banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 09:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 166 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 14 Dec 2012, 07:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
nije ovo u porecu ovo je u rovinju imao sam ja zakupljen kiosk sezonski na plazi prodavao kospice i kikiriki ali mi propao posao svi se zalili da nemaju gdje da zataknu fisek
jedino mi dobro isle kesice sa ledom za spustanje erekcije ukoliko supruga naidje ili ako dodje sin da ih zove na rucak

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 24 Dec 2012, 21:03 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Feb 2010, 13:02
Postovi: 183
Шајин je napisao:
има у Поречу свингераја клуб, ако момак улеће сам плаћа улаз, а ако дође са цуром онда је бесплатно. па ако хоће нека форумашица да одемо наредног љета да се мало изготивимо у Поречу, нека се јави на пп


Imam repliku. Prvo da kazem da su te price o placanju ulaza i sl. Obicne gluposti i izmisljotine jer sam kao posmatrac licno bio i gledao orgijanje pod vedrim nebom. Prica pocinje ovako... Prosle godine sam ljetovao u rovinju i kum me iz zeze odveo da vidim najvecu svingersku plazu u evropi. Iskreno nisam vjerovao da takvo nesto postoji a postoji!!! plaza se zove Punta kriza i udaljena je od rovinja oko dva km. Mjesto je jako nepristupacno i jako tesko ga je pronaci jer nema zvanicnih putokaza ili bilo kakvih znakova ili nagovjestaja da se tu krije moderna sodoma i gomora. Do same plaze vodi uski kameni sumski putic koji se racva na bezbroj putica i staza koje vode amo tamo i moram priznati da smo se dobrano nahodali i ispromasivali dok smo dosli do zeljene lokacije. Cak i kad se pridje na pedesetak metara blizu plaze nista ne ukazuje da tu ima nesto a onda zadnjih desetak metara guste makije i rastinja pojavljuju se posmrtni ostaci vjerovatno hiljada i hiljada kondoma. krvavih ulozaka i odbacenih sprica i igala. Ulazimo na samu plazu koja je konfiguracijski jako losa i ruzna jer je sve ostro kamenje i klizave stijene. Ocito je to omogucilo da ovo mjesto egzistira nemalih 30 godina kako kazu mjestani. I onda kad smo sisli niz kamenje na samu nista manje kamenitu plazu ukazuje se sva prljavost i razvrat ovog mjesta. Interesantna stvar.....
Nastavice se uskoro
Honda Africa Twin proud rider! hello from Banja Luka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 24 Dec 2012, 21:14 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Sep 2006, 09:31
Postovi: 2209
Talija je napisao:
Hajd da je običaj držati nekakav povez pa u neko doba se ne zna ko šta kome radi (kao Mujo, "hajde ljudi da se organizujemo, već treći put pušim") ali zaista kolika je mogućnost da te u toj prostoriji bar nekoliko osoba erotski privuče a da ne osjetiš odbojnost prema nekim drugim?


Moj stari je duboko uvjeren da je to to sto ovi nasi "subotari" rade subotom, ali ozbiljno :lol:

_________________
Da se pitalo većinu, još bismo bili na istom baobabu u Africi, jahali grane i krezavo se smijali onoj budali s vizijom što je sišla dolje, umislivši da može hodati na dvije noge i polugom zatući mamuta...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 24 Dec 2012, 21:16 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
Svaciji stari je u to duboko uvjeren. :lol:

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 24 Dec 2012, 21:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Монтажа чекамо наставак... :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 25 Dec 2012, 09:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
seems legit

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 26 Dec 2012, 07:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Feb 2010, 13:02
Postovi: 183
Nastavak uskoro. Satrase me obaveze.. Zanimljivo je.

Honda Africa Twin proud rider! hello from Banja Luka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 01 Jan 2013, 10:00 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Feb 2010, 13:02
Postovi: 183
evo i mene pa da nastavimo 8-)

interesantna je naime stvar da je plaza podjeljena na dvije polovine . na jednoj su normalni parovi dok je druga rezervisana za gey populaciju. i tako sidjosmo mi dole i odmah je bilo jasno o kakvom se mjestu radi. svi su naravno goli i svi spolno opste u ogromnim kolicinama. stekao sam utisak da mozes prici i ustekati ga sve i jednoj bez da se buni 8-) Odjednom iz jednog zbuna cuje se tupo " Tup tup tup " zavirim a ono se cuje debela njemica koja se svojski nabija na zabrekli penis svog muza i pri tom ispusta ono njihovo ja. ja. ja. idemo dalje plazom. sve vrvi od parova koji se il kresu ili se spremaju da pocnu. paznju mi privlaci jedna kolona muskaraca koja kao da nesto ceka. pridjem i imam sta vidjet. srednjovjecni talijan sjedi u stolici sa kutijom kondoma a pored njega je njegova zena u doggy stilu i na njoj se svako par minuta smjenjuju momci iz poduze kolone. svaki momak prvo dodje do njenog muza i ovaj mu montira kondom na penis i onda se ovaj par minuta konektuje u nju dok ne svrsi i tako sledeci sledeci... bolesno zar ne? no idemo dalje. primjetim kruznu grupu ljudi koja nesto gleda. pridjem i vidim muskarca na zemlji srbijanka se zdusno nabija na njega a u isto vrijeme drugi lik penetrira u njen rektum pri cemu ona urla " jace bre jace!!! " muskarci koji stoje kruzno oko nje naravno drkaju i sve vremena na vrijeme joj uvale penis usta pusenja radi sto ona naravno ne odbija. u jednom momentu ona sve zaustavlja i na koljenima pocinje da puzi i trazi nesto??? svi gledaju u cudu kad ona progovori o rece da joj je ispalo socivo i da bez njega nista ne moze :o
Honda Africa Twin proud rider! hello from Banja Luka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 01 Jan 2013, 10:20 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 06 Feb 2010, 13:02
Postovi: 183
tu smo pomrli od smjeha i nastavili dalje. zanimljivo je da gdje god pocne neka malo zesca jebacina da odma svi prilaze i stvaraju krug oko njih i pocnu drkati pa onda pokusaju uvaliti joj ga usta sto nekad naidje na odobravanje nekad na odbijanje. profil ljudi koji dolazi ovde je jako sarolik. ima znaci od otprilike 16 do 116 godina ljudi. mogu vam reci da je jako gadno gledati ljude orgijaju a imaju godina ko vasi starci a to je oko 50.60.
seksa toliko ima da je vise postalo dosadno gledati . dok smo mi bili to kratko vrijeme svi parovi ili su to radili ili su tek pocinjali. oni to rade bez imalo stida. Na jednu ravnu dionicu plaze dolazi otac i zena s cerkom od kojih mozda 18 godina. S njima je dosao i cerkin momak. Znaci pocela mu je pusiti cim su raspakovali stvari i smjestili se.....

Nastavak slijedi..
Honda Africa Twin proud rider! hello from Banja Luka


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 03 Okt 2013, 13:08 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 03 Okt 2013, 12:55
Postovi: 2
miss.ruza je napisao:
Ne znam da li postoji slična tema te se stoga unaprijed ispričavam administratorima.
Koliko vas bi htjelo pristupiti swinger udruzi i imati članstvo tamo?Recite mi što mislite o ovom načinu iskazivanja seksualnosti i slobode u vezama? Upravo se otvara jedna takva udruga.

gdje u bl kako stupiti u kontakt


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 03 Okt 2013, 13:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Apr 2008, 01:45
Postovi: 26529
Lokacija: Banja Luka
Odlicno mjesto za prvi post :lol:

_________________
Radonjic je kriv!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 03 Okt 2013, 13:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jul 2012, 11:29
Postovi: 5275
Lokacija: banja luka
Ne smij se skeva vec daj informacije, vidis da je covjek ciljano dosao na forum :D.

_________________
It ́s better to die on your feet than live on your knees.
Opet je gužva pred kontejnerom...
Imbecili i debili ogroman je zbir, moj glas danas odlazi u manastir
I grieve in stereo, the stereo sounds strange, I know that if you hide, it doesn't go away


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 03 Okt 2013, 13:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Jan 2009, 10:14
Postovi: 4338
Lokacija: Bojica Han
Posteno bolje nego da je otisao na CID ili religiju
Nego bio sam sa polovnjacom u sloveniji u banji i u sauni svi goli zajedno pa onda u bazenu sve partnerke ne znaju plivati drze se oko vrata momcima I muzevima u coskovima a I voda mora da je hladna jer sve piste ko da im je kreditna odbijena u butiku

_________________
ideologijom i religijom se bavi sirotinja moj maho


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 03 Okt 2013, 13:49 
Citiraj:
piste ko da im je kreditna odbijena u butiku

:lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 03 Okt 2013, 14:09 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
ERROR je napisao:
Talija je napisao:
Hajd da je običaj držati nekakav povez pa u neko doba se ne zna ko šta kome radi (kao Mujo, "hajde ljudi da se organizujemo, već treći put pušim") ali zaista kolika je mogućnost da te u toj prostoriji bar nekoliko osoba erotski privuče a da ne osjetiš odbojnost prema nekim drugim?


Moj stari je duboko uvjeren da je to to sto ovi nasi "subotari" rade subotom, ali ozbiljno :lol:



Kada bi oni to zaista radili ispred bi murija morala praviti red. Koliko je nas narod primitivan u svojim "uvjerenjima" bez imalo zelje da provjeri sta je istina a sta laz.

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 03 Okt 2013, 15:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Apr 2011, 21:17
Postovi: 15261
Lokacija: Bakinci...Đurin grob
Slična "uvjerenja"su kružila Laktašima i okolinom kad se se ljudi masovno uplitali u jednu piramidalno novčanu organizaciju. :D Valjda su imali jednomjesečno okupljanje u Teslićkom Kardijalu pa su se širile priče o orgijama i svingeraju.Bilo ih je što su se uhvatili u kolo samo zbog toga :lol:

_________________
"Možete biti najbolji forumaš i stručnjak, ali ako niste u sistemu forumske vlasti, sve je to zabluda."


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 03 Okt 2013, 22:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 30 Dec 2007, 18:06
Postovi: 2526
tensSa je napisao:
chils je napisao:
piste ko da im je kreditna odbijena u butiku

:lol: :lol: :lol: :lol:

:lol: :lol: :lol: :lol:

_________________
"Mudar čovjek s podjednakom mirnoćom prima pohvale i podnosi uvrede." - Konfucije

Ovo je POST.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 10 Okt 2013, 08:35 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 03 Okt 2013, 12:55
Postovi: 2
miss.ruza je napisao:
Ne znam da li postoji slična tema te se stoga unaprijed ispričavam administratorima.
Koliko vas bi htjelo pristupiti swinger udruzi i imati članstvo tamo?Recite mi što mislite o ovom načinu iskazivanja seksualnosti i slobode u vezama? Upravo se otvara jedna takva udruga.

daj broj tel zelimo probati ja i supruga


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 07 Mar 2014, 23:23 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 03 Mar 2014, 23:23
Postovi: 2
Montaza je napisao:
tu smo pomrli od smjeha i nastavili dalje. zanimljivo je da gdje god pocne neka malo zesca jebacina da odma svi prilaze i stvaraju krug oko njih i pocnu drkati pa onda pokusaju uvaliti joj ga usta sto nekad naidje na odobravanje nekad na odbijanje. profil ljudi koji dolazi ovde je jako sarolik. ima znaci od otprilike 16 do 116 godina ljudi. mogu vam reci da je jako gadno gledati ljude orgijaju a imaju godina ko vasi starci a to je oko 50.60.
seksa toliko ima da je vise postalo dosadno gledati . dok smo mi bili to kratko vrijeme svi parovi ili su to radili ili su tek pocinjali. oni to rade bez imalo stida. Na jednu ravnu dionicu plaze dolazi otac i zena s cerkom od kojih mozda 18 godina. S njima je dosao i cerkin momak. Znaci pocela mu je pusiti cim su raspakovali stvari i smjestili se.....

Nastavak slijedi..
Honda Africa Twin proud rider! hello from Banja Luka

Pozdrav. Kad ce nastavak ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Swinger udruga
PostPoslato: 08 Mar 2014, 08:01 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Priča je tako dobra da nastavak očekujemo na filmskom platnu

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 166 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 5, 6, 7, 8, 9  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs