banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 19:07

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1596 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 80  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: najave igara
PostPoslato: 07 Dec 2004, 19:20 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Evo ove teme za najave i komentare o budućim igarama


BloodRayne 2
(preuzeto iz "Sveta Kompjutera 12/2004)

Krvava Rejn nije ostarila ni dan, ali je za pola veka stekla dosta novih sposobnosti i poteza. Melee napade podlaktnim sečivima sada je moguće vezivati u desetine komboa, od kojih se dobar deo otključava tokom igre. Umesto vatrenog oružja svrstanog u više kategorija, naša junakinja poseduje samo nekoliko tzv. "karpatskih zmajeva", specijalnih pištolja koji se pune krvlju protivnika na isti način na koji Rejn obnavlja energiju (ako se isprazne, crpu joj liniju zdravlja). Udaljene protivnike možete hvatati specijalnom kukom nalik na onu koju poseduje Scorpion iz Mortal Kombata, uz pomoć koje ih možete privući i zabiti im zube u vrat, ali ih i lansirati na neke ubistvene delove enterijera (rog prepariranog nosoroga, na primer). Prolaz do nekih borbenih zona možete jedino tako i otključati: ogroman ventilator na drugom nivou će prestati da radi ako ga "nahranite" sa dovoljno protivnika, otvorivši vam prolaz za dalje.
Načini za eliminaciju protivnika su bar pet puta suroviji od originalne igre: komadanje delova tela u zavisnosti od toga s koje stram ste ga potkačili je uobičajena pojava, kao specijalni "završni potezi" kojima se rešavate protivnika kojima ste popili krv, a koji su takođe svrstani u komboe koji vam se progresivno doziraju. Takođe, tu je i set novih specijalnih sposobnosti, od kojih su neke, nalik na Blood Rage, viđene u Kecu. S grafičke strane prisutan je niz poboljšanja: neuporedivo detaljniji i bumpmapiran model glavne junakinje, bogatiji enterijeri i protivnici u više različitih formi.
PS/2 i Xbox verzija igre su izašle u oktobru, a PC "inačica" se, ako sve bude u redu, očekuje oko ili posle Nove godine.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2004, 12:29 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
P.S. Mogli bi ovu temu staviti kao ljepljiva ,mada moderatore ovog foruma Igre nisam odavno cuo da nesto napisu :D ali nema veze ako stignu zamolio bi ih da stave ovu temu kao Ljepljiva .

Stronghold 2

Pretpostavljam da ima mnogo zainteresiranih za nastavak uspješnog Stronghold naslova. Iako za dotični postoje i službene stranice, još uvijek ne donose mnogo informacija, pa se stoga uvijek možete zaputiti na friško apdejtani 3D Gamers koji ovaj puta donosi nove screenshote. Link je nešto niže, baš kao i uvijek.
http://www.3dgamers.com/news/more/1096480453/

PoP: Warrior Within

Ubisoft je objavio vijest kako je akcijska avantura Prince of Persia: Warrior Within od danas u slobodnoj prodaji i to u PC, PS2, Xbox i GameCube verzijama. Dugo smo čekali, čekali i čekali, a sad ćemo napokon vidjeti da li se isplatilo.
http://www.princeofpersiagame.com/uk/home.php


TES: Oblivion

GameBanshee je postao intervju s Bethesdinim producentom Gavin Carterom. Pokriven je raspon tema od combata, prijevoznih sredstava do kreacije likova i jos mnogih stvari koje cete saznati klikom na ovom linku
http://www.gamebanshee.com/interviews/oblivion1.php

Miami Vice

Atomic Planet Entertainment je izdao third-person shooter Miami Vice koji je svoju inspiraciju našao u ludim 80-tim godinama i ondašnjim murjacima u potrazi za narko mafijom. U cijeloj ovoj priči je zanimljivo (nećemo reći smiješno :)) to da se igra trenutno prodaje samo na
području Evrope, dok će Ameri morati pričekati još koji dan, tjedan, mjesec, hihihihi ;-p

Besplatan MMORP ?

Svoj online "život" je započeo još jedan MMORP naslov, Knight Online. Kao najveća prednost ovog masivnog online naslova ističe se besplatno igranje i downloadanje. Dakle igra će vas u samom startu koštati nula kuna, a i naredni dani i mjeseci igranja su također besplatni. Barem površno gledajući; kakav će biti "pricing model" saznati će se u narednim tjednima ali na neki način se igra mora pokriti. Navodno će sa pretplatom likovi postati jači, bolji, a i sama ponuda itema će biti veća. Nisam baš siguran koliko ljubitelja će steći ova igra uz opaku konkurenciju u Guild Wars, Everquest II i World of Warcraft naslovima, no ako ste zainteresirani posjetite:
http://www.knightonlineworld.com/

THE WAIT IS ALMOST OVER

Ukoliko kliknete na link nećete se naći na stranicama sekte koja prognozira apokalipsu, već na siteu Ensemble Studiosa. Ogroman naslov "THE WAIT IS ALMOST OVER" kao da sugerira nešto o čemu je tu i tamo procurila kakva naznaka iz usta lajavih izdavača istočne Europe. Dakako, svi se nadamo kako se radi o trećem nastavku Age of Empires serijala, no da li je uistinu tako, saznat ćemo na vrijeme.
Link: http://www.ensemblestudios.com/


http://www.gamer.hr

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2004, 16:41 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2002, 18:50
Postovi: 167
Lokacija: Banjaluka
Evo jos nekih naslova koji trebaju da se pojave pocetkom iduce godine, a obecavaju:
1. Doom 3 exp[ima tacan naziv ali ne mogu da ga se sjetim]
2. Brothers in Arms [simulacija WW II]
3. Riddick [napravljeno po filmu]


Ima jos napisacu kasnije, uglavnom izace sve do marta iduce godine.

_________________
http://www.renesansa.info
&
http://www.renesansa.info\forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2004, 17:07 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
gledao sam na gamespotu tu expanziju za doom3
mislim da se zove insurrection i ocjenjena je sa 4.3 (poor) sto znaci forget it

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2004, 17:16 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Nov 2002, 18:50
Postovi: 167
Lokacija: Banjaluka
Kakva je neznam, gledao sam samo najavu u jednom casopisu, nece biti nekih znacajnih promjena osim nekih dodatnih oruzija i mapa i valjda ce to biti samo dopuna za prvi dio[ znaci instalacija na stari ]

_________________
http://www.renesansa.info
&
http://www.renesansa.info\forum


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2004, 19:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Možda nisam dobro shvatio ali čini mi se da sam negde pročitao da bi sledeće godine trebao izaći Quake 4. Zna li neko nešto o tome?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2004, 19:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Star Wars Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

na jednom sajtu stoji da treba izaći 08.02.2005. a na drugom sajtu stoji datum 15.02.2005.
Sve u svemu uskoro, a ja još nisam ni počeo igrati KOTOR, a teško da ću i moći u narednom periodu. No samo neka dobre igre izlaze, naći će se vremena :), bar kad odem u penziju :)


evo release dates za sledeću godinu

http://pc.gamespy.com/games/release/

http://www.actiontrip.com/releasedates.phtml


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Dec 2004, 20:30 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Vader, Kotor definitivno moras odigrati i to vise puta ! :)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2004, 01:13 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Kotor II je izasao za X-BOX i dobio ocijenu 9.5 od 10 :D sto znaci odlicna ,takodje sto se tice Brothers in Arms ,stvarno ce biti jedna od najjacih igara sa temom WWII ,a i ako nije izasla poceo se praviti i drugi dio ,hehe koji likovi :D

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2004, 10:25 
OffLine
Majstor
Majstor

Pridružio se: 10 Jul 2001, 01:00
Postovi: 1036
Lokacija: Banjaluka
Stavio sam ovu temu kao sticky...

Heh... Cuj moderator ne pise nista :)) ma nemoj da ti ja vrat zavrnem .. :>

p.s. Quake4 je po svim najavama trebao izaci 31.12.2004 ..
Sad sta ce biti od toga.. ko zna... to cu morati odigrati svakom slucaju...

Toliko od mene ... :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2004, 10:33 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
mIRCon je napisao:
Stavio sam ovu temu kao sticky...

Heh... Cuj moderator ne pise nista :)) ma nemoj da ti ja vrat zavrnem .. :>

p.s. Quake4 je po svim najavama trebao izaci 31.12.2004 ..
Sad sta ce biti od toga.. ko zna... to cu morati odigrati svakom slucaju...

Toliko od mene ... :)


:D Ovi moderatori samo prijete :D

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2004, 11:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Ajde kad je vec postavljena kao sticky da se suzdrzimo komentara i ogranicimo na postove koji su stvarno vezani za konkretne najave igara, predlazem mIRConu da ne prijeti vise da ga nebi lincovali i da obrise sve OT postove iz ovog topica ;) Mislim da ce tako tema biti dosta preglednija i nama, a i nekim drugim, ne toliko ucestalim posjetiocima ovog pod-foruma.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2004, 12:13 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
E baš lijepo ako izađe Quake 4, i ja sam zainteresovan.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Dec 2004, 13:04 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Citiraj:
Ajde kad je vec postavljena kao sticky da se suzdrzimo komentara i ogranicimo na postove koji su stvarno vezani za konkretne najave igara, predlazem mIRConu da ne prijeti vise da ga nebi lincovali i da obrise sve OT postove iz ovog topica ;) Mislim da ce tako tema biti dosta preglednija i nama, a i nekim drugim, ne toliko ucestalim posjetiocima ovog pod-foruma.


Da znaci kao moze da se pobrisu svi offtopic postovi (zajedno sa ovim) i u buduce ako nije problem da se najave postavljaju u formatu kako je zapoceo Vader znaci plavim bold slovima naziv i dole opis ,tako bi bilo najpreglednije .
Zahvaljujemo se Moderatoru :D

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 12 Dec 2004, 21:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
GTA San Andreas,na ljeto sljedece godine :)

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2004, 00:02 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
* Squall * je napisao:
mIRCon je napisao:
Stavio sam ovu temu kao sticky...

Heh... Cuj moderator ne pise nista :)) ma nemoj da ti ja vrat zavrnem .. :>

p.s. Quake4 je po svim najavama trebao izaci 31.12.2004 ..
Sad sta ce biti od toga.. ko zna... to cu morati odigrati svakom slucaju...

Toliko od mene ... :)


:D Ovi moderatori samo prijete :D


:lol: :D :) :) :D :lol:


Novi Wormsici ce izaci next year! :D

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2004, 00:05 
OffLine
Urednik
Urednik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Sep 2003, 21:58
Postovi: 6855
Lokacija: BL / UK
Battlefield 2

Ova situacija sa Battlefield 1942 sequelom postala je malčice zbunjujuća nakon Battlefield Vietnama. Naime čitajući prve BF:Vietnam najave stekao sam utisak da je ovdje riječ o pravom sequelu Battlefielda 1942, a i sami developeri su se tako postavljali prema tom nadolazećem naslovu iz Battlefield svijeta, spominjući tehnološke preinake i novi setting na način na koji to obično timovi rade kada im je namjera ukazati na činjenicu da se ne radi o ekspanziji već novoj epizodi serijala. E sad, nakon izlaska Battlefield Vietnama većina se igrača i recenzenata slaže da je ponuđeno daleko bliže jednoj solidnoj ekspanziji i modu (kakvih za Battlefield 1942 ima u izobilju) negoli punokrvnom sequelu koji bi unio neke bitne novine bilo na gameplay ili na tehnološkom polju.

Svi znamo da se Electronic Arts ne stidi napuhavanja svojih naslova jer ljudi koji imaju puno novaca su daleko pohlepniji od onih koji ga imaju "dovoljno" pa se sad pitam znači li ova dvica u naslovu zapravo godinu zbivanja i hoćemo li u Battlefieldu 2 imati priliku zaigrati u ulogama Isusovih apostola u njihovoj borbi za Kršćanstvo? Ili je pak riječ o Battlefieldu 2k? Istini je naravno bliže ovo drugo što je uostalom bilo i za očekivati, a na Battlefield Vietnam ćemo shodno tome ubuduće gledati kao na samo jedan mod izvornika i test za implementaciju modernijeg naoružanja u BF svijet.

Prva stvar koju najavljuju iz Digital Illusionsa je znatno poboljšano single player iskustvo koje je bilo bez sumnje najslabija karika u Battlefield lancu. U Battlefield Vietnamu imali smo samo multiplayer mape koje je
bilo moguće igrati sa blago rečeno očajnim botovima pa ste u načelu zbog njihove gluposti morali zaigrati u ulozi Johna Ramba i sami pokušati pokriti čitavu mapu što bi ubrzo postalo jako zamorno pa je single player potpuno zapostavljen. Developeri su se ovog puta navodno učili na primjeru fenomenalnog Call of Dutyja te su ispeglali samu priču i cjelokupnu single player kampanju kao i umjetnu inteligenciju pa bi Battlefield 2 single player čini se mogao ponuditi nešto i onima koji nisu spremni provoditi dane na mreži u online napucavanju.

Iako čisto sumnjam da će Battlefield 2 botovi moći stati rame onima iz single player traininga UT serijala, no svako poboljšanje na ovom polju je više nego neophodno. U Battlefieldu 2 čekaju nas tri frakcije;United States Marines, Kineska Vojska i fikcijska Middle Eastern Coalition. Setting u kojemu će se borbe odvijati biti će Srednji i Daleki Istok, s time da će u
prvome biti veći naglasak na planinskom terenu i plažama nego na pustinjama, dok će drugi pak obilovati šumskim pejzažima tako da ćete za svaki morati razviti različit taktički pristup. Osim standardnog modernog naoružanja poput Kalashnikova, M16, M249 i Miniguna u planu je i implementiranje nekoliko eksperimetalnih prototipova čija proizvodnja vjerojatno neće započeti još nekoliko godina, no o čemu se konkretno radi još uvijek je tajna iako čisto sumnjam da ćemo u Battlefieldu 2 imati prilike držati u rukama rail-gun. Još uvijek je u tijeku istraživanje modernog naoružanja koje će biti implementirano u Battlefield 2, no prema riječima developera strateški element i bliska borba neće izgubiti na važnosti iako je bit današnjeg ratovanja pobijediti neprijatelja bez da mu se moraš previše približiti.

Ipak, osim oružja biti će nam dostupno i nekoliko prototipova vozila koja su trenutno u razvoju na američkoj i kineskoj strani. Izrada novog Battlefield 2 enginea povjerena je istom timu koji je radio i na BF 1942, a u razvoju su sasvim novi renderer, fizikalni i zvučni engine i još mnogo toga , no nadamo se da će optimizacija i debugiranje u finalnom proizvodu biti izvedeni bolje nego li u prvom Battlefield naslovu čiji su patchevi znali biti stvarno mamutski, a problemi sa kompatibilnošću (poglavito zvukom) vrlo neugodni. Za razliku od prvog Battlefield naslova u BF 2 engineu svaki bi pixel na ekranu trebao biti dinamično osvijetljen i osjenčan iz mnoštva izvora. Prema riječima glavnog porogramera Battlefield 2 engine će tehnološki biti nekoliko kopalja iznad onoga iz posljednje instalacije u Battlefield franšizi, kako u pogledu same vizualne prezentacije igre tako i u pogledu optimiziranosti.

Osnovna koncepcija upravljanja letjelicama biti će zadržana uz dodatak afterburnera i lock on radara koji ćer uvelike olakšati zračne okršaje jer sjećamo se kako su nespretne bile zračne bitke u Battlefieldu 1942. U Battlefieldu 2 biti će potrebno lockirati metu, a za sve ostalo će se pobrinuti napredni smart sustav u projektilima što zanači da nas očekuju znatno atraktivnije i zabavnije zračne bitke.

Iz DICE-a nam ipak obećavaju da se zračne bitke ipak neće svoditi na odabir točki na letnom kompjuteru te da će ipak više nalikovati na one iz Top Guna u kojima ćete se morati prije svega pomučiti da lockirate metu prije ispaljivanja projektila. Mape u Battlefieldu 2 biti će dizanjirane po uzoru na stvarne lokacije, no neće se pretjerivati u autentičnosti jer je developerima prije svega cilj učiniti ovaj naslov igrivim, a ne savršeno povijesno akurativnim kao što je uostalom bio i slučaj u svim Battlefield naslovima.

Mape neće biti nepregledne iako je najavljen broj igrača veći nego u prijašnjim BF naslovima, čime će se izbjeći višeminutno bauljanje mapom u potrazi za protivnikom kakvo je donekle znalo pokvariti doživljaj igranja Battlefield Vietnama. Iako je stealth trenutno u modi iz DICE-a poručuju da ne očekujemo implementaciju istog u Battlefield 2 gameplay, koji je ipak usredotočen na čistu akciju sa solidnom dozom realizma što je uostalom i postalo BF-ov zaštitini znak. Za razliku od prvog Battlefielda u kojemu su modding alati bili naknadno isporučeni te BF Vietnama u kojemu su došli na CD-u sa igrom, ovoga puta trebali bi biti ponuđeni na download prije izlaska same igre. Iako razvojni tim obećava bolje optimiziran engine od onoga u BF 1942 i BF Vietnam jasno je da će ovo biti naslov koji će do krajnosti iskoristiti sve napredne mogućnosti nove generacije grafičkih procesora, pa je nabavka snažnog hardvera preporuka svima koji sredinom naredne godine žele zaigrati Battlefiled 2 u punom sjaju...


Kad vam cika FLASH "drmne" jednu! :D

_________________
There are ways of saying what you think that make people think what you're thinking is actually more thoughtful than you actually think it is.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2004, 11:05 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
PoP: Warrior Within je vec izashla, i vec chuchi mi kod kuce da je zaigram, takodje i Miami Vice je izashla, odoh danas po nju kod Brke, obe su na po 3 cd-a, i obe 3rd per.shooter ... ma mora da bude dobro, da ga je*em :wink:

Nego, zna li iko ishta o igri Lula 3D , rekli su ljetos da ce u novembru da izadje i od tad ni traga ni glasa ... ?

Iiii da, iako je off PC, rijech je o PS2 igri - Grand Turismo 4, koju su odgodili za februar iduce godine ... to moram da zaigram kad se pojavi !!!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 13 Dec 2004, 12:47 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Kada bi Grand Turizmo 4 izasao za PC to bi bila ubjedljivo najbolja simulacija ikada izasla na ovom svijetu !!!!!
Ali nece izaci :cry: :cry:

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Dec 2004, 09:40 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Feb 2002, 01:00
Postovi: 4990
Lokacija: B.Luka
U 2005 izlazi nastavak The longest journey. iiiiiiiiik Evo malog clanka sa slikama iz nastavka http://www.adventuregamers.com/display.php?id=262

_________________
Nature has fixed no limits on our hopes.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1596 Posta ]  Idi na stranicu 1, 2, 3, 4, 5 ... 80  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs