banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 07:34

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Dec 2002, 10:57 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
znak-strijelac
podznak-vodolija

:angel:

Licno ne vjerujem puno u horoskop. Ako se radi o natalnoj karti DA, a jedan znak generalizuje veliki broj ljudi samo na fazon toga sto su rodjeni u tom vremenskom razdoblju.
Ili naprimjer, cinjnica da ja upoznam nekoga i ako nam se ne slazu horoskopski znakovi, onda i mi kao ne treba da se ne slazemo, to je glupost! Imam stotine desetine demanata za to... :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Dec 2002, 12:02 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
Cinjenica je da zvijezde i ostala vidljiva i nevidljiva nebeska tijela imaju odredjen uticaj i na zemljine stanovnike. Dali je to ovo ili ono zracenje ili sta je, Bog ce ga znati... Nije dakle govor o bilo kakvoj generalizaciji nasih osobina ili umova vec samo o cinjenici da su ljudi rodjeni na ISTI datum ili u ISTOM periodu bili izlozeni ISTOM uticaju ISTIH nebeskih tijela manje vise ISTIM intenzitetom. Obzirom da neke sile iz kosmosa uticu i na pojavu plime i oseke na morima, zasto ne vjerovati da te sile i na covjeka ostavljaju neki trag? Ili bar na nasu psihu? Zar ne primjecujete da je u prosloj recenici bilo i suvise puta napisana rijec ISTO? Nije li to u najmanju ruku cudno? Pa zasto onda na vjerovati da imamo i po nesto od ISTIH ili SLICNIH osobina???

Konkretno, ja sam RIBA i odlicno se slazem sa Ribama, Vagama, Rakovima... Ne VOLEM Jarceve i Skorpije...

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 28 Jan 2003, 10:37 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Jul 2002, 11:58
Postovi: 64
Strijelac :)

Mislim da smo naj :)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 63 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 9 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs