banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 15:29

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: javne kuce
PostPoslato: 14 Nov 2002, 21:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Okt 2002, 19:49
Postovi: 5074
Lokacija: Banja Luka
...


Poslednji put menjao pilot babo dana 21 Nov 2010, 09:53, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2002, 00:52 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1756
Lokacija: .:Njemacka:.
Jos kad bi i za to morao placati..ne bi valjalo :)

_________________
Comme si j'n'existais pas
Elle est passée à côté de moi
Sans un regard, Reine de Sabbat
J'ai dit, Aicha, prends, tout est pour toi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2002, 08:10 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Nov 2002, 14:39
Postovi: 10
Lokacija: centar
Citiraj:


Jos kad bi i za to morao placati..ne bi valjalo :)


to ti je jeftinije nego izaci u grad pa dok naplacas se cuge i raznih troskova i jos na kraju ti ona kaze mojne mw stipu me bed mi je trip mi je sere nesto a ovako platis izdrmas je k'o covjek i ciao ragaci


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2002, 09:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
To ti je najjeftini nacin da zaradis neku bolest,samo mi nemoj reci da sve zahtijevaju kondome ili da svi muskarci pristaju na njih jer vecina ih nekoristi jer nije feeling kao bez njih.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2002, 09:49 
eee nije istina evo naprimjer ja od svake plate odvojim 20 eura pa ih potrosim tamo, ali uvjek uzimam kondome :lol:
P.S. NISTE MI VALJDA POVJEROVALI


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2002, 10:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Izgleda da nicu ko pecurke, dosta popularno postaje kod nas, no ja mislim sve naj gore o svemu tome... kao i onima koji to obilaze!

Imala sam priliku da cujem o tome dosta, da klijentela koja dolazi tamo je posebna, dakle poprilicno priprosti seoski djipani, ali oni gradski djipacici :lol: :lol: :lol:

"Dame":Ruskinje, Bjeloruskinje, Ukrajinke, o njima opet ne treba komentarisati , prosle sito i reseto.
'Simpaticno' mi je kad sam cula da je cijena soka/piva i slicnih pica ista, one prilaze i po obicaju narucuju najskuplje pice, djipan placa, malo kao pricaju, soba i to je to !
Ogavno! :o :o :o
To je za mene animalno i prljavo!!!

Sto se tice striptiza tu i ima nekog performansa,mada i to nije puno odmaklo od ocaja ali sve ostalo je ocaj!
Imala sam priliku da cujem kako izgledaju te "dame" (igrom slucaja dosle u jedan kozmeticki salon) :)) nokti iskrzani, polomljeni, ruke grube, lice rosavo, kosa rascupana....
strasno! :o

Takodje imala sam priliku da vidim posjetu macro-a i njegovih dama, Klinici za infektivne bolesti. Dolazi crni dzip, izazi njih 5-6 i on, koznjak, cvike....vodi ih na pregled, kao stoku...strasno! :o

Sve to je nemoguce iskorijeniti,nazalost,te zbog toga mislim da javne kuce treba legalizovati, jer nelegalne stvaraju problem zdravstveni i drustveni . Kao legalne, moci ce se voditi veci nadzor i kontrola o zdravstvenom stanju doticnih dama.

toliko :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2002, 14:23 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Jul 2002, 11:58
Postovi: 64
Bila sam zajedno s jednim momkom dugo vremena i trebali smo zajedno krenuti za Banjaluku i poslije za Makarsku na ljeto. Kako su se neke stvari izdesavale kod mene i imala sam mnogo manje odmora nego sto sam planirala dogovorimo se da on ode 15 dana prije mene, pa kad bude u Makarskoj da ja dodjem naknadno. Da ne bi isao sam zvao je prijatelja, svedjanina da ide s njim tamo. Odu oni prvo u Banjaluku, a svedi ko svedi, samo traze curice. S tim da su svedjanke ovdje po diskotekama lake za pokupiti on je to ocekivao i tamo. Pokusavao kod curica, al nije islo i tako na kraju pokupi jednu rumunku i odvede je u hotel....Placao je svaku noc da provodi s njim tamo, pa se covjek na kraju i zacopao. Kad su trebali krenuti iz Bluke isao je njenom dileru da se pogode za cijenu da je on povede sa sobom u Makarsku, al nisu mogli naci cifru, jer je ovaj trazio previse. Poslije par dana u Makarskoj, ovaj se vrati za Bluku....sta je poslije bilo niko ne zna, jer nikom nije rekao ni gdje se pokupio i otisao ni sta se desavalo....kao bilo mu dosadno na moru, pa se vratio za Svedsku.
Bilo je osoba koje su mi u povjerenju rekle da su bile tamo i kako im se svidjelo, ali ne znam koliko su bili svjesni da sam totalno dobila drugu sliku o njima. Za mene je to toliko jeftino, spustiti se na taj nivo i kupovati sex. Kakav je osjecas muskarcu koji zna da je toliko tipova prevalilo preko te trebe ili nije mogao doci do sexa na drugi nacin, pa mu to nije ni bitno.
To je totalno ponizavanje zenskog roda....Prodavati tijelo i dopustiti da se neko izivljava na tebi za lovu. Koliko kisa takvu dusu moze isprati?
Vjerovatno lupetam, al masa pitanja mi prolazi kroz glavu kad pomislim na takve osobe.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Nov 2002, 18:19 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Jan 2002, 01:00
Postovi: 132
Lokacija: Lugano -CH
Danas je na fakultetu za vrijeme pauze bila otvorena bas ta diskusija, jako interesantna i zanimljiva. Cak se nas prof ukljucio u nju da kaze svoje misljenje.
U glavnom niko od nas nema bas nista protiv javnih kuca. U Svici su "kao" legalne, zna se u sustini gdje su i kakva je cijena. Djevojke kao prvo nisu uopste ruzne, cak i vise..........80% su bas ljepotice, dolaze uglavnom iz istoka. Dobijaju od policije "radnu vizu" na tri mjeseca kao artistkinje. Vecina njih je usla u taj posao sama bez ikakvog pritiska sa strane, to znaci svjesno. Desilo se i dvojici mojih prijatelja da se zaljube u njih. Nudili su jim brak, sve.........jok. Cure nisu niti slucajno htjele prihvatiti bracne ponude. Ne smatraju one sebe kao zrtve. Za tri mjeseca zarade tu oko 50 000 CHF (meni za te pare treba koji mjesec vise rada)i na taj nacin sebi zagarantuju zivot u Rusiji za sledecih nekoliko godina i onda ONE odluce za koga ce se udati i zasto. Za ne povjerovati, medjutim desilo mi se da i razgovaram sanjima (ocigledno me privlaci target koji drustvo emarginira bez ikakvog prava) i iznenadile su me sa svojom inteligencijom i ubjedjenost i posao. Kazu da su im klijenti:
1. Nevini momci (prvi put), koji misle da od njih moze svasta da nauce
2. Ozenjeni muskarci, koji kuce vode ljubav samo u polozaju 69 jer su im gospodje kao stidljive........kao nemoj to, pa nemoj ono, pa kako mozes nesto tako da mi predlozis, sramota meeeeeee......
3. Muskarci, mladi i stari koji su spremni platiti 50 CHF za pola sata TOPLINE.
4. Muskarci kojima je stalo cisto do toga da se "isprazne".
Ne kaze se djaba da je posao prostitutke najstariji zanat, samo sto danas neke sredine prihvacaju kao nesto sasvim normalno i neophodno da bi se odrzala neko ravnoteze u drustvu. I neka mi niko ne kaze da je zalostno da za te usluge treba platiti. Neka, tako se vjerovatno drasticno smanjuje broj silovanja, agresivnosti ako se fenomen pogleda na globalan nacin. Ja nemam bas nista protiv ako iza njih ne stoji "big boss". Mnogo vise sazaljevam zene koje moraju "dati" muzu kad mrtav pijan dodje kuci i trazi od supruge da postuje bracne obaveze. O tome treba pricati, to je po mome skandal, to je bolest danasnjeg drustva, a toga ima tu u Svici kao i u Banjaluci. Medjutim sssssss, to ne smije da se kaze, to bi bila onda sramota aaaa??
Eto, vjerovatno ce me zenski dio foruma, pogotovo "moralistke" napasti, medjutim ja podrzavam javne kuce. Valjda ima neceg pozitivnog u svemu tome ako pola muskog svjeta ide tamo............kad bi samo otvorili jos javne kuce za nas zene......e to bi bio maximum:))))))) Mislim da bi bile pune onih gospodja i gospodjica koje danas javno pljuju po prostitutkama.
Vjerovatno malo i boli kad pomislis da "on" ide i plati onu tamo a ti bi mu "djabe" dala. Seks sa prostitutkom je dio perverzne maste vecine muskaraca, a vjerovatno i nasih partnera, samo sto to neki priznaju a neki nikada. Toliko od mene.
P.S. A mi zene se napokon malo oslobodimo, postanimo malo perverznije, dajmo malo vise topline.........pa ce i te ruskinje ostat prije ili kasnije bez posla, ako bas smetaju.:)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2002, 11:12 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Jan 2002, 01:00
Postovi: 441
Lokacija: Banjaluka
Argentina je napisao:
Desilo se i dvojici mojih prijatelja da se zaljube u njih. Nudili su jim brak, sve.........jok. Cure nisu niti slucajno htjele prihvatiti bracne ponude.



Znam za slucaj u BL gdje se gazda night club-a zaljubio i ozenio jednom od "djevojaka", imaju dijete sada!
8)

Citiraj:
Za ne povjerovati, medjutim desilo mi se da i razgovaram sanjima i iznenadile su me sa svojom inteligencijom i ubjedjenosti u posao.


Pa ima slucajeva, medju njima i onih koje su zavrsile fax. primjer:
doktorica, i to iz Zad. Evrope, udata, ima dijete, izostanak je opravdala familiji pod izgovorom da ide na ispomoc u bolnicu u Bosnu!
Medjutim , ja smatram da ne moze se govoriti o nekoj izrazitoj ostrini uma ovde!
Po meni samo prazna glava moze da prodaje svoje tijelo, cak i kada je najugrozenija finansijski!
Postoje drugi nacini zarade!

Citiraj:
Ne kaze se djaba da je posao prostitutke najstariji zanat, samo sto danas neke sredine prihvacaju kao nesto sasvim normalno i neophodno da bi se odrzala neko ravnoteze u drustvu.


DA, ne moguce iskorijeniti, zato treba legalizovati, da se moze lakse drzati u vidu i kontrolisati !

Citiraj:
medjutim ja podrzavam javne kuce. Valjda ima neceg pozitivnog u svemu tome ako pola muskog svjeta ide tamo............kad bi samo otvorili jos javne kuce za nas zene......e to bi bio maximum:)))))))


Javne kuce imaju svagdje u svijetu i sta sada, ne moguce se boriti protiv toga, ja licno NE podrzavam, niti one, koji tamo idu zbog cisto nekog istresanja i zadovoljenja svojih sexualnih nagona....
Previse mi je to mehanicki i prljavo!No dobro, svako ima svoje ukuse !

A javne kuce za zene- hehehehhee jednom sam vidjela na netu jedan site i pogledala sam ga, jer je poprilicno rijetka pojava , radilo se bas o CH.
Kuca u jednom selu, puna zgodnih mladica koje nude kompletnu uslugu. Cim dodjes u to selo, doceka te jedan decko, dovede u kucu, i izabiras sta zelis(od plesa, mazenja, grljenja, i potpunog uzitka),biras koga zelis i sl.
Znaci ima i za zene, mada mislim da i te zene koje tamo idu po meni se spustaju nisko! :evil:
No opet kazem ukusi su razliciti, voli nek izvoli.


Citiraj:
A mi zene se napokon malo oslobodimo, postanimo malo perverznije, dajmo malo vise topline.........pa ce i te ruskinje ostat prije ili kasnije bez posla, ako bas smetaju.:)


Zalosne su one zene koje se moraju takmiciti sa tim ruskinjama!!!
Ako se partneri iskreno i strasno vole, nema sta da fali, niti ima neke potrebe da se posjecuju te dame sumnjivog morala, niti ti nabildani decki, jer je sve to tako prazno i prljavo!
Nema mjesta tome jer ipak....love is the best, love is in the airrrr !!!! :wink: :wink: :wink: :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2002, 12:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Ko to meni firme dira nemoj da ja ovde sad svima platim po pice.

_________________
sve za SEX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2002, 18:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Boze moj,ako postoje takva mjesta,znaci da postoji i potraznja za takvom vrstom usluga...
Medjutim,ja licno sam protiv toga.

Da,moze se gledati na to kao nacin da se smanji broj silovanja,ali i pobiti sve silovatelje (tj. osuditi ih na smrtnu kaznu) ce takodje voditi istom,smanjice broj silovatelja jer ce ih lisiti zivota,a potencijalne silovatelje zasigurno zaplasiti vise nego ove bijedne kazne koje za taj zlocin zakon izrice.

Muskarci,pogotovo mladji,koji idu u javnu kucu jer nisu u stanju na normalan nacin imati sexualni odnos (a o nekoj vezi izmedju njega i osobe zenskog pola da i ne govorim) su po meni jadni.Naravno to je moje licno,subjektivno misljenje...

Rosy:"Zalosne su one zene koje se moraju takmiciti sa tim ruskinjama!!!"
Sa ovim se u potpunosti slazem!
Ako je nacin da moj muz (koga nemam,ali hipoteticki) ne ide u javnu kucu i konzumira 3 ruskinje taj da ja i jos dvije zene (po bilo cijem izboru) ostvarimo npr. njegovu mastariju o tome -on i 3 zene u krevetu- onda nek ide slobodno i u javnu kucu,a i od mene!!!
Ili ako mu padne na pamet da bi bas bilo super da nam se u bracnoj postelji pridruzi njegov najbolji drug...ma eno mu sve ruskinje i ukrajinke svijeta...

Kome nije dobro kraj mene neka ide kome hoce,bas me briga,ali ja da radim nesto sto mi se ne svidja da bih zadrzala nekog kraj sebe - NE PADA MI NA PAMET!
Ljubav je uzimanje i davanje,kompromisi i razumijevanje,ako to nije ono sto muskarac kraj mene zeli,neka ide po ono sto moze da se kupi.Njegov zivot,njegov izbor.

Znala sam Banjalucanku koja je radila taj posao,imala je lika koji joj je nalazio musterije (i vjerovatno imao dobar postotak od toga).Mislim da tad i nije bilo javnih kuca (bar ja nisam znala za njih).U razgovoru s njom hladno mi je rekla da ce raditi taj posao par godina jer je dobra lova,a onda planira da naguli preko grane i zivi super,s brdom para i nadje muskarca kakav joj se svidja,a tamo niko nece znati kako je ona dosla do novca!
Po meni,nije bitno hoce li neko znati - JA BIH ZNALA!!! Ja bih znala kako sam zaradila taj novac!!!
A i to o novcu i njihovoj pameti,jer se vrate tamo negdje i biraju muskarca kojeg hoce - onda je pametno biti i placeni ubica.Super lova,odes negdje,odradis par godina,pobijes neke ljude (ionako vjerovatno kriminalce pa mozes na to gledati kao na dobro djelo,nije prevencija silovanja,ali sprijecava porast kriminala,jel'),a onda se vratis kuci i nadjes sebi zenu po izboru...bas pametno i dobro za drustvo...
KUD PLOVI OVAJ BROD?!?

Instant zivot,brza lova,nedostatak osnovnih moralnih normi,nedostatak ljudske bliskosti i placanje svega pa i emocija (a time i obezvredjivanje svega,pa i samih emocija) dovodi do uzasnog stanja u drustvu.

Juce se covjek bacio sa 13 sprata zgrade,a srednjoskolac usao u zbornicu (sa maskom na licu i rukavicama) i pucao u direktora...
Klinac peti osnovne dila drogu,a petnaestogodisnjak je 3 godine na heroinu...
Javne kuce su nesto normalno i prihvatljivo,veoma pozeljno kad se slavi momacko vece (divan nacin ulaska u brak)...
Ja ne zelim da moje djete zivi u takvom svijetu...
A zivjece,ako se ja budem slagala sa svim tim i ako kazem bas me briga.
Briga me.To je lose i protiv toga se treba boriti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Nov 2002, 22:25 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Zar ne znate koji je najstariji zanat na svijetu?
Dakle dok je svijeta bit ce i kurvi pa i onih koji zele njihove usluge,dakle ko voli nek izvoli.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Nov 2002, 09:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
brzi odgovor je sverc i prostitucija.

_________________
sve za SEX


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Nov 2002, 12:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
O javnim kućama nemam neko svoje mišljenje.
Tu su i gotovo.
Nema 'borbe' protiv njih. Uvek su pune..muškarci kupuju ljubav.

Baš neku veče je na TV bila jedna reportaža o jednoj luksuznoj javnoj kući, u Beču, gde se otprilike ulazi samo uz 'preporuku'.

Za jednu veče, čestita mušterija, potroši glat i do 1000 Eura
Prikazali su i 'zaposlene radnice' koje su bile kao vile iz bajke..ruskinje, mađarice, jedna hrvatica..ne znaš koja je lepša, ni jedna nije starija preko 26 godina.

Inače u Nemačkoj, najozbiljnija konkurencija nemačkih prodavačica ljubavi su prelepe ruskinje. Mnoge zarađuju stostruko više od akademskih građana, voze Poršee imaju vile, nose firmiranu garderobu...jer im to pričinjava radost.
Luksuz.
Na jednoj strani luksuz, na drugoj beda..
Ne želim ni da pomislim kako im je milovati raznorazna debela ćelava otromboljena dlakava čudovišta.
Tako je i gotovo.
Možemo naklapati šta je dobro a šta nije, one znaju kakav je njihov život.

Uh..još ovo:

Nedavno je u Hamburgu pronađeno mrtvo dvogodišnje dete koje je jedna mlada prostitutka zaključala u stanu i koje je umrlo od gladi u najstrašnijim mukama!!
Uh...ggrrrr.. svi kanali su to prikazali. Užas. Nemam reči.
Strašnija je činjenica što će ona nakon par godina biti slobodna!!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Nov 2002, 07:37 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 07 Nov 2002, 14:39
Postovi: 10
Lokacija: centar
drage moje forumasice zasto se ne zapitate zasto tolika muska poplulacija hrli u "prodavnice zena", a vi i dalje gordo dignutih glava i noseva setkate se gradom misleci da su vam "mackice" zlatne, a naucno je dokazano po ko zna koliko puta da zene jednako kao i muskarci vole, zele i trebaju sex i sve ostale igre i uvijek isoadne mi smo "muske svinje" i samo mislimo na sex bez emocija a vi zene kad god legnete u krevet se zaljubite strasno.

pozdrav


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Nov 2002, 12:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
U stvari, javne kuce, maskirane u nocne klubove, u posljednje vrijeme kod nas gube na popularnosti. Veliki broj vec ih je i zatvoren. Primjera radi, na podrucju opstine Laktasi, ostao je jos samo jedan takav "klub" (podatak star mjesec ili dva, moguce da se nesto promijenilo u medjuvremenu).
U sustini, imam lose misljenje o tome, ali ipak smatram da ih treba pustiti da rade, ako vec imaju musterije. No, pod uslovom da djevojke prije dolaska i pocetka "rada", obave kompletne ljekarske preglede, da se ne desi kao prije par godina, da tek kasnije otkriju da su dvije djevojke zarazene HIV-om. Dok god budu ilegalno radile i dok ih vlast bude gurala u zapecak, postojace daleko veca mogucnost da se musterije zaraze i HIV-om i drugim bolestima, a samim tim da ih i prenesu drugim osobama, koje s prostitucijom nemaju nikakve veze. A zna se kuda onda sve to vodi.
Po meni, bolje ih je onda legalizovati, postaviti stroge uslove za njihov rad i redovno kontrolisati da li se propisi postuju. Pa, kome odgovara, neka ih onda otvara.
Pred pojavama kao sto je prostitucija, ne treba zatvarati oci i praviti se kao da ih nema, jer one postoje. Dok god ih drzava bude pustala da rade sta hoce, vladace krajnji nered i nemar. Na kraju krajeva, kad su vec tu, zasto onda da i drzavi ne plate porez.
Mada, heh, i neki od ljudi na vlasti imaju upletene prste u to. Slucajno znam da jedan bivsi ministar, inace vrlo mocan, stoji iza nekoliko takvih nocnih klubova. Podrazumijeva se, oni se otvaraju pod imenima drugih ljudi. Naravno, zato ne postoje konkretni dokazi, pa se to, na zalost, ne moze i objelodaniti.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 13:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Ja nisam upucena sta se desava u Crnoj Gori...ako moze ukratko...osnovne informacije...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 13:50 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2002, 01:00
Postovi: 418
Lokacija: BL
welcome back! :P
Meni nije bitno sta se desava u javnim kucama... dobro je dok postoje takve kuce... problem ce nastati kada pocnu izlaziti na ulicu i tamo se prodavati ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 13:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Zamjenik drzavnog tuzioca CG uhapsen je pod optuzbom za trgovinu ljudima. Jedna Moldavka potrazila je pomoc u "Sigurnoj zenskoj kuci" u Podgorici i svjedocila je o njegovoj umjesanosti u trgovinu i podvodjenje zena. Prepoznala ga je i na fotografiji. Policija traga za video snimcima na kojima su poznate licnosti iz CG, koje su orgijale s prostitutkama, a sumnja se da su te slike koriscene i kao ucjena. Takodje, sumnja se i da je i sam drzavni tuzilac, kao i njegov zamjenik, umijesan u cijelu pricu.
Djevojke su navodno, dovodjene iz Moldavije i sl, a potom prisiljavane na pristituciju, vise puta prodavane i svakodnevno maltretirane.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 14:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Moldavka i medju advokatima prepoznala svoje klijente

PODGORICA- Moldavska dr`avljanka, klju~ni svedok u aferi povodom hap{enja zamenika crnogorskog Dr`avnog tu`ioca Zorana Piperovi}a, osumnji~enog za u~e{}e u trgovini `enama radi prostitucije, na saslu{anju kod istra`nog sudije, prepoznala je svoje klijente i me|u advokatima uhap{enih.
Takvu tvrdnju objavljuje list "Publika", pozivaju}i se na svoje izvore iz
istrage.
Saslu{anju Moldavke S. ~. koja se nedavno sklonila u zgradu nevladine
organizacije "Sigurna `enska ku}a" u Podgorici, prisustvovali su advokati
uhap{enih koji su osumnji~eni za ovu aferu.
Saslu{anje Moldavke se dr`i u strogoj tajnosti, a list "Publika", tako|e,
tvrdi da je na zahtev istra`nog sudije u zapisnik sa saslu{anja uneseno da
}e "svak ko da bilo kakvu informaciju o toku istra`nog postupka krivi~no
odgovarati".
Crnogorski Projektni odbor za borbu protiv trgovine ljudima ju~e je
pozvao redakcije medija da ne otkrivaju imena i ne objavljuju fotografije
i druge informacije koje mogu ugroziti sigurnost i bezbednost `rtava i
osoblja nevladine organizacije "Sigurna `enska ku}a".


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 15 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs