banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 05 Jun 2024, 14:25

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Apr 2010, 21:03 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Avg 2008, 15:33
Postovi: 5
Ženama se danas više dopadaju feminizirani muškarci od "grubijana" jer više ne moraju da brinu o opstanku vrste, tvrdi grupa britanskih naučnika...

http://zdravlje-ishrana.blogspot.com/2010/04/zasto-zene-vole-feminizirane-muskarce.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2010, 21:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Mahh....ne znam sta da kazem osim to da me nerviraju feminizirani muskarci! Znam ja da su oni bolji prijatelji svim zenama od nas obicnih ili "grubih" muskaraca, jer imaju puno vise zajednickih tema (sminka,gardaroba,roza majice,itd...), ali po prirodi muskarac je drugaciji i "grublji" od zene i to tako mora da bude!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 10:51 
Evo o cemu pricamo:

Slika


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 11:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Avg 2009, 09:39
Postovi: 281
E jbg.ovaj je drugi slucaj...pravi muškarcina je tipa Brusa Vilisa i njemu sličnih....mada danas više ništa nije normalno.....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 11:29 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Apr 2010, 13:28
Postovi: 120
Ne volim pederaste ali,,,
ne volim ni one koji mirišu neugodno, koji imaju žute zube, velike i prljave nokte, zamašćenu kosu,,,,,,i koji pričaju gluposti poput tete Ruje!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 11:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
tensSa je napisao:
Evo o cemu pricamo:

Slika


Nije on toliko feminiziran, dokaz je ova narukvica, a i nacin odjevanja. Ono sto je feminizirano na njemu je nedostatak jake brade jer je jos mlad i plav i djelimicno frizura. Medjutim, zaboravljas da je najjaci afrodizijak za zene debljina novcanika sto doticni ima, a i perspektive u povecanju te debljine su mu dobre. Naravno, drugi afrodizijak je popularnost sto doticni takodje ima jer ide na evroviziju. Tako da te dvije stvari ponistavaju svu feminiziranost. Dakle ne mozemo uzimati u obzir zvijezde. Sjetimo se Majkla Dzeksona na sta je licio pa je imao milione obozavateljki.
Ali mislim da je autor teme mislio na ljude iz obicnog drustva, bez statusa i popularnosti.

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 11:50 
Pa to,obicni ljudi, ko moj komsija Kiki... :D :D :D

A ovaj predstavnik na evroviziji, moj sramotni imenjak bi bio glavna zvijezda kad bi zavrsio na jednu noc u zatvoru...bio bi izje*aniji nego moldavska kurva u dragocaju nakon berbe malina...


Vrh
  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 14:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
I tako, citajuci temu, ja sam zakljucio da:

- zene ne vole feminizirane muskarce, ali ne vole ni one druge, koji smrde, neuredni su, i pricaju gluposti, itd.
- feminizirani muskarci su bolji prijatelji zenama, jer imaju mnostvo zajednickih tema, poput sminke, garderobe, manikira, frizure, itd.
- vecina zena je glupa, jer se sa njima moze pricati samo o sminki, garderobi, manikiru, frizuri, itd.
- ovi muskarci koji smrde ne vole feminizirane muskarce, nazivaju ih pederima i pickicama, jer im je krivo sto su ovi cisti i uredni i ne smrde i ne pricaju gluposti osim kad pricaju sa zenama, a pritom su i bolji prijatelji zenama od muskaraca koji smrde
- Brus Vilis je pravi muskarac
- Milan Stankovic je peder i pickica
- Milan Stankovic je peder i pickica, ali se to ponistava jer ima debeo novcanik i ide na Evroviziju
- obicni feminizirani muskarci su i dalje pederi i pickice
- obicni pravi muskarci manje smrde ako imaju debeo novcanik (nije nuzno da idu na Evroviziju)

Zakljucak je ocigledan, bolje je biti feminizirani muskarac, nego pravi muskarac, jer u paketu dobijate cistocu i urednost i zene, a jos ako idete na Evroviziju, pa, vi ste na konju!

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 16:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Dec 2006, 18:50
Postovi: 6700
Popokatepetl je napisao:
I tako, citajuci temu, ja sam zakljucio da:
......................................................................................................................................................................
.....Zakljucak je ocigledan, bolje je biti feminizirani muskarac, nego pravi muskarac, jer u paketu dobijate cistocu i urednost i zene, a jos ako idete na Evroviziju, pa, vi ste na konju!


Zaboravio si Majkla Dzeksona i ostale izuzetke :lol:

_________________

Filozofija...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
Žene uopšte ne vole muškarce, i meni stvarno nije jasno kako to do sada niste shvatili.

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 17:04 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Popokatepetl je napisao:
Zakljucak je ocigledan, bolje je biti feminizirani muskarac, nego pravi muskarac, jer u paketu dobijate cistocu i urednost i zene, a jos ako idete na Evroviziju, pa, vi ste na konju!

Biti da tako kazem "normalan" muskarac ne znaci biti neuredan sa zutim zubima i sa masnom kosom!
Muskarac mora uvjek biti uredan i sredjen, istusiran, opeglan, sa urednim noktima, zubima i kosom ali to ne znaci da si feminiziran, ako pored svega ovoga sto sam napisao obuce roza majicu uz tijelo, mjesa guzom kao zensko, prica kao da su mu nesto negdje stavili i to o zadnjoj zenskoj modi,...itd....e onda je feminiziran..
Svi smo mi uredni kao djevojke ali ne pricamo svi sa svojim prijateljicama kakva je zadja torbica od D&G,GUCCI ili ne znam ni ja!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 17:11 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2008, 22:10
Postovi: 4092
Lokacija: http://www.websudoku.com/?level=4
crni_bl je napisao:

Svi smo mi uredni kao djevojke ali ne pricamo svi sa svojim prijateljicama kakva je zadja torbica od D&G,GUCCI ili ne znam ni ja!

:lol: Pa ja stvarno ne znam ni jednu curu koja non-stop trabunja o ovome, a kamoli muškarca. Previše ste se prepali gledajući Red Carpet, šta vam je! :P

_________________
Glupa krava.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 17:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Jun 2003, 22:56
Postovi: 8344
Lokacija: BL
crni_bl je napisao:
Popokatepetl je napisao:
Zakljucak je ocigledan, bolje je biti feminizirani muskarac, nego pravi muskarac, jer u paketu dobijate cistocu i urednost i zene, a jos ako idete na Evroviziju, pa, vi ste na konju!

Biti da tako kazem "normalan" muskarac ne znaci biti neuredan sa zutim zubima i sa masnom kosom!
Muskarac mora uvjek biti uredan i sredjen, istusiran, opeglan, sa urednim noktima, zubima i kosom ali to ne znaci da si feminiziran, ako pored svega ovoga sto sam napisao obuce roza majicu uz tijelo, mjesa guzom kao zensko, prica kao da su mu nesto negdje stavili i to o zadnjoj zenskoj modi,...itd....e onda je feminiziran..
Svi smo mi uredni kao djevojke ali ne pricamo svi sa svojim prijateljicama kakva je zadja torbica od D&G,GUCCI ili ne znam ni ja!



Pa ti si jos u prvom postu zene okarakterisao kao glupace, jer se samo sa takvim osobama sav moguci razgovor svodi na torbice, sminku, garderobu.

_________________
Umro je Džimi Hendriks iz Sijetla,
Klepton i Pejdž su dva matora pijetla,
al' budućnost je ipak svijetla
sve dok nam je Popokatepetla...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Apr 2010, 18:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2009, 13:59
Postovi: 676
Popokatepetl je napisao:
crni_bl je napisao:
Popokatepetl je napisao:
Zakljucak je ocigledan, bolje je biti feminizirani muskarac, nego pravi muskarac, jer u paketu dobijate cistocu i urednost i zene, a jos ako idete na Evroviziju, pa, vi ste na konju!

Biti da tako kazem "normalan" muskarac ne znaci biti neuredan sa zutim zubima i sa masnom kosom!
Muskarac mora uvjek biti uredan i sredjen, istusiran, opeglan, sa urednim noktima, zubima i kosom ali to ne znaci da si feminiziran, ako pored svega ovoga sto sam napisao obuce roza majicu uz tijelo, mjesa guzom kao zensko, prica kao da su mu nesto negdje stavili i to o zadnjoj zenskoj modi,...itd....e onda je feminiziran..
Svi smo mi uredni kao djevojke ali ne pricamo svi sa svojim prijateljicama kakva je zadja torbica od D&G,GUCCI ili ne znam ni ja!



Pa ti si jos u prvom postu zene okarakterisao kao glupace, jer se samo sa takvim osobama sav moguci razgovor svodi na torbice, sminku, garderobu.


no comment!
Ajd ti meni reci kad sam ja napisao da su zene glupace!?!?
ne pisi gluposti majke ti!
tema su feminizirani muskarci i uopste niko nije spomenuo djevojke!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2010, 22:21 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Gledao sam jednom neku emisiju gdje rekose da zene naizmjenicno vole muskarce sa njeznim crtama lica, odnosno muzevne crta lica, zavisno od toga da li imaju periodu ili ne (ili obrnuto (blush)). Nesto kao: kad nemaju periodu onda su zaljubljive i manje su seksualno aktivne, i tada ih vise privlace ljepuskasti muskarci, a kad imaju periodu onda ih privlace promisku...tni muskarci, odnosno muskarci koji izgledaju kao kvalitetni seksualni partneri (ili obrnuto :D). Zna li neko nesto vise o tome?

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2010, 22:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Nov 2008, 14:05
Postovi: 5168
isto ko sto muskarci vole muskobanjaste cure... misicave, dlakave, brkate, da psuju, podriguju.

_________________
Bio jednom jedan djecak, u ocevoj kuci, nad rijekom, koji je sanjao zlatne snove, jer nista nije znao o zivotu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2010, 23:10 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 21 Okt 2008, 01:08
Postovi: 1908
tensSa je napisao:
Evo o cemu pricamo:

Slika


DA TE NE BIH LEMO
NEMOJ BITI EMO!!! :headbang: yeah

_________________
Free Your Mind And Your Ass Will Follow


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2010, 12:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Definicija metroseksualca:
Citiraj:
Metroseksualac je neologizam koji je skovao i prvi put upotrebio britanski novinar Mark Simpson. Po njemu metroseksualac je “urbani muškarac bilo koje seksualne orijentacije koji ima snažan smisao za estetiku i koji troši veliku količinu vremena i novca na svoj izgled i način života”.

Mislim da većina žena voli uredne muškarce, ne previše feminizirane, ni previše "dotjerane", ali ne ni ruralne tipove, kosmate, znojave koji ne polažu nimalo pažnje na fizički izgled.

Zanimljiv tekst:

Citiraj:
Standardni arhitip muškarca u poslednje vreme doživeo je znatnu evoluciju. Iako je teško precizno definisati norme koje određuju muškost, u svojoj knjizi Rekonstruisana muškost, dr Ronald Levant ih daje kroz sledeće: “izbegavanje feminiziranosti, uzdržavanje emocija, seks odvojen od intimnosti, stremljenje ka uspesima i statusu, samooslanjanje, snaga i agresija, homofobija”

Novija istraživanja, međutim, pokazuju da sve manji broj muškaraca prihvata ove norme kao nužnost i sve manje obraća pažnju na tradicionalistička poimanja muškosti. Ovo je naročito izraženo u snažnom raskidu sa ograničavanjem na ulogu muškarca i izbegavanjem feminiziranosti. Ovo se donekle može smatrati i izvesnom koevolucijom (koja pokazuje i stepen cikličnosti): dok muškarce (po relevantnom istraživanju) nešto manje zanima profecionalna afirmacija, pojavljuje se izvestan trend rasta broja žena koje na listi prioriteta visoko postavljaju uspeh u karijeri. U prošlosti su nakit, interes za umetnost i muziku, pa čak i šminka bila polja otvorena pretežno samo za muškarce, da bi se danas ona nalazila u domenu ženstvenosti. Metroseksualnost se stoga može i posmatrati kao odgovor muškaraca na ove promene, koji vodi daljem izjednačavanju među polovima i odumiranju nekada izuzetno polarisanih uloga muškarca i žene.

Međutim, nesumnjivo je da metroseksualnost u velikoj meri hrani i tržišna politika kapitalizma. Propagiranje slike modernog muškarca - metroseksualca, koje vrše brojni časopisi okrenuti muškarcima, ima specifičan uticaj na psihu čitalaca. Mnogi veruju da je metroseksualnost zapravo samo izvesna podvrsta narcizma. U modernim ikonama muškaraca, čitaoci vide i počinju da teže onome što bi voleli da budu. Svakako, ovakvi pomaci imaju veoma pozitivne posledice po modne i kozmetičke industrije, koje se sve više fokusiraju na proizvode namenjene muškarcima i adekvatnom marketingu koji ovu težnju produbljuje. Novija istraživanja pokazuju da britanski muškarci, po količini novca potrošenog na kozmetku na godišnjem nivou, za Britankama zaostaju tek oko 20 funti.

Kulturološki stavovi prema muškosti jednostavno se menjaju, sa medijima kao glavnim pokretačima promena, a njihov proizvod je stvaranje potpuno novog koncepta muškosti.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2010, 13:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jun 2009, 18:40
Postovi: 5945
Lokacija: 23.10-28.11-27.04-18.08-19.08
cicak je napisao:
isto ko sto muskarci vole muskobanjaste cure... misicave, dlakave, brkate, da psuju, podriguju.

Potpis.

_________________
"Ko promaši ljubav, promašio je život"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Apr 2010, 13:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
Muskarac koji se razumije u modu i nosi roza majice ( ili kosulje :D ) je feminiziran? :o
Ako zeni opere sudje i usisa kucu onda je papucar? :confused2:



Pa ja mnogo volem ove dvije vrste a pogotovo kada mutira u jedinku 8)

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 40 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs