banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 24 Maj 2024, 05:08

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 14:15 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Pa sta ces s tripy,posto svi zele u Evropu moraju se onda tako i ponasati i prilagoditi sto znaci da ce biti noramlno ako izadju na ulicu i budu se prodavale. Ovdje npr. imaju dvije najpoznatije ulice, a bas su glavne,gdje zenske stoje na ulici i cekaju musteriju. Jedna ulica ima cak 3 vozne trake(ili kako se to kod nas vec kaze) i jednu uzu dodatnu traku odmah uz te 3 vozne al ipak je guzva na toj uzoj traci .Kad se vozim tim glavnim trakama,nazalost neizbjezna je ta ulica jer vodi u sve dijelove grade tako da da nemogu neku sporednu izabrati,mogu da vidim da je zastoj na toj uzoj i to opsti zastoj, nemozes brze voziti od 5KM/h sto znaci ko baja,sto bi se reklo, jer tu se nagadjaju sta ce i kolko bi kostalo i zato se napravi opsti zastoj .Odmah pored je tzv. "crvena kuca" ,crvena jer je tako svjetlo pred tom zgradom ,gdje se poslovi obavljaju .To je u samom centru gradu tako da oni sto idu s posla uvece mogu da svrate ako vec znaju da im zena kod kuce nece udovoljiti. Samo skrenu tu precicu i to je to. Iskreno receno ja sam skroz protiv tih javnih kuca jer tu ima samo bolesti iako se vrse redovne kontrole ipak nije to bas tako "redovno" jer i tu kosta extra pregled jer osobe koje rade u javnim kucama nisu osigurane ,mada je skoro na TV bila neka zastupnica tih javnih kuca koja trazi da se osobe zaposlene u javnim kucama isto tretiraju i osiguraju ka ostala radna lica al' jos nije donesena odluka, i posto se na danasnje vrijeme svugdje u svakoj branche spara ili pokusava sparati vjerovatno postoji mogucnost da nisu redovni pregledi. I sta- tu si neki muskarac navuce neku bolest a zena jadna i ne zna i dodje on kuci i na nju prenese??!! Samo nek mi nekaze neki muskarac da nije moguce da se zarazi jer kolko samo njih zeli bez kondoma da ima odnos . :x
Da nebude da zene sad branim moram reci da ih ima ,ima zena koje kazu da su umorne ili da ih glava boli ,dal namjerno il slucajno neigra nikaku ulogu,i naravno sta muskarcu drugo preostaje nego da ode u javnu kucu mada ipak nije ni to rjesenje.
:mad:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 15:34 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Maj 2002, 01:00
Postovi: 41
Lokacija: bazen
nisu kurve samo u javnim kucama.gore su one sto se prave fine i stalno kobajagi brane muskarce.sta ce oni jadni kad im zenu boli glava i te gluposti.koda u javne kuce idu samo ozenjeni.tamo idu i mladici i starci koji nemaju partnera. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 15:56 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Gladna,nemora znaciti da se samo odnosi na ozenjene muskarce i njihove zene(nisu zene samo koje su udate,zena je svako bice zenskog pola/roda/ neovisno o bracnom stanju i godinama ) jer ima i onih muskaraca koji zive sa svojom zenskom :BIG: (znaci osoba zenskog pola) i kad dodju kuci moze se reci da ga ceka njegova zena,nema veze jesu li oni vjencani ili nisu,i ta njegova zena,saputnica,moze da kaze da je boli mozda glava.

Nadam se da je sad malo jasnije onima koji nisu razumjeli kao i doticnoj osobi(koja ocigledno nije u prvom tekstu shvatila sta je pisac htio reci) :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 16:09 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Maj 2002, 01:00
Postovi: 41
Lokacija: bazen
Citiraj:
maki
ima zena koje kazu da su umorne ili da ih glava boli ,dal namjerno il slucajno neigra nikaku ulogu,i naravno sta muskarcu drugo preostaje nego da ode u javnu kucu mada ipak nije ni to rjesenje.


kako neigra ulogu namjerno il slucajno sta pricas ti maki?vidis da branis muskarce i kazes nista im drugo ne preostaje nego da idu u javnu kucu.aj ne pricaj tu ko da poznajes javne kuce. :D :P


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 16:20 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
Gladna zar nije muskarcu svejedno dal zenu boli glava sto s enije naspavala ili sto stavrno laze ili taj dan nema volje,njemu je savrseno svejedno fakt je da ona nece taj dan pa sta god u pitanju bilo.
Kapiras sad malkice bolje.............a ako jos nekapiras onda testuj svog tog zarucnika,doduse i on je tebe u nekim stvarima pa ste onda kvit,reci mu jedan dan da nezelis s njim voditi ljubav jer te glava boli a sledeci dan mu reci da te noga boli a treci dan ga pitaj jel' vidio razliku izmedju ta dva dana a svaki muskarac bi ti na to rekao da nije jer oba dana nisi htjela s njim voditi ljubav :( e to je to. :wink:

Ma nesikiraj se ti gladna,naucices ti razliku :wink: pa zato ti je taj zarucnik tu da ti pokaze kako i sta trebas da radis, on te prvo testir/o/a i onda ti kaze gdje si gresku napravila ako si je uospte napravila,pa da znas :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 16:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Zenu boli glava...ah,kakav jadan izgovor za jos jadnije muskarce...pa on mora u javnu kucu...navikao da *ebe svaki dan,ahaaaaa...pa ne moze da izdrzi jedan dan bez sexa...a jadan nije nikada 'rucno obradio svog malog prijatelja',pa nece ni tad da pocinje...jest,da,kako da ne... :roll:

Zene,cujte i pocujte,slucajno glava da vas ne zaboli,ni u ludilu,ma ni pod razno...recite svojoj glavi da ne smije da vas boli... :wink:

Zene koje se prave da ih boli glava - su proizvod muskaraca koji se prave da znaju *ebati...
Onda doticni 'ja-sam-*ebac-da-mi-ravna-nema' :roll: ode u javnu kucu pa dokaze da je 'majstor' tako sto da 100 (otprilike,pojma nemam koliko to kosta) maraka kurvi da mu ona odglumi da uziva.
Bolje da te pare potrosi na sexualne prirucnike ili sexualna pomagala,pa mu zenu nece zaboljeti glava od same pomisli na sex s njim.

Pravi muskarac umije da navede zenu da ona pozeli da vodi ljubav s njim cak i kad joj na samom pocetku price nije bilo do sexa (bez obzira zbog cega).
Nesposobni su u stanju ubiti i zelju koja je postojala.

Ima toliko zena koje imaju bolesne muzeve (dan,dva,mjesec,trajno...),pa ne idu u javnu kucu jer on nije zdrav i ne moze kad god ona hoce...
Prije dorucka,poslije dorucka,dok prave rucak,pa predjelo da bude sex,pa poslije rucka,pa u pauzi do vecere,pa jos jednom prije vecere,pa poslije vecere da se potrose kalorije,pa noc kao poslastica...
Ma najbolje prevari muza kad levat ne moze sve da izdrzi i da te opsluzi kako valja! :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Dec 2002, 17:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 10 Maj 2002, 01:00
Postovi: 41
Lokacija: bazen
maki ti si izgleda bila u vezi sa muskarcima kojima je bilo stalo do tebe ko do lanjskog snijega.ali meni je prije da si ti jedna obicna lazivica.moj vjerenik zna razliku kad me boli glava ili noga, a nikad mu ne lazem.dvoje koje se vole nema potrebe da se pretvaramo.tvoj momak bude umoran ili bolestan ti ces odma otici i leci s drugim.e moja maki kako sama sebi skaces u stomak. :roll:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2002, 10:11 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2002, 01:00
Postovi: 577
ventilator je napisao:
Ima toliko zena koje imaju bolesne muzeve (dan,dva,mjesec,trajno...),pa ne idu u javnu kucu jer on nije zdrav i ne moze kad god ona hoce...

Na ovo bi ti vecina muskaraca rekla da su muskarci drugacije prirode nego zene ,to su standardni izgovori muskaraca dokazano je na institucijama.

E gladna,gladna,ponovo ti moram po neeeeeznam koji put reci da nisam ponovo pisala iz svog iskustva .To su SAMO opste informacije a za tvoju informaciju mene ne boli glava nikad hvala bogu, :lol: uvijek mogu da vodim ljubav i to po nekoliko puta na dan :wink:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2002, 11:45 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat

Pridružio se: 02 Jul 2002, 21:11
Postovi: 448
Lokacija: Banja Luka
Uh, moram se sloziti s tim da kad je pravi muskarac kraj mene, i ako mi se u tom momentu ne vodi ljubav, i te kako zna probuditi zelju u meni...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2002, 16:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Citiraj:
Na ovo bi ti vecina muskaraca rekla da su muskarci drugacije prirode nego zene,to su standardni izgovori muskaraca dokazano je na institucijama.


Izgovor je jedno,a cinjenice drugo.
Kad nesto zelis (ili ne zelis) uraditi - uvijek mozes naci izgovor za to,samo pitanje je koliko taj izgovor ima veze sa stvarnim stanjem.

Na planeti Zemlji (na kojoj inace zivimo) ne posoji muskarac koji nikada nije 'rucno odradio pisulina' i koji je svaki dan od puberteta do danas imao sexualni odnos jednom ili vise puta (po volji,zelji ili mogucnosti)...
Dakle,taj izgovor nema realne osnove.
Ako je mogao do tada bez svakodnevnog sexa - moze i taj dan kad zena ima glavobolju ili ga moze 'rucno odraditi' u krajnjem slucaju.
Ako postoji muskarac koji nikada nije 'radio rucni rad' (ne mislim na heklanje :wink: ) i koji je cijelo vrijeme u svom zivotu imao svakodnevne sexualne odnose,mogla bih prihvatiti to kao izgovor,ali samo polovicno...
Jer ako drugi muskarci mogu da preskoce koji dan (a i vise,budimo realni),ni on kao covjek ne bi pao mrtav zbog jednog dana patnje od ne*ebice...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Dec 2002, 23:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 29 Sep 2002, 20:10
Postovi: 46
tema je prava ,ne mogu sve da procitam pazljivo nego malo onako u letu ali mi se svideo argentinin tekst.
nisam nikad bio s nekom prostitutkom ali nemam nista protiv njih .
zalosno je jedino sto one mislim dole kod nas nista ne zarade nego zaradu pokupi neko drugi.
ako ona radi samostalno skidam joj kapu , moze da bira s kim hoce i odredi cenu. zasto da ne odere majmuna .
na kraju da vam kazem da su i nase babe mozda i majke bile prostitutke .
bile su prinudene da lijezu s nasim dedovima , rade im, decu uzdizu , peru peglaju puse , udarce i pogrde podnose da bi dobile krov nad glavom , hranu i nesto malo odece .

mislim samo da bi trebalo da se malo napravi reda , da prostitutke budu bolje zasticene , nezavisne od dilera ..... i nek deru glupsone .
zene imaju istu potrebu za seksom kao i muskarci i ne razumem zasto je neko prisiljen da placa kad moze i dzabe da se nade . ako nema pameti neka placa , ko mu je kriv
. p.s.

- neko je pomenuo placenike za zene / muske prostitutke/.
oni su za one malo starije i veoma imucne dame . mi smo imali nekad takve / dubrovacki galebovi/ koji su samo cekali strankinje za vreme turisticke sezone i muzli ih


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2002, 16:21 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 11 Sep 2002, 10:32
Postovi: 157
Lokacija: Sarajevo
De ba Kalaba ne seri zivota ti tvoga. Da ti se skine lijep picic i da ti se ponudi za 50 maraka ti je ko fol nebi oderao, ha? E jesi i ti neki moralan covjek... Prostitutke kod nas su samo roblje i nista vise. Nerijetko moraju da rade i po 10 "musterija" za noc samo da ih makro nebi prodao dalje. Ako ti nesto nije jasno odi u Crazy Horse 2 u Prijedoru pa ces da vidis da je istina. To je cisto izrabljivanje i zato mi ih je zao. Zeljne su i da pojedu i da popiju jer su nasi makroi toliki jadni idioti da cak nisu u stanju cure ni da nahrane. Jebi ga, tako ti je to kad goljo hoce preko noci da postane bogatas...

A sto se nocnih klubova i javnih kuca tice, nebih imao nista protiv kada bi to bilo na onom zapadnjackom nivou. Kada bi one bile osigurane i zdravstveno i materijalno. Kada bi imale redovne l;jekarske preglede i mogucnost da se brinu o svojoj higijeni. Pa ljudi, u Parizu sam gledao prostitutke tako lijepe i mlade da bih svaku od njih odmah uzeo za zenu... Osim toga, i to je samo nacin prezivljavanja i posao kao i svaki drugi. Sve dok to ne shvatimo, imat cemo predrasude prema njima. A one su LJUDI takodjer, zar ne?

_________________
Ko se s ULTROM kaci, zivot mu je KRACI!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: gotivna zabava...
PostPoslato: 26 Jan 2003, 22:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Jan 2003, 18:44
Postovi: 19
Lokacija: Banjaluka
to je bas dobar fazon, vecinom tu dolaze oni ne sa dubljim dzepom nego sa krupnim i dubokim osmjehom (djakaleje), to bas i jeste za njih, bolje da se izivljavaju na tim mjestima nego na ulicama....

_________________
Droga je savrsenstvo prirode. Spaljenost je stanje uma koje nas sprjecava da
postanemo zivotinje.Zahvalimo kukcima.:))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Jan 2003, 23:22 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39450
Lokacija: Месечева икра
Jebi ga,žene se i ovde ljudi prostitutkama.Šta ćeš,ljubav.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Jan 2003, 12:19 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 06 Jan 2002, 01:00
Postovi: 6
Lokacija: Avganistan
Naj vise volim otici u javnu kucu i izabrati picku koja mi odgovara a u javnoj kuci odgovara svaka jer su dobre kao dobar dan. Cim udjem i pocnem da pijem ona pridje i sjedne mi na koljeno a onda me uhcvati za kurac i on mi se odmah digne i odemo obavimo i taj posao . Nas kraju platim kao i svaku robu. To mi je naJJEFTINIJE IZADJE.Hodao ja sa zenskom pet mjjeseci a ona nikako da da picke kao da ce u njoj kupus kiseliti eto tako je cuvala. Meni dosadilo vese cekati. i zato smo prekinuli.Zato je bolje otici u javnu kucu nego vodati zensku koja neda picke. Mnogo jeftinije i bolje. Nema izlazaka i raznih uslovljavanja itd. Zivjele javne kuce i nova vlast koja ih je dozvolila.Zivjele strane drzavljanke koje su zaposlene u njima. Zivjele gazde koje drze javne kuce. Zivjeli posjetioci javnih kuca..............


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: ahaha
PostPoslato: 27 Jan 2003, 15:28 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Jan 2003, 18:44
Postovi: 19
Lokacija: Banjaluka
sve je to ok, al zar to nekosta malo puno, ako imas love za to imas i da nadjes nekog picica koJi je bar malo opsjednut sex-om i njega isto tako mozes da iskoristis jos + prodjes jeftinijie :)))

_________________
Droga je savrsenstvo prirode. Spaljenost je stanje uma koje nas sprjecava da
postanemo zivotinje.Zahvalimo kukcima.:))


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: javne kuce
PostPoslato: 10 Feb 2012, 13:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Jun 2010, 20:23
Postovi: 3343
Lokacija: Зворник
била је нека јавна кућа,звала се "Вир" на путу према Зворнику,чуо сам за свакакве приче о њој, могао би се добар трилер направити,било је оружја,дроге,ма свега,нарочито слободних дјевојака. Милион пута пролазећа на релацији Зворник- ИС сам знао бити свједок како те дјевојке испред јавне куће шетају потпуно наге и стеру на штрик гаћице и брусеве. Било ме је стид кад сам био мали,али кад сам порастао намјерно сам налазио разлог да би се ауто заустављало и очи што више гледале. Прије пар година су је затворили нажалост,кажем нажалост велики сам противник таквог луксуза,али било је фино некад визуелно видјети нагу жену,при том непознату.

_________________
ПОНОСАН ШТО САМ СРБИН!

http://www.youtube.com/watch?v=n4aUtBLLfJw
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 08 Maj 2012, 15:50 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 07 Maj 2012, 21:36
Postovi: 7
Pas je napisao:
Naj vise volim otici u javnu kucu i izabrati picku koja mi odgovara a u javnoj kuci odgovara svaka jer su dobre kao dobar dan. Cim udjem i pocnem da pijem ona pridje i sjedne mi na koljeno a onda me uhcvati za kurac i on mi se odmah digne i odemo obavimo i taj posao . Nas kraju platim kao i svaku robu. To mi je naJJEFTINIJE IZADJE.Hodao ja sa zenskom pet mjjeseci a ona nikako da da picke kao da ce u njoj kupus kiseliti eto tako je cuvala. Meni dosadilo vese cekati. i zato smo prekinuli.Zato je bolje otici u javnu kucu nego vodati zensku koja neda picke. Mnogo jeftinije i bolje. Nema izlazaka i raznih uslovljavanja itd. Zivjele javne kuce i nova vlast koja ih je dozvolila.Zivjele strane drzavljanke koje su zaposlene u njima. Zivjele gazde koje drze javne kuce. Zivjeli posjetioci javnih kuca..............



svaka ti dala

i sam sam ti takav

uz uslov durex naravno


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Re:
PostPoslato: 08 Maj 2012, 21:42 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
kazizastomeostavi je napisao:
Pas je napisao:
Naj vise volim otici u javnu kucu i izabrati picku koja mi odgovara a u javnoj kuci odgovara svaka jer su dobre kao dobar dan. Cim udjem i pocnem da pijem ona pridje i sjedne mi na koljeno a onda me uhcvati za kurac i on mi se odmah digne i odemo obavimo i taj posao . Nas kraju platim kao i svaku robu. To mi je naJJEFTINIJE IZADJE.Hodao ja sa zenskom pet mjjeseci a ona nikako da da picke kao da ce u njoj kupus kiseliti eto tako je cuvala. Meni dosadilo vese cekati. i zato smo prekinuli.Zato je bolje otici u javnu kucu nego vodati zensku koja neda picke. Mnogo jeftinije i bolje. Nema izlazaka i raznih uslovljavanja itd. Zivjele javne kuce i nova vlast koja ih je dozvolila.Zivjele strane drzavljanke koje su zaposlene u njima. Zivjele gazde koje drze javne kuce. Zivjeli posjetioci javnih kuca..............



svaka ti dala

i sam sam ti takav

uz uslov durex naravno

Hvataj se ti jarane Avganistana ko i džukac.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: javne kuce
PostPoslato: 08 Maj 2012, 21:50 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Nov 2008, 18:35
Postovi: 2914
Lokacija: još mAlo i tU smo
Hahaha :)
Ovako se nisam odavno nasmijao

_________________
koga to još ZANIMA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 112 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs