banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 22:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Casual sex...
PostPoslato: 19 Okt 2004, 11:57 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Sep 2003, 07:42
Postovi: 27
Lokacija: ...somewhere, using GPRS.
Eto, nikad nishta nisam napisao u ovoj rubrici, pa da bubnem i ja jednu.

Interesuje me generalni stav (bez obzira shto mogu da pretpostavim vecinski, bar frajerski) ljudi koji vise po ovom forumu o temi iz subjecta. Vise me intersuje stav curica/g-djica/gospodja, ali zadovoljichu se bilo kojim rezultatima. Anyhow, casual sex, seks bez obaveza, sjedis kuci - dosadno ti je - nazovesh drugara/icu - 'vako'nako, nisi bash u elementu - 'ajmo se nachi da si medjusobno popravimo raspolozhenje - cmok -cigara - kafa - 'ajmo u kino tajp ov seks :) Naravno, ovo se odnosi na poznanike/prijatelje. Ukoliko znate dotichnog potencijalnog partnera, u dobrim ste odnosima, da li smatrate da je zaista toliko nenormalno da se zabavite i na taj, kako za koga radikalan nacin? I kakva bi vam reakcija bila u slucaju da vam neko od gore navedenih suptilno predlozi neshto slichno? (dakle, ne u kontekstu, u jes' dobra/dobar 'ochu da te... - vech fino, kulturno, drugarski, referendum...). Pretpostavimo da bi 98% tipova pristalo, ne morash bit' dr fuckin' Ruth da to provalish, ali eto, shta misle curice ovog foruma o slichnim poduhvatima? Mozhda sam ja malo 'zvek', mozhda sam i suvishe liberalan, al' smatram da sex, kao takav, ne mora biti iskljuchivo proizvod dugogodishnjeg zavlachenja, navlachenja, zavlachenja, (ako zanemarimo lake zhe'm'ske, nochne dame etc...) vech da, u granicama neke normale mozhe medju prijateljima da posluzhi i kao veoma dobra stress terapija. Ajde sad malo flame/lame/hate po meni, pa da vidimo rezultate.


Pozdrav svima kol'ko Vas ima, shto bi rek'o neko, a ja plagijator...

_________________
/////- "there is new life for us to eat" -////


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Okt 2004, 13:15 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
hehehe ko o cemu ti o tome :PPPPPPP
ppk kad si slobodan da odemo na drink ?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Okt 2004, 13:58 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Sep 2003, 07:42
Postovi: 27
Lokacija: ...somewhere, using GPRS.
Onda kad se sjetish javit' ppq jedan :P~ Jes' ti zaboravio moj broj? Mail? Adresu? Bilo shta?

As for this, naravno, ja samo o keksu...izem ga, znash da sam ja keks-manijak...tj. ne znash, al' nema veze ;)

_________________
/////- "there is new life for us to eat" -////


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Okt 2004, 18:30 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Jul 2001, 01:00
Postovi: 3358
Sex nije casual stvar. Slika

_________________
sometimes you go la di da di da di da da
til your eyes roll back into your head


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Okt 2004, 19:36 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
... i jednog "lijepog i sunchanog" dana sa "bedema" "kojechega" poskidashe se kalendari i posteri golih teta i predje se na neke konkrevetne stvari ...

... pogledam ja malo bolje ... ma jes' Bogam', glavom i bradom - neles; u jes' porasto mawac svetu mu ned'lju ...

... konkrevetizov'o se i on, samo ti oblici "drugarstva" iliti "drugarizma" :D josh uvijek karakterishu zapad, dodushe i ovaj nam mili dio preko Drine, pa i manje mili dio preko Save, al' u globalu, ovde kod nas, na to se josh uvijek gleda prilichno negativno, a ja zaista nemam pojma zashto ... :roll: ; ne kazhem da toga nema, izuzeci uvijek potvrdjuju pravilo, ali, lichno mislim, da je to kod nas josh uvijek taboo, nazhalost :(

Nego, druzhe moj, imash li ti kakav prijedlog za razvoj istog ? :roll: :D

I ... na kraju ... reci mi, kako praona, imal' posla ? :roll: :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Okt 2004, 21:19 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Da, jako je tesko u Bl naci nekog za neobavezni casual sex, ali ne zato sto nema zainteresovanih, nego zato sto se oni boje komentara okoline. U Becu nema takvih opterecenja, niti sputavanja :) :angel: :roll:

Evo, ako ima neka zenska u BL od 15 do 35 godina za casual sex neka mi se javi radi uzajamnog uzitka ;) 8) :D :angel:
Diskrecija zajamcena.
Sifra: Dr. Kica

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Okt 2004, 23:40 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2001, 01:00
Postovi: 706
Lokacija: Banjaluka
Vidi vidi evo vec ponuda :) :lol: :oops:

_________________
http://www.banjalukaonline.com
Ne kaze nas narod dzaba, ko se jednom o mlijeko opece taj i u jogurt duva..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2004, 08:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
kao sto vidis sve same curice,g-djice,gospodje................se javljaju

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2004, 11:23 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2003, 16:07
Postovi: 2030
Lokacija: Banjaluka
fuf to je ono sto mnogi muskarci danas bar ovde kod nas prizeljkuju, ima toga da se nudi ....
Imala sam priliku da to cujem a i moje best prijateljice su bile ponudjene istim ... lol :drinking:

S obzirom da sam u vezi o tome i ne razmisljam ....
:angel:


Poslednji put menjao simplicity dana 20 Okt 2004, 11:26, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2004, 11:26 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Okt 2003, 11:42
Postovi: 2802
Lokacija: grob
a nemoj mi amo raci i da nisi u vezi..da bi na to pristala ??

_________________
ovan
Tretira ih kao plen, kao slabiji pol I upravo zato ga žene vole.
Imajte na umu: ne zna šta je ”predigra”
Idealan sex: brz I divalj, gde sve puca od strasti, halteri, rajsferšlusi, majice…

kaže narod ne laže valjda


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2004, 13:47 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
Pa gipsy, bash zato shto i jesi u vezi ovo je idealna tema za tebe :wink: jer, neles je fino naveo da to posluzhi kao "bjekstvo od problema" ili "psihichko rasterecenje na fizichki nachin" 8)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2004, 14:28 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
pa ako je u vezi onda ne treba zvati nekog prijatelja kad ima momka zar ne ?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2004, 15:38 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 709
Hehe meni se cini da je nelesu potrebno "bjekstvo od problema" ili "psihichko rasterecenje na fizichki nachin", kaparisao je ili jos trazi zrtvu, samo mu sada treba jos misljenje iz zenskog ugla kako bi on doveo razgovor na tu temu na "suptilno, fin, kulturan, drugarski nacin"...
Brale ako vec hoces tako nesto onda to mozes dobiti od onih koje si iskljucio iz "izbora" dakle - "lake zhe'm'ske, nochne dame" il mozda se cak ogrebes za snosaj sa nekom bivshom, ako je bas ochajna :wink:
Sretno ti u questu, javi ako sta "kaparises" 8)

_________________
To fight a demon you must become a demon yourself!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Okt 2004, 22:17 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Avg 2001, 01:00
Postovi: 1605
Lokacija: Baile Atha Cliath
ne razumijem kako ljudi koji neke stvari nisu nikada probali u zivotu bacaju komentare.....


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2004, 01:39 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Avg 2001, 01:00
Postovi: 271
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
Prvo da pozdravim ovog malog ppk-a zvanog Neles, jer ga stvarno nisam odavno video (XT Division brale :)). A onda i da mu odgovorim:

- CASUAL SEX se NIKADA ne dobija od 'lake nocne dame' ili whateva, nego upravo od 'maminih cvetica';

- Gorenavedena stavka se upravo odnosi na BL;

- U Casual Sex-u nema nista lose, naprotiv, to je sasvim prirodan proces i to je ljudima potrebno, cisto toliko da se 'rasterete' kao sto neko rece, jer boljeg leka od SEX-a nema ;

So ... keep it real (sto bi rekao Ali G).

_________________
erga omnes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2004, 02:11 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Jul 2001, 01:00
Postovi: 706
Lokacija: Banjaluka
Citiraj:
- CASUAL SEX se NIKADA ne dobija od 'lake nocne dame' ili whateva, nego upravo od 'maminih cvetica';

- Gorenavedena stavka se upravo odnosi na BL;


=D>

_________________
http://www.banjalukaonline.com
Ne kaze nas narod dzaba, ko se jednom o mlijeko opece taj i u jogurt duva..


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2004, 07:09 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Sep 2003, 07:42
Postovi: 27
Lokacija: ...somewhere, using GPRS.
Koja ti je omiljena zhivotinja? Konj! E lijepo, ali konji NISU tema nashe danashnje emisije...

Sad bih ja volio da prokometarishem svaki respons, al' nemam zhivaca, pa chu samo da se slozhim sa Inferom i mojim VELIKIM drugom (kojem onaj stari broj moba koji stalno pominje definitivno vishe nije aktuelan) techom. Dakle, na to sam i rachunao, da od 'lakih zhemskih i nochnije dama' ne mozesh da dobijesh casual partiju, u kontekstu u kojem sam postavio pitanje. Ne neobavezni sex, u smislu, "jao, moram da ga istresem, idem dat' 100 maraka Shemsi u parku da je odvalim iza chika Pere..." - ako ti je do tipa 'rasterechenja' o kojem pricha diabola, onda ga brate mozesh i izd*kat, ali ovdje se ne radi o tome.
Iako vidim da mnogi il' nemaju pojma tj. stava o ovoj temi, il', kao shto Inf reche, je tema prilichno iz-taboo-izirana...chak mislim da je vishe ovo drugo.
U sushtini, mi smo u qrcu - dok god se ljudi snebivaju po forumima (shta bi tek bilo uzhivo, ne smijem ni da nagadjam), nashe drushtvo je totalno sj...whatever.
Jeli moguche da je drushto toliko izkonvervatizovano, da su liberali stjerani u choshak?
Pa jebem ga ljudi, oslobodite se stega.

Anyhow, techX-u, brate prijatelju, chestitke na povratku, diplomama i svemu ostalom! :) Neki dan bijah na hotelu, "srki" napisano masnom bojicom, odoljeva naletima vremena i vremena...daj taj broj sunce ti, da te pochastim nechim dzhabnim, obzirom da sam spao na niske grane :P~

Love, Peace & Unity '98 - nikad nechu zaboravit'...al' bash, toliko m ise urezalo u pamchenje da je to bruka. Kao ni XTD dodushe :)

As for Inf, chova praona pichi samo tako, tenkova nikad vishe, poliranje, glancanje cijevi, lakiranje alu gusjenica, a radim i modovanje sada - napucavam turbine, radim chippovanje, dodajem extra 2540hp, remus izduvne grane, KN filteri, turbo ponjachi (granata), imam fenomenalne ''82 alu gusjenice, znash kakve su? Radim el. podiz. cijevi, imam nishanske sprave u raznim bojama, sad sam iz shvedske dobio "disco" zhiroskope, ma ludaja... :P~

And as for my pal Diablo - up yours! Behave, dammit. Noone is interested in your interpretation of my posts, what the hell is wrong with you? :P~ It was supposed to be subtle, subliminal message, to the chicks, and now you ruined it :P~ Wanker!

_________________
/////- "there is new life for us to eat" -////


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2004, 09:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 19 Avg 2001, 01:00
Postovi: 271
Lokacija: Banja Luka, Republika Srpska
neles: tebra, bice vremena za cascenje (oko ng-a) uz malu opasku da se nisam vratio, nastavio sam sa post-diplomskim a posle .. ko zna .. verovatno na PhD. Ali u svakom slucaju cu te kontaktiram cim pre ... ii DA, br. mob-a je i DALJE aktivan samo me nemoj sada zvati, mnogo ce da bude skupo jer sam redirektovao zivke na ovaj lokalni broj...

Vidimo se !

_________________
erga omnes


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2004, 16:06 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
:D ovo sve me podsjeti na neko vrijeme prije 5-6 godina kada sam sa jednim drugarom obitavao svako veche lunjati po kafanama, i jedared bijashe (pluskvamperfekt) dogovor, da se manemo alkohola i da "barimo ribe" :wink:

"sletimo" u kafanche oko cenera i pijuckamo neko "kulturno picnece" i kao "kuzhiramo" modele po lokalu ... sve tako to lijepo traje, maksimalno sat vremena, i kao - "ma daj, ne mogu vishe ... konobar!!! litru viskija i kiselu vodu!!!" i opet po starom ...

... modeli kad krenu pristizati sami oko 2-3 ujutro, u vecini sluchajeva bijashe (pluskvamperfekt) prekasno, chast izuzetim momentima :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Okt 2004, 17:58 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 01 Jul 2004, 11:47
Postovi: 2597
Zar to nije aorist, a ne pluskvamperfekt? ;)

Inace, sto se tice tih "prijateljica", davno sam primijetio jednu stvar - sto sam ih vise izbjegavao i "coolirao", vise sam ih privlacio ... a i obrnuto :)
Bez obzira da li se radi o komsinicama, skolskim prijateljicama ili prijateljicama iz drustva.

_________________
Sve sto sam napisao, slucajno je namjerno ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 43 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 24 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs