banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Apr 2024, 06:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 05 Sep 2002, 07:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Sve muskarci u nasem gradu, ili bar vecina njih, govori kako Banjalucanke danas zele samo dobre pare, da ih tip provoza u dobrim kolima. Zive te djevojke tako od danas do sutra od jednih kola do drugih, od jednog stana do drugog i prodje njihove 2-3 godina ratovanja sa debelim i bas mirisljavim tipovima sa dubokim dzepovima i na kraju se udaju za nekog naivca koji naravno o tome nema pojma. Ali, isto tako znam iz vrlo bliskih izvora i jedan broj musakraca u nasem lijepom gradu koji zivi na apsolutno isti nacin. Da li da onda popricamo i o takvim primjerima? :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 07:06 
pa bas i ne kontam, kako mene da niko ne sponzorise, mozda ima par takvih momaka u banjaluci a vjerujem da za uzvrat trpe "gabora " pored sebe


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 07:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Nekim zenama a bogami i muskarcima neigra ulogu uopste izgled partnera,vazno je da mu/joj/ je pun dzep.Izacice ponekad zajedno a za ostalo slobodno vrijeme naci ce izgovor da ima obaveza nekih samo da se izvuce i uziva onda u drustvu drugih muskaraca/zena/.Zene koje "ulove"tipove sa dubokim dzepom ipak na kraju se udaju srecno tj. nadju nekog naivca koji pojma nema kako je zivila ta njegova prije njega tako da ona "pored njega ziva" i dalje nastavi da uziva i da se provodi s drugima!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 09:43 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Maki otkud ti sve to znas?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 09:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Pa bila sam dole cesto u BL i vidjela sta se desava,ma nece ti nijedna izaci ako nemas dobro auto,pa da je izvodis ,zadovoljis na sve nacine itd. :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 09:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
E jos nisi dosla pameti nisi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 10:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Ma ti si muamere zato prepametan, otidji dole pa ces se i sam uvjeriti,nisu one dobre kao vijetnamke


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 12:32 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Bio i vidio i sta da kazem HIK ebo ti to kad se pusu ko curke pred parenje a vjetnamke te nediraju i nediraj ih HIK bolje su sigurno od tebe HIK


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 14:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Ne mora znaciti da su uvijek te djevojke mlade i kako ih vecina misli naivne. Neke djevojke koje licno poznajem izjavljuju da u njihovim godinama (trideset i vise) tip mora da ima auto , jer ako ga do tih godina nema nece ga nikada ni imati i da je njima "damama" smjesno u nj.godinama hodati pjeske. Ja sam na to naravno ostala bez teksta. Poprilicno tuzno. Ali vratimo se opet na muskarce sponzoruse. Mozda se nije desilo vama, ali se desilo mojoj prijateljici koja je bila jedno dobro vrijeme finansijski jako dobro stojeca. Uz to prilicno lijepa djevojka. Zivjela je sa tipom 5 godina. I onda jednog lijepog dana, kada se probudila iz svojih snova zelejla je da ga napusti, ali saznala je od njega da je on u medjuvremenu potrosio ili ulozio svu njenu lovu u nj. poslove. Naravno i ona je vrlo cudna da mu je dala potpun pristup nj. bankovskom racuna. Na kraju je ostala prazna dzepa i prazna srca. Poznajete li takve momke?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 14:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Bebice nemoj tako da se zabrinjavas jos si mlada kasnije ces shvatiti smisao zivota.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 14:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
To mi je u prirodi. :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 15:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Mijenjaj je ako tako nastavis dobices brzo bore po celu.HIK


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 15:08 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Muamere, ali zasto ti konstantno bjezis od teme? da li si i ti u nekom vrlo bliskom poznanstvo sa jednim o njih? 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 15:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Jesam FLASOM!! :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 15:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 17 Apr 2002, 01:00
Postovi: 558
Lokacija: Banjaluka
Hm, hm... Puno se prica o sponzorushama u ovom gradu, o Hard Rocku i slicnim mjestima... Ne poricem da u BL ima i onih Hard-Core sponzorusa koje bi sve uradile za dobro auto, poklone i sta ti ja znam sta (i nemam bash puno veze sa tim stvarima :) ) Samo vecina nas muskaraca, a kako vidim ovdje i nekih zena, je sklona tome da kritikuje vecinu zena u gradu. Kao da je to neko pravilo... Cim si zensko, sponzorusa si. Ne mislite li da u svemu tome ima i nase krivice, krivice muskaraca?
Evo kako ja to gledam... Stanje u drustvu je takvo kakvo je... Ocajno! Al' dobro, to nije tema rasprave. Jednostavno se postavio standard da nisi niko i nista ako nemas auto. Iz toga proizilazi da mnogi muskarci sanjaju o istom. E sad... Kad ga dobiju, logicno je da im muski ego i samopouzdanje rastu. Tako da su dosta slobodniji i slobodnije prilaze djevojkama. Sto djevojke u principu vole (samopouzdanog muskarca). I tako pocnu mijenjati djevojke... A oni koji su bez auta i dalje pricaju price o sponzorusama i Hard Rock cafeu. Pa kad bacite pogled i na taj isti Hard Rock vidjecete da ni tamo nije sve sami glamur kako se predstavlja... Imas 3 skupocjena dzipa, po kojima je kafana i dobila ime "kod 3 dzipa", :) jos par skupocjenih auta, a ostalo je srednja zalost ili cak ispod prosjeka.
Samo jos nesto da razjasnim. Ja uopste ne branim fufe iz Hard Rocka i sl. i opet naglasavam da tih "hard-core" sponzorusha, kako sam ih samoinicijativno nazvao, ipak postoji, samo ne mogu da se pomirim sa tim da se sve djevojke u gradu iskljucivo takve... Nadam se da je ovako kako sam predstavio stvari...
Sto se tice tih muskih sponzorusa... Nikad cuo za tako nesto... Ipak je ovo drustvo isuvise patrijahalno da bi ta pojava uzela maha. I ako je bilo slucajeva mislim da su bili krajnje rijetki.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 15:40 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 413
bebish a stvarno zašta si sposoban ako ni auto nisi do "preko 30" uspio skontati. nije to samo auto kao auto. pa svi se stalno borimo da zaradimo zar je toliko čudno da je i novac neki orjentir u uspjehu. pa ako sam bio aljkav sa sve i jednom stvari u životu zašto da mi vjeruješ da neću biti aljkav i sa tvojom p.c.. za koju te nagovaram i uopšte sa tobom. žena voli da ima nekog jačeg kraj sebe, pošto se više kroz život ne ide toljagom..........da skratim......... kako da se osloni na nešto labilnije od sebe? ako još dodaš i ovo što schwabo kaže, samopouzdanje......eto


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 15:43 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Schwabo,

Svidjela mi se ta tvoja teorija o tome kako su mozda i muskarci tome svemu krivi, i ako sam dobro shvatila da se sve to javlja zbog toga sto cesto muskarci ako imaju dobro auto nj.ego dostize vise visine, samopouzdanje raste i lakse prilaze djevojkama. Mislim da je to tacno. Da li da imenujemo ove muske sponzoruse ili da ih ostavimo u njihovom velu tajni? Kako zelite. Ostavicemo ih da sami sebi ciste zapraljane obraze, ali ce im trebati mozda i ostatak zivota da ih saperu. :oops:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 15:49 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Avg 2002, 15:42
Postovi: 344
Lokacija: Daleko
Ah sto je Vrabac nekulturan! I do kraja svemira prost. Ti mi se u gradu najvise gade! :x


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 18:22 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 29 Maj 2002, 01:00
Postovi: 168
Lokacija: banjaluka
vrabac ti si vec "odleprs'o" sa teme i poceo o zivotnim putevima i dobro to opisao al' tema je sponzorstvo kod omladine u vremenu prije "bracnih voda i 30-ih" a kad je rijec o muskim "sponzorima" ne znam Bebish gdje zivis u kojoj zemlji i gradu al' u BL takva rasa ne uspijeva to sigurno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2002, 19:34 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Jan 2002, 01:00
Postovi: 6
Lokacija: Avganistan
Iam , ima i jednih i drugih. Koliko para toliko ljubavi.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 28 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs