banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 00:31

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 15 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 09 Sep 2007, 21:04 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Maj 2005, 13:33
Postovi: 91
ako je ko zainteresovan, acc je istekao prije nekoliko dana... posjeduje dva lika, glavni je lvl50 undead rogue:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... =Kalthesis

a pomocni je lvl47 undead warrior:

http://eu.wowarmory.com/character-sheet ... =Neothesis

account ima oko 300G (mozda cak 350G) na sebi, ne sjecam se bas tacno koliko... e pa u duhu wow-a, pusticu ovaj account na licitaciju ;) pocetna cijena je 20KM, a vi sad nudite... znate vec kako to ide u igri, morate punuditi bar 5% vise nego prethodni :D


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Sep 2007, 10:50 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 17 Nov 2006, 21:38
Postovi: 715
Lokacija: Samo je Nebo D0m
Dobar si momak pa coveche ja znam lika prodaje likove iz Doboja za 10 maraka 60 lvl a ti hocesh 20 pa na dalje ............. :lol: Ali ok ako ti neko ponudi 20 ti si kralj !

_________________
I'm the diamond in the dirt, that ain't been found
I'm the king I'm the greatest and I ain't been crowned !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Sep 2007, 23:38 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Maj 2005, 13:33
Postovi: 91
prednost je ako kupite moj acc, imate dva lika sa kojim se mozete dodatno igrati... valjda to ima smisla? plus i tih 300G vrijedi necemu!


Poslednji put menjao diiiiiii dana 15 Okt 2007, 19:24, izmenjena samo jedanput

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Sep 2007, 19:15 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2002, 20:07
Postovi: 1149
Lokacija: BL
obicni ili burning crusade?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Sep 2007, 10:53 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Maj 2005, 13:33
Postovi: 91
kao sto sam rekao, original, obicni


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Sep 2007, 16:22 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Maj 2005, 13:33
Postovi: 91
izgleda da nesto nisam dobro objasnio cim ljudi stalno pitaju na pm, pa evo malo detaljnije:

-account nema ekspanziju, znaci samo original
-account je istekao - to znaci da, ako zelite da nastavite igranje, morate da uplatite dodatno vrijeme - bilo to preko game card-a, kreditne kartice ili upgrade-a na the burning crusada kada dobijate mjesec dana. ne znam kolike su cijene kod nas, osim toga da sam vidio wow za 60 i nesto KM u tropic-u.
-account cu vam "prodati" tako sto cu vam dati username i password. nemam kutiju, vec se igra skida (potpuno besplatno) sa njihove oficijalne stranice. mozete je skinuti cak i ako nemate nalog. ako vam je bas problem da skinete igru sa interneta, dogovoricemo se da je ja skinem i narezem, vi mi samo platite prazan dvd...

evo jos neke dodatne informacije:
-gold mozete poslati na svoje druge karaktere samo ako su u pitanju horde likovi. da bi prebacili gold na neki alliance karakter, morali bi naci nekog postenog horde covu koji bi preko neutral auction house kupio nesto sto vas alliance lik proda, npr. neku bezveznu shirt za 100G i onda mu date svoj gold. u svakom slucaju cete to najlakse izvesti ako upadnete u neki "posten" guild.

sto se tice likova:
-neothesis je glavni lik i pored onog argend dawn trinketa ima jedan bolji za standardnu borbu - smott's compass koji daje +12 dodge. mount je standardni undead blue skeletal horse
-kalthesis je pomocni lik i ocigledno da ono nije njegova default feet oprema! ima neke plate, no ne sjecam se tacno koje. koristim ga kao ench za opremu koju mogu i neka grindovanja i pomalo questinga. mount mu nisam kupio, medjutim kako imate oko 300G, to je najmanji problem.

valjda sam sad sve pokrio


Poslednji put menjao diiiiiii dana 15 Okt 2007, 19:26, izmenjena 2 puta

Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Okt 2007, 15:19 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
koja je ovo mucka brateee.
ti dadnes pass i username, i za 5 min mozes promjeniti pass. ako neko ima wow i mjenjao je pass, zna da se pass moze promjeniti jedino ako znamo odg na pitanje, koje sam sastavim prilikom pravljenja acc. znaci ako ne das to, niko ne garantuje da neces promjeniti pass

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 06 Okt 2007, 13:24 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Maj 2005, 13:33
Postovi: 91
Archangel je napisao:
koja je ovo mucka brateee.
ti dadnes pass i username, i za 5 min mozes promjeniti pass. ako neko ima wow i mjenjao je pass, zna da se pass moze promjeniti jedino ako znamo odg na pitanje, koje sam sastavim prilikom pravljenja acc. znaci ako ne das to, niko ne garantuje da neces promjeniti pass


potpuno sam zaboravio na to :)
naravno da cu dati i odgovor za to security pitanje - medjutim ionako nakon sto odgovorite na to on vam posalje password na mail, a mail mozete promjeniti u svoj tako da nema sanse da neko drugi skonta pass...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Okt 2007, 13:12 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 10 Okt 2007, 13:03
Postovi: 2
kao sto je prethodnik reko` dobar si ti momak 20 KM bez BC-a.ovako ja ti dajem 15KM a posto mi ti likovi ne znace nista posto su na nekom tupavom serveru da su na nekom od nasih servera mozda bih ti i dao 20 KM zato sto sam burzuj ali ovako ti dajem 15 KM i zato sto vidim da su ljudi bas navalili da kupe tvoj acc


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2007, 00:13 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Maj 2005, 13:33
Postovi: 91
od sada NEMA VISE PRIVATNIH PORUKA I ZAVLACENJA! vec 6 ljudi je htjelo da kupi acc i iz ovog ili onog razloga nisu ga dobili (necemo sada imenovati tu dvojicu koji su zavlacili).
ako neko zeli acc neka se javi ovdje, ko se prvi javi dobija acc i gotovo!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2007, 14:54 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2007, 12:40
Postovi: 476
Lokacija: __LAKTASHI__
Ako moze za 15 ja cu prvi kupiti. :D Nema zavlacenja i to. Cash & Carry O.K.? :wink:

_________________
Cemu tuga,
Cemu bol,
Kad postoji A L K O H O L !


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2007, 16:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Maj 2005, 13:33
Postovi: 91
ok zato sto mi je dosadilo dacu ti mob na pp


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2007, 18:46 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 10 Okt 2007, 13:03
Postovi: 2
druze nemoj me jebat.......


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Okt 2007, 19:19 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Maj 2005, 13:33
Postovi: 91
pa slao sam ti pp, a ako nije stigla kriv je blic wadsl cija veza puca svakih 5 minuta


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Okt 2007, 20:30 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 04 Maj 2005, 13:33
Postovi: 91
prodano... predlazem administratorima da izbrisu citavu temu da lakse zaboravim koliko su me odredjene osobe zavlacile i za*ebavale...

i svima (sada vec skoro 10 ljudi) koji zbog tih osoba nisu dobili acc se izvinjavam. pozdrav.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Ova tema je zaključana, ne možete da menjate postove ili da odgovarate  [ 15 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 21 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs