banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Apr 2024, 15:21

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 286 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 30 Jul 2010, 14:11 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Nema razloga da nastane problem sa b.net nalogom. Ako se i brines da bi do toga moglo doci jednostavno prilikom igranja SCa ugasi internet konekciju.
Ja sam jos malo pa pri kraju sa nabavkom igre. Probacu je ovako, ali prvom prilikom kada budem u mogucnosti kupicu original. Opcija sa preorderom je neslavno propala zato sto gospoda sa internetskih sajtova koji distribuisu StarCraft 2 igru ne salju u BiH :?

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2010, 16:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Koju zaštitu ima Starcraft 2? Zanima me šta da očekujem ako kupim original.

Može li se original igrati bez DVD-a u kompjuteru?
Da li je ograničen broj instalacija?
Da li je neophodna konekcija na internet?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2010, 17:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Jedan komentar sa drugog foruma

Citiraj:
igra je ono sto je trebo biti Dawn of War II jeste da su oduvek krali od Warhammer-a, ali vala mislim da bolji RTS nisam igrao. Relic se kocko pravio nesto novo, ali mislim da nisu to dobro uradili. I et sad StarCraft II je doso na vrh na kojem ce ostatit dugooo...sto meni i nesmeta mnogo iako vise volim Warhammer. Bliz je bolje iskoristio neke ideje za to im skidam kapu. Mislim da je svaki dalji komentar suvisan igra je kralj RTS-a i to je to (znam sigurno je milion puta ovo receno)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2010, 18:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
iskreno za mene ova igra nije mogla doći u boljem trenutku. MP novog COD-a nakon početne euforije postaje frustrirajuć koliko ima manijaka,internet je pun likova zbog kog mi nije žao što piraterija cvijet, mislim ne da mi se dati 60 baksa da igram poremećenim umovima. A kako nemam šta drugo igrati, a ovo se čini prvom blizzardovom igrom dostojnom igranja, iako već sad previđam da neće biti dostojna poređenja sa DoW II...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 30 Jul 2010, 20:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
Ajd' vako :)
Nisam igrao danas nista, znaci samo juce, 3 misije. U cemu je tolika razlika u odnosu na warcraft (ok, prica, svemir, likovi...), princip je isti (koji provjereno radi dobro). Ne kazem da se nesto vise ocekivao, ali cemu sav toliki hype. Da li ima nesto revolucionarno? Ono sto je meni zanimljivo, je da je napravljen SOTIS (sto je dota za warcraft, sotis je za stracraft), koji je naravno tek u pocetnoj fazi, sa 10ak heroja, i par itema, sto bi se kasije mozda moglo i razviti u nasljednika dote.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2010, 08:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Evo gledam GT review, ljudi vele da je najveće razočrenje priča, koja kako oni vele prestaje kad je najbolje i najnapetije, te da čekamo Starcaft III još 10 godina da bi znali kako se završava saga V@njinog avatara...BTW igra dobila 9.5...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2010, 08:23 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Vader je napisao:
Koju zaštitu ima Starcraft 2? Zanima me šta da očekujem ako kupim original.

Može li se original igrati bez DVD-a u kompjuteru?
Da li je ograničen broj instalacija?
Da li je neophodna konekcija na internet?


Moci ces vjerovatno pomocu nekog loadera igrati igru bez DVDa, ako to vec sama igra ne podrzava u osnovi. Konekcija na internet ne bi trebala biti neophodna za single player igru.
Kako mislis kupovati originale? Putem interneta ili cekati da dodje kod nas u prodavnice? Kakve su sanse da kod nas dodje collectors edition? (Ili cu imati Raynorov dog tag ili me biti nece :lol:)
Ja sam nasao collectors edition za ~100 KM. Salju u citav svijet izuzev 10 zemalja. Naravno na spisku od tih 10 jedna je i BiH :banghead:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2010, 09:41 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Spoiler:
Slika


:blob3:

Izasao je loader koji daje mogucnost igranja i protiv AI, a ne samo kampanje.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2010, 09:50 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jesi probao prekao amazona...tamo imaš i polovnu CE za 70 ju es baksa.A koliko sam (ne)upućen oni imaju dostavu na ove prostore...
A šta ti je budućnost, imaš dog tag koji nije samo dog tag već i USB...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 31 Jul 2010, 09:54 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Citiraj:
This item cannot be shipped to the address you selected. (Learn more.) You may either change the shipping address or remove the item by clicking Delete.


Ista prica je i sa .com i sa .co.uk - neke stvari jednostavno nece da dostavljaju u BiH.
Na ebay se mogu pronaci CE koji i nisu preskupi ali su postarine cisti bezobrazluk (60+ KM :?)

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 01 Avg 2010, 08:48 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Presao sam prve 3 misije sinoc.
Odusevljen sam.
Konacno StarCraft kampanja nakon 12 godina :blob2:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2010, 01:11 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Avg 2010, 01:08
Postovi: 2
Za sve one koji nisu informisani, Standard Edition kosta u inostranstvu 39€,
a Collector´s Edition 86€, a ne 80km :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2010, 07:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Moze se po ebay (bez postarine) pronaci i dosta jeftinije.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2010, 10:01 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2005, 12:31
Postovi: 100
Lokacija: Banja Luka
U Algoritmu se moze kupiti za 448.99 kn ali mislim da nije CE.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Avg 2010, 23:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Obicni mogu pronaci na ebay bez problema cak i sa jeftinijom postarinom. Kod CE traze basnoslovne pare.
Igra li iko uopste ovo? Ja sam presao 5 misija zasad. Interesantno je, a momenti koje su 'maznuli' iz WarHammera su odlicno ukomponovani. Meni treba jos dosta privikavanja i prebacivanje sa SC hotkeya na SC2 (danas sam povilenio lupajuci po M - nikako mi nije islo u glavu sto marinac nece da pocne sa produkcijom :lol:)
Svidja mi se i to sto kampanja ima 26 misija. S obzirom na to kako su igru rasparcali na 3 dijela bilo bi krajnje bezobrazno da imaju manje misija.
Kakvog uticaja imaju bonus zadaci u misijama? Da li se moze dobiti vise kredita ili neka nova/bolja tehnologija ako njih uradim? (Ja sam do sada mozda 2 ili 3 bonusa od 15 dobio :oops:). Razmisljam da neke misije odigram opet ne bih li pokupio bonuse.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2010, 08:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Apr 2005, 12:31
Postovi: 100
Lokacija: Banja Luka
Poceo sam i ja igrati. Stvarno su dosta stvari dodali koje su interesantnije.
Svidja mi se sto imas opciju da zaradis kredite, a onda kupujes placenike ili nove upgrade-e i sto se zavrsetkom odredjenih misija dobijaju zerg ili protos research points koje koristis da usvojis neke od njihovih tehnologija i primjenis na svoje jedinice. Takodje, research points (a i minerali i gas) se mogu skupljati u toku igre kao "crates".

Cak su i dodali da se moze igrati arkadna pucacina u samoj igri kao na starim aparatima.

Achievement points (nesto kao u wow-u) se mogu koristiti samo ako si online.

Igrao sam jednu misiju gdje moras birati izmedju dvije strane (da udovoljis protosima ili pomognes ljudima koji su zarazeni zerg bio tehnologijom). Ne znam da li bi bio drugaciji tok igre da sam odabrao drugu stranu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2010, 09:51 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
I u prvom StarCraftu je bilo tih misija izbora ali razlike u sledecoj uopste nisu bile tako drasticne (odaberes da li ces se boriti protiv Battlecruisera ili Ghostova sa nuklearkamaa). Ne znam koliko ce to kompleksno biti ovde u StarCraft 2 (vjerovatno kompleksnije nego u StarCraftu), ali ne vjerujem imati bitnog uticaja na ukupni tok price.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Avg 2010, 12:03 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Avg 2010, 01:08
Postovi: 2
Za sve kojima treba vise informacija o samoj igri

http://us.battle.net/sc2/en/game/


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Avg 2010, 12:44 
OffLine
Urednik
Urednik

Pridružio se: 26 Jun 2003, 21:50
Postovi: 2669
Igra li neko ovdje melee 1v1 da ga operem ljudski? :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Avg 2010, 17:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Nakon jos nekoliko odigranih misija - najbolji opis za igru je : isplatilo se cekati. Uzeli su i sacuvali sve ono sto je bilo dobro u originalnom StarCraftu, a ubacili i dobro ukomponovali detalje koje su se u proteklih nekoliko godina pokazali dobrim u raznoraznim drugim RTSovima.
Meni je StarCraft 2 fenomenalan. Necu reci bolji od originala jer jednostavno nisu za poredjenje, ali da mi je bolji od svega ostalog sto sam odigrao - jeste :oops:

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 286 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 7, 8, 9, 10, 11, 12, 13 ... 15  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 27 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs