banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 23:55

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Zena u kafani
PostPoslato: 11 Jul 2002, 10:41 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Posto je vas puno u inostranstvu voljela bih kad biste mi odgovorili, da li je tamo uobicajeno da zene na vece same izlaze u lokale... Sta muskarci pomisle kad ih vide same - da su tu zato sto im odgovara samoca, zato sto su usamljene, mozda traze dobar provod ili u stvari zele da im neki muskarac pridje...
Da li je neko u Banjaluci vidio zenu samu nocu u kafani i sta je tad pomislio...?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 10:53 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
U Norveskoj sasvim normalno muskarci sjede kod kuce i cuvaju dijecu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 11:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Eh, kako je to lijepo cuti...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 11:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
A jeli pa lijepo je cutu ali ne i lijepo dozivjeti salim se. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 11:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Ama, mene je zanimalo kako se zene koje su same ponasaju i kakav je odnos prema njima, kad same izadju... Da li je to apsolutno uobicajeno, ili poneko ipak i zazire od toga... Cisto da vidim koliko smo mi ovdje, po tom pitanju, daleko od zapada...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 11:49 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Jako liberalne lake za povaliti nazalost ali je tako karakter je za njih nepoznanica bitno je da pica radi ali i to ima opravdanje jer njihovi muskarci su sexualno paralizirani jako lijeni boze mili ali su kada se napiju pravi strucnjaci dovesti jednu 16 godina staru djevojku do trudnoce nevole kondome.Ali zato mi Mi bosanci ubiremo svake godine najbolje ocijene.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 11:51 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Hoces reci da u kafane izlaze da bi s nekim imale sex...?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 11:56 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Upravo tako.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 12:09 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Iskreno receno ovde, u Njemackoj,je sasvim normalno da zena ide sama u kafanu , e sad kakva su misljenja od muskaraca sve zavisi od kojih muskaraca ima onih zena koje odu u kafanu uvece s namjerom da "odslepa" nekog sebi kuci ili da ode s njim, znaci zeli sex to vece i ide u lov.
Opet s druge strane ima i onih zena sto idu onako u kafanu samo da imaju fan al bez sexa ,zele samo da se provedu s prijateljicama i mozda malo flertuju al nista vise.
A za takozvane single zene/i single muskarce/ isto tako postoje posebni lokali gdje dolaze namjerno da upoznaju partnera. To su lokali namjenjeni samo za slobodne osobe navodno e sad kako oni sto rade tu znaju dal je neko slobodan ili ne- ne znam, jer nisam nikad zalazila u takve lokale pa cak i kad sam bila single.Valjda kontaju da nece uci tu osobe koje imaju svog dragog/dragu/ jer moze im se desiti da upoznaju nekog i onda prevare em tu neku osobu em svog partnera a to nezele..
Zene koje su onako samo frustrirane zbog izgubljene ljubavi ili posla isto tako dodju na jedno pivce za zivce u kafanu sa nadom da ce naci nekog ko ce saslusati svu tu njenu brigu i probleme e mozda i oni na kraju zavrse u krevetu a mozda i ne. Mozda pocne i neka duza i ozbiljnija veza,rodi se prava ljubav .
A jos nesto nevjerovatno ima a to je da zene udate ili koje su vec u cvrstim rukama idu da nadju nekog partnera za jednu noc i onda pricaju svom voljenom kakav je taj drugi bio i onda taj stalni partner ili muz nastoji da se promjeni u pitnaju sexa da joj vise udovolji kao i taj drugi i da se poboljsa/popravi/ u sexu njoj za ljubav a to je taaaako nisko


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 12:14 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Maki sta mi napravi sa kolegom pa ga svega izgreba sram da te bude jes cula. :evil:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 12:17 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
opet ti van teme ,s koji ti je bolan kolega? :o


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 12:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Ma Brzi pa place da si ga svega izgrebala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 13:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
e pa necemo sad o tom ovde nije ta tema


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 13:07 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 10 Nov 2001, 01:00
Postovi: 352
Žene u Nemačkoj su mnogo slobodnije po kafanama nego što je to slučaj kod nas. Istina, novija generacija devojaka je u celoj Evropi približno slična. Devojke dobro znaju šta žele, a šta ne žele.
Žele provod. Žele promenu. Velika većina. I tu nema pardona. Po mom mišljenju su veoma nametljive. Nemica je oslobodjena svih predrasuda. Ako želi muškarca za jednu noć, za jedno popodne ili na pola sata, onda mu ona to i pokaže. Ne brine ona mnogo šta će reći mama i tata ili komšija. Toga nema. {ne mislim da na to treba gledati, nego samo pravim poredjenje kako je kod nas ili kako je bilo kod nas}.
Popije 3 piva i ona već ne zna šta radi. ?? Kad bih kojim slučajem bila sposobna da popijem bure piva ili vina ili bilo kojeg drugog alkohola uvek znam šta radim. Kaže: jao popila sam dve čaše vina i nisam znala šta radim pa sam skinula majicu u diskoteci i onda me on 'odvukao' u krevet. E, vidi vraga, nje jadnice naivne. Pa bolje da ga je odvukla u krevet onda u 'svesnom' stanju bez te cele parade. I onako je znala šta namerava. Mislim, već kad laže mene što mora i sebe.
Naravno, nisu sve tako lažive i napasne. :) Malo i ja karikiram, ali u globalu je otprilike tako.
Ipak, nisam sigurna da mladi, tako slobodni i rasterećeni, baš mnogo više uživaju nego što su uživale neke prijašnje generacije.
I kafane i žene su oduvek bile mamac za muškarce. Uglavnom je sve isto. Tu i tamo koja nijansa. ;) ;)

HA HA HA HA "I tebe sam sit kaaaaafaaaano dabogda se zapalila, ona me je prevarila u drugog se zaljubila ..." He he heeeee
Ajmo, ruke gore i čaše bacaj i krši!! Srča do kolena brajko!!!
mIRCon, uznemiRAVAm ti goste u kafančetu!!

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 13:20 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Dosta polemike mladjim curama je samo sex u glavii i nista drugo ali sto je zajebano kad se stari panj upali. :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 13:27 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
samo sto je velika razlika jos uvije kod nas i u Evropi, jer kad negdje kod nas u kafanu zena dodje ono svi dignu glavu kao nojevi iz pjeska i odmah se pitaju kojeg li ce ova pa cak se i namecu muskarci zenama koje tu udju a ona mozda samo htjela da pita za put kako da dodje do tog i tog mjesta ,a kad u neki svapski lokal npr. udje zenska i neobracaju bas toliko paznju ,to im je sasvim normalno.
Ja sam npr. u aprilu kad sam bila u BL stigla ujutro oko 5 h i posto nisam znala tacno koja je autobuska stanica i gdje staje koji bus ,trebala sam da sacekam nekog od rodbine na toj autobuskoj stanici a dosla sam bila autom da nemisli sad neko kako nije znala koja je autobuska stanica kad je autobusom dosla,dakle bila sam autom i usla u neku kafanu tog ranog jutra tu u blizini da priupitam a ono svi ko da si ih polio vrelom vodom, zaprepastili se ,ono kao otkud ova u ova doba koga trazi i svi su i dalje ostali zabezeknuti samo hvala bogu znam kakav je nas narod i da su pojedini jos u zaostatku kulture i civilizacije pa sam ih i ignorisala mislim ignorisala sam njihove zacudjene poglede, dakle samo pojedinci niam mislila svi, pa im zacudo vidjeti zenu u kafani jos u ta doba ujutro u 5h


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 13:33 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
A ja mislio ti neznas nista po BL :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 13:37 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Apr 2002, 01:00
Postovi: 338
Lokacija: usa
Isto je i u Americi. Zena ako sama dodje u bar, svi je gledaju i onda mic po mic joj prilaze. Zna se ako je sama znaci trazi drustvo i sex, NEPISANO PRAVILO. Jadno i zalosno ali tako je. Isto dodje i kada dodju 2 zene same , bez muske pratnje u bar. Prilaze im, zele da se upoznaju, nude se kljucevi od motelskih soba isl. Bez razlike, gdje u svijetu zene ne mogu same ici tamo gdje je muskarac ogranicio kao mali cuko, svoju teritoriju. Slobode nema bez obzira koliko se mi tjesile.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 13:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1070
Bas fino sad smo jos kerovi e nasta ce se sve ovo izroditi ccccc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jul 2002, 13:42 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 23 Apr 2002, 01:00
Postovi: 338
Lokacija: usa
poredjenje ne tvrdnja
mada :lol:
salim se


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 41 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs