banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 26 Apr 2024, 05:04

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 240 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Jan 2003, 12:06 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Jan 2003, 11:53
Postovi: 62
Po poslednjim aktuelnim istrazivanjima, oficijelna kvota homoseksualaca je 10% od ukupnog svjetskog stanovnistva (ovo je oficijelna cifra), koliko je onih koji potajno zude za istopolnim sexom, strucnjaci tvrde da ih je mnogo vise od oficijelno poznatih 10%.
Imam 25 godina, zivim vani i HOMOSEKSUALAC sam. Nikada nisam imao problema s tim. Vec pet godina radim kao stjuard za kompaniju British Airways. Interesovalo bi me, kakvo je aktuelno misljenje o homoseksualnosti ? Poznajem nekolicinu gay-orjentisanih momaka iz Banjaluke, a za pojedine od njih nikada ne bih ni pomislio da su zainteresovani za momke. Haos frajeri!
Ono sto volim na nasim frajerima jeste njihova muskost, ovi zapadnjaci su mlakonje, nema nista bez Balkanca.
Volio bih da mi se jave tipovi koji nemaju mnogo iskustva sa frajerima, a zeljeli bi da probaju. Doduse, ja sam u Banjaluci samo 2-3 puta godisnje, ali ko zna - ako se desi prava ljubav, moguc je prelazak u moje aktuelno mjesto boravka, papirologija i finansije nisu nikakav problem. U obzir dolaze samo ozbiljni momci.

arthouseboy2002@yahoo.de

:evil:

flightatt


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 12:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Ne zelim te plasiti, ali budi spreman da ovdje pretrpis svakakve uvrede i provokacije...
Ukoliko si na to spreman, onda dobro dosao na forum...
Ja licno nemam nista protiv homoseksualaca, ali znam da mnogo ljudi ima... I da, definitivno se u BL, istopolna orijentacija krije, kao zmija noge...
Daleko smo mi jos od zapadnih standarda, kada je homoseksualizam u pitanju...

_________________
Bosnians call the Vukojebina - 'where wolves go to fuck'


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 12:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Jan 2003, 11:53
Postovi: 62
Zdravo gazdarice, hvala na lijepim rijecima podrske. Oni koji najvise vrijedjaju - ti su potencijalni homici. To je jasno i dokazano. Homofobija je na nasim prostorima strasna stvar, kao da cu ja nekog frajera naguziti ili silovati na sred ulice ili je moja homoseksualnost (koja mi ne pise na celu) prelazna bolest, a ja sam ustvari samo covjek koji ima nesto drugacija gledista na sex.
Ma zaboli me ona stvar, ako mi se tip dopada- onda vrijedi raspitati se ili isprobati njegovu spremnost na nesto NOVO i drugacije od sexa s djevojkom (koji nije toliki dozivljaj kao sex s frajerom- provjereno) O ovome moze pricati samo onaj ko je probao oboje !!! Muskarci u krevetu su pasionirani, divlji, neobuzdani, bez predrasuda, spremni na kojekakve perverzije, a djevojke su vise povucenije i stidljivije...

Niko mi nebi vjerovao kakve tipove sam pokupio proslog ljeta u BL, pa to je da ti pamet stane, a svaki ima fol djevojku i svaki je hetero, neki su bili i ozenjeni (nesrecnici)... hi hi hi :drinking: , a svaki vec poslije 4 piva otvara dusu i pocinje da se divi mojoj hrabrosti sto otvoreno pricam o homoseksualizmu, jer sam takav i stojim iza toga. To nikada niko nece moci da promijeni kao sto ja niti hocu, a niti bih mogao da promijenim zaostalu bosansko-kasabsku misao i teoriju da je homoseksualnost strasna stvar. Ko voli nek izvoli, LIBERALA je najdivnija stvar na planeti.
Neka mi se jave svi zainteresovani tipovi. Obecavam lud provod van jebene BiH.

:evil:

flightatt


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 12:33 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Uhh, jos ces me nagovoriti da probam sex sa zenama... :)
Salim se... Odnosno, probala bih vec, da me to privlaci...
Ali, ja i dalje volim muskarce... Izmedju ostalog i zbog toga sto su divlji i neobuzdani u krevetu... No, ne svi... Ima i te kako stidljivih muskaraca, punih predrasuda... Na zalost...
Sudeci po tvom postu, bice da sam ja muskarac preobucen u zensko tijelo, buduci da volim slobodu, kada je sex u pitanju...
Perverzije, mmm... :P :D :fadein:

_________________
Bosnians call the Vukojebina - 'where wolves go to fuck'


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 13:10 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5074
Lokacija: Banja Luka
Ma samo dodji, dobices dobrih batina, budi siguran. Ovo nije njemacka, zato ako me ti (mada ja ni ne znam ko si ti), ili bilo koji covjek koji mi lici na pedera bar pogleda popreko, ostace bez zuba.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 14:03 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Jan 2003, 11:53
Postovi: 62
Slusaj SiCkNeSS da ti ja kazem da lijepo mozes batinu dobrano da mi popusis- majmune necivilizovani. Sto se batina tice, mislis da sam jedan od onih pedercica koji se uvijaju i oblace kratke/uske majicice - NIKAKO! Ako treba mozemo se naci OCI U OCI, pa da vidis kako peder gazi i kosti lomi. Takvih jezicara kao ti mi je pun k... , osim toga naucno je dokazano da su oni koji tako agresivno nastupaju protiv pedera, ustvari najveci pederi, mora da imas traume iz djetinjstva.
Kao drugo niko nije rekao da sam ja u Njemackoj, SiCkNesS - MOJ JE CIJELI SVIJET i to ga svakodnevno gledam odozgo- ja ne poznajem granice, a to nudim i ljudima koji su cool, spremni da probaju i vide vise. Nikog ja ovde nisam vrijedjao, a tebi ako pederi smetaju (by the way - da znas da ih je u Banjaluci toliko da ni sam nebi povjerovao i to sportista, ljekara, policajaca, poznatih licnosti, umjetnika, mafijasa ...) pa razmisli dobro kome ces zube da izbijas, da neko tebi nebi zube izbio i jos te momacki kresnuo u bulju kao jednog od trojice kvazi dizelasa koji su prosle godine u Banjaluci poslije jedne techno zurke na "mrtvo ime" isprebijali jednog 17-godisnjeg gay djecka. Ono sto nisu znali, da je mali bio u vezi s jednim vrlo zajebanim banjaluckim mangupom koji drzi dva restorana i jednu banjalucku diskoteku, ozenjen je ali mu je ovaj mali bio ljubavnik (ziva istina). Kad je cuo sta su malom uradili, danima se vozio po gradu i trazio da mali prepozna ko ga je isprebijao. Dugo vremena nisu mogli da pronadju te tipove, ali su ih jedne veceri docekali u mangupovoj diskoteci i sacekali da se momci provesele. Bilo ih je trojica, dvojica su zavrsili na ortopediji, a jedan na neurohirurgiji. Uz to je ovaj jedan sto je bio najagresivniji prema malom dobio porciju kite u bulju - cisto kao suvenir. Pa ko voli nek izvoli i pritom ne zaboravi da nisu svi pederi "djevojcice" i da nas ima mnogo vise nego sto ti to uopste mozes i da pretpostavis. Lobi homoseksualaca je jedan od najstarijih lobija na svijetu. Eh da, a kad toliko volis Borac, da ti kazem da i u njegovim redovima poznajem jednog vrlo slatkog homoseksualca koji ima djevojku, ali voli frajere vise nego ista.

flightatt

:evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 14:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Ja bih imala jedno pitanje za tebe, flightatt, ako moze...
Naime, zanima me da li je vecina homoseksualaca pasivna, ili je aktivna, ili pak podjednako vole i rade, i jedno i drugo...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 15:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Jan 2003, 11:53
Postovi: 62
U svijetu homoseksualaca/muskaraca je najgrublja podjela na dvije grupacije AKTIVNE (oni koji daju :fist: ) i PASIVNE (oni koji primaju :o )
Postoji i ona grupa koja preferira i jednu i drugu stranu (tzv. univerzalni). Medjutim, posljednih decenija homoseksualci su razvili sopstvenu i samo njima razumljivu tehniku sporazmuijevanja tzv. Hankycodes (henkikodovi) na osnovu kojih se na ulici i javnim mjestima putem odredjenih boja, znakova, marama koje izviruju iz zadnjeg dzepa na hlacama, prstenjem ... signaliziraju jedni drugima sexualnu opredijeljenost pa cak i sexualne praktike koje vole. Takav vid interne komunikacije pospjesuje upoznavanje. Danas je internet jedan od glavnih mediuma putem kojeg se vecina homoseksualaca i lezbejki mogu upoznati. U vecini svjetskih metropola postoje gay clubovi u kojima se organizjuju NAJBOLJE zurke na svijetu. Mnostvo heterosexualaca dolazi u gay klubove, neki se cisto iz radoznalosti ohrabre i probaju sex s istim polom, mnogo ih takav vid sexa praktikuje i poslije prvog puta i smatra da su do tog trenutka propustili mnogo.
Sto se AKTIVNIH homosexualaca tice, to su najcesce tipovi muzevnog izgleda i muskih manira - tesko je provaliti da su uistinu pederi. Vecina feminiziranih muskaraca je pasivna, te ih je na osnovu zenskih manira i stila oblacenja mnogo lakse prepoznati. U svijetu danas veci broj sacinjavaju pasivni homoseksualci, tako da je u pojedinim predjelima veliki problem pronaci aktivnog partnera.
Ono sto je poslednji HIT su bisexualci ili muskarci koji se vrlo kasno opredijele za experiment sexa s istim polom. To je moja omiljena ciljna grupa :angel:
Inace mi nedostaju nasi frajeri koji su u mnogome ludji od zapadnjaka. Mada su Spanci, Portugalci i Grci takodje moja omiljena ciljna grupa. Ono sto kod mene ne dolazi u obzir ni po koju cijenu su : Turci, Italijani i Albanci - no chance !!! Cist princip i nacionalni ponos 0X
Gazdarice, svidja mi se sto otvoreno caskas o ovoj temi koju mnogi krembili smatraju necim strasnim. Kad bi oni samo znali koliko nas je u svijetu, pa mozda i njihovi prijatelji koji tucaju ribe i glume machoman-e
a ovamo ga primaju ko ludi i to s vecom radoscu nego bilo sta drugo...
Pitaj sve sto te interesuje!

:evil:

flightatt


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 15:44 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Hvala na tako opsirnom odgovoru...
Sad me zanima, zasto su ti omiljeni biseksualci...
U cemu je fazon...?
Mozda te privlaci njihova "pozadinska" nevinost...???:) :P :roll:
I, sudeci po tvom odgovoru sicknessu, rekla bih da spadas medju "aktivne"...
Jesam li u pravu...? :wink:


Poslednji put menjao Gazdarica dana 09 Jan 2003, 15:55, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 15:46 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Jan 2003, 11:53
Postovi: 62
Gazdarice jos samo da ti kazem da su mi omiljeni letovi: Amsterdam - Atina - Barcelona/2002, London - Mexico City/2002 i Frankfurt -Dubai/2001. Zasto ? Pa ovo su tri leta koja nikada necu zaboraviti u zivotu !!! SEX u avionu je NEOPISIVO DOBAR, jos na duznosti - a adrenalin drma ko blesav.

:evil:

flightatt


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 15:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Hehe, ne sumnjam da si uzivao tada...
I, je li to bio neocekivani sex s nekim nepoznatim muskarcima ili sa uobicjaenim partnerima...?
Btw. nisi mi odgovoiro na prethodna pitanja...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 16:08 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Jan 2003, 11:53
Postovi: 62
Otvoreno pitanje = jos otvoreniji odgovor. Po izgledu sam vrlo muzevan i mnogi ne mogu da povjeruju kada im kazem da volim muskarce u krevetu, tj. da sam peder. Inace nemam problema s infantilima a la SiCkNeSs, spreman sam u svaka doba da se branim, a prvi nikad ne napadam. Inace majka mi je DIF-ovka, svojevremeno se specijalizovala na borilacke vjestine, tako da mi je to od ranog djetinjstva jedan od omiljenih hobija.
Po opredijeljenosti u krevetu sam univerzalan, dakle volim i da dajem, a i da primam kiao i SVE u zivotu. U tome i jeste car muskog sexa. Jednostrani muskarci su poprilicno optereceni i monotoni. Bisexualci i pocetnici su mi vrlo interesantni upravo iz razloga pocetnicke cari, pomalo su naivni, a strava ih je gledati kako otkace kada stvar pocne zauzimati ozbiljne omjere - kada je akcija na vrhuncu. Osim toga cesto volim kombinacije trojke s ribom. Na jednom letu smo jedna moja koleginica Svedjanka i ja imali ludacki sex sa jednim spanskim gospodinom koji nas i dan danas uhodi jer ga pali sex sa stjuardima i stjuardesama. Za sebe bih rekao da spadam u privilegovanu grupu ljudi, jer se mnogo homosexualaca lozi na stjuarde, osim toga posao je takav da sam danas u Helsinikiju, sutra u Kairu, a za pet dana u Los Angelesu. Najvise volim duze letove jer znam da u tom gradu ostajemo najmanje 2-3 dana, jer po zakonu moramo imati pauzu izmedju letova, a onda ludujemo i jurimo po klubovima, plazama ... i lovimo, a Boga mi i ulovimo. Nego meni nedostaju NASI tipovi, privlaci me muskarac Balkanac- ne znam zbog cega. Nedostaje mi nas mentalitet, ali nikako tip kreten, vec onako malo otkaceniji, liberalan srpski frajer.

:evil:

flightatt


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 16:08 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Heheheh :))))

Slatko se nasmijah zbog ovih prepucavanja :)

Pozdravljam novog clana foruma...
Bio je jos jedan, ne sjecam se tacno, ... evo otisao sam na 5 stranicu listinga tema u lj.s.e. i vidio da je momak zoki ..
Takodje je rekao da je u homo vodama i bio popljuvan, prijetili mu toljagom, kamenom, metkom itd ..
Ne razumijem zasto .. cemu tolika fobija ??
Homoseksualci ujedaju ??
Problem je sto takve "muskarcine" homoseksualcima smatraju i ljude koji ne pade od homofobije, koji ne obracaju paznju na homoseksualce ili kojima oni ne smetaju ...

Ako je to mjerilo muskosti onda stvarno ... Trebalo bi jos dodati da je muskarcina samo onaj koji ima penis veci od 22cm, mrzi homoseksualce, voli da se tuce i razbija sve redom, ima dlaka svuda u velikim kolicinama, samo ne na nosu, nikad ne ispoljava osjecanja i konzumira alkohol u velikoj kolicini, obozava iskljucivo fudbal i formulu a bez seksa ne moze 10 minuta prezivjeti .. Ako je to definicija muskarca onda se bojim da takvog jos nisam upoznao a na svijetu ih ima 1% ako i toliko ;)

Dakle .. manite se glupih prica i stereotipa ..
Ako ko sta ima da doda na temu flightatt-a neka napise ali molim bez prepucavanja jer cu biti primoran da brisem poruke a na kraju i zatvorim temu ..

Ako ima imalo civilizacije i kulture daj pokazite je .. ako vam bas toliko smeta onda nemojte ni citati ovu temu .. jednostavno zar ne ..

Toliko od mene ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 16:18 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Halo, halo, cujemo li se? Momak, to sto si PEDERCINA to nije mnogo vazno. Volis da se krpis u bulju i to je tvoj problem ili radost, bilo kako bilo. Medjutim, cinjenica da si SRBIN a da si PEDERCINA te cini zaista mizerijom, hahahaha. Pa gdje si ba ti vidio da se Srbi karaju u bulju (osim u zatvorima i to na silu)? I to jos sa zapadnjackim imperatorima? Ma fuj, ti si ba prava bruka Srpskog naroda a Boga mi i muskoga roda.
Ama vi ste se ba PEDERCINE mnogo digli nebu pod oblake... Kakav lobi? O cemu ba ti zboris? Nagledao se deckic malo filmova i to ti je to. Prica koju si ispricao je u domenu naucne fantastike, to je bar jasno. Ja licno nebih zelio da te sretnem i da te bijem, nije to moj stil, samo uvijek sam sretan da imam mogucnost izbora i da izbjegavam mjesta gdje se sakupljaju PEDERCINE. Ne zato sto se bojim bolesti...ne zato sto se bojim PEDERCINA... ne zato sto imam predrasude ... vec zato sto ste mi jednostavno ODVRATNI kao malo sto drugo. Vi ste ba skart covjecanstva. Vasa sklonost da se madjusobno karate u guzice je potpuno ista kao i sklonost perverznjaka da karaju krave, koze i ostalu zivinu, kao sklonost pedofila da karaju djecu. E, to je burazeru u najmanju bolesno a na kraju krajeva i protivzakonito. Zato vas tretiram jednako.

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 16:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Da li to znaci da imas povremeno i sex sa zenama, ili su te trojke takve da tvoja prijateljica i ti imate sex s trecom osobom, ali ne i medjusobno...???
I, kako si postao homoseksualac...? Otkrio si da te privlace muskarci ili te je neki zaveo...? :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 16:19 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Jan 2003, 11:53
Postovi: 62
mIRCon hvala na dobrodoslici. Ja sam domacin ove diskusije, gosti mogu da pljuju i prijete koliko hoce - sve se bojim - crkoh od straha. Znas kad ce bilokoji od njih da me uhvati ... mozda jedino za onu stvarchicu. Ne bojim se ja ni toljage, kamena jos manje, a metka nikako (to je najbezbolnije). Dobro se zekim u zivotu da bih obracao paznju na krembile i shanere.
Nego mene intereuju muskarci koji vole SEX s muskarcima, njima je ova tema i namijenjena - SVI KOJI SU ZAINTERESOVANI ZA DOBRO DRUZENJE VAN BiH, a liberlani su i izgledaju dobro, neka mi se jave. Preferiram tamne i stamene tipove :o papriologija i finansije nisu problem- bitno je smao da si COOL tip.

arthouseboy2002@yahoo.de

:evil:

flightatt


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 16:22 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Uh, mIRCon moze li jedan da ima 22 cm, ali da je normalan muskarac...? Ili misli da takvi ne postoje...? :lol:
E, sad se povlacim s ove teme, da ne smetam vise tamo gdje mi nije mjesto...
Mada, i ja sam peder... Volim muskarce... :lol: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 16:26 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Uh, ipak moram da se jo jedfnom vratim ovdje...
Ultra, je li to znaci da ti ne praktikujes analni sex...??? :P :P :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 16:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 09 Jan 2003, 11:53
Postovi: 62
HALO HALO ULTRA ne cujemo se nikako !!! Vidimo se itekako !!! To sto ti imas protiv PEDERCINA, a ja sam jedan od njih i nemam nikakav problem s tim -to je tvoj problem. Tvoje misljenje o perverziji homosexualnosti je isto samo tvoj problem, ja ga nemam. Meni je sve na svijetu toliko svejedno da prosto nemas pojma koliko sam liberalan. Trpati homosexualce u isti kos s pedofilima je malo pretjerano jer homosex nema nikakve veze sa zloupotrebljavanjem nejakih, mentalno insuficijentnih osoba ili sl.
Ovde se radi o sexu dvije sasvim normalne osobe ístog pola. Ko koga trpa u bulju, to je vec priroda detalja o kojoj ne diskutujem sa ljudima tvog profila. A da je pederski lobi jedan od najjacih na svijetu ti ULTRA licno osjetis na sopstvenoj kozi, a da o tome nemas ni pojma. Osim toga, SRBA pedera ima isto toliko koliko i drugih nacionalnosti, ali se za tebe kao i za mnoge pripadnike NEOMRACNJASTVA zivot svodi na pljugu i klipachu, sve ostalo za tebe ULTRA je 5-a dimenzija. BA! Razumi li ti SRBINA PEDERCINU ?!
I da ti kazem da je moja projekcija mozda mnogo realnija i od one koju si mogao da vidis u bilokom SF filmu. BA!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 09 Jan 2003, 17:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Hahahahaha...BA! Vidi nesto PESKO! Ja ti nisam PRIJETIO i to mi se nikako ne svidja. Homoseksualnost je distorzirana priroda, nije normalno i nije plod normalnoga uma. Dakle, ma kakva bila tvoja buljaska projekcija, necu da vas nazivam bolesnicima, ali u najmanju ruku niste BA normalni ljudi. Ja se pedercica nisam bojao ni u ratu kada su imali oruzje a Boga mi, ne bojim se ni sada. Svojim intelektualnim i duhovnim nivoom sam do sada bio zadovoljan a ne vidim razlog da se tu sada nesto mijenja. Reci ti meni pesko, jel normalno da pcelica oplodi cvijet kruske sa prahom iz cvijeta jabuke? NIJE! BA! Pa nije normalno! A sada ti meni pokusavas da objasnis da si ti normalan sto se karas u bulju sa muskarcima i da je kao, homoseksualnost osobina kojom muskarci treba da se ponose. Uh, bas si jadan. Osim toga, jesi li ikada vidio da se dva magneta istoga pola privlace? Pa normalno da nisi BA! A pokusavas da me ubijedis da si ti normalan? De BA buljasu jedan, progledaj ocima i vidjet ces da oko tebe jos uvijek ima sasvim pristojnih, obrazovanih i lijepih djevojaka. Osim ako ne mislis da ti tvoj guzni haver izrodi potomke i nasljednike, hahahahaha. Sve nesto pomisljam, ti pises o traumama iz djetinjstva... Ubjedjen sam da si upravo TI jedan od traumatiziranih a mozda cak i seksualno zlostavljanih djecaka, cim si izgubio pojam za normalno i nenormalno.

Sifra: VAZELJIN

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 240 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 12  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs