banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 28 Mar 2024, 22:48

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4319 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 216  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2005, 14:26 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
E ozbiljno BSE ... u demou su dali pristup samo Barclayardu, znachi Premier ligi Engleske ... i neee da su odradili ovaj manager, nega za 10 ! :wink: Jedva chekam full verziju ... koja btw. stizhe pochetkom oktobra ...


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2005, 15:02 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 20 Sep 2005, 14:55
Postovi: 10
pozdrav svima..kao prvo!

igra se manager i unreal tournament!a i counter strike kad umrezimo kompove ja i frendovi..

_________________
...Someone in control...


http://www.cro-manager.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 20 Sep 2005, 15:07 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 01 Sep 2005, 09:32
Postovi: 70
Lokacija: Novi Beograd
Stronhold crusader

_________________
helen1 system powered by УБРИ

helen1 is a registerd trademark of УБРИ corporation


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 21 Sep 2005, 23:05 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Danas sam se prvi put igrao nakon 31. jula, pauza od mjesec dana i tri sedmice, učilo se a i nije mi se igralo. Tog 31. jula sam stao na nekih 90% odličnih Psychonauta, danas sam nastavio, morao se opet upoznati sa komandama :), prešao koji procenat i malo zapeo, a nije mi se nešto dalo čačkati oko toga. Onda sam gledao šta da uzmem da igram...i nekako me privukao Prince of Persia: Sands of Time, do sada sam (za par sati) prešao nekih 10% pošto igra prikazuje procenat kod snimanja pozicije. Prilično mi se sviđa. Nisam najbolje pohvatao ono oko protivnika monstruma, stalno se pojavljuju u toku bitke, ja ga ubijem, sve sa onim "bodežom vremena", on ispari, ali kao da se opet pojavi, stalno recimo ima 5 protivnika, i kao da svakog trebam ubiti po 4-5 puta da se više ne pojavljuju. Koliko sam shvatio kad ih uz pomoć "bodeža vremena" ubijem ili "pokupim" onu svjetlost time popunjavam moć bodeža da me vrati kroz vrijeme kad negdje zabrljam, padnem u vratolomijama i slično. Ali se pojavljuju i neki bijeli polumjeseci pored te skale. Šta je to?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Sep 2005, 08:27 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
Poodavno sam igrao PoP:SoT tako da se ne sjecam tih svih detalja, ali se sjecam da prvu trecinu igrash u stvarnom vremenu, pa drugu trecinu kao svoj duh (to je ono na pochetku kada te tvoj duh spasava od onog shto te gadja nechim u onoj hali gdje vrtish onaj tochak ili shta vec) i na kraju kada kao duh povratish neke stvari na svoje mjesto rokash onu glavnu zhensku na kraju opet u stvarnom vremenu ... odlichno zamishljeno i napravljeno.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Sep 2005, 12:24 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 05 Jun 2002, 08:33
Postovi: 10481
Lokacija: Banja Luka
InfernuS je napisao:
E ozbiljno BSE ... u demou su dali pristup samo Barclayardu, znachi Premier ligi Engleske ... i neee da su odradili ovaj manager, nega za 10 ! :wink: Jedva chekam full verziju ... koja btw. stizhe pochetkom oktobra ...


e moracemo da zakuvamo onda jednu partiju :D

_________________
Batmobil ti inace ima 5.7 litarski chevroletov V8 motor, koji ti ima ubrzanje do 100 za 5 sekundi. Ako uzmes u obzir da batmobil tezi preko dvije tone,to ti je zbilja fenomenalno. Al` dobro,dosta o mom autu, pricajmo malo o meni!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 22 Sep 2005, 13:29 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
Obvezatno !!! :wink: :)


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Sep 2005, 08:53 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2003, 21:10
Postovi: 175
Lokacija: Derventa Republika Srpska
Sinoc sam instalirao Silent Hunter III

Extra!!!!

_________________
Int@


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 23 Sep 2005, 20:46 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Sep 2001, 01:00
Postovi: 270
Lokacija: Banja Luka
Eh, upravo i ja igram Silent Hunter III, i to sa nedavno krekovanim patchom 1.4b :)
Intruder, na kom nivou realizma igraš?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Sep 2005, 00:38 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2005, 23:43
Postovi: 468
Lokacija: Banja Luka ,SRBIJA
Игра ли ко Superpower 2

_________________
Абвун дбашмајо
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Sep 2005, 08:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2003, 21:10
Postovi: 175
Lokacija: Derventa Republika Srpska
Uh zemljače, tek se vježbam i hoću da položim sve kurseve!~
Jesi li ti polagao ili si odmah prešao na igru?!

_________________
Int@


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Sep 2005, 09:25 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
A shta je Superpower 2 ?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 24 Sep 2005, 12:35 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 31 Mar 2005, 23:43
Postovi: 468
Lokacija: Banja Luka ,SRBIJA
МА јок покварио ми се крек, тражи активациони код

_________________
Абвун дбашмајо
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 25 Sep 2005, 20:15 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Sep 2001, 01:00
Postovi: 270
Lokacija: Banja Luka
Ja sam imao priliku da gledam druge kad su igrali SH3 pre nego što sam je i sam zaigrao pa sam zato preskočio kurseve. Završio sam ih tek kasnije jer sam htio sa razjasnim neke stvari, npr, ručna izrada putanje torpeda i sl. Inače kod mene je realizam podešen na 71%. Igram sa neograničenim gorivom (samo diesel, baterije su ograničene), sa uključenim God's Eye pogledom, stabilizatorom periskopa i podrškom oficira za oružje (mogu mu narediti da on sve podesi kod ispaljivanja torpeda). Ostala podešenja su ugašena.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Sep 2005, 09:43 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Jan 2003, 21:10
Postovi: 175
Lokacija: Derventa Republika Srpska
Ja sam ispolagao i igram na NORMAL još... nisam naučio putanje torpeda itd....još uvijek odokativnom metodom rešavam ;)

Završio sam Bards Tale, kratak ali meni dobar...

_________________
Int@


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Sep 2005, 09:54 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
Trenutno igram 18 Wheels of Steel: Convoy ... dakle novi 18WoS ... mnooogoo dobar, unaprijedjen, ali i zahtijevan ... u svakom sluchaju preporuchujem.

_________________
ASUS Rampage III Extreme
Intel Core i7-930 w/ Corsair H70 Hydro
DDR3 Corsair Vengeance RED 1866MHz 16GB (4x4GB)
ASUS GTX 580 w/ Samsung S27A550H 27" LED
Cooler Master HAF X w/ Cooler Master 1000W
Razer Lycosa w/ Razer DeathAdder w/ Razer Chimaera


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Sep 2005, 16:58 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Apr 2005, 19:33
Postovi: 288
Lokacija: planetica Zemlja
Intruder je napisao:
zvucnjak je napisao:
Morrowind...

Neverovatno dobra igrica!



Poznato mi je... nisam igrao.... koji je žanr...?


Pa ne znam kako da ti objasnim... Mogao bih da ga uporedim sa Diablom, samo sto je u prvom licu, 3D, i totalno NELINEARAN. Ah da, i neverovatno velik...
pogledaj
http://www.elderscrolls.com/games/morro ... erview.htm
http://www.elderscrolls.com/home/home.htm
http://www.bethsoft.com/games/games_morrowindgoty.html
a obavezno pogledaj i ovo:
http://www.sk.co.yu/2002/06/siop01.html

http://www.sk.co.yu/2002/12/siop20.html
http://www.sk.co.yu/2003/07/siop09.html
http://www.sk.co.yu/2002/06/siji01.html

Citiraj:

...
Bez obzira na bazičnu sličnost, između Morrowinda i Daggerfalla ipak postoji jedna suštinska razlika: ova igra za razliku od njenog prethodnog dela, ne poseduje rutinu za slučajno generisanje nivoa, što znači da je njen svet unapred precizno definisan od strane dizajnera. Ideja primenjena u Daggerfallu, ma koliko revolucionarna bila čak i za današnje pojmove, nije naišla na pozitivan odziv, jer su upravo njene manjkavosti bile izvor gomile problema sa kojima su se suočavali igrači. Nemojte, međutim, misliti da to što Morrowind nije generička igra umanjuje njenu vrednost i dužinu. Baš naprotiv! On poseduje preko tri stotine questova, za koje je, prema rečima autora, potrebno utrošiti oko petsto (!) sati igranja. Zanimljivo je, međutim, da na glavni zaplet otpada svega dvadesetak procenata igre, a da sve ostalo predstavlja teren za slobodno istraživanje i rešavanje gomile opcionih zadataka. Njena otvorenost, fleksibilnost i nelinearnost, omogućili su joj da se svrsta u red tzv. „open-ended” igara, tako retkih u današnje vreme, koje omogućavaju normalno igranje i nakon završetka glavne radnje (Elite u fantazijskom svetu). Morrowind je, dakle, bukvalno ogroman i to je, kakve li ironije, možda jedna od njegovih mana. Pitate se zašto? Jednostavno: pod pretpostavkom da svakog dana provedete četiri sata uz njega (što u kontinuitetu malo ko sebi može da dopusti), teorijski će biti potrebno 125 dana da ga završite! Da li ste na tako nešto spremni?

Pođimo od toga da jeste, i da vas zanima vredi li utući u jednu kompjutersku igru toliko vremena i šta zauzvrat možete očekivati. Pre svega, jedno potpuno novo igračko iskustvo, bez obzira da li se prvi put srećete sa ovakvom igrom ili sebe smatrate prekaljenim nosiocem mača i magije. Zamislite, dakle, jedan trodimenzionalni svet, jedno ostrvo koje je toliko veliko da će vam, ako krenete peške sa krajnjeg juga na sever, biti potrebno oko tri sata realnog vremena da ga prepešačite, a da pri tom nigde ne zastanete; zamislite zemlju u kojoj živi nekoliko hiljada NPC likova sa kojima možete komunicirati, trgovati i razmenjivati iskustva; zamislite kraljevstvo u kome vam je dozvoljeno da radite sve što poželite: da činite dobra i loša dela, da budete slavljeni i prokaženi, da budete poštenjačina ili varalica, da birate saveznike i neprijatelje, da kradete i budete pokradeni, da ubijete i budete ubijeni, da kažnjavate u ime drugih i budete kažnjeni; drugim rečima, zamislite ono što do sada niste smeli da zamišljate i imaćete tek blagu predstavu o složenosti Morrowinda.

Prvih nekoliko sati druženja sa njim, većina igrača će provesti u blagom šoku, razrogačenih očiju i opuštene vilice. Audio-vizuelni doživljaj koji Morrowind pruža je priča za sebe. Posle serije grafički osrednjih igara, „Bethesdini” dizajneri su izveli pravi „salto mortale”, napravivši jednu od grafički najdetaljnijih i najlepših igara, i to ne samo u žanru RPG-a, već uopšte.
...

_________________
Carpe Noctem
______________________
http://www.youtube.com/zvucnjak


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Sep 2005, 17:21 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20445
Lokacija: SAO Krmine
Intruder, RPG iz prvog lica. Po mnogima najbolji RPG svih vremena.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Sep 2005, 20:18 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Neprevazidjen u svojoj klasi !!!

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 29 Sep 2005, 20:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 07 Jun 2004, 11:40
Postovi: 4086
Lokacija: Stone(d) Street - Mejdan BL -Republica De Tropico
Ogame se igra.........LUDILO,al' svemirsko! 8) :lol:

_________________
If you can`t find something TO LIVE for...
Slika
...you best find something TO DIE for!!!


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4319 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 216  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 4 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs