banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 14:30

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 22 Dec 2014, 22:42 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Feb 2014, 21:53
Postovi: 138
Igra li neko, kakvi su utisci? Vrijedi li pokušati. :roll:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2014, 23:02 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 03 Jan 2012, 12:51
Postovi: 1344
Lokacija: Banja Luka
Zar nisu pohapšeni ti koji su to organizovali.

_________________
.. i tako na kraju godine u kojoj sam potrosio 365 kondoma,ja ih sve sakupim,istopim i od njih napravim gumu na kojoj pise "GOOD YEAR !!!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2014, 23:12 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Feb 2014, 21:53
Postovi: 138
http://www.pokerstars.com/

Citiram:
PokerStars claims over 100 million members, playing both cash and play money games.
Izvor: PokerStars forum

Kako mislis pohapseni?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2014, 23:42 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Feb 2008, 21:55
Postovi: 3179
Ma super je to, ako hoćeš da nosiš gaće na štapu.
Bolje se organizuj sa par ortaka sa sličnim sklonostima, pa odigrajte vikendom koju partiju. Mnogo je zabavnije, a ne košta baš previše. Kada bolje prokontaš, protiv sistema nikad ne možeš pobijediti, ako već gubiš, gledaj bar da se zabaviš.

_________________
Lično više volim strat,
jer mi leži takav vrat...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2014, 23:48 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 13 Okt 2002, 16:13
Postovi: 2214
Lokacija: Lopare/Banjaluka
baron-bl je napisao:
Igra li neko, kakvi su utisci? Vrijedi li pokušati. :roll:


Da li vrijedi ili ne zavisi od toga koliko dobro igras.

Ako si dobar na FaceBook-u, to ti ne znaci nista, jer nije isto igrati za virtuelne i prave pare. :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2014, 23:55 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Feb 2014, 21:53
Postovi: 138
Naravno da nije isto i igrati za virtuelni i pravi novac, zato i ne igram na Fejsbuku. Igrao sam u par navrata u onom Casinu u sklopu hotela Bosne. Igra se svako vece ja mislim od 18h cash game. Minimalni buy-in je 25KM (u cipovima) i mozes napustiti sto kad pozelis. I iskustva su pozitivna, ljudi igraju svojim parama i ako te krene karta mozes dobro da zaradis. A imaju i turniri al to je vec drugi par opanaka. Uostalom, ovo na Pokerstarsu nije losa fora, ako imas srece mozes mjesecno da zaradis neciju platu. Sve sto ti treba je da imas Visa Elektron Karticu npr. Nove Banke, uplatis 20KM i pokusas od tih 20 napravit 200, isplatis 180, ostavis 20 na racunu i pokusas ponovo. Ja to tako gledam.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2014, 00:02 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Zvuci to sve fino, ali daleko je to od toga. Sanse da napravis pare sa 20KM su veomaaaaaaaaaaaaaaaaaaa male. Na manjim stolovim na PS (pokerstars) vecina ljudi koji igraju, igraju neku vrstu sistema, znaci na nekoliko stolova odjednom, samo igraju sa odredjenim kartama, a i to zavisno od trenutne pozicije na stolu. Na vecim blindovima je vec drugacija igra, ali naravno i puno veci rizik. Ako ti se vec igra, uplati tih 20KM tamo i igraj turnire od 1-2$, pa polako. I budi spreman da igras turnir 4-5+ sati u komadu, ako planiras da osvojis neke ozbiljnije pare na tom turniru.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2014, 00:10 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik

Pridružio se: 05 Feb 2014, 21:53
Postovi: 138
U pravu si zeroo, ima turnira sa buy-inom od cak 1$ :D

http://www.pokerstars.com/hr/poker/tour ... urnaments/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2014, 00:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Feb 2002, 01:00
Postovi: 29498
Lokacija: Banjaluka
Znam, ima i za manje ja mislim. A sad zavisi, ti na tim turnirima mozes osvojiti i po nekoliko hiljada ako pobjedis. Sve zavisi jel freezeout turnir (na tim vec ne mozes toliko, ali opet mozes uzeti fine pare ako pobjedis), ili je rebuy (na tim mozes, ali ce se neki ljudi dokupljivati po 20-30+ puta :D, posto je fond na tom minimalno 30k dolara, prvi turnir sa linka koji si poslao), itd, itd.. A ima solidan broj turnira od 1-2$, tako da opusteno. Samo kao sto rekoh, veoma je tesko uzeti turnir tamo, racunaj da nema turnira ispod hiljadu ljudi (osim ako nije neki specijalni koj je ogranicen na npr 500 ljudi), a i da moras igrati dugo vremena da bi ga osvojio.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2014, 01:35 
OffLine
staromodan
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Dec 2002, 16:42
Postovi: 13207
Lokacija: Otac Grmec i Majka Kozara:)
kolega pokusavao, ono aj danas 10 funti sutra 20 prekosutra 60 zakosutra u banku po kredit..

_________________
"Men have two emotions: Hungry and Horny. If you see him without an erection, make him a sandwich"
--> Diamonds <--


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2014, 08:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
prvi put kad sam uplatio 10$ naguram na 100$ i isplatim... poslije toga sam uplacivao jos 3-4 puta po 10$ ali sam sve pao :)
ne igram turnire jer ima puno igraca i dugo traju


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Dec 2015, 23:50 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 02 Dec 2015, 16:21
Postovi: 54
Moze se zaraditi,ali jakoooo tesko, moras znati sta radis, imas puno knjiga na temu online pokera, bez toga (nazovimo obaveznog stiva na tu temu ) nemoj ni pomisliti da mozes zaradjivati pare...kad sve naucis i postanes bolji od vecine onda mozes da trazis fisheve po stoovima i da zaradjujes..bez ovoga ti ces postati samo jedan od fisheva kome ce neki Rus uzimati novac :)

Btw dobra stavr (za vezbanje ) su ti freerol turniri ..ja sam pre par godina na freeerolu uzeo 280 dolara...od 18 000 igraca zavrsio sam drugi


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2017, 17:01 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 06 Okt 2013, 20:24
Postovi: 4167
Lokacija: Banja Luka
Može li se još uvijek igrati, i kako? (pošto sam čuo da ne može više direkt sa kartice)

Skrill, Neteller, kako...?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Maj 2017, 21:37 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Nov 2008, 17:42
Postovi: 7177
Igranje pokera za pare je ozbiljna rabota, koja izaziva tesku ovisnost koje se nije lako rijesiti.
Cak i pod uslovom da se naprave solidne pare tokom nekog perioda, ostaje ovisnost koja ce te pare kad tad potrositi.

_________________
Нема ту чојека чим слави посну славу . . .


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Jun 2017, 09:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12454
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Imam prijatelja koji se, kako on kaže, proefsionalno bavi pokerom... Krvav je to lebac... Svaki dan min 100 turnira, 12-15 odjednom... Na kraju mjeseca mu ostane neka plata i nada da će zakačiti neki veći iznos (dešavalo se i to)... Ja to posmatram neutralno sa strane i mislim da je to patnja :) Sitno se tu vrti, s obzirom da igra svaki sat po 10 sati... Desi se i suša po 2-3 mjeseca kad sve ide nizbrdo i izjeda čovjeka iznutra... Onda se jedan mjesec popravi i tako u krug...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jun 2017, 07:00 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Maj 2010, 21:21
Postovi: 9165
Bolje mu i to nego motika, jel?
:-)


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 6 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs