banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 03 Jun 2024, 17:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Sep 2002, 12:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Feb 2002, 01:00
Postovi: 2223
Lokacija: Banjaluka
Npr. kao Pamela i njen dragi,snime 'sebe u akciji' pa prodaju video kasete... :roll: :roll: :roll:

Ipak su to trenuci koje covjek ne bi trebao podijeliti sa 'ostatkom svijeta'...Nije to fudbalska utakmica pa da poslije prepricavas uz kaficu ili pivo ko je koliko golova zabio,ko je dobio crveni karton,a ko napravio prekrsaj...

Ipak je to igra "jedan na jedan" u kome su i 'sudije' suvisne,a kamoli * zamjene koje sjede na klupi i cekaju svoju priliku da ulete u igru umjesto "prve postave" *...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re:
PostPoslato: 17 Apr 2011, 11:54 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jun 2009, 17:53
Postovi: 54
ventilator je napisao:
Sto se tice prevare - ja sam protiv!

Ne radi se tu samo o *ebanju (da oprostite na izrazu).
Cinjenica da je neko izdao tvoje povjerenje,pogazio vasu ljubav,vukao vasu intimu po blatu zarad 'nicega' vise boli od toga da je doslo do obicnog praznjenja sexualnog nagona sa prvim tijelom koje se naslo u blizini...
Spoznaja da neko koga volite i s kim djelite i dobro i zlo moze tek tako da vas povrijedi,da mu vasa osjecanja nisu bitna onoliko koliko bi trebala biti,da mu je bitnija sacica uzbudjenja od vaseg bola i suza kad za prevaru saznate (a saznacete prije ili kasnije,od prijatelja ili od neprijatelja - jer uvijek ima zluradih koji jedva cekaju da vas povrijede) je grozna...

Ako nekoga volim,ja ga i postujem kao osobu i ne bih sebi dopustila da ga povrijedim ili vucem za nos,jer to ne zasluzuje...
Ne zelim da pravim budalu ni od partnera ni od sebe...
Ako ne ide - ne ide,svako na svoju stranu,razgovaramo kao dvoje odraslih ljudi,iskreno,posteno...
Ne moze me niko prisiliti da budem s njim,ako ja to ne zelim...

Ja mislim da ako nekoga stvarno volite,zelite,postujete...nema potrebe za varanjem.
Ako sa svojim partnerom imam sve,nema potrebe da nesto sto vec imam trazim sa strane.Ako sam u njemu nasla i ljubavnika i prijatelja,srecu i ljubav,strast i postovanje,razumijevanje i njeznost...sve o cemu sam sanjala - sta mogu vise da pozelim?
(Volim te Zalosna Sovice moja Slika )
To je isto kao da vidite savrseno i kupite sebi cvike sa dioptrijom (npr. -3).Cemu to - da bi ste sebi pokvarili vid??? Slika

Ako pak nesto ne funkcionise kako treba mozemo o tome razgovarati,pokusati to rijesiti,popraviti,gdje postoji volja i ljubav - postoji i rjesenje!
Ako ne ide zar je tako tesko to i reci? Slika

Sto se tice tvoje sestre,ako je imala hrabrosti da ga prevari,onda ima i hrabrosti da ga ostavi,pa ne shvatam zasto trpi te uvrede (kurvo i sl.)...i sta ona uopste ocekuje od tog i takvog braka u buducnosti...
Varanje nije nacin rjesavanja problema u vezi koja ne stima,to je samo jos jedan problem vise...

I da,dozivotna vjernost postoji!

A ta 'vjernost za neko vrijeme' nije vjernost vec iscekivanje prilike!


sve je to tako , i razlika je u muskoj i zenskoj prevari definitivno, muska je vise niskim porivima indukovana, i muskarci varaju svakodnevno i napominju da te svoje "zvanicne" djevojke ili zene vole i postuju ali eto im sex nije bas na nivou nikad bio ili su razdvojeni, daleko , pa daj sta das.. .. znaci nikad nisu u potpunosti ispunjeni ali i dalje odrzavaju takve veze.. i nakon svega imaju licemjerni osjecaj "griznje savjesti" koji je kratkotrajan. ..
nova moda definitivno .

_________________
Donec eris felix, multos numerabis amicos, tempora si fuerint , nubila solus eris.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Apr 2011, 13:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 09 Feb 2008, 17:40
Postovi: 7402
Sinoć slušam na TV-u, u njemačkoj par proslavio 75 godina braka... on ima 100 a ona 96 godina.
Prije par dana se vraćam sa fakulteta, predveče je bilo... stariji čovjek i žena, cirka 60-ak godina, šetaju se, drže se za ruke, zaustaviše se i on je poljubi u ruku :D
Cvijeće cvjeta, raste trava, ptice cvrkuću, proljeće jeeee :D


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 23 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 2 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs