banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 17:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 362 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 08 Sep 2012, 20:44 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
Ja poredim sta zelim, jer niko nije napisao o kome je rijec, osim da je rijec o bolesnim voajerima... Niko nije spominjao godine niti bilo sta slicno, sto znaci da misle generalno...

shakal je napisao:
Ajde fino priznaj da volis da gledas i prestani da se izmotavas i palamudis.


Ako nemas nista pametno reci, ne moras ucestvovati u raspravi...


Ovo ce biti moj poslednji post, jer vidim da nisam u pravu, voajeri su bolesnici, treba ih staviti "preko Vrbasa" jer tamo spadaju... Ali prije nesto sto zavrsim, recu par stvari:

1. Sex u javnosti podrazumjeva sex u liftovima, parkovima i slicnim mjestima, a ne u sumarcima bogu iza nogu... Sex na javnom mjestu se ne radi iz nuzde, nego iz fetisa (kao sto je neko rekao)...
2. Ako je sex u javnosti, onda te osobe svjesno prihvataju rizik da ih neko gleda, i takve osobe nemaju za pravo nekoga da zovu bolesnim...
3. Ako je pak sex u sumarcima bogu iza nogu, a neko svjesno dodje da gleda, te osobe su manijaci, ali i dalje nisu bolesni...
4. Osobe koje nemaju para imaju bezbroj nacina da imaju sex, a da to ne stvara mogucnost da ih neko gleda (npr: stan od prijatelja ili slicno)... Neko rece, imaju auto, pa im je to jedini nacin... Pa ako vec imas auto, otidji malo dalje, negdje gdje te niko ne moze gledati, a ne u centar grada, pa da svaki prolaznik moze da gleda...
5. Sto se tice manijaka i bolesnika... Naveo sam tinejdzere kao primjer "bolesnika", isto tako mogu starije ljude (penzionere), koji prolaze parkom i vide automobil... I sad oni pridju, vide o cemu je rijec, prekinu ili urade sta vec, da li su i oni bolesnici, ili su bolesnici ti koji imaju sex na javnom mjestu?
6. Ja ne branim, niti imam namjeru da branim ljude kojima je "posao" da idu po raznoraznim sumama da gledaju parove kako imaju sex, ali branim slucajne prolaznike, radoznale ljude, tinejdzere i ostale, koji ne zasluzuju da ih neko zove bolesnim, jer iskoristavaju priliku koju su im parovi sami pruzili...

Dosta od mene... Ne morate se sa mnom sloziti, a mozete... Isto tako, mozete me zvati kako god hocete, zaboli me nesto... Ali forum je mjesto na kojem bi se trebale voditi normalne rasprave, a ne prozivanja kao sto to neki rade (npr shakal), samo jer neko ima drugacije misljenje...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 09 Sep 2012, 18:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://www.tuzlanski.ba/arts-a-culture/ ... video.html


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Sep 2012, 19:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
http://www.banjalukalive.com/fun/mostar ... parku.html

:lol:

Gospodja morala djecu u drugu sobu poslati :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2012, 15:07 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
ajoj :lol: :lol: :lol: :lol:
JE LI BLUD PO PARKOVIMA I ULICAMA doista jedan od predznaka dolaska Sudnjeg dana!

http://doznajemo.com/2012/09/24/je-li-b ... njeg-dana/

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2012, 16:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
долази нам судњи дан! :lol: дакле пошто нам је остало још мало времена, је*ите се сви по парковима и другим јавним мјестима :evil3: :D

а биле су слике од прије неки дан и оно двоје у Сарајеву што су се опалили поред стадиона


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2012, 17:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2008, 12:59
Postovi: 9279
http://webcafe.net.hr/bizzar/seksali-se ... u-sarajevu


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2012, 17:29 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Neka su, sta fali :D

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2012, 17:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
i to izmjenjujući poze bez imalo ustručavanja.

Par je mijenjao poze bez imalo srama


:lol:

A ovo brate, ovo je negdje Bogu iza nogu, moras biti manijak da ih trazis i snimas .

Ne moze se covjek ni jebati u sumi vise od budala Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2012, 17:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Bolje da se seksaju u parku nego da se drogiraju :)

Edit: Uuuups... Sastavila sam teme i sad se izgubila anketa :oops:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2012, 17:45 
Citiraj:
usred bijela dana

Wauuuuuuu, cuj po danu se seksali...ocu i ja...


Vrh
  
 
PostPoslato: 28 Sep 2012, 17:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
Lisa sjeba sve :angry3:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2012, 18:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Dec 2005, 09:37
Postovi: 7992
tensSa je napisao:
Citiraj:
usred bijela dana

Wauuuuuuu, cuj po danu se seksali...ocu i ja...



I tata bi sine :lol:

_________________
Ali, izvinite, što se vi brinete kakvi ste u očima drugih ljudi i šta se o vama misli i zna? Kao da je to važno? Važno je koliko čovjek ima od života i šta u životu načini od sebe, od svoje sredine i svoga potomstva.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Sep 2012, 22:01 
OffLine
Voajer
Voajer
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Avg 2012, 14:55
Postovi: 3
Lokacija: BL
Samo nek se keksaju to je zdravo :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2012, 09:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
http://www.smedia.rs/vesti/vest/100559/ ... inara.html

Djubrad
Mucka djubrad
!
:lol:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2012, 10:43 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2010, 20:42
Postovi: 8078
Lokacija: Бања Лука
пу мамицу им. не мош се дрогирати, не мош пити, сад се не смијеш ни сексати :angry1: :angry1: :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Okt 2012, 11:35 
joj tacno na ovu temu a o mostaru moram okaciti ovaj blog rajka vasica...
cisto informativno, bez politicke pozadine, fino sam se ismijala.. kakav kralj.


"Pošto je neka Babetina snimila izvjesnu sisobujku kako sguženih farmerica i gaćica, sjedi mladiću u krilu, u mostarskom parku, živo me je zainteresovala ta društvena scena i sociloško-psihološka pozadina Stidnog Javnog Seksa.
Seksa se stide oni kojih je prošlo. Pa tako i Babetina. Kako je nazva Sisobujka.
Inače cijelo guzičenje u krilu otkriva mnogo društvenih apsurda. Tri hiljade šupaka, i njihovih čepova, smiju da marširaju metropolama, i Troše Pare Poreskih Obaveznika, a jedno nevino žensko dupe ne smije da se, golo i oblo, uljuljka u muškom krilu.
Park je za djecu, kaže Babetina. Pa šta onda ti tražiš tu. Odnosno, ne pravi se moral nekog društva s pomoću djece. Djeca su nevina i nisu za upotrebu u bilo koje svrhe. Ogroman udar na Moral Jedne Babetine upravo je taj snimak i Njegovo Mećanje na internet. A ne Mećanje Njega u parku.
A i pitanje je šta je stvarno bilo. Demokrati kažu da je to bila razmjena nježnosti. Ja, ipak, obzirom na iskustvo, mislim da je u pitanju bila razmjena vlažnosti i čvrstine. Nježnosti razmjenjuju plišane mede, kada mama pogasi svjetla a djeca pospu.
No, neka nevladina seksualnopravna organizacija trebala bi da se obrati Ambasadi. Da li je bilo seksa u mostarskom parku. Oni sve znaju. Kako se Fena, Feudalna Novinaska Agencija, obratila Ambasadi. Čuli ste Dodika. Da li je u Srebrenici bilo genocida. Kako da ne. Kaže Ambasada.
Dabome da nije bilo genocida. Osim ako uskoro neki helikopter ne dobije ime Blek Naser. Orić. Apač Naser.
A dok ne stigne odgovor iz Ambasade, pustite mlade nek se uljuljkuju gologuzi u krilu. Toliko je teško danas naći dvoje sretnih na jednom mjestu.
A Ti Babetino, i svi ostali, odvedite, prilikom toga, djecu na drugu stranu. Kad ih možete zaključati u sobi dok to skrnavljenje obavljate u stanu, možete ih odvesti i na sladodoled."


Vrh
  
 
PostPoslato: 04 Okt 2012, 11:37 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
:lol: :lol:

Pravda za seks u parku! Hocemo seks!


Ajd' da se i sa Rajkom slozim jednom.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Okt 2012, 23:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2010, 18:42
Postovi: 40453
Lokacija: SAO Krmine
Veceras zamalo sex na javnom mjestu. Samo mi cura falila.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Okt 2012, 01:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Mar 2012, 16:14
Postovi: 3161
Lokacija: Ratio, Logic
V@nja je napisao:
http://www.smedia.rs/vesti/vest/100559/Kazna-za-seks-na-javnom-mestu-Seks-Kada-vlada-mora-da-reaguje-Za-seks-na-javnom-mestu-kazna-do-77000-dinara.html

Djubrad
Mucka djubrad
!
:lol:

Šta se može dobiti za 15.000? Slika

_________________
-A Tpojke su Đuro šta?
-Osnovne jedinice diverzantskih grupa.
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Okt 2012, 17:32 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Jul 2011, 21:09
Postovi: 269
Lokacija: Београд
parkovi uz savu, nbg blokovi.mada nije udobno,ne lajkujem

_________________
Ко нас не зна, скупо би нас платио - ко нас зна, јефтино нас потплаћује.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 362 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 13, 14, 15, 16, 17, 18, 19  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs