banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 17:32

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jul 2002, 09:09 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2002, 01:00
Postovi: 1552
Lokacija: Banja Luka
Ovako, Čarolijo potpuno si u pravu. Test je totalno bezveze. Autor očigledno pati od nedostatka seksa i još većeg nedostatka mašte.
(ne mislim na Gazdaricu, vidim da je test copy-paste) ;)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Jul 2002, 10:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Carolijo,ne brini ja nemam ni 25. :lol:
Ali mogu ti reci da mi je drago kad vidim sta se sve nalazi na spisku... :wink:

-piercing mi je ocajna stvar,a o drugim "gadostima i djecijim radostima" da i ne govorim...
-homoseksualnost??? :-? (to je mozda pravljeno za lude Amere,kod njih si zaostao izgleda ako na koledzu ne eksperimentises sa istim polom,barem sudeci po njihovim filmovima,a i Madona je odradila svoje),
-analni sex (nehigijenski i ne privlaci me da probam),
-koristenje krastavca i pivske boce???(fuj,cudo nisu naveli da treba biti dvolitarska boca coca-cole,heh samo pivska,pa malo je brate),
-em sto podrzavaju prostituciju,a na neki nacin i pedofiliju (kako sam samo propustila da spavam sa nekim vrsnjakom mog oca - pa oni su tako seksi :roll: ,a mogla sam im nakon toga i platiti,jadni penzioneri bi se obradovali posto penzije stalno kasne),
-vise od 100 partnera (pa ne vrtim ja torbicom crvenom pobogu,pomucila bih se da me neko natjera da nabrojim 100 muskih imena,a kamoli da sam s tolikim brojem bila),
-sado-mazo fazon (gdje me nadje,sto volim kad me olese onako,da sam za intenzivnu njegu,a ipak prezivim :roll: ,ko to nije dozivio ne zna sta je merak),
-gola gradom hodam ne zbog egzibicionizma,vec se mom naprednom ukusu ne svidja nova moda,pa cekam neke ljepse krpice da bih se obukla,
-a dragom svaki dan nabacujem sve znane i neznane zene ne bih li ga posmatrala dok s njima vodi ljubav,jer bez tog ne mogu da zivim,a na kraju im se i sama pridruzim...

Ne znam,nazovite me zaostalom,ali meni je drago sto sam zaostala,ako biti napredan znaci ispuniti sve stvari sa spiska!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 42 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs