banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 11:11

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4319 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 216  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 28 Nov 2018, 08:36 
e jbg, ja mislio uzeti gdje je najovoljnije, a ne gdje je najjeftinije...nista onda


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 28 Nov 2018, 14:25 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
dukicas je napisao:
''Kingdom Come: Deliverance''. Уживам већ скоро два месеца, презадовољан сам.

ja sam u dva navrata odustao jer je igrica preteška, lockpick nemoguć, a nema save game.....onda sam krenuo sa čitovima, i čim dobiješ pristojan oklop i konja, može se izdurati...naopaka igrica....početak jako težak a onda ide lakše i lakše. Sistem borbe jeste inovativan, ali je možda i pretjerano realan. Luk i strela pored obijanja , najgluplje odrađena

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 28 Nov 2018, 16:18 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jel to neka indi steam workshop igra? Nešto što nije 1st party console exclusive?
Mi koji godinama imamo konzole, nas te gluposti ne zanimaju...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 30 Nov 2018, 05:32 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Alkibijad Dajguz V je napisao:
dukicas je napisao:
''Kingdom Come: Deliverance''. Уживам већ скоро два месеца, презадовољан сам.

ja sam u dva navrata odustao jer je igrica preteška, lockpick nemoguć, a nema save game.....onda sam krenuo sa čitovima, i čim dobiješ pristojan oklop i konja, može se izdurati...naopaka igrica....početak jako težak a onda ide lakše i lakše. Sistem borbe jeste inovativan, ali je možda i pretjerano realan. Luk i strela pored obijanja , najgluplje odrađena


Ако играш на нормалној тежини имаш снимање игре практично кад год хоћеш (пиће ''Savior Schnaps'', спавање минимум сат времена и трећа опција ''Quit and Save''). Ова трећа опција ти је увек доступна, спавање на почетку није док не прођеш уводни део игре, а пиће ћеш одмах добити у родном селу од девојке Бјанке.
Што се тиче калауса, кад прођеш уводни део игре и доспеш у главни део игре и главни град у игри, тј. чим се пробудиш и завршиш разговор са Тересом идеш код њеног ујака млинара Милера и он ће да те учи откључавању, одвешће те иза млина да откључаваш неки сандук. На том сандуку се можеш вежбати 13 пута, откључаш га, отвориш и затворш па поново и тако 13 пута, плус платиш њему да ти утренира један ниво вештине и полако вежбаш. Најлакше је вежбати на вратима кућа по ноћи. Ја сам јако много времена потрошио одмах на уводном делу игре у његовом родном Скалицу, добио од Фрица пар калауса и полако вежбао на улазним вратима кућа уз помоћ снимања, само идеш на излазак из игре и снимање и вратиш се у игру и обрао сам све лековите травчице и набуџио хербализам на 20 ниво. Али то је јако спор начин, препоручујем да брзо прелетиш уводни део и тек кад се пробудиш из коме код Терезе и Милера онда полако кренеш да се буџиш. Имаш тренинг туче са Миланом, итд. има пуно места за тренирање вештина.
Мени је игра чак прелака на нормалу. Али на хардкору би ми била претешка јер не би имао то брзо снимање приликом изласка из игре, не би себе видео на мапи, не би тачну локацију тражених задатака видео на мапи итд.

Ако опет кренеш играти, свако решење проблема имаш на ЈуТјубу, људи су све детаљно прешли. Сваку главну и споредну мисију и опослић имаш одвојено да видиш на ЈТ само укуцај назив истог.

Ја сам прешао тек око две трећине игре, а већ сам набилдао скоро све вештине на 20 или јако близу 20. Ма могао сам ја то 5 пута брже прећи али ја јако детаљно и перфекционистички играм такве игре, морам ја сваки каменчић преврнути да све нађем и сакупим. :D Ма будала сам диби дус, али ваљда и не журим са преласком зато што уживам играјући је. :D
Сећам се кад сам играо Снајпер Елит 4, од половине сам га почео играти на силу што брже само да га се решим. У тој игри дефинитивно нисам уивао.
Релативно недавно сам прешао неке старије игре које су ми промакле (Мафија 2, Фар Крај 2 и Фар Крај 3) и баш сам уживао и у њима.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 30 Nov 2018, 05:57 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 10 Dec 2010, 00:25
Postovi: 3262
Lokacija: Република Српска
Džontra je napisao:
Jel to neka indi steam workshop igra? Nešto što nije 1st party console exclusive?
Mi koji godinama imamo konzole, nas te gluposti ne zanimaju...


Инди није дефинитивно, коштала је 60€ и сад је поскупа, а већ је стара 10ак месеци.
Једна од бољих игара 2018. нарочито прве половине 2018. или нарочито ако гледамо само избор на рачунару (доступна је она и на конзолама, али кажем само за рачунар јер је рачунар остао ускраћен ове год. за много добрих игара).

То је игра практично идентична Скајриму, само је у њој мање-више све реално и све засновано на историјским чињеницама. Нпр. помиње се Бој на Косову итд. (Каже се да је исход битке нејасан :D ) Онда сви ти битни ликови у игри (војводе, краљеви, надбискупи итд.) су стварне историјске личности итд.

Нажалост, игра је у самом почетку доста тешка и изгледа комплексно, практично пререалнапа у неким сегментима, па је тако одбила одређен број играча и себе ускратила веће популарности, а имала је у верзији 1.0 јако много багова, сад је 90% тих багова испеглано јер већ су догурали до верзије 1.72 и још увек раде на њој. Избацују експанзије, печеве, раде на оптимизацији итд. Мислим да ће је гонити све до верзије 2.0.

Погледај како је само фантастично разрађен систем алхемије тј. прављења напитака. https://www.youtube.com/watch?v=kBGo-K2xIvs&t
П.С. Куд сам баш натрефио да поставим видео из Бета тестирања. :D Овај лик је то избацио још у мају 2017. год. Сад то графички много лепше изгледа, али је принципп исти.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 01 Dec 2018, 15:20 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 29 Okt 2015, 17:40
Postovi: 4515
dukicas je napisao:
Alkibijad Dajguz V je napisao:
dukicas je napisao:
''Kingdom Come: Deliverance''. Уживам већ скоро два месеца, презадовољан сам.

ja sam u dva navrata odustao jer je igrica preteška, lockpick nemoguć, a nema save game.....onda sam krenuo sa čitovima, i čim dobiješ pristojan oklop i konja, može se izdurati...naopaka igrica....početak jako težak a onda ide lakše i lakše. Sistem borbe jeste inovativan, ali je možda i pretjerano realan. Luk i strela pored obijanja , najgluplje odrađena


Ако играш на нормалној тежини имаш снимање игре практично кад год хоћеш (пиће ''Savior Schnaps'', спавање минимум сат времена и трећа опција ''Quit and Save''). Ова трећа опција ти је увек доступна, спавање на почетку није док не прођеш уводни део игре, а пиће ћеш одмах добити у родном селу од девојке Бјанке.
Што се тиче калауса, кад прођеш уводни део игре и доспеш у главни део игре и главни град у игри, тј. чим се пробудиш и завршиш разговор са Тересом идеш код њеног ујака млинара Милера и он ће да те учи откључавању, одвешће те иза млина да откључаваш неки сандук. На том сандуку се можеш вежбати 13 пута, откључаш га, отвориш и затворш па поново и тако 13 пута, плус платиш њему да ти утренира један ниво вештине и полако вежбаш. Најлакше је вежбати на вратима кућа по ноћи. Ја сам јако много времена потрошио одмах на уводном делу игре у његовом родном Скалицу, добио од Фрица пар калауса и полако вежбао на улазним вратима кућа уз помоћ снимања, само идеш на излазак из игре и снимање и вратиш се у игру и обрао сам све лековите травчице и набуџио хербализам на 20 ниво. Али то је јако спор начин, препоручујем да брзо прелетиш уводни део и тек кад се пробудиш из коме код Терезе и Милера онда полако кренеш да се буџиш. Имаш тренинг туче са Миланом, итд. има пуно места за тренирање вештина.
Мени је игра чак прелака на нормалу. Али на хардкору би ми била претешка јер не би имао то брзо снимање приликом изласка из игре, не би себе видео на мапи, не би тачну локацију тражених задатака видео на мапи итд.

Ако опет кренеш играти, свако решење проблема имаш на ЈуТјубу, људи су све детаљно прешли. Сваку главну и споредну мисију и опослић имаш одвојено да видиш на ЈТ само укуцај назив истог.

Ја сам прешао тек око две трећине игре, а већ сам набилдао скоро све вештине на 20 или јако близу 20. Ма могао сам ја то 5 пута брже прећи али ја јако детаљно и перфекционистички играм такве игре, морам ја сваки каменчић преврнути да све нађем и сакупим. :D Ма будала сам диби дус, али ваљда и не журим са преласком зато што уживам играјући је. :D
Сећам се кад сам играо Снајпер Елит 4, од половине сам га почео играти на силу што брже само да га се решим. У тој игри дефинитивно нисам уивао.
Релативно недавно сам прешао неке старије игре које су ми промакле (Мафија 2, Фар Крај 2 и Фар Крај 3) и баш сам уживао и у њима.


ma instalirao mod za save game...lakše tako...lockpick nisam nikad uspio da odradim , nema šanse, i to čitovima otvaram, predobra je igrica da bi se odustajalo zbog takvih sitnica.
krivo mi je što igrica nije izašla prije nekih 5 godina kad sam imao pregršt vremena i prao se ložio na rednji vijek.
ja sam tek počeo, još završavam sporedne misije na ću onda glavnu. mislim i računar malo da nabudžim da pravo uživam u igrici.

_________________
Definiši mizoginiju i onda je upakuj sa neshvatanjem načina fukcionisanja medija, i eto ti Foruma.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 01 Dec 2018, 20:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Fascinantno je kako je u Wičeru sve skupo, a za quest dobujam po 20-30 orena, iteme dajem u bescjenje, a sve što mi treba skupo, pa sirotinjo i bogu si teška...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 01 Dec 2018, 21:57 
instalisah danas to g....witcher kec....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 01 Dec 2018, 22:15 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Ma Morrowind zakon.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 01 Dec 2018, 22:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Milan je napisao:
instalisah danas to g....witcher kec....

Većini je kec odličan, meni je očaj...dvica sjajna, dok je trica ko dvica, samo ispolirano, i jedno 7-8 puta veća...plus trica ima oj lazare lazare mjuzu kad isučeš mač...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 02 Dec 2018, 12:09 
Moze li se to na PC-u preko gaympeda igrati?

Koje kontrole se uopste koriste za muv i atak?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 02 Dec 2018, 13:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Jebo ga konj, Milane, ako igraš za računarom, igraj onda kako je Allah i naredio...miš i tastatura...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 05 Dec 2018, 11:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Witcher 3, 15-i sat igranja, tek sam sad otišao u Novigrad...igra je prepuna side questova i random eventova, da je nemoguće pratiti glavnu priču...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 14 Dec 2018, 08:32 
Slika


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 14 Dec 2018, 10:59 
jebajga, ne moze edit....

Valja li cemu gotic II?


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 16 Dec 2018, 16:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Završih glavni dio Witchera i Hearts of Stone DLC, napraviću malu pauzu pa ću tek kasnije odigrati Blood and Wine dlc.

Najbolja igra ikad? Vjerovatno. Mada neke mi stvari smetaju. Glupo mi je to što se neki jako bitni kvestovi ne pojavljuju u zavisnosti od nekog dijaloga. Ali banalnog dijaloga. Eto nisam želio Dijkstri da kažem nešto, i to me koštalo komplet kvesta ubijanja Radovida, nešto što ima velikog efekta na ostatak igre i endgame. Jednom kad po drugi put budem igrao igru, moraću na netu nač sve te krucujalne momente da znam šta i kako. Sreća uradio sam sve da dobijem najbolji kraj za Ciri.
Druga stvar su čudovišta...svaka su ista...jeste ova su ranjiva na ovo, ona na ono i tako, ali sve je na kraju isto, ulje, napitak, quen i udri. Volio bi da veća čudovišta imaju posebne fajtove, ali ajde de.
Sad mala pauza dok odigram Uncharted, pa se vraćam na Witchera.

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 16 Dec 2018, 16:27 
Milan je napisao:
Valja li cemu gothic II?



Poceo igrati...ne djeluje lose na prvi pogled....usput uz igru skinuo i gothic anal whores 2....jbg kad je vec u searchu zajedno izbacilo....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 20 Dec 2018, 20:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Feb 2008, 16:27
Postovi: 17340
Završim Witcher 3 zadnji DLC, i umjesto da počnem RDR2, ja odlučim Witcher new game plus...mislim da ništa ne može ovo da nadmaši...

_________________
Rape train has no brakes

Sa korita Ivanova


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 29 Dec 2018, 08:15 
zavrsio sinoc stari dobri DooM II, a sada upravo brisem prasinu sa kartonske kutije u kojoj je oridjinale DooM 3 koji sam kupio za citav euro...smijesno je sto kosta 1.24 na steamu....


Vrh
  
 
 Tema posta: Re: Šta se igra....?
PostPoslato: 29 Dec 2018, 11:30 
Moooooooc je napisao:
Igram ja fortnite, odlicna



Slika


Vrh
  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4319 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 200, 201, 202, 203, 204, 205, 206 ... 216  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs