banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 19 Apr 2024, 06:19

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1596 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 80  Sledeća
Autoru Poruka
 Tema posta:
PostPoslato: 16 Dec 2004, 11:24 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jul 2001, 01:00
Postovi: 709
Jel zna neko vise o igrici Freedom Force vs Third Reich? Znam da je igra u zavrsnoj fazi, kazu da ce izaci do Bozica, ali tacan datum nisam mogao naci.
Inace ovo je nastavak odlicne rpg strategije, vodite tim superheroja, koji napreduj (xp), imaju posebne specijalke....najvise mi se svidjelo sto mozete skoro sve unistiti, od klupa, automobila do velikih zgrada, bacati automobile na protivnike, tuci ih banderama itd :D
Takodje kod nas nisam mogao naci ovu igricu, pa sam skinuo rip sa neta
(zapakovanih 180 MB, koji se nakon dva raspakivanja prosiri na citavih 800!!! :roll: )
evo i slikice da ne pomijesate sa Freedom Fightersima :)
Slika

_________________
To fight a demon you must become a demon yourself!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 18 Dec 2004, 19:31 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jan 2003, 22:25
Postovi: 425
Lokacija: novi sad/novi grad...kako kada
joooj ja nemogu docekati Operation Flashpoint 2 i S.T.A.L.K.E.R. (jel ko cuo za ovu drugu igru...pravi se vec oko 3 godine...)

_________________
a programming enthusiast...guitar lover....woman fanatic!!


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 19 Dec 2004, 10:48 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 04 Sep 2003, 15:07
Postovi: 6389
Cuo sam ja za stalkera,al ne znam tacno o cemu se radi,cuo sam samo da ce biti jako dobra.

_________________
"Baš je dobro kada misliš da živiš u slobodi"


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 30 Dec 2004, 00:15 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Quake IV

http://gamesdomain.yahoo.com/featur...creenshot/57328
http://gamesdomain.yahoo.com/featur...creenshot/57327

"After destroying the Strogg's collective brain and leader -- the Makron -- the Strogg have quickly regrouped under a new and more powerful Makron. However, with the Strogg's planetary defenses still destroyed, Earth's forces can deliver a full and final assault. This time you're not alone. An army of soldiers are fighting with you and an arsenal of weapons and vehicles are at your disposal. Quake IV delivers you deeper into the heart of Stroggos.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Jan 2005, 04:29 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 457
Lokacija: Banjaluka
The requested URL /featur...creenshot/57328 was not found on this server.
:)

http://gamesdomain.yahoo.com/feature/57 ... shot/57328
http://gamesdomain.yahoo.com/feature/57 ... shot/57327

_________________
Ivan M.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 02 Jan 2005, 11:52 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Ma da, to se već drugi put dešava, moraću upamtiti kad uzimam adrese sa tog foruma da trebam paziti. Hvala.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jan 2005, 10:35 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Instalirao sam BloodRayne 2 demo sa Pc Play DVD-a, sad - zasad je dobar. Mozda nece nadvisiti Prince of Persia 2, ali vidjecemo .. ovo je samo demo. Jedva cekam full verziju.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jan 2005, 11:22 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Kakav je taj Prince of Persia? Vidio sam dva kod Brke, neki Warior Within i još neki, koji je bolji? Da li je to FPS ali sam mačem, ili nešto drugo?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jan 2005, 12:59 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Bolje nemoj uzimati Princ of Persia jer stvarno neznam sta ces sve onda igrati a kako sam cuo moras jos i uciti e ako uzmes i Princa neces spavati 8) .A sada necu da ti govorim o igri kako je dobra jer bi je onda stvarno morao uzeti ,ali eto to je jedna od malog broja igara koju sam presao sa zadovoljstvom :D

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jan 2005, 14:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Evo kupio sam januarski "Svet Kompjutera", ima opis "Prince of Persia: Warrior Within", to je znači novi, a stari je koliko vidim "Sands of time". Na drugom forumu su neki rekli da je bolji prvi dio, ovaj novi je dobio ocjenu 89, neke stvari su kao popravljene, mana je što je ambijent neočekivano mračan (to baš i ne volim u igrama).

Na koji ti Squall misliš da je dobar, stari ili ovaj novi?


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jan 2005, 16:39 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Naravno stari ,novi nisam igrao zbog graficke ali kazu da su sve table mracne a to mi se nesvidja ,takodje dobra strana novog je sto ima mnoooogo novih poteza pa bi bilo dobro zaigrati ali eto nemoze na mx graficke .

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 03 Jan 2005, 20:33 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
Koliko sam cuo od ljudi koji su igrali (citaj : sazvakali) oba dijela .. nijedan ni drugi ne treba zaobici, niukom slucaju ! Kazu da su igre blago receno - fantasticne.

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2005, 13:03 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
Evo, narode , potvrdjen je i GTA:SA za PC !!! :D

GTA: San Andreas Hits PC
Confirmed: Get ready for the hip-hop-heavy action-adventure on your PC.
By Douglass C. Perry
December 16, 2004 - Rockstar Games let the good news fly today, announcing that its mega-hit Grand Theft Auto: San Andreas will arrive on Xbox and PC on June 7 in North America. Euro-gamers will receive the fifth game in the series June 10, 2005.

If Grand Theft Auto: San Andreas is anything like the GTA bundle pack before it, then Xbox and PC gamers should expect no content changes to the gameplay, but they should look forward to higher resolution graphics, and better overall graphic presentation.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 04 Jan 2005, 23:14 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Avg 2001, 01:00
Postovi: 20451
Lokacija: SAO Krmine
'ebo ih Jun ...

_________________
Life is a very, very serious thing. I think we should all wear black and not talk to each other at all, that way we can learn more about ourselves. Also, we should cry more. That way we wash our eyes, so we can see better. Seeing is believing. I believe we should stop smiling; it gets on other, normal people’s nerves. Maybe we should sleep all the time, but not dream; dreams are so last week. Otherwise, I am cool.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 05 Jan 2005, 11:31 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Knights of the Old Republic II: The Sith Lords

Kao i u slučaju KotOR-a i Haloa, KotOR II: The Sith Lords neće dugo biti Xbox ekskluziva - prvo tromesečje 2005. je ciljni datum za izlazak PC verzije (Halo 2 je još uvek potpuno neizvestan, bez obzira na pet miliona prodatih primeraka u verziji za crnu kutiju). Šta se može očekivati od nastavka jednog od najboljih RPG-ova 2003. godine i najefektnije "Star Wars" igre u poznatom svemiru? More of the same, reklo bi se. Smešten pet godina posle klimaksa velikog rata između Sita i stare Republike, zaplet je i ovoga puta orijentisan na džedaja koji je zaboravio svoju prošlost, veštinu rukovanja Silom i svetlosnim mačem. Posledice građanskog rata su mnogobrojne, a sukob i dalje tinja jer nijedna strana nije odnela odlučujuću pobedu. Ono što je sigurno jeste činjenica da je red džedaj vitezova platio najveću cenu: sa nekoliko hiljada njihov broj je sveden na jednog. Vas. Na lik koji je, iz razloga koje ćete otkriti tokom igre, izbačen iz reda i progonjen od strane nekoliko interesnih grupa. Za Sit on predstavlja finalnu prepreku jačanju tamne strane Sile, a za kriminalne kartele - bounty koji se može dobro naplatiti...
S tehničke strane, igra doslovce sledi šemu zacrtanu originalom, uz malo poboljšanu grafiku i nekoliko novih efekata, zbog čega se u Xbox verziji javlja drastičan pad frame-ratea (jak PC neće imati problema). KotOR II je i dalje pseudonelinearna RPG avantura u kojoj se nelinearnost ogleda u konstantnim iskušenjima i balansiranju između tamne i svetle strane Sile ili odlučivanju za jednu od njih i igranja u zacrtanoj ulozi. Autori obećavaju i dosta osvrta na prethodnu igru, bilo kroz Ebon Hok koji je dobio novog gazdu (vas) bilo kroz poznate likove s kojima ćete ukrstiti put (Kart Onasi, Revanov prvi saputnik, a sada republički general) i, naravno, referentni okvir galaksije izmenjene vašim delovanjem u originalu.
Nove moći, novo oružje i oklopi su standard koji smo svi očekivali, ali se sadržinske izmene ne svode samo na to. Menjanje i prilagođavanje predmeta sada je mnogo dominantniji faktor, a workbench vam može poslužiti i zakreiranje novih predmeta od materijala koji se dobija razgradnjom ili kombinacijom drugih (u igri postoji i medicinski workbench za pravljenje bombi, med-packova i stimulanata od hemikalija koje nalazite usput). Kristali koji određuju boju svetlosnog mača sada dolaze u bar dvostruko više varijanti tako da niste ograničeni na crvenu, plavu ili žutu. Dužinski, igra bi trebalo da potraje makar 40 sati. što je gotovo identično kao u prvom delu.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jan 2005, 13:04 
OffLine
Početnik
Početnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 09 Mar 2004, 10:37
Postovi: 88
Lokacija: Banjaluka
Age of Empires lll

Novi age dolazi, jedva cekam, ovo je jedan od najgotivnijih rts serijala



Age of Empires III confirmed


The newest installment of popular RTS franchise from Ensemble Studios set to conquer gamers in the second half of 2005.

Microsoft Game Studios today confirmed what it had been hinting at: the upcoming appearance of Age of Empires III. The title is the newest chapter in the line of real-time strategy titles from Texas-based developer Ensemble Studios (the same shop behind the Age of Mythology franchise).


Age of Empires III is scheduled to ship in the second half of 2005.

Gamers will once again take control of a European superpower as it attempts to colonize and conquer undiscovered worlds with new graphics and battle physics.

Age of Empires III is set in the time period directly following Age of Empires II: Age of Kings, ushering gamers into the dawn of the Industrial Age. New units will include rifled infantry, cavalry, and ocean-faring galleons.
Slika

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 10 Jan 2005, 14:01 
OffLine
Majstorski kandidat
Majstorski kandidat
Korisnikov avatar

Pridružio se: 12 Jul 2001, 01:00
Postovi: 457
Lokacija: Banjaluka
Skontaj grafike i perverzije !!!!!

_________________
Ivan M.


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 11 Jan 2005, 18:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene

Pridružio se: 04 Avg 2001, 01:00
Postovi: 15608
Lokacija: Banja Luka
Screenshotovi iz Age of Empires 3

http://www.benchmark.co.yu/forum/attach ... entid=4516
http://www.benchmark.co.yu/forum/attach ... entid=4517
http://www.benchmark.co.yu/forum/attach ... entid=4518
http://www.benchmark.co.yu/forum/attach ... entid=4519
http://www.benchmark.co.yu/forum/attach ... entid=4520


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 15 Jan 2005, 18:16 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 22 Maj 2003, 18:55
Postovi: 4706
Na tek pokrenutoj njemačkoj verziji Atarijevog sitea posvećenog Driv3r naslovu osvanuo ja datum izlaska PC verzije igre. Nakon što je konzolaška verzija postigla ogroman tržišni uspjeh o PC verziji slušali smo samo glasine koje su išle čak do toga da od te verzije neće biti ništa. Ekipa Atarija je to prekinula informacijom o izlasku PC verzije 17. Marta.

Usput nemojte stavljati tolike slike 2.5 mb :oops:

_________________
http://www.codebluestudio.com


Vrh
 Profil  
 
 Tema posta:
PostPoslato: 17 Jan 2005, 13:57 
OffLine
Majstor
Majstor
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Jun 2004, 14:00
Postovi: 650
Lokacija: Banjaluka
A ja sam juche uzeo novi GamePlay i chitam o narednoj verziji Grand Theft Auto serijala , najavili su da su totalnu isfurali Ameriku i da ce se u iducem nastavku radnja deshavati u Evropi , a u opticaju su Njemachka , Francuska , Italija i Shpanija.

E to ce tek haos da bude ...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 1596 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5 ... 80  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 12 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs