banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 10 Jun 2024, 02:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 68 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 15 Jul 2002, 08:22 
Pitanje za diskusiju.
Zasto su u zadnjih 10 godina (barem se meni tako cini) djevojke u Banja Luci (naravno i u ostalim gradovima sirom ex jugoslavije) postale toliko umisljene da je to jedno cudo bozije.
Kada setaju gradom samo dignu nos i nista,nedo bog da hoce da bace pogled na tebe, nego te ne konstatuju.
Da li je to zavladao neki novi imidz tipa "dovoljna sama sebi" ili je to uticaj spanskih serija.
U banjaluci postoji od prilike 200 ljudi (kriminalaca,tatini sinova,biznismena,privatnika,direktora,sefova,ugostitelja,podvodaca..) za cija se imena zna, i samo oni jebu sve redom mlade djevojke, a ovako od obicnih momaka niko nista.
Ili su to ipak zavladali neki psihicki problemi u glavama djevojaka (cast izuzetcima kojih naravno ima ali ih usred dana moras svjecom traziti).
Prosto mrzim kada vidim djevojku koja dobro izgleda, a i ona to vrlo dobro zna da dobro izgleda, i toliko se umisli kada sjedne u kafic ili kada prolazi ulicom da ne konstatuje nikoga zivog, sve to se dogadja u ovoj bjednoj banjaluci, pa sta bi ta doticna osoba radila da je kojim slucajem rodjena u Holivudu,kako bi se tek onda ponasala.
Mi muskarci smo majmuni sto takve uopste gledamo i tako im dizemo cijenu.
A kazem ja sam sebi " neka,neka doci ce vreme cesace one picke od panjeve".
Svaka cast normalnim djevojkama njih izuzimam iz svega ovoga.
A za ove prve zelim im u zivotu da se nikada ne udaju ili da se udaju za nekoga kurvara koji ce im zivot zagorcavati, ili da imaju neuspjele brakove, e to im zelim da malo padnu na zemlju.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 08:30 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Zato sto je sve krenulo do djavola.Mnoge one bi da se jebu ali da im neudje i da stvar bude gora sve su vise nastranije i opasnije za okolis.
Sve je vise lezbaca i kurvi a sve manje onih koje zele vezu i skladan brak.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 08:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
zudi skoro u potpunosti se s tobom slazem ,da ,tacno je to da je vecini djevojaka glava u oblacima iskreno receno kad sam bila u BL na odmoru primjetila sam to.A prvi put kad sam vidjela kako idu pune sebe, ma skoro sve, ja sam bas pitala da nije neka poznata licnost jer joj je glava u oblacima a nije vala nesto ni posebno bila ,Ja zivim u Njemackoj al iskreno receno nisam takva osoba uopste imam da kupim sta zelim i da obucem jer radim i mogu si priustiti al dole vidim da vecina djevojaka nema zaposlenje znaci nema ni sama dovoljno novaca jedino ako ce je roditelji ili -neko- izdrzavati al zadnju marku daju na odjecu samo da bude po poslednjoj modi .Znaci vecina nema nikakvu poziciju a duvaju se kao da su cerke od Alen Delona ili neke druge poznate licnosti, a i one sto imaju neki posao, mada nije im pozicija neka posebna, duvaju se, a pogotovo one sto rade za strance kao prevodioc ili sl. pa sacuvaj boze to su dignute tako da se cesto puta pomislim da bih ja trebala na celu da napisem da sam iz Njemacke pa da se imam cemu duvati ,e pa cekaj imam svoje auto pa samostalna sam ,zarudjem svoj novac i mogu si priustiti sto god zelim ,skoro sve,a imam i dobru poziciju na poslu pa ja bih trebala da imam onda svoje tjelohranitelje kad dodjem dole pa imam cemu da se duvam npr. u uporedi sa pojedinim odozdo koje su duvaju bez ikakvog razloga .Al meni to netreba, hvala bogu nemam te komplekse da moram da nosim odjecu koja je trenutno u modi da bih onda bila upadljiva i da dignem glavu visoko,visoko,mada moda koja je po Evropi trenutno dole dolazi sa nekim zakasnjenjem od najmanje godinu dana,nosim ono sto mi se svidja i u cemu se ugodno osjecam e sad da li ce to biti Armani ili neka skroz nepozanta marka uopste mi nije vazno,vazno je da se meni kao prvo dopadne a za druge me neinteresuje da li ce i kakve ce komentare davati ,samo znam da mi nije uopste glava u oblacima a one djevojke koje su trenutno u oblacima i ovo budu citali porucujem im : pa dajte drage moje spustite se konacno na zemlju, neplovite u oblacima i pogledajte oko sebe ima jos normalnih momaka i lova nije sve u zivotu, jeste vazna al ne bas toliko.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:02 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Cekajte, malo... Prvo, tacno je da ima mnogo umisljenih djevojaka i to ne samo onih koje dobro izgledaju, vec i onih koje samo misle da dobro izgledaju, a u stvari i nisu nesto posebno...
To, sto se lijepe za lovatore, u sustini i nije nista cudno, s obzirom sta se sve, na ovim prostorima, desavalo u posljednjih 10-12 godina... Uz visegodisnju i konstantnu finansijsku krizu, cesto ide i erozija morala...
One vrijednosti koje bi trebale da budu glavno mjerilo pri izboru partnera, prijatelja, gurnute su u drugi plan... Kako i ne bi, kad se na sve strane mogu vidjeti oni koji su preko noci sumnjivim poslovima zgrnuli veliko bogatstvo, a da ponekad nemaju zavrsenu ni srednju skolu... U isto vrijeme, fakultetski obrazovani ljudi rade za par stotina maraka... Nerijetko su i najamnici kod tih "novopecenih tajkuna"...
I kakvu to poruku upucuje mladim ljudima...?
Nije vazno obrazovanje, nije vazno da li imas sta u glavi, da li si u zivotu procitao ijednu knjigu, niti da li su dobar u dusi, ako si istovremeno gladan, hodas u poderanim cipelama, bez banke u dzepu...
Djevojke traze nacin da se izvuku iz siromastva, a najbrzi i najlaksi nacin im je preko bogatasa...
Da li je taj isti, istovremeno i prazan iznutra, da li zna sastaviti i dvije smislene recenice, da li uopste zna i hoce da je cijeni kao osobu - sve to biva zaslijepljeno novcem, dobrim automobilom, ogromnom kucom... Dakle, luksuzom u kom doticni zive, mada cesto ne znaju da uzivaju u njemu...
Da ne bih vise duzila, osvrnucu se jos samo na nesto, sto me je u stvari i ponukalo da sada pisem...
Svoje postove postavili ste tako da iz njih proizilazi da je najveci uspjeh u zivotu djevojke da se uda... Da li vam je ikad palo na pamet da postoje i zene koje nisu udane, zato sto tako zele...? Da je njihov single zivot, jednostavno stvar izbora...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:04 
MAKI CISTA 10 ZA TEBE, SVAKA TI CAST.
Sve sto si navela i to iz zenskog ugla shvatanja je bez ikakve primjedbe.
E takve djevojke poput tebe treba cjeniti i postovati, a ne ove banjalucke frajle.
Ja to volim i cjenim kada je neko prirodan, normalan, ima sve a ne mora da se pokazuje i dokazuje, nikoga ne precjenjuje i nikoga ne pocjenjuje.
Ali meni to stvarno nije jasno kakvo je ovo vrijeme doslo.
Nema sta MAKI cista 10


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:08 
GAZDARICE i ti si u pravu.
Ali u ovome gradu ima 1000 Bogatasa i 50 000 djevojaka za udaju (lupam sad ali tu negdje) kako onda ?


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Heh, kako... Prvo, mogu bas one biti te "srecnice" koje ce uhvatiti tog lovatora... Drugo, mogu uhvatiti lovatora iz nekog drugog grada... Trece, mogu se "zadovoljiti" s nekim ko nema toliko novca... Cetvrto, i po meni najvaznije, mogu se posvetiti sebi i izgraditi licnost, vrijednu postovanja...
Jos jedna stvar, nisu ni svi muskarci koji imaju mnogo novca, glupi i ograniceni... Imam prijatelja koji ne samo da je iz bogate porodice, vec i sam mnogo zaradjuje, a pri tom je sa 26 godina magistar, nacitan do bola, a i jako dobro izgleda... No, bez obzira na to, gro djevojaka juri ga zbog love i dobrog auta koji vozi... On ne samo da se ne petlja s njima, vec mu se i gade...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:27 
Ma sve je to OK. ne kazem da nema takvih tipova hvala bogu da ih ima ali uvjek postoji i druga stana medalje.
Primjer Iz bogate je familije ( zar mu nisu mogli kupovati ispite).
Nije isto magistrirati elektrotehniku i filozofiju, lako je sa 26 godina praviti pare kada imas zaledjinu, otvore ti roditelji lokal, restoran pa kazes pravis pare.
Hoces reci da je sa 26 uspio magistrirati i praviti pare, jedino ako nije super inteligentan.
Ja kada sam studirao nisam imao vremena glavu da dignem kakp sam morao uciti a nema govora da sam mogao za to vrijeme baviti se jos nekim poslom (tehnicki je fax).
Ali skrenuo sam sa teme nije on u pitanju


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Stvarno nema potrebe da mu bilo ko kupuje ispite... A drugo, nisam rekla da pravi pare, vec da dobro zaradjuje... A dobro zaradjuje, jer je odmah nakon magistriranja, dobio dobru ponudu za zaposlenje, sto uopste nije cudno s obzirom da je u inostranstvu zavrsio postdiplomske studije... Dakle, u tom smislu iskoristio je novac koji njegova porodica ima, sto bih u svakom slucaju i ja uradila, da sam u mogucnosti... A sad ti je valjda jasno i da nije kupovao ispite...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:39 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Zensko srce je tesko otvorljiv sef pa sad mora da se namuci kad hocete da ih otvorite.Ima jos mnogo zenskih koje padaju na auta i skupe stvari a to je da se covjeku zgadi ali ima i onih koje samo lage i lupetaju kojesta.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:46 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
hvala zudi ,al iskreno receno imaju neki muskarci pravo sto takve djevojke, koje su u oblacima, dobro,dobro spuste i onda ih sutnu a onda one kukaju i pitaju se zasto a same su to i trazile ,da sam ja musko i vidim da se djevojka pali zbog love,a to se da lako vidjeti, ja bih je svugdje vodila obecavala kupovala i kad bih dosla do svog cilja , da je dobijem u krevet ,onda bih je sutnula , stvarno su pojedine tako zasluzile kad se pale na lovu, SAMO na lovu,a svaka cast pojedinim finim djevojkama koje gledaju prvo dusu i karakter muskarca pa onda sve ostalo e sad ako on nema posao i dosta love nije on kriv, ima skolu pa cak i neki fakultet al nema posla i to se desava, al kriva je okolina i drustvo jer i dan danas dobijas posao ako ces dobro podmazati /podplatiti neovisno jel imas Osnovnu ili neku Srednju .Znaci tvoje pravo znanje i trud se negledaju samo tvoj dzep a takva je stvar i sa doktorima -vazno je da on ili ona imaju titulu doktora a sad da li ce oni pomoci pacijentu ili ne neigra nikakvu ulogu niti oni misle da pomognu duvaju se kao da su bogovi u bjelim mantilima


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Sta bijeli mantili imaju sa ovom temom samo da mi je znati. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:52 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Ti isti doktori Maki, ovdje rade za smijesno male pare... A toliko godina truda i rada treba im da dodju do diplome... Sest godina fakulteta i jos, u prosjeku, cetiri godine specijalizacije... To je deset godina, samo za te dvije stvari... Nije lako toliko uciti...
A mozda je bolje takve djevojke samo uhvatiti, izjebati i sutnuti, a ne ponuditi im provod, poklone i slicne stvari, jer to je ono sto one i zele... Pa, zasto im onda to priustiti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
E da im nije bijelih mantila pokrepali bi.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 09:59 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Ma, dobro, cinjenica je da i medju ljekarima ima osoba, koje nikako ne zasluzuju da se bave tako plemenitim pozivom... Ali, ne treba zbog njih, sviju trpati u isti kos... Medju ljekarima ima i divnih ljudi, pravih humanista...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:01 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Mengela


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:05 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
pa da ,normalno je da ima uvijek onih izuzetaka njima svala cast al necu sad svaki put pisati "pojedincima svaka cast" jer ja to ionako podrazumjevam dok pisem nesvrstavam ja sve u isti lonac ni u kom slucaju,samo tim uzdignutim djevojakama treba dobro pokazati. hvala gazdarice, mislila sam i ja napisati i to da se oko takvih djevojaka, koje samo interes gledaju, i netreba truditi vec odmah ih iskoristiti i sutnuti samo sam pozurila zbog posla pa sam zaboravila napisati to


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:10 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Mozda bi ih samo to moglo spustiti na zemlju... Doduse, pitanje je koliko bi im puta trebalo tu lekciju ponavljati...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Ironicno kad vidim ko govori o zenama pa ja mislim da i na ovom forumu ima takvih jel tako Maki jesam li u pravu. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jul 2002, 10:23 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Zudi,
opet te neka nije htela, vraga joj njenog! Slika


Maki,
nema lepših devojaka od naših! Pa i sama znaš ovde u Nemačkoj, kad vidiš u prometnoj ulici dobru žensku, znaj da je jugovićka!!
I nije tačno da moda dole stiže godinu dana s zakašnjenjem. Dole cure saznaju sve bolje i pre od 'nemica'. Pa ja sam, kad sam dole živela, išla u Italiju po garderobu, a sama znaš da su talijani izmislili sve za nemce. Redovno smo se ismejavali nemačkim turistima kad dodju u Jugu. Najneukusnije obučena nacija je nemačka nacija. Tvrdim.

A na temu devojaka...hm...jesu li dovoljne same sebi?
Nisu. Svakako da nisu.
Samo znaju veoma dobro šta hoće, ali još bolje znaju šta neće.

Čini mi se da će ova tema otići opet u smeru 'sponzoruše'.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 68 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs