banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 20 Apr 2024, 02:52

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Dec 2002, 22:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Sep 2002, 20:10
Postovi: 46
takvih uspomena nikad previse , od sada idem ponovo da prikupljam gradu za uspomene


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2002, 10:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Ljubavni dozivljaji mladog Kalabe... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2002, 13:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Sep 2002, 20:10
Postovi: 46
jel ti to otvaras novu temu


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2002, 14:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Auh, zar toga toliko ima, da je potrebnu i posebnu temu o tome otvoriti...??? :o :o :o :lol: 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2002, 20:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Nov 2002, 23:18
Postovi: 22
Vozdra Gazdarice,
evo imam malo vremena za net, pa reko da i ja napišem u vezi ove teme koju pametnu.
Ja se sjećam koda je bilo danas nekoliko baš dobrih doživljaja koji se nisu kao i obično održavali u krevetu. Inače i ja sam za dobar krevet, ali nekada se desi da strast nemože dočekati dok se do kreveta dodje. Jednom tako ja nacugana idem sa bivšim sa neke discoteke, oko tri ujutro bilo, jesen, bogami zazimilo. I čekamo bus u tri ujutro, a njega nigdje, hehheeh. I on oko mene, kako bi me sada karao, vamo tamo, i ja reko hajde de. I skinem do koljena farmerke i on svoje, i fino me guzio na bus stanici. Ma bilo je ubistvo.
Pa jednom u kafiću, poslije fajronta, sa konobarom, tada smo hodali par mjeseci, i on cijelo veče kada je prolazio oko mene mazio me. I ja nisam mogla više dočekati da bude pola dva. Čim su zatvorili kafić, hop cup, karali smo se tamo pred par konobara, ma isto do jaja.
A kad se sjetim u AJ prije par godina, ja sa momkom, kiša lije, ma neprestaje, mi ispod balkona, dotrčali i čekamo da prestane da me odprati kući. I ljubimo se, mazimo se i jebiga šta ćeš karali se i tamo.
A bilo nas je po klupama, na Vrbasu po danu i po noći, ispod zelenog mosta, na kastelu u tri popodne, na kuli na party, u šatoru, u voćnjacima, pored osnovne, pa u wc-u na srednjoj itd.
Može se svugdje, zavisi na paru. Ja kada se osjećam sigurno sa svojim partnerom onda nema problema...bilo kuda kiki svuda! A jel tako.
Samo nek se uživa.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2002, 20:23 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2002, 01:00
Postovi: 682
Lokacija: Banja Luka
Bogato iskustvo, nema sta :) :wink:

_________________
http://www.mrdjenovic.com
http://www.telfon.net
http://www.fashionstudio.info


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Dec 2002, 22:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Sep 2002, 20:10
Postovi: 46
ima toga bogami i otvoricu jednom temu na to , odnosno predlozicu da pisemo o nasim najvecim ljubavnim promasajima , jer tog je bilo najvise u mom zivotu a verujemi u zivotima drugih,
ali o tome kad se vratim s balkana


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Dec 2002, 10:19 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Joj, zacarana, opet si uspjela da mi izmamis osmijeh na licu... :D
Kalaba, svidja mi se ideja za temu... Nadam se da se ljudi nece stiditi da pricaju i o promasajima... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Dec 2002, 12:51 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Hahaha, ideja je super. Posto predpostavljam da ce sada svi da pisu o pogotcima a ne o promasajima, evo ja cu da malo popravim prosjek. Pisat cu o TOTALNOM PROMASAJU...

Ima tome nekih dva-tri mjeseca, ne sjecam se tacno datuma, inace ih ne pamtim dobro. Krenuo ja iz Sarajeva za Prijedor da se nadjem sa nekom rajom sa foruma a usput da "posjetim" i svoju djevojku u Prijedoru. Sve je bilo dobro, sjedili smo svi skupa u Papa Joe-u do neka doba dok moja draga nije pocela ocima da daje znak da joj je malo dosadilo i da bi ona radije da se "igra" sa nekim drugim "igrackama". Dobro, mislim ja, idemo malo da se provozamo okolo, pa cemo vec naci neko mjesto za "onako usput". Obzirom da je vec bilo oko pola jedan poslije ponoci, odlucim da vozim na nase staro mjesto gdje smo to mnogo puta uradili u autu. Ranije Ultra imao Golfa II, ma bio udoban za te stvari i prostran ko spavaca soba. Sada uzeo od Rent-a-Car-a malu Opel Corsu. (Ovo je manje vise nebitna informacija u sklopu cijele price. Bitno je samo spomenuti da je to auto bilo potpuno NOVO i da nije bilo moje). Tako, doveze Ultra do svoje stare loge na jednom puticu koji se sa magistrale spusta ka rijeci Sani. Ma, hiljadu puta sam tuda ljetos prosao bez ikakvih problema. Samo, zaboravio Ultra da je sada skoro zima i da Sana obavezno plavi u to doba godine. I stvarno, krenem se ja spustati niz putic i sve OK. Medjutim, put sve losiji i losiji a Ultra svjestan da je vec na pragu da se "obraduje" tjera auto samo naprijed i naprijed. Odjednom auto upade u neku rupu koja je bila ispunjena vodom, tako da nisam mogao ni ocijeniti da je toliko duboka. Auto se oslonio podom na zemlju i blato a tockovi samo vrte u prazno. Divota... Vec je negdje oko 1 sat iza ponoci a Ultyra se jos pokusava izvuci iz blata. Bezuspjesno... Mala mijenja boje, trebala je vec biti kuci, a stanuje nekih 7-8 kilometara od "mjesta nesrece". Ultri poceo da spada, hahahaha. Otvotim vrata da izadjem iz auta i zagazim napolje, kad imas sta da vidis. Svuda oko mene blato, voda i sas, tako da bucnuh nogom po sred barustine i upadoh skoro do koljena. A voda autu dosla do pragova, samo sto nije pocela da ulazi unutra. Jooooj, panika! Nije panika sto necu nista guziti, vec sto sam sada ovako nemocan da sam sebi pomognem. Ni sebi ni njoj. Jebi ga, zivot je pun iznenadjenja. Uzme onda Ultra mobitel i nazove rodjaka koji ne stanuje daleko odatle. Dodje role sa TRAKTOROM i u dubokim cizmama. Trebalo mu je jedno sat vremena dok nije shvatio odakle ga zovem i gdje sam zapao sa autom. Prikaci auto za traktor i poce da me izvlaci iz gliba. Necu pretjerati ako kazem da je "akcija spasavanja" trajala cio sat. I napokon, kada smo bili slobodni od blata, posalje Ultra rodjaka kuci a sa dragom se uputi u pronalazenje novog mjesta. I, naravno, nasli smo novo mjesto, Bog ga blagoslovio, samo nekih 200 metara nize. Dalje se ne govori, dalje se zvizduce, hahaha.
Uglavnom, bio je to za mene promasaj svih vremena. Nikad gore... Ne daj Boze ikome ikad!!!!

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Dec 2002, 19:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 25 Jul 2001, 01:00
Postovi: 276
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

ultra sad bi te castila picem samo da si mi negdje u komsiluku jer sa ovom pricom si me nasmijao do suza :lol: :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Dec 2002, 20:44 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 02 Jun 2002, 01:00
Postovi: 682
Lokacija: Banja Luka
:) :wink:

_________________
http://www.mrdjenovic.com
http://www.telfon.net
http://www.fashionstudio.info


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Dec 2002, 17:03 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
...


Poslednji put menjao pilot babo dana 21 Nov 2010, 09:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Dec 2002, 17:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
A WC solja...??? Pitam, posto vidim da sjedis na njoj...??? :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Dec 2002, 20:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5073
Lokacija: Banja Luka
...


Poslednji put menjao pilot babo dana 21 Nov 2010, 09:46, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Dec 2002, 22:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Sep 2002, 20:10
Postovi: 46
ultra prica je dobra i lepo je da si probio led , mislim da smo poceli i o promasajima da govorimo .
nemam vremena sad o svojim promasajima kojih je bilo mali milion i zato cu otvoriti novu temu za to .

pominju se nekakva luda auta i dobar uspeh u seksu , zato cu ispricati jednu pricicu za koju ste mozda i culi ali nema veze .

isli mrav i slon i najednom slon upadne u rupu i ne moze izaci .
mrav dotera porse prikaci konopac i spusti slonu . krene napred i tako izvuce slona .
slon zahvalan nastavi put s mravom kad upade mrav u rupu .
slon pruzi prema njemu svoj kurac i mrav se uspuze ponovo na povrsinu .

koja je poduka u ovoj prici ?

da vas ne bih zamarao reci cu vam odmah

ko ima dobar kurac ne treba mu dobro auto


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Dec 2002, 23:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 22 Avg 2002, 18:24
Postovi: 47
TO JE TO SAMO OVDJE IDE SA MOBITELOM.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Dec 2002, 10:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Ehehe, slicica je ludilo... :P :D
A dobra i ova pouka... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Dec 2002, 12:49 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 12 Avg 2002, 16:59
Postovi: 9
Lokacija: Karanovac
BISĆANIN je napisao:
TO JE TO SAMO OVDJE IDE SA MOBITELOM.


slabo se nesto vidi ali je ok

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Dec 2002, 17:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 18
Lokacija: Banjaluka
Gazdarice , mozhe jedan prijedlog ? Bazen - vruce , mokro , klizavo a malo i davi tzv. frka u frci - probaj . :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Dec 2002, 10:34 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Prijedolog, usvojen... Samo mi jos fali bazen... :( :( :(


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 79 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 13 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs