banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 15:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 619 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Nov 2020, 11:11 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2010, 15:48
Postovi: 2079
Lokacija: Dystopia
899 digital edition, 1099 full-fat

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2020, 16:08 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Није паметно овако рано наручивати. Мора он прележати дечије болести. Пустите да дође бар друга-трећа серија овог издања. А најидеалније сачекати неки '''Слим'' или '''Про''. Или бар сачекати док се цена смири и попуне залихе, јер ово је лудило, препродавци зарађују и до 5 пута више од набавне цене.

Нисам уопште задовољан приказаним. На страну што уопште нема адекватних игара за нове конзоле. Него што су дали једно велико мало од силних обећања и блебетања о 120 сличица/с у 4К. а добили смо 30сус у правој 4К резолуцији са новокомпонованим осветљењем и рефлексијом. А кад искључимо и рејтрејсинг и одрекнемо се праве 4К резолуције онда добијемо невероватних 60сус. Па јбт. то све исто као и на Сони 4 Про. Само што си на 4 Про добијао 1ТБ диска а овде добијеш 800. И што је систем на 4Про мање заузимао простора него на 5, па ти тако на 5 остане невероватних 600ГБ супер брзог ССД-а. Може он бити бржи од светлости кад га је мало џаба му.
Овај Сони 5 већ гледа на своју Про верзију са 2ТБ ССД-а и новим чипом заснованом на овој новој АМД РДНА 2 архитектури и Зен 3, а можда и Зен 4 архитектури.

Ово је брукање Сони корпорације, али јбг. може им се кад су већина становништва планете овце. И то глупе овце.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2020, 17:45 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2010, 15:48
Postovi: 2079
Lokacija: Dystopia
Al ako realno uzmemo ni Slim ni Pro verzija nece izaci bar naredne 2 godine

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2020, 18:30 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Maj 2010, 12:19
Postovi: 10244
dukicas je napisao:
Није паметно овако рано наручивати. Мора он прележати дечије болести. Пустите да дође бар друга-трећа серија овог издања. А најидеалније сачекати неки '''Слим'' или '''Про''. Или бар сачекати док се цена смири и попуне залихе, јер ово је лудило, препродавци зарађују и до 5 пута више од набавне цене.

Нисам уопште задовољан приказаним. На страну што уопште нема адекватних игара за нове конзоле. Него што су дали једно велико мало од силних обећања и блебетања о 120 сличица/с у 4К. а добили смо 30сус у правој 4К резолуцији са новокомпонованим осветљењем и рефлексијом. А кад искључимо и рејтрејсинг и одрекнемо се праве 4К резолуције онда добијемо невероватних 60сус. Па јбт. то све исто као и на Сони 4 Про. Само што си на 4 Про добијао 1ТБ диска а овде добијеш 800. И што је систем на 4Про мање заузимао простора него на 5, па ти тако на 5 остане невероватних 600ГБ супер брзог ССД-а. Може он бити бржи од светлости кад га је мало џаба му.
Овај Сони 5 већ гледа на своју Про верзију са 2ТБ ССД-а и новим чипом заснованом на овој новој АМД РДНА 2 архитектури и Зен 3, а можда и Зен 4 архитектури.

Ово је брукање Сони корпорације, али јбг. може им се кад су већина становништва планете овце. И то глупе овце.


u prevodu, da deremo cetvorke jos godinu... mozda i jace.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2020, 18:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2010, 15:48
Postovi: 2079
Lokacija: Dystopia
ja planiram sacekati prvi pad cijene, cca 6mj, pa cu onda uzeti

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Nov 2020, 23:41 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
U skladu je sa temom, samo nije Sony vs Microsoft, nego Sony vs Nintendo :)

Imam PS4 Slim 500GB koji prodajem, i lik mi je ponudio Switch Lite + Pokemon Evoli u zamjenu... Cjenovno to dodje tu, a iskreno nemam vremena za igranje PS4 sigurno, a Switch bi tu i tamo upalio dok sam na klonji ako nista... Ono sto me interesuje, da li mislite da li je zamjena ok, i kakva je prodajna stopa Switch Lite-a po vasem misljenju?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2020, 00:27 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 23 Nov 2015, 23:59
Postovi: 4873
Lokacija: Tu preko puta
Iskreno, sto se tice gejming konzola, sinonim za to mi je sony playstation. Nikakav nintendo, pokemon evoli cuda muda. X box takodje mi je sasvim okej, ali sp i to je to. Cak i kompjuteri postaju sve vise manje interesantni ( osim igraca wow, lol i tih cuda). Ne znam, poslije sege je dosao soni, i uvijek kad se spomenu igrice bio je soni (ili kompjuter). Ovo danas sto izlazi mimo playstation - a.. mi nekako nema dusu,nema taj neki smek, sta ja znam..

_________________
1926 !


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2020, 08:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
supersonic je napisao:
Cak i kompjuteri postaju sve vise manje interesantni ( osim igraca wow, lol i tih cuda).


FPS igre se najbolje igraju na dobrom PCu :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2020, 09:06 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
Искрено и ја не планирам прелазити на петицу наредних 6 мјесеци до године дана.
Има маса тога за играти ионако.

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2020, 09:26 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jul 2009, 13:22
Postovi: 5018
Lokacija: Banja Luka
Mislim da neces moci u narednih 6 mjeseci i da hoces.

_________________
Eins, zwei, eins, zwei build an empire, very Prussian!
Exhaust gasses go into the turbocharger and spin it, witchcraft happens, and you go faster.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Nov 2020, 09:34 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Jan 2002, 01:00
Postovi: 2246
Lokacija: Trn
Ма знам, нема их макар сада на стању, али свеједно. Има времена :D

_________________
They have money for wars, but can't feed the poor!

Allow me to introduce first, Makaveli the Don.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Nov 2020, 06:35 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Снижење цена се може тек очекивати следеће јесени (црни петак). А то је чак и оптималан период набавке јер нема смисла сад кад нема игара које су баш прављене за Сони 5 или ИксБокс Серију Икс. Таман ће се искристалисати до тад да ли конзоле имају неке скривене мане и проблеме. А ваљда ће се и залихе ових нових компоненти за рачунаре попунити (еНвидија серија 3000, Рајзен серија 5000 АМД графичке серија 6000, Интел серија 11000) па самим тим и цене стабилизовати. Онда ће неко ко важе између конзоле и рачунара моћи видети шта му се више исплати и одговара.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2020, 20:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Feb 2011, 19:13
Postovi: 3118
Jel ovo moguce da kod mene ljudi placaju ps5 i 5000 eura.Ode ovo sve u k....c ko i iphone.
Prvi dan prodavnica rasprodala sve za 30 secundi.


Sent from my iPhone using Tapatalk Pro

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2020, 21:50 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Dok je ovaca biće i vune....


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 21 Nov 2020, 22:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
У свету цена достиже и 10000 Долара. Снимао неки ЈуТјубер како је саставио рачунар, понео додатно еНвидиа графичку 3080, периферије и 560 Долара. Отишао тамо ђе ликови чекају да добију своје Сони 5 примерке које су преднаручили. И почео да им нуди прво 3080, па онда рачунар, па рачунар и графичку, па рачунар, графичку и периферије, па рачунар графику, периферије и паре.

Ликови који чекају у реду су свесни да им нуди пуно више у оносу на вредност конзоле и њихов уложен новац, али све неко оправдање имају као убиће ме код куће ако не донесем Сони и бл бл бла. Тек један лик пристаои само зато што је урадио две преднаруџбе...

Тај ЈуТјубер је хтео да покаже колико су Сони играчи фанатични и одани (читај луди 100 гради).


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Sep 2021, 18:54 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Jel se mogu igrati sad piratske igre na PS4?
Ako se ubaci disk sa piratom jel moze nesto da naskodi?

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 15 Sep 2021, 23:34 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5306
Lokacija: HEAVEN
Moglo se i prije, ali je jailbreak moguc negdje do 6.72 softwarea... i naracno, broj igara je ogranicen, i ne moguce je igrati online...

Recimo, ja sam se docepao pokvarenog sonija sa verzijom 4.xx, popravio i prodao za puno vece pare nego sto vrijedi inace, bas jer je moguce jailbreak...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Sep 2021, 20:17 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Nista onda moracu da kupim igru.
Jel ima gde u BL kakva radnja sigurna i povoljna a da salju postom, preporuka ako moze?
Jos me interesuje jel mora biti sonijev dzojstik ili moze bilo koji?
Probao sam jedan neke znj marke i nije radio, zasto neznam.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2021, 10:54 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Imaš na piku digitalne igre, dosta jeftinije... Animal85 profil...

https://animal85.olx.ba/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Sep 2021, 12:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jan 2006, 22:41
Postovi: 1995
Lokacija: Izmedju zemlje i neba
Pitanje za ove malo iskusnije. Namjeravam da kupim Sony za klinca (7god) i sad razmisljam koje su mi opcije. Mali je do sada par puta igrao supe mario i te bas djecje igrice na wii nintendu. Nikada nista ozbiljnije nije igrao niti ga bas nesto to interesuje. sad smo usli u tu neku fazu i sad samo prica kako bi zeleo da kupimo Mortal Kombat i da igramo.

Uzevsi u obzir sve, da li uopste ima potrebe razmisljati o PS5 ili je 4 i vise nego dovoljno? Uvjeren sam da narednih 2, ako ne i 3 god neke izrazito komlikovane igrice nece igrati (mozda fifa, Spiderman ili avengers).


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 619 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 27, 28, 29, 30, 31  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs