banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Jun 2024, 19:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 146 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Sep 2001, 23:43 
Znam da ce sad biti napada ali to je za ocekivati na Balkanu.
Dakle Da li je moguca duza veza izmedju dva ista pola(muska ili zenska)


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2001, 13:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Reci nam ti iz iskustva.(SALA MALA)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2001, 14:14 
Muameru sine malo teza stvar.Postoji ali rijetko.Te veze se uglavnom nakon 2-3 mjeseca raspadaju.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Sep 2001, 14:17 
Zasto nakon 2-3 mjeseca?
Zato sto se uglavnom ne cijene ljudske vrijednosti samo izgled ili interes ili nesto drugo.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 08 Sep 2001, 21:36 
Vidim da po citanju ima interesa.Ja sam iz BL pa javite se.U obzir dolazr samo do 30 god.I molim bez perverzija.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Sep 2001, 14:49 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Avg 2001, 01:00
Postovi: 12
Lokacija: Banja Luka
"ZA OCEKIVATI NA BALKANU"?
Vjerovatno zato sto jos jedino na balkanu se zna ko je musko,a ko zensko.Nismo mi krivi sto su vam mame bile sefovi u kuci i sto imate vise zenskih hormona nego muskih pizda vam materina pederska.
Forum se zove Ljubav,sex,erotika,nenormalni se nigdje ne spominju.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Sep 2001, 00:28 
996
Mora da se palis na isti pol dok citas ove oglase samo sto ti imas problem sa samim sobom.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Sep 2001, 11:15 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Heh, 996, to je tipica stva zatvorenog covjeka koji samo gleda usmjereno te stvari ne gleda realno i objektivno ..

Sto se mene tice, neka ljudi sami biraju svoju buducnost, pa isto tako ako im je to smek neka budu homoseksualci... to je njihov problem .... Mene isti pol ne privlaci, pa me boli briga, ali isto tako sam tolerantan za ljude koji ne mise isto kao ja ..

Dakle, sto se veza tice, nisam upucen u to, ali poznavajuci nas mentalitet, ima dosta ljudi koji "prate svjetske trendove" pa nazor ofiraju homoseksualce, vjerovatno zato veze ne traju dugo, ali cinjenica je i da nema toliko mnogo homoseksualaca u bl. (ili bar ja tako mislim) tako da partneri jednostavno pridorno ne mogu da se podnose vise od 2-3-4 mj. bas kao i mi sa djevojkama ...

Sto se normalnog/nenormalnog tice to je sve stvar ljudi i njihovih uvjerenja/nacina razmisljanja, sutra da se uvedu neka pravila koja su nama danas nenormalna, postala bi prirodna u vrlo brzom vremenskom periodu .. tako da je smijesno raspravljati na temu normalno/nenormalno .. neko rece "100 ljudi 100 cudi, 100 zena 200 sisa" .....

Iako mi vise volimo zenske grudi, ima ljudi koji se pale na muske, to je njihov problem, nemamo mi nikakve veze s njima tako da se i ne treba zivcirati oko homoseksualizma. A sto se seksa tice po meni je jedini problem AIDS, te bi o tom problemu trebalo vise raspravljati i konstruktivno naglabati ..

Toliko od mene ... :)

P.S. za ljude koji ce me u narednim postovima nazivati "advokatom homoseksualaca" ili "pederom" : daj procitajte jos jednom tekst koji sam napisao i uzdrzite se od glupih komentara, ok ??

......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Sep 2001, 14:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Avg 2001, 01:00
Postovi: 12
Lokacija: Banja Luka
Mislim da se nemoze raspravljati na temu normalnosti sa egzistencijalnog stanovista ,evolutivnog,a mozda i sa ko zna koliko tacki gledista.
Volio bih vidjeti konje,lavove itd. kao homoseksualno nastrojene.Koliko bi trajao zivot na ovoj nasoj jebenoj planeti. Ali naravno doskocicemo i reprodukciji ljudi,kloniracemo se,ugradivacemo muskarcima zenske jajne celije itd. Homoseksualizam vuce dublje korjene u evoluciji musko-zenskih odnosa,a da se to objasni trebalo bi mnogo vremena pogotovo onima koji to nece da vide.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Sep 2001, 14:58 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Avg 2001, 01:00
Postovi: 12
Lokacija: Banja Luka
Odgovor anonimusu: palim ti se na mamu.
Volim jake zene koje znaju sta hoce i cvrsto drze stvar u svojim rukama.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2001, 08:36 
Kao sto rekoh da se ti na palis na muskarce i da imas redovan sex nebi ti dolazi ovdje,nego pusti taj rucni rad i potrudi se da nadjes nesto pa ces i ti mozda drugacije razmisljati.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2001, 17:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Avg 2001, 01:00
Postovi: 12
Lokacija: Banja Luka
Imam stalnu djevojku i vise nego redovan sex,
praktikujem i rucni rad.
Ovde dolazim kada mi je dosadno na poslu,a i volim cuti razmisljanja drugih ljudi ne zavisno od toga da li se poklapaju sa mojim.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2001, 17:18 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 14 Sep 2001, 01:00
Postovi: 1
Podrska za 996.Mislim da homoseksualizam najblaze receno nije normalana pojava,a vi bi gospodo trebali na neko savjetovanje o ljudskoj seksualnosti. LJudi ce ovaj svjet
ionako odvesti u propast,a homoseksualizam je samo jedan faktor od mnogih koji su jednako bolesni.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2001, 21:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 315
Lokacija: Sarajevo
Postoje neke vrste zivotinja kod kojih je primijecen homoseksualizam. Homoseksualizam nastaje kao rezultat hormonalnog poremecaja. Jebiga, onda ne mozete reci da je nenormalan. Doduse, normalan je i cir na zelucu i hemoroidi na dupetu.

Nemam nista protiv "mekih". Ne smetaju mi. Nemam nista ni za njih. Ne treba ih provocirati. Treba ih pustiti da zive svoj zivot. Jedino ogranicenje koje bih ja postavio je zabrana usvajanja djece za takve ljude.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Sep 2001, 07:36 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Sep 2001, 01:00
Postovi: 34
Lokacija: Banjaluka
Ma jebo ja malo mame tim Pederskim pickama, nek se jebu koliko god oce, al' nek meni na oci ne izlaze!!!

_________________
Bora


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Sep 2001, 07:56 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Avg 2001, 01:00
Postovi: 12
Lokacija: Banja Luka
Nemam ni ja nista protiv njih.
Bar nista efikasno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Okt 2001, 18:25 
Neznam zasto se ljudi zamaraju tudjim zivotima. Mislim da svako ima pravo na svoju privatnost. Oni koji mrze homoseksualce, mislim da ni sami nisu nacisto sa svojom seksualnom orijentacijom. Neka se preispitaju jer postoji mogucnost da su latentni.


Vrh
  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Okt 2001, 07:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Avg 2001, 01:00
Postovi: 12
Lokacija: Banja Luka
Standardna prica pedera i feministkinja
kako smo mi normalni prikriveni homici.HA HA


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Okt 2001, 16:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 13 Okt 2001, 01:00
Postovi: 21
Lokacija: Banja Luka
MRZIM PEDERE


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Nov 2001, 22:01 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 04 Nov 2001, 01:00
Postovi: 1
Lokacija: austrija
Zasto ih toliko napadate.To je u njima i to nemoze niko sprijeciti.A i njima bi bilo mozda draze da nisu takvi.Osim toga neka svako zivi svoj zivot kako umije i zna i hoce.Samo mi je malo cudno sta vi hetero tu radite.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 146 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 8  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs