banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 27 Apr 2024, 17:13

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 21 Jun 2011, 13:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
Eh, ja osjećam nostalgiju za Mariom, Luigijem, Donkey Kongom, Metroidom, i volio bi imati ultimativnu Nintendo konzolu koja bi obuhvatila sve staro i retro i pritom bila moderan multimedijalni uređaj ravnopravan PS3 i X360, ali... Japanci su teško provaljivi.

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2011, 09:55 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2011, 11:28
Postovi: 652
Lokacija: Negdje tamo daleko u sumama Jamajke
Vader je napisao:
Često poželim da nešto stavim na neku ovakvu temu a onda to trpam u neke druge teme, e sad je dosta, otvaram ovu temu :)


600 milijuna sati utučeno u Black Ops
Zašto čovječanstvo nije pronašlo lijek za rak? Zato što troši stotine milijuna sati na online napucavanje!

Preko 20 milijuna igrača provelo je u prvih 45 dana, od 9. studenog do 24. prosinca 2010. godine, 600 milijuna sati u online napucavanju na COD: Black Opsu. U prosjeku, svaki je igrač dnevno igrao otprilike 87 minuta.

Iz Activisiona rado naglašavaju kako ovaj statistički podatak uvelike premašuje podatak o vremenu provedenom na Facebooku.

Uspoređujući podatke sa drugom najigranijom igrom prilikom izlaska, Halo: Reachom, na koji su igrači u prvom tjednu potrošili "sitnih" 50 milijuna sati što bi tokom 45 dana činilo otprilike 326 milijuna, Black Ops zasigurno je najigranija FPS igra u povijesti.

Točan broj registriranih igrača Black Opsa nismo dobili, ali iz Activisiona tvrde kako je taj broj veći od broja gledatelja posljednje epizode serije Lost, što mora biti prilično impresivna brojka ako uzmemo u obzir globalnu popularnost spomenute serije.

nmg shvatiti da neko moze igrati 2 sata tj. blejiti u ekran a od toga nikakve koristi....razumem ono dosada neas sta drugo.....al jbte svaki jbni dan,neka hvala,ostajem pri photoshopu i 99design od toga bar ima neke koristi :D

_________________
pa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2011, 18:00 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
2 sata je sitnica, meni je rekord 18 sati sa 3 prekida da odem jesti. I obrok mi uzme 3 minute.

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2011, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
Toljaga je napisao:
2 sata je sitnica, meni je rekord 18 sati sa 3 prekida da odem jesti. I obrok mi uzme 3 minute.


Jednom davno sam 13 časova u komadu igrao CS 1.6 (URC bio prazan od jutra do mraka) praveći samo kratke stanke da popijem vode. Jednom sam to napravio i nikad više. Danas ću potpisati papir na kojem potvrđujem da sam tada bio debil neviđene klase kojeg je trebalo utući nogama da se dozove pameti.

Ti sad vidi šta si ti...

Danas vrlo rijetko poigram neku igru i to uglavnom Puzzle/Hidden objects tematike čisto da odmorim dušu. To poigram po sat-dva tokom tri dana i pređem igru te sam miran neko vrijeme. Ako uhvatim vremena, a malo da se ispucam, uključim CS, ali to u nekoliko mjeseci jednom.

Rekord mi je nekih 30-ak časova u komadu (dobro, odspavao sam samo sat i po da me starci ne bi prebili zbog nespavanja), a pio sam i jeo uz džojstik u rukama. Naravno radi se o dječačkim danima i Commodore-u 64, ali većina vas je premlada pa ne zna o kakvoj vrsti zaraze je riječ, a teško je to nekome opisati ko nije sam iskusio.

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Jun 2011, 19:59 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Maj 2011, 11:28
Postovi: 652
Lokacija: Negdje tamo daleko u sumama Jamajke
dtb_pro je napisao:
Toljaga je napisao:
2 sata je sitnica, meni je rekord 18 sati sa 3 prekida da odem jesti. I obrok mi uzme 3 minute.


Jednom davno sam 13 časova u komadu igrao CS 1.6 (URC bio prazan od jutra do mraka) praveći samo kratke stanke da popijem vode. Jednom sam to napravio i nikad više. Danas ću potpisati papir na kojem potvrđujem da sam tada bio debil neviđene klase kojeg je trebalo utući nogama da se dozove pameti.

Ti sad vidi šta si ti...

Danas vrlo rijetko poigram neku igru i to uglavnom Puzzle/Hidden objects tematike čisto da odmorim dušu. To poigram po sat-dva tokom tri dana i pređem igru te sam miran neko vrijeme. Ako uhvatim vremena, a malo da se ispucam, uključim CS, ali to u nekoliko mjeseci jednom.

Rekord mi je nekih 30-ak časova u komadu (dobro, odspavao sam samo sat i po da me starci ne bi prebili zbog nespavanja), a pio sam i jeo uz džojstik u rukama. Naravno radi se o dječačkim danima i Commodore-u 64, ali većina vas je premlada pa ne zna o kakvoj vrsti zaraze je riječ, a teško je to nekome opisati ko nije sam iskusio.

cito sam nesto o tom commodoreu............meni je rekord 5 sati bez prestanka,igrao GTA 4 bilo mi zanimljivo jbg jkosh kad se lik napije :D
a sad trazim igre da se mogu igrati u 3D i sa ostalim akorobacijama........tehnike nikad dosta :D

_________________
pa?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2011, 11:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
dtb_pro je napisao:
Toljaga je napisao:
2 sata je sitnica, meni je rekord 18 sati sa 3 prekida da odem jesti. I obrok mi uzme 3 minute.


Jednom davno sam 13 časova u komadu igrao CS 1.6 (URC bio prazan od jutra do mraka) praveći samo kratke stanke da popijem vode. Jednom sam to napravio i nikad više. Danas ću potpisati papir na kojem potvrđujem da sam tada bio debil neviđene klase kojeg je trebalo utući nogama da se dozove pameti.

Ti sad vidi šta si ti...

Danas vrlo rijetko poigram neku igru i to uglavnom Puzzle/Hidden objects tematike čisto da odmorim dušu. To poigram po sat-dva tokom tri dana i pređem igru te sam miran neko vrijeme. Ako uhvatim vremena, a malo da se ispucam, uključim CS, ali to u nekoliko mjeseci jednom.

Rekord mi je nekih 30-ak časova u komadu (dobro, odspavao sam samo sat i po da me starci ne bi prebili zbog nespavanja), a pio sam i jeo uz džojstik u rukama. Naravno radi se o dječačkim danima i Commodore-u 64, ali većina vas je premlada pa ne zna o kakvoj vrsti zaraze je riječ, a teško je to nekome opisati ko nije sam iskusio.



Mislim da se sjećam toga dana.

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Jun 2011, 13:21 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
Toljaga je napisao:
Mislim da se sjećam toga dana.


????
:scratch: :scratch: :scratch:

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2011, 12:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Statua Ezia Auditrorea - 600$
Nikad puštena u prodaju statua Eiza iz Assassins Creeda, koju je UBI dao na aukciju kako bi sakupila pare za Crveni krst Japana dostigla cifru od 600 baksa. Statua je oko 40cm visoka
Spoiler:
Slika


Aukcija još traje, pa ako iko želi da me obraduje s zakašnjelim rođendanskim poklonom...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2011, 12:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Nov 2008, 19:04
Postovi: 7848
Lokacija: Banja Luka
Zasto izgleda kao da je jebeni Dzastin Biber navukao kapuljacu??

_________________
A little less conversation, a little more action!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2011, 12:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 18 Apr 2010, 21:33
Postovi: 835
ArmA II F2P. Ne postoje grafičke opcije, i još neki dodaci iz originala, ali bože moj. Igra je besplatna i ne zahtjeva čak ni registraciju!!!

_________________
Bože, oprosti nam.
Pruži ruku i pomiluj nas.
Ovo je moja molitva.
Ne zaboravi nas.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Jun 2011, 13:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Elvis Presley je napisao:
Zasto izgleda kao da je jebeni Dzastin Biber navukao kapuljacu??

kažeš kao da je to loše....Justin je car! Čim vidim njegovu kosu, vrištim kao i sve druge tinejdžerke...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Jun 2011, 15:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Mar 2009, 21:43
Postovi: 5624
Lokacija: Cimmeria
Džontra je napisao:
Statua Ezia Auditrorea - 600$

jel anatomski ispravna,il je ko ken?

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2011, 19:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Dve glasine, koje ukoliko su istinite, dve sjajne glasine
Glasina Br.1
Windows 8 će podržavati xbox 360 igre.
Glasina Br.2
Ova glasina potiče od dve istine. istina br.1 Neka velika faca u BioWareu rekao da će biti novog Mass Effecta, ali to ne znači nužno da će biti RPG. Istina br.2 Respawn, tim koji je nastao od najboljeg što Infinity Ward nudi Radi na Sci-fi shooteru.
Glasina govori sljedeće: Sljedeća Mass Effect igra bi mogao biti FPS, a da ga radi Respaen što manje više garantuje odličnu igru. Glasinu donekle podupire onaj oglas da se traže stručnjaci za razvijanje MP-a da rade na ME igri. A ME 3 nema MP.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2011, 19:40 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Avg 2010, 21:51
Postovi: 1352
Eh da su glasine tacne :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2011, 23:14 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
Džontra je napisao:
Dve glasine, koje ukoliko su istinite, dve sjajne glasine
Glasina Br.1
Windows 8 će podržavati xbox 360 igre.
Glasina Br.2
Ova glasina potiče od dve istine. istina br.1 Neka velika faca u BioWareu rekao da će biti novog Mass Effecta, ali to ne znači nužno da će biti RPG. Istina br.2 Respawn, tim koji je nastao od najboljeg što Infinity Ward nudi Radi na Sci-fi shooteru.
Glasina govori sljedeće: Sljedeća Mass Effect igra bi mogao biti FPS, a da ga radi Respaen što manje više garantuje odličnu igru. Glasinu donekle podupire onaj oglas da se traže stručnjaci za razvijanje MP-a da rade na ME igri. A ME 3 nema MP.


glasina 1 me se ne dotice ni najmanje :)
a glasinu 2 nisam najbolje shvatio - ME3 nema MP, sto znaci da ce ME4 biti FPS sa MP-om?

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Jul 2011, 23:18 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
Tako sam i ja razumio...

P.S.
Mene se apsolutno ne dotiče ni jedna glasina :-P

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2011, 00:15 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Feb 2010, 22:03
Postovi: 3781
Lokacija: Awesometown, Togetherland, Betterworld... Sci-Fi RS :)
To da bi Windows 8 mogao pokretati X360 igre bilo je očekivano jer 360 hardver je već dobrano zastario da Microsoft može lagano pripremati novu konzolu, a uostalom cijeli se propali Games for Windows projekat ukrštava sa Xbox centrom. Imam 360 kontroler koji me dobro služi ali padne mi mrak na oči kad se sjetim FPS iskustava na njemu, a hteo bi igrati Halo serijal (+ Halo Wars strategiju).

Sa druge strane, negdje sam pročitao rumor da Electronic Arts radi na novoj Batman videoigri baziranoj na Nolanovom filmskom univerzumu, koja će izići sledeće godine uz 3. film. Fan sam Batmana, ali do Arkham Asyluma sve Bat-igre bile su totalni trash, a EA-ov Batman Begins iz 2005. za konzole jednostavno nije bilo moguće igrati :x

_________________
''Srbin Srbinu Srbin est!'' - nepoznati
''MALOGRAĐANIN je oruđe sveopšteg razaranja'' - Konstantin Leontijev
Prezir dolazi kada sve shvatiš!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2011, 08:50 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
mozda tebi, ja se sa sjetom i osmjehom na licu sjecam nekih finih naslova sa SNES-a

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2011, 09:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
ME, odnosno Mass Effect je RPG, BSE, samim tim nema MP. S druge strane, sljedeća Mass Effect igra neće biti RPG već FPS...Koji će imati MP....Dakako i dalje se radi o glasini...Koju si donekle dobro shvatio...valjda...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Jul 2011, 10:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
shvatio jesam, ali je malo zbunjujuc kraj tvojih navoda - "ME3 nema MP"

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 654 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 4, 5, 6, 7, 8, 9, 10 ... 33  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 23 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs