banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 21:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: ispod vedrog neba
PostPoslato: 16 Jul 2007, 15:47 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Jan 2006, 17:16
Postovi: 7
pozdrav,
treba mi mala pomoc, mislim pretezno od starijih clanova. koja mjesta u BL su najbolja da se odvede djevojka na romanticno vece ispod otvorenog neba? ako neko zna takva mjesta, naravno da po mogucnosti nema nikoga ili da nije posjecenost pre velika. mislim da postoji takvih mjesta uz vrbas ili vrbanju ali ne znam tacno gde se nalaze. pa ako ima neko voljan da mi pomogne... C U


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ispod vedrog neba
PostPoslato: 16 Jul 2007, 16:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
chatnick je napisao:
pozdrav,
treba mi mala pomoc, mislim pretezno od starijih clanova. koja mjesta u BL su najbolja da se odvede djevojka na romanticno vece ispod otvorenog neba? ako neko zna takva mjesta, naravno da po mogucnosti nema nikoga ili da nije posjecenost pre velika. mislim da postoji takvih mjesta uz vrbas ili vrbanju ali ne znam tacno gde se nalaze. pa ako ima neko voljan da mi pomogne... C U

Sehitluci..Sretno

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 16:45 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
Partizansko groblje-SRECNO :D

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 16:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Jun 2006, 17:02
Postovi: 8177
Lokacija: RS-BANJA LUKA
E,dobar ti je naslov-ISPOD VEDROG NEBA :lol: :lol: :lol:

_________________
Zasto je Partizan najbolji?Zato sto Partizan nije samo fudbal.Zato sto imamo najvise titula(372).Zato sto imamo najvise kupova(180).Zato sto imamo najvise Evropskih trofeja (8).Zato sto smo najbrojnije Sportsko Drustvo na Svetu...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 17:18 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
hehm odgovori su vise prilagodjeni pitanju "gdje su najbolja parkiralista za odvesti curu" :)

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 17:34 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Nov 2006, 22:11
Postovi: 1122
Lokacija: borik
cc -kod gradskog mosta preko puta abacije kamena ploca -;) cuje se muzika sa splava -ako ti odgovara
-neko skolsko igraliste
-park mladen stojanovic
-hm pa i abacija
-bolnica :D

_________________
PANK nije mrtav,samo je jednom nogom u grobu,a drugom na kori od banane ; ),ali i dalje je fin!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 18:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
narcisa_zumbulic je napisao:
cc -kod gradskog mosta preko puta abacije kamena ploca -;) cuje se muzika sa splava -ako ti odgovara
-neko skolsko igraliste
-park mladen stojanovic
-hm pa i abacija
-bolnica :D

haha Narcisa?hm..Ti si stvarno se zainteresovala za temu...... :fadein:

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Jul 2007, 18:20 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Sep 2006, 23:41
Postovi: 1597
Lokacija: banja luka
klupa :lol:

_________________
Truth indeed rather alleviates than hurts, and will always bear up against falsehood, as oil does above water.
-Miguel de Cervantes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 01:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Feb 2003, 16:53
Postovi: 601
Lokacija: balkanski podkontinent
Ovdje su neke Antijeve preporuke od prije nekih pet godina...

Eto ga dole...




BL HOT SPOTS

--------------------------------------------------------------------------------

Poštovani posjetioci. Evo, napravili smo malu (ne konačnu) listu mjesta u Banjaluci koja su popularna medu mladim građanima koji žele da se sklone od očiju javnosti i izbjegnu kafansku buku i dim, te u miru razgovaraju sa prijateljima uz omiljeno piće ili ljubavišu sa odabranom osobom. Možemo ih nazvati prirodnjacima...

1. Parking na Paprikovcu kod bolnice - vec poodavno poznat kao idealno mjesto za razmjenu nježnosti među BL mlađarijom. Ali, nisu rijetki slučajevi kad mir zaljubljenih remete veseljaci koji su došli popiti koju litru vina uz prizor Banjaluke u smogu.

2. Banj Brdo (Šehitluci) - jedan od prijeratnih simbola Banjaluke koji je sticajem okolnosti dobio i novo ime koje i nije nešto prihvaćeno od strane BL stanovnika. Brdo je prepuno raznoraznih skrivenih mjesta za parkiranje četvorotočkaša i upražnjavanje raznoraznih aktova koji nisu za oči javnosti. Poznavajući mentalni sklop Banjalučana, na prvom mjestu je i dalje razmjena nježnosti banjalučke omladine.

3. D. Novoselija ('kod nule') - nismo sigurni koliko je ovaj objekat poznat prijeratnoj Banjaluci, ali znamo da je u toku rata, a i poslije, bio izuzetno popularan kao pravo skriveno mjesto koje je pružalo ekstra pogodnosti za slobodno ponašanje. Zbog umjetne brane, Vrbas je izrazito bučan i pokriva sve zvukove koje bi posjetilac proizveo. Dakle, i za one galamdžije što vole razbiti flašu, prvoklasni provod. Ali, samo u prošlom vremenu, jer je brana srušena, a Vrbas umiren.

4. Toplice (Šeher) Šumarak iza bazena - još jedno skrovito mjesto koje je možda i jedino u BL predviđeno samo za jednu vrstu radnji. A to je vođenje ljubavi. Ništa ekstra da se priča, jednostavno mrak, tišina i nema puno saobraćaja.

5. Vrućica - i pored toga što je to BL kupalište 1. klase, kada padne noć, ono postaje idealno za druženje i opuštanje uz Vrbas i tople izvore. Topli izvori su idealni i za ljubavnike, ali one smjelije, jer je ulica veoma blizu i nije rijetkost da radoznali prolaznici zaviruju da bi vidjeli dešava li se nešto interesantno.

5. Butterfly - svakom Banjalučaninu bi trebalo biti jasno da se radi o parku u dijelu Banjaluke kod Narodnog Pozorišta koji se proteže prema Crkvi Sv. Trojice. Ovom parku možda i nije mjesto na ovoj listi, ali ko zna šta se sve tu radilo u kasnim večernjim satima. I u dnevnim i večernjim satima klupe u tom parku su uglavnom zauzete, što sa zaljubljenim srednjoškolcima, što sa veselim škvadrama koje pijuckaju svoja pića kupljena u proslavljenom dragstoru pored kafića "RITZ".

...

http://banjalukacafe.web1000.com

_________________
Tit twister on the loose! :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 07:16 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1862
Lokacija: Banja Luka
Krupa na Vrbasu no. 1 definitivno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 08:43 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Jan 2006, 17:16
Postovi: 7
hmm dosta zanimljivih mjesta. svaka cast. ima li iko jos koji predlog? da li mozda pored vrbanje ima takvih mjesta i koja su? :D :D :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 12:16 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
Adrenalin je napisao:
Ovdje su neke Antijeve preporuke od prije nekih pet godina...

Eto ga dole...
Ispade da se samo u Seheru vodila ljubav........mislim na vrucicu,borici(sumarak),nulu pa i Sehitluci su neki sprat samo iznad........




BL HOT SPOTS

--------------------------------------------------------------------------------

Poštovani posjetioci. Evo, napravili smo malu (ne konačnu) listu mjesta u Banjaluci koja su popularna medu mladim građanima koji žele da se sklone od očiju javnosti i izbjegnu kafansku buku i dim, te u miru razgovaraju sa prijateljima uz omiljeno piće ili ljubavišu sa odabranom osobom. Možemo ih nazvati prirodnjacima...

1. Parking na Paprikovcu kod bolnice - vec poodavno poznat kao idealno mjesto za razmjenu nježnosti među BL mlađarijom. Ali, nisu rijetki slučajevi kad mir zaljubljenih remete veseljaci koji su došli popiti koju litru vina uz prizor Banjaluke u smogu.

2. Banj Brdo (Šehitluci) - jedan od prijeratnih simbola Banjaluke koji je sticajem okolnosti dobio i novo ime koje i nije nešto prihvaćeno od strane BL stanovnika. Brdo je prepuno raznoraznih skrivenih mjesta za parkiranje četvorotočkaša i upražnjavanje raznoraznih aktova koji nisu za oči javnosti. Poznavajući mentalni sklop Banjalučana, na prvom mjestu je i dalje razmjena nježnosti banjalučke omladine.

3. D. Novoselija ('kod nule') - nismo sigurni koliko je ovaj objekat poznat prijeratnoj Banjaluci, ali znamo da je u toku rata, a i poslije, bio izuzetno popularan kao pravo skriveno mjesto koje je pružalo ekstra pogodnosti za slobodno ponašanje. Zbog umjetne brane, Vrbas je izrazito bučan i pokriva sve zvukove koje bi posjetilac proizveo. Dakle, i za one galamdžije što vole razbiti flašu, prvoklasni provod. Ali, samo u prošlom vremenu, jer je brana srušena, a Vrbas umiren.

4. Toplice (Šeher) Šumarak iza bazena - još jedno skrovito mjesto koje je možda i jedino u BL predviđeno samo za jednu vrstu radnji. A to je vođenje ljubavi. Ništa ekstra da se priča, jednostavno mrak, tišina i nema puno saobraćaja.

5. Vrućica - i pored toga što je to BL kupalište 1. klase, kada padne noć, ono postaje idealno za druženje i opuštanje uz Vrbas i tople izvore. Topli izvori su idealni i za ljubavnike, ali one smjelije, jer je ulica veoma blizu i nije rijetkost da radoznali prolaznici zaviruju da bi vidjeli dešava li se nešto interesantno.

5. Butterfly - svakom Banjalučaninu bi trebalo biti jasno da se radi o parku u dijelu Banjaluke kod Narodnog Pozorišta koji se proteže prema Crkvi Sv. Trojice. Ovom parku možda i nije mjesto na ovoj listi, ali ko zna šta se sve tu radilo u kasnim večernjim satima. I u dnevnim i večernjim satima klupe u tom parku su uglavnom zauzete, što sa zaljubljenim srednjoškolcima, što sa veselim škvadrama koje pijuckaju svoja pića kupljena u proslavljenom dragstoru pored kafića "RITZ".

...

http://banjalukacafe.web1000.com

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 12:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Okt 2004, 19:06
Postovi: 9636
Lokacija: Čbe
Imaš onaj tamo parking kod tvornice obuće... :lol:

_________________
:iconbiggrin:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 15:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Jun 2003, 15:05
Postovi: 728
Pada mi na pamet Incelov bazen-trenutno ne radi a kapija je širom otvorena.Ne vjerujem da ima obezbjeđenje.Parking kod istog je već "old school" :wink:

_________________
Ko pročita VO!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jul 2007, 18:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
chatnick je napisao:
hmm dosta zanimljivih mjesta. svaka cast. ima li iko jos koji predlog? da li mozda pored vrbanje ima takvih mjesta i koja su? :D :D :D

Ima ovamo na potezu od ETF ka Zelenom mostu, radi se ulica, tako da nema mnogo saobraćaja.. :D

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: ispod vedrog neba
PostPoslato: 17 Jul 2007, 22:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Jul 2007, 21:59
Postovi: 462
chatnick je napisao:
pozdrav,
treba mi mala pomoc, mislim pretezno od starijih clanova. koja mjesta u BL su najbolja da se odvede djevojka na romanticno vece ispod otvorenog neba? ako neko zna takva mjesta, naravno da po mogucnosti nema nikoga ili da nije posjecenost pre velika. mislim da postoji takvih mjesta uz vrbas ili vrbanju ali ne znam tacno gde se nalaze. pa ako ima neko voljan da mi pomogne... C U

Care,svidje li ti se neko mjesto ili jos uvijek hrljas? :lol:

_________________
banja luka u srcu,vrbas u venama,borac zauvijek


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jul 2007, 09:55 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Jan 2006, 17:16
Postovi: 7
hrljanja nikad dosta...

ima gotivnih mjesta i iskoristicu ih a vjerovatno ne samo ja nego i mnogi ovde... u svakom slucaju hvala vam na pomoci....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Jul 2007, 10:32 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2006, 15:16
Postovi: 4065
Lokacija: Banja Luka - Starcevica
Eh da ima onaj ''parking'' na autoputu poslije prijedorske petlje.

Kad god noću prođem, ima dosta parkiranih auta. :wink:

_________________
Srednjevekovni naucnik je tvrdio da je zemlja okrugla i da se okrece oko sunca. Za to je cula Sveta Inkvizicija i on beše izveden pred Sud i osuden. Kazna je bila strašna. Odveli su ga do kraja Sveta i gurnuli u ambis.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Jul 2007, 06:46 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1862
Lokacija: Banja Luka
Nisam shvatio jel se trazi mjesto za shevu ili romantiku?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Jul 2007, 09:58 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Jan 2006, 17:16
Postovi: 7
pa pocelo je sa ciljem da se trazi mjesto za romantiku, ali kako ovde svi misle na shevu, onda je tako i zavrsilo....


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 70 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs