banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 03:17

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 68 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Carolijo nemoj se srditi pusti Maki neka svrlja sta hoce hvala bogu da ima onih koji znaju ko su nase dijevojke.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Ma ima i nas muskaraca svakakvih,mi smo od njih to i napravili.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Zna Maki da se ja ne srdim. Uostalom, videla je ona sama situaciju dole. Ako su devojke 'uobražene' imaju i zašto.
Uostalom, nisu sve iste.
Devojka mora da ima oko sebe oreol nedostižnosti. Muškarac je tu da se malo pomuči oko nje. Ona koja se sama servira nije više zanimljiva. To je bilo oduvek tako.
I biće uvek tako! Pričajte vi šta hoćete.


He he he he he:

Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
pa jeste da nije zanimljiva ona oko koje se netreba truditi muskarac uopste al ima i onih carolijo koje se duvaju bez veze jer nemaju cemu al duvaju se tako da muskarci neki misle da je ona prava riba i onda kad dodje djelo na vidjelo onda su niko i nista i muskarci ih spuste e tako i treba takvim


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:48 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 470
Lokacija: kanada
Pa maki nisu svi muskarci bas tako glupi da ne mogu da vide vrednost pojedine zene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:50 
Ma MAKI je 100% u pravu.
A nije istina da su najljepse djevojke kod nas, to je obicna balkanska propaganda kao kod nas su najljepse.
Primjer: Kada sam bio manji stalno su pricali da su svabe zute i da ninasta ne lice svabice, ali nije istina, kada sam se sam uvjerio mogu da kazem da mnogo mnogo ima svabica, a i drugih francuskinja spankinja koje fenomenalno izgledaju bas fenomenalno.
Slucajno mi je prijatelj boravio na kanarskim ostrvima i gledao sam snjimke njegovog boravka i on mi to kaze, a i na video zapisima se vidi da tamo ima tako ljepih djevojaka da Banja Luka nije vidjela tako ljepe djevojke.
To je obicna laz da su ovdje djevojke najljepse, ima ih mnogo mnogo ljepih ali putovao sam ne bas mnogo ali dovoljno toliko da sam u drugim mjestima vidjao djevojke nevjerovatne ljepote.
A sto se tice doktora to je smjesno, danas svaki kurton medicinu zavrsava, sve djeca doktora,politicara.
evo jedan slucaj: culi ste za kliniku ANLAVE u srbiji , svi profesori univerziteta rade na toj klinici privatno a djeca vlasnika polazu ispite kod profesora koji rade za njihovog oca ANa LAzar Veljko , ma kakvi doktori od 300 studenata ispadne samo 5 pravih ljekara a ovi ostali ubijaju. Ma sve te diplome potpisuju i dodjeljuju ljudi od krvi i mesa kao ja i vi ostali i ona nije pravo mjerilo inteligencije. Ja sam prosao taj studentski zivot i vrlo dobro znam sve sta se radi. A za postdiplomski u inostranstvu to je smjesno.
Svi idu u kanadu na posdiplomske a tamo skola uskostrucna i prosti kurton za razliku od nasih a nasi ljudi hvala bogu pametni pa se lako uklapaju


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Ma, Maki, pravo da ti kažem, šta me briga ako 'spuste' nekim drugim devojkama, {iako se ne radujem takvim slučajevima, jer ja sam uvek na strani žena. Konkurencija je jaka. Bolji pobeđuje.}

Dakle, dok meni neko ne 'spusti' šta me briga ko se duva i kome 'spuštaju'. Otkud ja znam ko je koliko zaslužio. Dok ja ne dobijem po kapi, neka se 'duva' koliko ko želi!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Pa jebi ga sta fali ako se pravi uobrazena nece valjda doktorica i automehanicar daj molim vas :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:04 
Citiram caroliju : A na temu devojaka...hm...jesu li dovoljne same sebi?
Nisu. Svakako da nisu.
Samo znaju veoma dobro šta hoće, ali još bolje znaju šta neće.

To kazes, ma ne bi ja rekao da je to bas tako prije bih rekao da one HOCE ono sto ne mogu i nikada nece da imaju, a NECE ono sto im se nudi ,pruza, ono sto ce ih mozda neprimjetno usreciti.
Pa kazi ti carolijo sta ti hoces a sta neces,ako je tako barem navedi barem po jedan primjer


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
e vidis carolijo ja nisam na zenskoj strani vec na strani pravde pa makar ona bila u tom trenutku i muska :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Ha Ha Ha ha da se nasmijem na strani pravde joj hrkljus. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:09 
Maki posteno od tebe.
Ne treba glumiti feministkinju treba biti racionalan


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:11 
MUAMERE sta ha ha ha , vidis da djevojka normalno i ispravno govori, a to ha ha ha je tvoja sramota, sta hahha sta je tu smjesno?


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
I bolje da je uskostrucna... Ovdje te gnjave, dok ne iscjede i zadnju kap znoja iz tebe, a zasto, kad se ionako, sem par izuzetaka, ovdasnje diplome nigdje ne priznaju...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:13 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Nemoj Zudi molim te da si vani vidio bi ko je uobrazen samo kad neko od muskaraca progovori SH jezikom odma je seljober i papak.
Cure u BOsni nedaj te se nikome pod noge a ove sto po vani izvode krive gliste spustajte na zemlju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:15 
Ma diplome da li se priznaju ili ne nije ni bitno priznaje se ZNANJE.
A sto se uvjek vodi filozofija da li se priznaju ili ne priznaju ko da ce mo sada svi za inostranstvo, ko da se svi skolujema da bjezimo odavde.
Bitno je da se ovde priznaju diplome jer se skolujemo za nasu zemlju a ne za inostranstvo.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:18 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Zudi niko negovori o skolama vec o curama nemas pojma kako su zatrovane u inostranstvu i kad god se sretnemo negdje uvjek ista tema zene i idiotizam daj nemoj molim te koda su im kurcevi sveda,norgica,svaba i svi ostalih zlatniji od nasih bosanskih u svijetu priznatih.Hajd nemoj mene sad za jezik vuci ima se tu sta jos reci.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:32 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
pa ja npr. nisam nikad tvrdila da su njemci bolji od nasih ,to nemogu ni d atvrdim jer ne znam, ne znam kakvi su u vezi jer nisam hvala bogu imala tu priliku al znam da su uopsteno hladni.njemice nisu uopste naduvane ni s glavom u oblacima e to je dobro kod njih.Iskreno receno kad vidim npr. njemicu da je obukla nesto divno na sebe i da joj stoji, ona zraci nekom prirodom ,uopste necu misliti da je naduvana jer nije,nemoze se reci da je ona naduvana zbog toga jer zna da joj lijepo stoji to sto je na njoj, a nasa --ma odleti u oblake odmah po pomisli da je zgodna i da joj lijepo stoji a pogotovo da joj jos neko da kompliment ma ta je uobrazena boze sacuvaj, ima i njemica uobrazenih al posto znaju da te ovdje niko negleda sta god da obuces, taman da se i go skines ,sve je normalno,zato i nepokusavaju da privuku na taj nacin paznju time sto ce obuci nesto ili se ufurati bez veze


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Zudi,
ovde, npr. azijatkinje {to je ionako najjefrinija roba, takozvana: daj-šta-daš} su svakom dostupne. Neće jugovićke ni govnjivom motkom da taknu muškarca kojeg azijatkinja sva sretna i objeručke prihvati.
A naši se još hvale da su ulovili azijatkinju! Ccccccc!

Jugovićka neće nepismenog papka koji zna odbrusiti : zaveži, ne lupetaj, šta ti znaš {u slučaju da namiriše da je ona pametnija od njega} i slično.
Ona hoće prvenstveno kraj sebe muškarca. Kompletnog. Koji zna gde je granica. A kod naših ima i ona omiljena granica "pije dok se ne usere"

Slika Slika Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 11:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
e carolijo ima i kod nas takvih divnih muskaraca koji znaju gdje su im granice ,pa nisu svi isti hvala bogu


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 68 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 17 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs