banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 20:26

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 18 Mar 2011, 17:58 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Najavljena poslednja dodatna misija za ME2
Na kraju galaksije, Reaperi se spremaju za kontranapad. Da li će čika Shepard uspeti da ih zaustavi? BioWare danas najavljuje poslednji DLC za ME2 pod imenom Mass Effect: Arrival. Ova dodatna misija moći će da se preuzme sa njihove društvene mreže po ceni od 560 bodova.

U Mass Effect: Arrival, kamandant Shepard dobija zadatak da ode na kraj galaksije i spasi tajnog operativca koji možda ima dokaze o predstojećoj invaziji Reapera. Ponovo se u fokus vraća Admiral Hackett, kojem glas pozajmljuje Lance Henriksen (Alien, Terminator). Koja će tačno biti njegova uloga?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 18 Mar 2011, 18:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Lucifer je napisao:
Da, Hans Zimmer radio ziku... i mogu reci da je poprilicno dobra, barem ono malo sta sam cuo dok sam igrao demo.
Ova tema mi se bas urezala u mozak:
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3Ejyf-Nr9lc[/youtube]

Vala baš...al nekako nije za loading screen...
A što se tiče novih ME2 detalja...svaka ti dala Vader...ako već nije...u tom slučaju ne bi imao vremena za ME 2...samim tim svaka ti dala :lol:
S tim da nisi rekao najbitnije...Arrival DLC dolazi krajem ovog mjeseca...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Mar 2011, 08:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
IGN pokrenuo online trgovinu
Svjetski poznati portal za video igre pokrenuo je jučer svoju web trgovinu i nudi 75 posto popusta na odabrane naslove

Digitalna prodaja igara uzima sve više maha i kako se čini, u prašini će ostaviti tradicionalno kupovanje video igara u kutijama. Jednostavnost preuzimanja, instalacije i izostanak nepotrebne ambalaže koja godinama kasnije skuplja prašinu, kombinirani s brzinom modernih veza na Internet, omogućili su razvoj digitalne distribucije. Igračima digitale od jučer se pridružio i IGN sa svojom digitalnom web trgovinom IGN PC Store.

Promotivna akcija u slavu otvaranja nudi 75% popusta na odabrane naslove, a ponuda sadrži i dobar broj starijih igara s cijenom ispod 10 dolara. Za preuzimanje igara IGN PC Store koristi download menadžer, a za plaćanje podržava standardan set kreditnih kartica i PayPal.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Mar 2011, 09:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Citiraj:
Temeljem jedne skice industrijskog dizajnera Bena Petersena i teksta iznad nje, dobar dio medija zaključio je kako Microsoft planira izradu nove konzole koja će izaći 2015.

Slika

Vau kako samo dobro izgleda :lol:

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 28 Mar 2011, 21:19 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Zar nije radni vijek trenutnih konzola oko 5 godina? Izišle su još 2005. (X360), odnosno 2006. i 2007. (PS3, Wii), pa bi se dalo nešto naslutiti na predstojećem E3-u...
Ah, da, zaboravio sam na mobilne konzole, PSP2 i 3DS, ništa onda :D

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 23:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Arkham City na ulicama Gothama
Rocksteady je otkrio da će se otprilike 80% radnje Batman: Arkham Citya odvijati na otvorenim ulicama mračnog Gotham Citya

Rocksteady je časopisu PSM3 otkrio da će se čak 80% radnje Batman: Arkham Citya odvijati na mračnim ulicama svima poznatog Gotham Citya, dok će se preostalih 20% odvijati u nešto skučenijim, zatvorenim prostorima. Dax Ginn je kazao da su interijeri namijenjeni samo određenom broju misija, te da će se većina igre odvijati na ulicama. Usprkos činjenici što se istraživanje otvorenog svijeta ohrabruje, Ginn je siguran da sloboda izbora i kretanja neće utjecati na kvalitetu samog zapleta u igri.

Rocksteadyevac je još početkom ožujka otkrio da će svijet Batman: Arkham Citya biti otprilike pet puta veći od onoga u prvom nastavku igre. Da bi uspješno sadržajima popunili toliki prostor, Rocksteady je na Batman: Arkhamu Cityu trenutno zaposlio čak 97 osoba, te im se sama igra tako pokazala kao popriličan tehnički i kreativni poduhvat.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Apr 2011, 23:47 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Arkham City je jedan mali dio Gothama, koncept tzv. ''policijskog grada'' u kojem su sortirani kriminalci i kriminalni mastermindovi tog fikcionalnog američkog grada, u sklopu Arkham Cityja nalazi se upravo Arkham Asylum.
Cijeli Gotham City, ja mislim, ostavili su za treći dio gdje će biti Batmobilea i ostalih Batmanovih prijevoznih sredstava.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 13:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Tim Longo kreativni direktor jednog od najboljih FPS-ova ikad, Republic comanndo, se vraća u Lucas Arts da vrši istu dužnost na za sad neimenovanom projektu...usudim se reći...možda Republic Commando 2? To bi stvcarno bio mega-potez iz LA

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Apr 2011, 21:14 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Džontra je napisao:
Tim Longo kreativni direktor jednog od najboljih FPS-ova ikad, Republic comanndo, se vraća u Lucas Arts da vrši istu dužnost na za sad neimenovanom projektu...usudim se reći...možda Republic Commando 2? To bi stvcarno bio mega-potez iz LA

najjjjjjaca igrica,pucacina(i jedina)koju sam ja igrao....ako bude istina dzontra ima od mene hand-job(platio bi ti pivu,al ti pijes samo negazirane sokice) :P

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 07:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
...ovaj...istina je...100%...
Spoiler:
Slika

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 12:51 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
SW: Republic Commando, bolji FPS od Halo-a, i mene dirne kada se sjetim, mada je od prije 5-6 godina... :D

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Apr 2011, 13:05 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Džontra je napisao:
Spoiler:
Slika

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
nadam se da su moje zuljevite seljacke ruke dovoljno njezne za tebe :)
ja mislim da sam ja ko klinac(a i sada) jedini koji nikad ne bi htjeo da bude ni dzedaj ni sith,vec clone-storm-trooper(po mogucnosti komandos).

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 07:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Kupili ste Dragon Age 2 - imate Mass Effect 2 besplatno
Ako je vjerovati BioWareu, Dragon Age 2 je prešao milion prodatih kopija za manje od dvije sedmice, što je odličan rezultat. Zbog tako dobre prodaje, firma je odlučila "počastiti" kupce, pa će svi koji su kupili Dragon Age 2, bez obzira da li se radi o verziji za PC ili konzole, na poklon dobiti besplatn Mass Effect 2 za PC, odnosno najbolju igru prošle godine. Vlasnici Dragon Agea će dobiti poseban kod kojeg trebaju unijeti na stranici igre, a zatim mogu skinuti i igrati Mass Effect 2. Ponuda je vremenski ograničena, odnosno traje do 30. aprila.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 07 Apr 2011, 08:03 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Kad fantasy RPG-ovi suxaju...Dragon age, Bitcher...
Nego, EA i Activision planiraju ove godine potrošiti po pola milijarde dolara na reklamiranje Battlefielda 3 odnosno novog Call of dutya...da stvar bude gora dio te zarade planiraju da vrate kroz reklamiranje u igrama...najviše lobby-ima dok se čeka MP meč...
Mada, već vidim i u SP-u nije nemoguće: "Soap terrorista siks o klok - Hvala ti Prajss, ubiću ga čim popijem -ubaci ime- ovu tabletu protiv impotencije...A i sam znaš Prajs, da već godinama patim od hemoroida...Ali od danas to više neće biti tako jer koristim ovu kremu"
Zbog ovakvog dijaloga bi i original kupio....

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 08 Apr 2011, 02:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
ima li gdje skinuti demo prvog dagon age,da vidim oko cega je tolika frka.

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Apr 2011, 22:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Odlična vijest.


Uskoro novi Longest Journey?
Funcom trenutno radi na MMORPG-u The Secret World, no čini se da bi im idući projekt mogao biti novi nastavak serijala The Longest Journey

Ragnar Tornquist iz razvojne kuće Funcom je portalu Eurogamer nedavno otkrio da je vrlo izgledan novi nastavak serijala The Longest Journey. Sudeći po Tornquistu, Funcomovci su trenutno usredotočeni na MMORPG The Secret World, no usprkos tome nisu zaboravili na hvaljenu avanturu The Longest Journey, kao i na nastavak serijala nazvan Dreamfall: The Longest Journey. No, Tornquist je potvrdio da rad na novom nastavku avanturističkog serijala sigurno neće početi prije nego što se završi s radom na The Secret Worldu.

Funcom je point-and-click avanturu The Longest Journey izdao još 2000. godine. Iako je igra pokupila niz pohvala, te je u više navrata proglašena najboljom avanturom godine ipak im je trebalo otprilike šest godina da izbace nastavak. Dreamfall: The Longest Journey je izašao 2006. godine, te je usprkos izvrsnoj priči pomalo razočarao kritiku, a relativno je i podbacio u prodaji. Dreamfall je izašao na PC-u i originalnom Xboxu, a Funcomovci za loše prodajne rezultate krive Xbox 360, koji se upravo u to vrijeme pojavio na tržištu i polagano potisnuo originalni Xbox.

Norveška razvojna kuća Funcom je osim po serijalu The Longest Journey poznata i po MMORPG naslovima kao što su Age of Conan i Anarchy Online. Tradiciju MMORPG igara nastavljaju i sa The Secret Worldom koji bi trebao izaći krajem 2011. ili početkom 2012. godine.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2011, 18:12 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Konačan pad JoWooD-a
JoWooD nikada nije imao hitove kojima bi zaradili milijune, no ipak pamtimo njihove serijale The Guild, SpellForce, Painkiller i dakako Gothic.

Kako smo ranije pisali, JoWooD već neko vrijeme vodi bitku s financijama i dugovanjima, a u siječnju je objavljeno kako tvrtka traži nove partnere, ili bolje rečeno vlasnike koji će ih povući s dna.

Kako javlja njemački portal Boerse-Express, svi pokušaji su do sada propali i nada da će se slamka spasa ipak pojaviti je izgubljena, pa je odlučeno da JoWooD zauvijek zatvori svoja vrata.

Bivšim zaposlenicima JoWooD-a sve najbolje u pronalaženju novog posla i ako ništa drugo, nadamo se da će ostali manji izdavači iz njihovog slučaja izvući neku pouku.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Apr 2011, 18:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Steta, Spell Force je odlicna igra.

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Apr 2011, 18:37 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Feb 2003, 14:00
Postovi: 1042
Lokacija: Selo
ne razumijem...kako mogu tako propasti?

_________________
Liberate Tutamet Ex Inferis
http://www.youtube.com/watch?v=HQjsYL3-pDU


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 25 Apr 2011, 11:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
U vezi propasti JoWooD-a evo nešto sa drugog foruma

Citiraj:
Forsaken Gods je bio težak bezobrazluk, igrači bi nekako i preko toga prešli, ali su sa ArcaniA - Gothic 4 preterali, totalno su ignorisali želje igrača u forumu, čak su ih i vređali, i komentarisali da ArcaniA nije za veterane Gothic serije, i da ih ne zanimaju kao kupci, ciljna grupa su tzv. "Causal Gamer"-i, sa njima će Jowood ostvariti veliki uspeh.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7 ... 33  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs