banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 10:46

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2652 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 133  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 18:44 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Da, Feniksice, da... :) Kad je dobar oral, ne treba ti ništa više.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 18:52 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Japanese_rose je napisao:
Hoces reci da se ih se dosta zadrzava na oralnom seksu ? A u gay-saunama i na slicnim mjestima razgovaraju o egzistencijalizmu ?


A đe ti ovdje imaju gay saune? Sestro, nije Banjaluka Roterdam! :)

Japanese_rose je napisao:
Sta su bisexualci osim sto su najgori licemjeri ( da preduprijedim napad, znaju li im zenice da imaju sex sa muskarcima ? )


E, to je već drugo pitanje. :) Ne biste vjerovali kakvi sve alfa-mužjaci vode dvostruki život...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 18:56 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Drugačiji je napisao:
Da, Feniksice, da... :) Kad je dobar oral, ne treba ti ništa više.


Pa ne vidim onda poentu. :-? Mislim, ako je oral sve što se traži, u čemu je onda caka? Pružala ti žena ili muško zadovoljstvo tom prilikom, trebalo bi onda da ti je svejedno...

Još jednom da ponovim, nemam ništa protiv gej populacije, ovo je čisto skupljanje informacija.

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 18:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Phoenix je napisao:
Drugačiji je napisao:
Da, Feniksice, da... :) Kad je dobar oral, ne treba ti ništa više.


Pa ne vidim onda poentu. :-? Mislim, ako je oral sve što se traži, u čemu je onda caka? Pružala ti žena ili muško zadovoljstvo tom prilikom, trebalo bi onda da ti je svejedno...

Još jednom da ponovim, nemam ništa protiv gej populacije, ovo je čisto skupljanje informacija.


Muškarci to bolje rade.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 18:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Avg 2009, 19:25
Postovi: 3711
Vec sam postavljao ovaj klip, par savjeta za Drugacijeg.
:lol:
http://www.youtube.com/watch?v=Dk6Ino37LQ0

_________________
Ljubomorne dushe mogu da ga pushe! Alky je unikat zoka je dooplikat :P <3 !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Drugačiji je napisao:
Međutim, možda nisi imao na umu jednu činjenicu: ova statistika se odnosi na broj oboljelih isključivo prema NAČINU prenosa virusa, i stoga, bez obzira da li si pravovjerni hetero ili Bogu mrski homo, šanse da ga zakačiš su otprilike iste.

A ne, pusti tu pricu. Odakle onda onih, recimo 7.7 puta? Da homoi ne pokupe HIV mazeći se? Nisi mi rekao koji je to NAČIN na koji homoi 7.7 puta češće pokupe i daju dalje HIV? Šta to homo-i rade drugačije od hetero pa da predstavljaju veću opasnost za prenos HIV-a?

I drzi Bibliju van ovoga, ja se ne sjecam da sam je spominjao u kontekstu sve ove price.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:04 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Drugačiji je napisao:
Phoenix je napisao:
Drugačiji je napisao:
Da, Feniksice, da... :) Kad je dobar oral, ne treba ti ništa više.


Pa ne vidim onda poentu. :-? Mislim, ako je oral sve što se traži, u čemu je onda caka? Pružala ti žena ili muško zadovoljstvo tom prilikom, trebalo bi onda da ti je svejedno...

Još jednom da ponovim, nemam ništa protiv gej populacije, ovo je čisto skupljanje informacija.


Muškarci to bolje rade.


Sudeći po ovom tvom postu, caka je opet u tehnici. A tehnika se bar (u svemu na svijetu) može savladati (ako to želiš). :wink:

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:06 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Phoenix je napisao:
Sudeći po ovom tvom postu, caka je opet u tehnici. A tehnika se bar (u svemu na svijetu) može savladati (ako to želiš). :wink:


Može, samo se ove naše curice puno snebivaju. Dok ubijediš, dok naučiš, dok popraviš... A muškarci su prirodno nadareni za to :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Drugačiji je napisao:

Muškarci to bolje rade.


Ma daaaaaj...ti izgleda mislis da smo mi mentalno zaostali ? :confused3:
Homoseksualci to najvjerovatnije rade da bi smanjili rizik prenosenja HIV, je li tako ?
Znaci rizik nije moguce eliminisati, narocito kod ovako promiskuitetne i 'hedonisticki' nastrojene skupine, ali je na ovaj nacin nesto umanjen.

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:09 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Hristov je napisao:
A ne, pusti tu pricu. Odakle onda onih, recimo 7.7 puta? Da homoi ne pokupe HIV mazeći se? Nisi mi rekao koji je to NAČIN na koji homoi 7.7 puta češće pokupe i daju dalje HIV? Šta to homo-i rade drugačije od hetero pa da predstavljaju veću opasnost za prenos HIV-a?


Ne rade homoi ništa posebno, samo ih je procentualno manje pa statistički imaju više šanse da zakače HIV.

Već je jednom rečeno - nije problem homoseksualnost kao takva, već često mijenjanje partnera i neadekvatna zaštita.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Drugačiji je napisao:
Može, samo se ove naše curice puno snebivaju. Dok ubijediš, dok naučiš, dok popraviš... A muškarci su prirodno nadareni za to :)


Jok, nije to u pitanju. Muskarci sa muskarcima imaju cisti sebicni sex - nema price o emocijama, vjernosti, moralnih skrupula.

Kako li ces samo eskivirati istinu u odgovoru ovaj put ?
:D

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Japanese_rose je napisao:
Ma daaaaaj...ti izgleda mislis da smo mi mentalno zaostali ? :confused3:
Homoseksualci to najvjerovatnije rade da bi smanjili rizik prenosenja HIV, je li tako ?
Znaci rizik nije moguce eliminisati, narocito kod ovako promiskuitetne i 'hedonisticki' nastrojene skupine, ali je na ovaj nacin nesto umanjen.


U pravu si, ima i toga. Oral je puno bezbjedniji sa zdravstvenog stanovništva, a užitak, mogu slobodno reći, isti.
A da ne budem previše neumjesan, reći ću samo da se homo (li BI) muškarac po pitanju orala ne ustručava ničeg. Baš ničeg.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Drugačiji je napisao:

Ne rade homoi ništa posebno, samo ih je procentualno manje pa statistički imaju više šanse da zakače HIV.


:lol: :lol: :lol:

Znaci kod nas su Madjari i Rusini skupina koja ima procentualno najvise sansi da oboli od AIDS-a ? :o

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Japanese_rose je napisao:
Jok, nije to u pitanju. Muskarci sa muskarcima imaju cisti sebicni sex - nema price o emocijama, vjernosti, moralnih skrupula.

Kako li ces samo eskivirati istinu u odgovoru ovaj put ?
:D


Nemam šta da eskiviram. Ja sam s nekim radi čistog zadovoljstva, kao i on sa mnom. Nema patetičnih izjava ljubavi, cmizdrenja, slanja cvijeća i bjesomučnog cimanja sms porukama. Dok traje traje, kad dosadi - idemo dalje.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Drugačiji je napisao:
Phoenix je napisao:
Sudeći po ovom tvom postu, caka je opet u tehnici. A tehnika se bar (u svemu na svijetu) može savladati (ako to želiš). :wink:


Može, samo se ove naše curice puno snebivaju. Dok ubijediš, dok naučiš, dok popraviš... A muškarci su prirodno nadareni za to :)


Pazi ovako, iz ovog tvog posta mogu da se izvuku 2 zaključka:
1-da si BI (jer znaš kako žene to rade);
2-da je ipak bitna tehnika a ne ko to radi, vježbom do perfekcije reklo bi se, što znači da bi se jedna "curica" uz propisan trening mogla naučiti kako da uradi da ti budeš zadovoljan (i zadovoljen) samo ako bi imao vremena i živaca.

Dok vidiš, ja sam stvarno mislila da je taj osjećaj mnogo drugačiji. Da bi vi trebalo da osjetite određenu konekciju (psihičke, ne fizičke prirode) koja bi trebalo da je ekvivalentna konekciji između muškarca i žene, i koju ništa ne može da zamijeni. Ne govorim o osjećajima tipa ljubavi (mnogi samo imaju odnose bez osjećaja), nego čiste želje.

Primjer-banalan. Recimo, imam dubok deklote i ispalo mi je malo više nego što bi trebalo. Ako me cura vidi, biće mi svejedno, neću odreagovati-vidjela, ne vidjela, boli me uvo. Ali da to vidi neki muškarac, bilo koji, osjećaj je potpuno drugačiji jer znam šta taj pogled predstavlja.

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Drugačiji je napisao:

Nemam šta da eskiviram. Ja sam s nekim radi čistog zadovoljstva, kao i on sa mnom. Nema patetičnih izjava ljubavi, cmizdrenja, slanja cvijeća i bjesomučnog cimanja sms porukama. Dok traje traje, kad dosadi - idemo dalje.


Sto ce reci da je sklonost homoseksualnim odnosima crta karaktera, a ne prirodjena osobi ? :wink:

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Poslednji put menjao Japanese_rose dana 30 Maj 2010, 19:23, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:22 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Drugačiji je napisao:
Ne rade homoi ništa posebno, samo ih je procentualno manje pa statistički imaju više šanse da zakače HIV.


Znaci razlog zasto tako puno homoa ima HIV je sto ih ima samo 600 miliona? :D Ovo za zastitu ne pije vode, jer ispada da se homoi manje cuvaju od hetero. Nekako mi sva ta prica o cestom mijenjaju partnera i promiskuitetu vise lici na poigravanje seksualnog nagona sa nekim ljudima. Pricas o mijenjanju partnera, promiskuitetu, "muskarci su spremni na sve" (mada sam nekako ubijedjen da se misli samo na homo-muskarce....)..

Kako objasnjavas da su ubistva koja pocine homoi daleko brutalnija od ubistva pocinjenih od hetero?

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Decko je vec spomenuo da je BI.
Sta ste se svi okomili na njega licno, tema je homoseksualnost uopsteno. :lol:

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:27 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
HugoLina je napisao:
Decko je vec spomenuo da je BI.
Sta ste se svi okomili na njega licno, tema je homoseksualnost uopsteno. :lol:


Nisam znala da je već napisao da je BI...

A koga drugog da pitam Hugolina? On je jedini gej/bi kojeg "poznajem"!

I nisam se okomila, samo deduktivno razmišljam ovdje... :lol:

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 30 Maj 2010, 19:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
Hristov je napisao:
Ako bi uzeli prihvatljiviju opciju, da je negdje oko recimo 1% homo, to bi znacilo da je ucestalost oboljevanja kod homo-a 77 puta veca nego kod hetero.


Prihvaceno je da ih ima izmedju 1 i 2 % u drustvima. To se spominje u ovoj studiji koja se bavi ispitivanjem psihijatrijskog morbiditeta u homo-populaciji.

Risk of psychiatric disorders among individuals reporting same-sex sexual partners in the National Comorbidity Survey

OBJECTIVES: This study examined the risk of psychiatric disorders among individuals with same-sex sexual partners.

METHODS: Data are from the National Comorbidity Survey, a nationally representative household survey. Respondents were asked the number of women and men with whom they had sexual intercourse in the past 5 years. Psychiatric disorders according to Diagnostic and Statistical Manual of Mental Disorders, Revised Third Edition (DSM-III-R) criteria were assessed with a modified version of the Composite International Diagnostic Interview.

RESULTS: A total of 2.1% of men and 1.5% of women reported 1 or more same-sex sexual partners in the past 5 years.
These respondents had higher 12-month prevalences of anxiety, mood, and substance use disorders and of suicidal thoughts and plans than did respondents with opposite-sex partners only.
Decomposition showed that the elevated same-sex 12-month prevalences were largely due to higher lifetime prevalences.
Ages at onset and persistence of disorders did not differ between the same-sex and opposite-sex subsamples.

CONCLUSIONS: Homosexual orientation, defined as having same-sex sexual partners, is associated with a general elevation of risk for anxiety, mood, and substance use disorders and for suicidal thoughts and plans.
Further research is needed to replicate and explore the causal mechanisms underlying this association.


http://ajph.aphapublications.org/cgi/co ... t/91/6/933

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2652 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 133  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs