banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 16 Jun 2024, 15:40

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2656 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 133  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 09:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20465
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
Sve je to dio borbe za ravnopravnost i afirmaciju


U kojim to sve aspektima su homoseksualci u podredjenom polozaju u odnosu na heteroseksualce?
Nije provokacija, cisto me zanima, za koja se to sve prava homoseksualci bore? Ok, jasno mi je za ozakonjavanje bracne zajednice i usvajanje djece.
Sta jos?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 09:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
U pitanju je sve više borba za društvenu prihvatljivost. Dakle, da se zajednica jednostavno pomiri s tim da u njoj žive i pripadnici LGBT populacije. Zbog čega se "homose" mora gledati ispod oka, zaustavljati ih na ulici i premlaćivati, predviđati im paklene muke na onom svijetu i prijetiti im po forumima?

Ako se dva tipa na ulici drže na ruke - šta je tu strašno? Kome se ne sviđa, nek' okrene glavu.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 10:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Drugačiji je napisao:
Sve je to dio borbe za ravnopravnost i afirmaciju

Samo razlika između "rimskih" hrišćana i nas je što su ovi prvi bili vjerski fanatici koji su mislili da su samo oni u pravu, a mi volimo sve ljude i poštujemo njihove stavove, ma kakvi oni bili! :)


Ovo je svjesna laz, iz koje se vidi tvoja averzija prema vjernicima i religiji. Ti prvi hriscani su bili izmedju ostalog i zene i djeca i starci, bilo ih je nekoliko stotina, i ubijani su u arenama zbog vjere a ne zbog fanatizma kako ti zelis da ih predstavis, ubijani su ne ubivsi nikoga. Oni su bili primjer blagosti i covjekoljublja, a ne vi homoseksualci. Zahvaljujuci vjernicima ti danas znas da citas i pises, zahvaljujuci njima ti imas gdje da se lijecis, medju ljudima koji su osnovali Srpsku Akademiju nauka su se nalazili vjernici, itd...

Kolika je averzija homoseksualaca prema svemu sto ima veze sa religijom, pokazuje i slucaj iz GB kada je jedan homo-casopis optuzen i osudjen zbog blasfemije, ako se ne varam jedini slucaj poslije 55 godina. Ako se varam neka me neko ispravi.

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 11:19 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
Drugačiji je napisao:
Sve je to dio borbe za ravnopravnost i afirmaciju

Samo razlika između "rimskih" hrišćana i nas je što su ovi prvi bili vjerski fanatici koji su mislili da su samo oni u pravu, a mi volimo sve ljude i poštujemo njihove stavove, ma kakvi oni bili! :)

Zasra Marko i sebe i Šarca.......Koliko god vjerski fanatici mrzili homoseksualce,ovi ih mrze jednakom žestinom.....Sve fol traže toleranciju,a o istoj pojma nemaju. :-? Tačno mi bude žao svake potrošene riječi o puštanju gejeva na miru da žive kako hoće.

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 11:21 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2010, 13:21
Postovi: 371
Haj nemojte biti toliki ped..., pustite čovjeka na miru.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 11:28 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
_zoka je napisao:
Zasra Marko i sebe i Šarca.......Koliko god vjerski fanatici mrzili homoseksualce,ovi ih mrze jednakom žestinom.....


Nije tačno. Homosi nikad neće pretući nekog "strejtera" ako zađe u njihov kvart :)

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 11:30 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Hristov je napisao:
Ti prvi hriscani su bili izmedju ostalog i zene i djeca i starci, bilo ih je nekoliko stotina, i ubijani su u arenama zbog vjere a ne zbog fanatizma kako ti zelis da ih predstavis, ubijani su ne ubivsi nikoga.


Ići svojevoljno u smrt zbog odbijanja prinošenja žrtve na oltar nekog rimskog božanstva? Potpuno suludo.

A ljekara i pismenosti je bilo i prije hrišćanstva.

S druge strane, hrišćanstvo je spaljivalo "jeretičke" knjige, gušilo različitost filozofskih razmišljanja, uvijek bilo protiv napretka i reformi, uglavnom stajalo uz konzervativne snage društva.

_________________
Slika


Poslednji put menjao Drugačiji dana 31 Maj 2010, 11:33, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 11:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Drugačiji je napisao:
_zoka je napisao:
Zasra Marko i sebe i Šarca.......Koliko god vjerski fanatici mrzili homoseksualce,ovi ih mrze jednakom žestinom.....


Nije tačno. Homosi nikad neće pretući nekog "strejtera" ako zađe u njihov kvart :)


Zato sto ih sutradan ni majka ne bi Huntelar. od batina.
Spoiler:
Za ove indijance koji ne kontaju: "Ne bi prepoznala" :lol:


Smatram da je lazna ova prekomjerna susretljivost, razumjevanje, iskrenost... primaca i davaca. Samo da oni ispadnu zrtve

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 11:44 
OffLine
Administrator
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Nov 2002, 13:51
Postovi: 39482
Lokacija: Месечева икра
Drugačiji je napisao:
_zoka je napisao:
Zasra Marko i sebe i Šarca.......Koliko god vjerski fanatici mrzili homoseksualce,ovi ih mrze jednakom žestinom.....


Nije tačno. Homosi nikad neće pretući nekog "strejtera" ako zađe u njihov kvart :)

Jbt jeste vi neki fini i civilizovani,kao da ste iz "Zvjezdanih staza" izašli.....U stvari isto kao i među strejterima ima agresivaca,kukavica,alkoholičara.....Svih onih što vole u gomili napasti negoga....

_________________
Bubi frubi


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 11:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Mar 2008, 20:03
Postovi: 3753
Zar je gay u stanju nekoga pretući? :lol: :lol: :lol:


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 11:49 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Eh, da znate koliko gay-momčina posjećuje teretane...

Ima, Zoka, naravno da ima agresivaca i svega ostalog i na ovoj strani, nije niko savršen, ali puno, puno manje.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 11:53 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Maj 2010, 22:34
Postovi: 1834
Lokacija: Ovdje-ondje, tuda-svuda!
Drugačiji je napisao:
_zoka je napisao:
Zasra Marko i sebe i Šarca.......Koliko god vjerski fanatici mrzili homoseksualce,ovi ih mrze jednakom žestinom.....


Nije tačno. Homosi nikad neće pretući nekog "strejtera" ako zađe u njihov kvart :)


Pa dobro, možda ga neće pretući ali :sex: :evil3:

Nisam mogla da odolim! :lol:

_________________
Najgora je napisao:
Smršaću kad umrem :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 11:55 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Dzontra Volta je napisao:
A što je forum pun psihologa,psihijatara,istoričara i paranormalnih istražitelja, a najviše trollova....još samo fali da neko postuje tekst neke novinarke koja na osnovu muških i ženskih utičnica dokazuje da homoseksualnost ne postoji, mislim da je isti na onoj temi o gay paradi....
uglavnom: do not feed the troll


I ja sam dosla do tog zakljucka. Tema je otisla u PM, izgubila sam interes da sta napisem. :D

Jel se ne moze ukratko napisati neki svoj stav, neko licno dozivljavanje homoseksualaca?
Nego ide se u istoriju, religiju, genetiku, psihologiju i psihijatriju... smoriste temu sa nekim citatima i istrazivanjima a niste sigurni koliko su ti podaci relevantni, i mogli biste tako 1000 stranica razvesti hitajuci se tudjim misljenjima.
Totalno cemerno. :D

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 12:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
dzabaleban je napisao:
Znači ovo je tema koju je ovaj forum trebao da se poveća aktivnost :lol:

:(

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: plačem

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 12:28 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2004, 23:41
Postovi: 4402
Lokacija: The Moon
HugoLina je napisao:
Je l se ne moze ukratko napisati neki svoj stav, neko licno dozivljavanje homoseksualaca?


Licno mi ih je zao. Smatram ih osobama koje su mnogo toga pobrkale u zivotu. Ne mogu se gurnuti u jedan kos; imas feminizirane homoseksualce sa potencijalom da ti postanu najbolje prijateljice. Oni zene obozavaju, imaju svoje dive tipa Kylie, Madone, Lady Gage, ali nisu u stanju ostvariti veze sa zenama. Imas macho-tipove koji svoju agresivnost ispoljavaju i kroz homoseksualne odnose ( ovi svoju sklonost kriju kao zmija noge ). Treca grupa ( mislim najmanja ) su homoseksualci kojima seksualnost nije jedina odrednica u zivotu, zive i rade kao i ostali, dok privatno imaju veze ( ne samo seksualne odnose ) sa muskarcima. Zadovoljna ?

Citiraj:
Nego ide se u istoriju, religiju, genetiku, psihologiju i psihijatriju... smoriste temu sa nekim citatima i istrazivanjima a niste sigurni koliko su ti podaci relevantni, i mogli biste tako 1000 stranica razvesti hitajuci se tudjim misljenjima.


Sto se mene tice, podaci koje sam postirala su relevanti ( imas i link ). Ovo je samo jedna od mase forumskih tema, ne moras je citati. :wink:

_________________
Ja sam lav Istine, a ne lav strasti.
Moje djelovanje je svjedokom mojoj religiji.


Ma liberté


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 12:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Maj 2008, 10:50
Postovi: 6643
Ne kontam ove sto nista ne napisu na temu nego se samo jave da komentarisu kako su istorijskij izvori nepouzdani i kako im smeta pisanje o istoriji, genetici i psiihologiji. U cemu je trik?

_________________
You smug-faced crowds with kindling eye
Who cheer when soldier lads march by,
Sneak home and pray you'll never know
The hell where youth and laughter go.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 13:41 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 26 Mar 2006, 23:59
Postovi: 2100
Ja sam svoje misljenje napisala jos na nekoj od pocetnih stranica.
Dodala bih jos da nisam za usvajanje dece od strane gay parova.
Neka se vencavaju, vodaju za ruke na ulici i sve ostalo sto zele, ali ne mogu traziti da ih drustvo prihvati kao ravnopravne po tom pitanju jer su jednostavno drugaciji.
Druzim se sa nekim gay osobama, sve su to fini, zreli i kulturni ljudi koji nemaju nikakvo odudaranje u ponasanju, niti zele paradirati gradom.

Ne znam kakvu vi borbu vodite, bacate se statistickim podacima i pisete eseje, a sve sa svrhom da:
-Dokazete ovom decku koji je otvorio temu da on nije u pravu, vec vi?
-Da citaocima ovog foruma prekopirate sve ono sto je neko negde napisao, a vi smatrate tacnim?

Da li se iko od vas druzio sa nekim homoseksualcima?

Vodite se nekim stereotipima i na osnovu toga pisete postove, prepune nekih tudjih teza i procentnih racuna koji ni onome ko ih stavi u sklop svog posta nisu bas jasni.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 14:05 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Avg 2007, 21:47
Postovi: 3218
Drugačiji je napisao:
Sve je to dio borbe za ravnopravnost i afirmaciju

Samo razlika između "rimskih" hrišćana i nas je što su ovi prvi bili vjerski fanatici koji su mislili da su samo oni u pravu, a mi volimo sve ljude i poštujemo njihove stavove, ma kakvi oni bili! :)



Samo što ne poštuješ stavove "religioznih fanatika" jer ti ne pašu. :wink:
"E slabo si ti tesan u vojsci" :lol:
Mlad si ti momak.

_________________
meet me on the other side
where as a rose I will wake
though blind I'll follow every step you take...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 14:08 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13221
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
aj ti dokazi da on nije u pravu kad nam je "role model" Holivud...

covjek ima muda da kaze "i u Bozijoj basti ce pronaci nekog pedera"....a uopste ga ne interesuje dalji nastavak, jer je Bog, Isus, Crkva, debilizam za njega...zagrizao momcina jabuku i sad mu se okice otvorile, i zeli reci i nama kako je cool...kako ces ti njemu sad pricati o moralu, etici..a tek o padu ljudske prirode..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Homoseksualci...
PostPoslato: 31 Maj 2010, 14:13 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Maj 2010, 15:26
Postovi: 218
Da, ti ćeš meni da govoriš kako sam po biblijskim normama bolesnik, nastran, zalutao u ponore grijeha i poroka, a ja na sve to treba da kažem "da da, biblija je baš cool knjiga"?

Koristićeš svaku priliku da nas pljucneš biblijskim citatom, a mi treba da na to odgovorimo osmijehom?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 2656 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9 ... 133  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 3 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs