacije homo. Ako bi uzeli prihvatljiviju opciju, da je negdje oko recimo 1% homo, to bi znacilo da je ucestalost oboljevanja kod homo-a 77 puta veca nego kod hetero.

Zakljucke izvucite sami..

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Poslednji put menjao Hristov dana 30 Maj 2010, 18:42, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 18:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
chills, sta ti nije jasno?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 18:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Hristov je napisao:
Samo kratko da pojasnim zasto kazem da homoi cesce oboljevaju od HIV-a, posto nije u prvi mah ocigledno. U ovoj statistici je odnos homo:hetero skoro jednak, tacnije odnos je nekih 7:6. Znaci na 7 oboljelih hetero dolazi 6 homoa. Dalje, ako prihvatimo cak i onu najnevjerovatniju opciju koja granici sa naucnom fantastikom, da je nekih 10% populacije homoseksualno, to bi znacilo da, ako od 90 hetero 7 oboli od HIV-a, statisticki ce od 10 homoa 6 oboliti od HIV-a! Kao slag na tortu dolazi zakljucak da je vjerovatnoca da homo oboli od HIV-a cirka 7.7 puta veca nego kod hetero! Znaci homoi 7.7 puta cesce oboljevaju od hetero.
Opet ponavljam, uzeli smo najnevjerovatniju opciju, da je 10% populacije homo. Ako bi uzeli prihvatljiviju opciju, da je negdje oko recimo 1% homo, to bi znacilo da je ucestalost oboljevanja kod homo-a 77 puta veca nego kod hetero.

Zakljucke izvucite sami..


Wau, pretpostavljam da ovo ne vazi za homo zene :lol:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 18:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Nemoj, dosta je i ovo :D

Tako da je Drugaciji nehoticno postavio podatke koji ne idu njemu u prilog...

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 18:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Hristov je napisao:
Drugačiji je napisao:
Of the reported 24,296 people diagnosed with HIV in Western Europe in 2008:

* 42% probably acquired HIV through heterosexual contact;
* 35% were men who had sex with men;


Samo kratko da pojasnim zasto kazem da homoi cesce oboljevaju od HIV-a, posto nije u prvi mah ocigledno. U ovoj statistici je odnos homo:hetero skoro jednak, tacnije odnos je nekih 7:6. Znaci na 7 oboljelih hetero dolazi 6 homoa. Dalje, ako prihvatimo cak i onu najnevjerovatniju opciju koja granici sa naucnom fantastikom, da je nekih 10% populacije homoseksualno, to bi znacilo da, ako od 90 hetero 7 oboli od HIV-a, statisticki ce od 10 homoa 6 oboliti od HIV-a! Kao slag na tortu dolazi zakljucak da je vjerovatnoca da homo oboli od HIV-a cirka 7.7 puta veca nego kod hetero! Znaci homoi 7.7 puta cesce oboljevaju od hetero.
Opet ponavljam, uzeli smo najnevjerovatniju opciju, da je 10% populacije homo. Ako bi uzeli prihvatljiviju opciju, da je negdje oko recimo 1% homo, to bi znacilo da je ucestalost oboljevanja kod homo-a 77 puta veca nego kod hetero.

Zakljucke izvucite sami..


Eh, jasno je da si ovim računanjima htio postići neke biblijske proporcije - da nije 77 žig neke feminizirane zvijeri iz Otkrovenja? :)

Međutim, možda nisi imao na umu jednu činjenicu: ova statistika se odnosi na broj oboljelih isključivo prema NAČINU prenosa virusa, i stoga, bez obzira da li si pravovjerni hetero ili Bogu mrski homo, šanse da ga zakačiš su otprilike iste.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 18:43 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Drugačiji je napisao:
Dosta homosa rijetko upražnjava analni seks. Neki i nikako.

Nije sve u, što bi rekli alfa-strejteri, "trpanju".


Pa na koji način imate odnose onda? Samo oral? :confused3:

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2652 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6 ... 133  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 16 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs