banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 02:37

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 17 Jul 2014, 13:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
Vjerovatno bi neko htio povećati performanse svog računara a neko mu može pomoći, ovakvu temu nemamo i trebamo je imati. Ja lično nemam takvih problema ali sam dobio mail sljedećeg sadržaja:

Slika

Meni ovaj razer game booster pravi više štete nego koristi. Postoji još par sličnih programčića ali nikakvog napretka od njih.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2014, 17:37 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
Kao prvo, na pogrešnoj si temi. To što ti pod poboljšanjem performansi podrazumijevaš stanje računara u kojem on bolje "tjera" igre, to je tvoj problem.
Kao drugo, ovakvih topika i rasprava ima na temama Hardware i Software i to u raznim oblicima, naravno zavisno da li poboljšavamo performanse nadogradnjom komponenti računara ili izmjenama u sistemu.
Kao treće, ovo što imaš instalirano je obično "smeće" koje si pokupio bogdragizna gdje na netu i ima za cilj da lakovjerne korisnike navuče da kupe nešto pod lažnom reklamom optimizacije sistema na računaru.
Kao četvrto, krajnje je vrijeme da malo prelistaš sve teme u podforumu Računari i Internet (naravno ne one stare, ali barem ono što je staro nekih tri mjeseca recimo) prije nego što nastaviš da samo drukaš postove kao na traci. Ljudi ovdje se već neko vrijeme pitaju da li si obični spamer ili samo klasična taraba sa viškom vremena koje troši kuckajući postove.

Uzgred, koliko se sjećam, negdje si jednom spomenuo da me poznaješ. Sad se ne mogu sjetiti gdje i kada, niti znam o kome se radi, ali ako je to tačno, primi ovo gore napisano kao prijateljski savjet jer to zaista i jeste.

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2014, 18:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Ti boosteri sta urade, je samo zatvore procese koji ne sluze za igru dok je igras, ugase AV itd... Ne mogu oni nadoknaditi procesor, ram ili nedostatak njihove brzine za igru, ako ona trazi vise :D

Nemoj otvarati glupe teme, imam osjecaj da ce sledeca biti kako instalirati "Toolbar" da bi se ubrzalo ucitavanje stranica u browseru xD


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2014, 18:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 28 Jun 2013, 17:35
Postovi: 1560
Lokacija: Pijaca
Ovo nisam instalirao, napisao sam da nemam problema sa tim. Ali je instalirao neko drugi, znam šta radi taj booster, pogasi neke procese a sam zauzme isto toliko ili čak i više resursa.
dtb, niko te ne tjera da čitaš glupe teme, vidim da imaš lijepo mišljenje o meni, hvala.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Jul 2014, 18:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Jul 2009, 18:07
Postovi: 6745
Lokacija: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To instaliraj kolegi onom :P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Jul 2014, 08:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
slicnih tema ima na pdf Hardware, tako da ova ide pod lock

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 6 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 7 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs