banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 23:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Osjećajni muškarci
PostPoslato: 02 Okt 2009, 11:35 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
azdajica-ny je napisao:
cicak je napisao:
moj _zoka sta si doceko???

drugu sobu i drugi komp :lol:
TensSa,znas i sam da sam egoista :)

sto ce se onda zenit? da mu ima ko zvonit? cuj drugu sobu? sta ce vam djeca na to reci? a komsije? a mediji? vidis kako brad-angelina stalno u novinama radi toga.
moj _zoka, a dje je osjecaj da nekoga napipas u mraku i da znas da je tu i da si sretan i da ti je toplo? i ujutro kad se budis da znas da je tu, da te poljubi. da ti se prigrli, da ti kaze dobrojutro. ili eventualno u po noci da se opalite, jer je tako doslo?
da je meni ko sto nije, ja to ne bih nikad dozvolio.
spavam i ja u krevetu 180x200. jebo praznu postelju. da je bogdo upola manji ali da ga dijelim s onim koga volim.

Edit:
Ova tema je "spin off" (prebačeni "offtopic") teme "Bračni krevet loš za vezu i zdravlje", diskusija se razvila u smijeru muške osjećajnosti. Molim vas da nastavite ovdje o tome.
S poštovanjem,
Euroth

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 11:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Hristov je napisao:
Ne postoji nista na ovom svijetu sto se moze uporediti sa time kad mi djevojka koju volim lezi na grudima a kosa rasuta po mom torzu.

De se popipaj po čelu, da nemaš povišenu temperaturu :lol:

Uuuuuuuuu grdne rane kad su se muškarci 'vako raznežili :lol:


Poslednji put menjao Nicole dana 02 Okt 2009, 11:38, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 11:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Cuj "raznezili". Ja znam biti i ratnik i filozof i lavr-boj kad zatreba.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 11:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
uuuuuuuuuuu ti spominješ tamo neku ljubav, čičak eno samo što se nije rasplak'o :lol: :lol:
tc tc tc tc nisu ni muškarci k'o što su nekada bili :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 11:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Jebalo mater .. i vas cool riba kojima je bilo kakva 'njeznost' s muske strane smijesna .. pun forum :roll:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 11:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
He-he, prije odredjenog vremena me neko nazvao "mekim" zbog nacina ophodjenja... Ne sali se Nicole, uprkos smajlijima.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 11:59 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
:lol: :lol: :lol: :lol:
Pa jel' ja izgledam kao neko ko se šali u ovako ozbiljnim trenutcima? 8)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Hristov je napisao:
He-he, prije odredjenog vremena me neko nazvao "mekim" zbog nacina ophodjenja... Ne sali se Nicole, uprkos smajlijima.

i ja sam za mnoge p**ka. razlika je sto ja pricam, a drugi sute. svi smo manje-vise isti. ne dira me to.
fali curicama malo iskustva. nadoce... sjetice se one jednog dana jednog cicka.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Nicole, izgledas kao pogresna djevojka na pogresnoj temi. Mi smo pozitivci, takoreci protoni :D Salim se.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:03 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Ma ko dir'o, ko, ko :lol:

Ja sam uvek pogrešna :( Jbg... Tako mi pao gra' :(
Počeh sa šalom a izvuče se ono najgore od mene :(
Evo i meni suze samo što ne poteku :cry:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
i ja sam za mnoge p**ka.


Nadje se uvijek jedna koja voli 'picke' ;)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Nicole, sve u redu s tobom? :oops:

Cicak, nije valjda da imas problema sa zenama zbog toga? Mislim na to da si im odbojan zbog "mekoce" ?

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Hristov je napisao:
Nicole, sve u redu s tobom? :oops:

Cicak, nije valjda da imas problema sa zenama zbog toga? Mislim na to da si im odbojan zbog "mekoce" ?

ne. naprotiv. zene vole ljubav. one koje vole grubijane, brzo se uvjere u suprotno. ja mislim da je danas finih decki malo. moj otac je jako volio moju majku, i nije bio mek. nisam ni ja. tamo gdje ne treba da budem.
nije mi problem naci drugu. a zasto da lazem i njima i sebi? nije fer. zato sam sam.
kazu da onaj ko kaze da je ljubav prolazna taj nikada i nije volio.
haj ti meni reci bi li tebi imponovalo da si od nekoga srcem voljen, i da te neko cijelom dusom voli? da je njezan i pazljiv prema tebi? a da ti tog istog volis?
i laze svako ko kaze da je to bezze.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Poslednji put menjao cicak dana 02 Okt 2009, 12:24, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
U redu?? Ma kako će bit' u redu?? :cry: :cry: Ocvilio si me i sad me pitaš jesam u redu?? :(

:D :D :D

Ja sam to već jednom rekla ali evo opet ću... Kako se ti svi muškarci i žene što kukakju jedni za drugima nikako ne spoje? :-? Samo me to zanima? :-? Muškarci kukakju da nema više normalnih devojaka a cure rade isto sa suprotnih strana :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Sad, da ne ispadne OT, ja cu reci da mi to malo cudno u vezi referenduma :D :D :D

Cicak, moje je misljenje da zena prije svega zeli da vidi samouvjerenog muskarca, dok senzibilini muskarci uvijek odaju utisak ljudi koji popustaju i koji su kukavice. Grubost koju mnogi muskarci ispoljavaju, mnogo zena dozivljava kao tu samouvjerenost i snagu. Zato mislim da treba znati ujediniti oboje u sebi, i njeznost i samouvjerenost. Ispricao bih jednu pricu iz svog zivota ali onda cemo debelo otici u OT.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Poslednji put menjao Hristov dana 02 Okt 2009, 12:43, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
Hristov je napisao:
Sad, da ne ispadne OT, ja cu reci da mi to malo cudno u vezi referenduma :D :D :D

Cicak, moje je misljenje da zena prije svega zeli da vidi samouvjerenog muskarca, dok senzibilini muskarci uvijek odaju utisak ljudi koji popustaju i koji su kukavice. Grubost koju mnogi muskarci ispoljavaju, mnogo zena dozivljava kao tu samouvjerenost i snagu. Zato mislim da treba znati ujediniti oboje u sebi. Ispricao bih jednu pricu iz svog zivota ali onda cemo debelo otici u OT.

nisam ja uopce takav kakvim me vecina zamislja ovdje. cak sta vise. ovdje dajem sebi oduska. u stvarnom svijetu za mene nema bas previse mjesta. tamo sam drugo.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:33 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
cicak je napisao:
haj ti meni reci bi li tebi imponovalo da si od nekoga srcem voljen, i da te neko cijelom dusom voli? da je njezan i pazljiv prema tebi? a da ti tog istog volis?
i laze svako ko kaze da je to bezze.

Sve to stoji čičak ali ovo te samo može s*ebati u životu. Gadno je neko vreme došlo, muškarci traže mlade devojčice koje mnogo dobro izgledaju a devojčice mnogo starije muškarce radi debelog novčanika i tako u krug.
Žao mi je što se nisam rodila pre dvesta godina, kada se muško ženski odnos barem malo cenio i kada su neke ljudske vrednosti imale smisla. A ovako, mogu samo da očajavam ili da se pomirim s' tim i jednostavno ne mislim... :(
I slažem se da ko god prdi da nema emocija, ljubavi i sl. laže ko pas. Ne može čovek biti sam i to je priroda tako uredila i protiv toga se ne može.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Cicak, prica se svodi na to da moras "uzvratiti istom mjerom", moras "pokazati zube", moras "stati na neciju stranu". To su sve osobine danasnjih ljudi i to se danas cijeni. Ako nisi takav gubitnik si, smokljo, slabic.

Ja cu rezimirati svoj komentar u vezi teme: ne mogu vjerovati da natezanje posteljine i hrkanje mogu biti povod za razvod braka. Vic.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:55 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Nicole je napisao:
Sve to stoji čičak ali ovo te samo može s*ebati u životu. Gadno je neko vreme došlo, muškarci traže mlade devojčice koje mnogo dobro izgledaju a devojčice mnogo starije muškarce radi debelog novčanika i tako u krug.


Iako ih ima, ne mozes generalizovati. Jos uvijek ima i te kako normalnih momaka i djevojaka samo su u pozadini i ne vidis ih na prvu.

I nista ljepse nego se ugnjezditi voljenoj osobi u krilo, pa kad te stisne uz sebe a dah na vratu osjetis..

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Okt 2009, 12:58 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
ja nisam od likova koji ce curi opaliti samar. nisam od onih koji bi poletio za drugom suknjom ako mu se ukaze prilika. a sve ostalo, znam ja i sakom o sto, a i zagalamit. i popit i napit se, i zapjevat. i pojest, eh sto tek znam. nisam od nekih tuca, tu vazda uskacem i mirim. znam i potrosit ali i zaradit. e jbg, u krevetu sam njezan. volim da se mazim, da pricam, da tepam. i volim da se ljubim. eto. sad mi sudite!

psino, ne provociraj!

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 29 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs