banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 17 Jun 2024, 17:01

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 146 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 26 Sep 2006, 16:33 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 30 Avg 2006, 17:28
Postovi: 24
...ma bolest


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 27 Sep 2006, 22:24 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 23 Sep 2006, 19:56
Postovi: 4
Lokacija: Srbija
che.guevara je napisao:
zidar je napisao:
ima jedan komsijski dzukac koji redovno zaskace mog kucova - ovaj jadan samo pogne usi i prima - ha ha ha !!! - - - ko je sad tu peder?? ovaj agresivni koji ga tura ili ovaj moj koji ne ume da se brani ??????

zato molim da mi date definiciju da znam jel mi je kerov peder ili ako ne, sledeci put da ustrojim komsijskog - pa da imam argumente pred komsikom kada joj budem objasnjavao neke muske stvari ...

sto se mene tice pederi mogu da se karaju kolko oce - al samo dalje od moje bulje inace ......

elem i ja sam homoseksualac kad god ga uzmem u ruku Ha Ha Ha !!! - da mogu pusio bi ga sam sebi BUAHAAHAA !!!


Eto, po Marijanu Mlinaricu, nakon dvije godine terapije mozes se izlijeciti te nastrane ideje ;) A i tvoj pas, uz poseban program: degayizacija za vlasnika i ljubimca XD


2 godine?! Pa ko je jos ostavio pusenje na psihoterapiji :)
nista bez mehanicke prepreke - pivski stomak i intenzivne terapije rostiljanjem :) :) :) :) :)

_________________
je li boleleo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2007, 23:43 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Jun 2005, 22:10
Postovi: 2
Lokacija: BANJA LUKA
HogarSTRASNI je napisao:
Nisam se do sad javljao an ovu temu jer kao Vuk negdje rece besmisleno je komentarisati ali ... morao sam da se javim....

Zato sto se muskarci medjusobno jebu po Evropi DA LI TO ZNACI DA JE TO NORMALNO????

Nisam covjek konzervativac, ali me tako nervira to primitivno razmisljanje "To je normalno i oni tamo to rade..

Gospodo moja pitacu vas jedno pitanje
Da li ce te vi da odobravate svojoj djeci ono sto sad ovde prosipate da je normalno????
Da li ce da vam se svidja kad svi muskarci u okruzenju budu imali djevojku a vas sin momka???? To ce da vam se svidja siguran sam...

E svima vama koji to podrzavate bas to zelim...

Mislim da nema rijeci sa kojom mogu da opisem gadjenje prema ovakvom idiotizmu...

E.... demokratija... Hitler je bio zakon... kakva sloboda kakvo sta... jel ti nedostaje nokat odma pripadas nizoj klasi i ides u rudnik da radis ako ziv ostanes ... a ovakvim bi trag zatro.. do 28 koljena....

Ali nadajmo se da ce mo ostati kakvi jesmo i da ce mo se i daje boriti protiv pederluka... a to sto rade u europi nek rade, nas neka zaobidju i onako ne vidim sta to ta evropa ima a mi nemamo... sem naravno pedera, narkomana-nije da ih nema al nije ko u Evropi, kojekavih bolesti, i kretenskih razmiljanja...




e pa ja to zelim tebi i svima koji su homophobni imacete takvu djecu
hitler je samo homosexualne njemce ubio i to one koji su bili siromasni bogatasi kao nap wagner nije i kod ostalih narofa je to bilo dozvoljeno nije kaznjavo eto tako da znas ako vec sta pricas onda se informisi pravo

a ja sam siguran da i tvom drustvu ima gay ili bisex momaka i cura nije bitno sta ali ih ima
uvjek je bilo i uvjek ce biti gay u drustvu
nije do doslo od zapada grci su najbolji primer kao i turci itd sad da ne nabrajem

e sad malo upalite to sto se zove mozak pa razmisljajte logicki ako se vama gadimo i ako se vama gadi pomisao da vidite kako se isto spolni par ljubi itd budi siguran da se nama vi gadite jos 1000 puta vise GADIM SE NA VAS fuj hetro mrzim ih ja sam hetrophoban

cega se naj vise plasitse i borite to ce vas stici samo se vi borite i ameri su se borili pa vidi sada

to sada moram da ispovedam popu da idem i ja u crkvu i postim i pricestim se kao svi vi i mnogi moji su obisli sva sveta mesta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2007, 23:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 01 Jun 2005, 22:10
Postovi: 2
Lokacija: BANJA LUKA
Not now, John! je napisao:
Gay osobe mogu postati heteroseksualne?
Bivši ministar policije Marijan Mlinarić, inače liječnik po struci, smatra kako je homoseksualizam izlječiv uz dvije godine psihoterapije. Mlinarić je citirao istraživanje dr. Spitzera. Dr. Robert Spitzer u svibnju 2001. godine ustvrdio je kako neki homoseksualci ipak mogu promijeniti svoju seksualnu orijentaciju i postati heteroseksulani. Taj profesor psihijatrije sa Sveučilišta Columbia napravio je kratke telefonske intervjue sa dvije stotine ljudi među kojima su bila 143 muškaraca, te 57 žena. Svi oni tvrdili su kako su uspjeli promijeniti svoju seksualnu orijentaciju, iako se nisu izjasnili oko razloga koji su ih motivirali na promjenu. Iscrpnije...



pa oni su onda bisex nista vise
nije moguce izleciti i da se moze nebi

a mislim da nije ljepo biti sa nekim a ne voliti ga/nju
budite iskreni i kako bi se vi osecali da ste sa nekim a on/ ona vas vara ne voli cak mozda i mrzi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 07 Feb 2007, 23:53 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2006, 00:29
Postovi: 93
Lokacija: Amsterdam
Anonymous je napisao:
Znam da ce sad biti napada ali to je za ocekivati na Balkanu.
Dakle Da li je moguca duza veza izmedju dva ista pola(muska ili zenska)


moguca je ne pitaj...gledam ih godinama u amsterdamu i jos uvjek su mi ono smijesni... :drinking:

_________________
postalo sam jedan amsterdamac da se ne bi osjecalo stranac...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: gay
PostPoslato: 27 Maj 2024, 09:09 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 24 Avg 2020, 15:58
Postovi: 657
Popularni MMA Guru iznio je tezu kako je Jon Jones homoseksualac i objavio je nekoliko videa kojima pokušava potkrijepiti svoje pretpostavke.



šta sve neće objavljivati za preglede ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 146 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs