banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 04 Jun 2024, 20:56

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 88 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 01 Dec 2008, 21:57 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 27 Jan 2003, 15:09
Postovi: 4060
Lokacija: Tilburg, NL
Mah..To je prvo na šta bi pomislio, ali bezveze mi tek tako optužiti Vistu.. Nisam imao problema ni sa jednom igrom, pa ne vidim zašto bi baš kod ove bio prob.

_________________
Always remember that you are unique, just like everyone else...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Dec 2008, 09:50 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 02 Dec 2008, 09:43
Postovi: 1
ne kontam :S instaliro sam i sve , ali opet trazi product key,crack sam igru i instaliro patch 9.1 nesto sto je doslo na cd-u...i copy sam patch u program files gdje je mng 09 i opet se isto dogodi trazi product key ... sta da radim moze neko rec ?
btw: kad sam ponovo konto instalirati patch pise nesto a sharing violation occurred while accessing i program files / manager ...





POMOC :mad: :mad: :mad:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 02 Dec 2008, 11:56 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15082
Može biti da je do te verzije sa neta. FM 2008 koji se prodavao po shopovima si mogao igrati sezonu i po i izbaci te iz igre jednostavno a verzija sa neta je radila savršeno. Ovog puta je izgleda obrnuto :lol:

Citiraj:
btw: kad sam ponovo konto instalirati patch pise nesto a sharing violation occurred while accessing i program files / manager ...


I meni se desilo to nekoliko puta kad sam instalirao patch ali samo pokušavaj dok ne kaže succesfully patched i onda crack (ikonu pored patcha) kopiraj gdje je igra instalirana i pokreni ga. Poslije toga ti neće tražiti cd key sigurno.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 03 Dec 2008, 14:03 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12457
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Boško Janković, Kolarov, Luković... prejaki!!! Pored toga Boška sam na kraju prve sezone doveo na free transfer, a sad vrijedi 12 miliona i igra sve pozicije u veznom redu! Kolarov u prvoj sezoni na ostrvu dao 12 pogodaka, 8 iz slobodnih udaraca i 4 penala. Nema neku ocjenu za penale, ali kad sam vidio kako slobodnjake izvodi stavio sam ga i na penale da vidim koliko golova može skupiti lijevi bek :) Luković štoper sa driblingom 16 :) Natural mu je i pozicija lijevog beka, ali njega sam već platio 12 miliona! Postaviću jednu sliku, da vidite kako izgledaju ocjene Jamie O'Hare u trećoj sezoni, traži ga pola Evrope! Istina, forsiram ga od početka igranja!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 04 Dec 2008, 10:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15082
Dobro si dogurao, već treća sezona :)

Ja sam takođe počeo s Tottenhamom i onda me interesovalo koliki budžet su dali Citiju i tako se zaigram :D

Vidio sam ocjene Kolarova, prejak je, kao i Luković. Što se tiče slobodnjaka, kod mene kraj prve sezone a Miguel Veloso 14 golova od čega 10 iz slobodnjaka i toplo ga preporučujem za zadnjeg veznog :D

Citiraj:
Postaviću jednu sliku, da vidite kako izgledaju ocjene Jamie O'Hare u trećoj sezoni, traži ga pola Evrope! Istina, forsiram ga od početka igranja!

A jel ti igra Huddlestone? Znam da je na prošlom manageru posle par sezona bio prejak.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 05 Dec 2008, 17:10 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12457
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Igraju obojica!

--------------------------Foster----------------------------

Glen Johnson---------King------------Luković----------Kolarov

------------------------Huddlestone-------------------------

-------------------Jenas-------------O'Hara-----------------

Bentley-------------------Janković-------------------Downing

-------------------------Agbonlahor--------------------------

Klupa:

David James
Michael Dawson
Sturat Parnaby
Andrew Taylor (Middlesbrough)
Isiah Osbourne (Aston Villa)
Miloš Krasić
Aaron Lennon
Daniel Sturridge (Man City)
Jermaine Defoe (Portsmouth)
Nathan Delfouneso (Aston Villa)

Ima još omladinaca, ali rijetko dobijaju priliku. Nekad promijenim na 4-4-2, a onda neki napadač upada umjesto Jenasa ili Huddlestonea. Imam trenutno 127 miliona za transfere, ali sam na svakoj poziciji pokriven sa jednim odličnim i jednim solidnim igračem, tako da mi nipta ne treba. Jedino me nervira mrtvi asistent, veze nema, ocjene očajne, al ima 3.5 miliona odšštetu ako ga otpustim i uprava stalno blokira!!! Kako da ga se riješim???


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2008, 10:06 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15082
Jesi išao na 'Release on a free' ili 'Mutual Termination'? Na ovo drugo se uprava ne bi trebala buniti iako odšteta ostaje ista :P


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 06 Dec 2008, 14:56 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12457
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Zaboravio sam to uraditi odma, a kasnije u toku sezone neće da ga otpuste tako, stalno odbijaju. Međutim, na kraju treće sezone sam završio kao 6., ali su Middlesbrough i Bolton kroz kupove izborili UEFA Cup i ja ostao bez Evrope pa sam završio igranje sa Tottenhamom. Sad ću krenuti ponovo, samo ne znam s kim, možda Aston Villa, imaju solidan tim.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2008, 16:09 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Dec 2008, 16:01
Postovi: 2
roca je napisao:
ne kontam :S instaliro sam i sve , ali opet trazi product key,crack sam igru i instaliro patch 9.1 nesto sto je doslo na cd-u...i copy sam patch u program files gdje je mng 09 i opet se isto dogodi trazi product key ... sta da radim moze neko rec ?
btw: kad sam ponovo konto instalirati patch pise nesto a sharing violation occurred while accessing i program files / manager ...





POMOC :mad: :mad: :mad:

da dali neko zna stvarno bi vam bili zahvalni kada bi saznali


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Dec 2008, 16:43 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 16 Dec 2008, 16:01
Postovi: 2
E KAKO SI USPIO DE RECI!!!MENI SE TO ISTO POJAVLJUJE CIJELO VRIJEME :cry: :cry: :cry:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Dec 2008, 18:28 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15082
Samo pokusavajte i proci ce patch...ako bas nece, uninstall pa ponovo...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2008, 12:40 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Nov 2008, 22:45
Postovi: 11
Hajte ljudi,igra li iko Managera...pisite sa kim igrate i koga kupujete...ako vam nije problem :)

Ja sam poceo sa prebogatim Manchesterom(City)...imao sam 130 miliiona na raspolaganju,znaci sto je previse,previse je...al' ajd...kupio nekoliko igraca da vidim dokle cu dogurati...
Kupio sam Kuzmanovica,Zhirkova,Arshavina,Yakubua(lik sabija,nema neke predobre ocjene,ali mi je dao 28 golova do marta prve sezone),neke odbrambene anonimuse iz Argentine koje mi je preporucio skaut i solidni su...eto to je to :D

Da,i 3 sam na tabeli...zaostatak za Arsenalom mi je 7 bodova,a za Manchester Unitedom je 4...
Veliki pozdrav


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2008, 14:43 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12457
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
Trenutno AC Milan. Početak druge sezone, u prvoj osvojio titulu, u kupu UEFA ispao u prvom kolu eliminacija od Portsmoutha :-? Kući 0:0, u gostima izgubio 3:0!!! U kupu Italije izgubio u 1/2 finalu od Intera. Kupljeni, Krasić 8.5 miliona, Kolarov 7.5 miliona i Caracciolo 4 miliona. Prekinut zajam za Shevchenka i Senderosa, a umjesto njih posuđen Leonardo (PSV), Bangura (Kyev, navijači bili oduševljeni) i Song (Arsenal). Prodao Kaladzea (10 miliona - City), Jankulovskog i Emersona za nula evrića jer nisu igrali, a plate po 77.000 evra sedmično. Na kraju sezone prodao Seddorfa (Sevilla 10m), Flaminija (City 20mil), Dida (Real free) i Gurcouff (Real 20mil). Došli Janković (free), Fred (free), Leonardo (Free), Van der Vaart (3.8mil), Barzzagli (16.2mil) i Palosschi (10mil, otkupljena druga polovina ugovora od Parme)!

-------------------------Abiatti------------------------

Zambrotta--------Barzzagli--------Nesta(c)------Kolarov

------------------Gatusso---------Pirlo-----------------

Janković-----------------Kaka----------------Ronaldinho

--------------------------Pato--------------------------

Kontam da se prebaicim na dva špica jer su na klupi Fred, Boriello i Palosschi. Međutim onda ne znam šta da radim sa veznim redom, pogotovo sredinom gdje će ostati Kaka, Gatusso, Pirlo, Ambrosini i Van der Vaart, a samo dva mjesta u sredini. Tu su još i Krasić i Leonardo kao zamjene za Jankovića i Ronaldinha. U odbrani rezerve, Oddo, Bonera, Darmian i Antonnini, a na golu Storrari. Sve Talijani, Srbi i Brazilci i jedan Holanđanin zalutao :) Nebi njega ni uzeo da ga Real nije meni ponudio za tih mizernih 3.8 miliona evra.

Trenutno imam još 107 miliona za transfere, ali u ovoj sezoni neću nitšta više dovoditi jer imam po jednog odličnog i jednog solidnog igrača na svakoj poziciji, taman da se zna ko je klupa, a ko prvotimac!

P.S. Obavezno kod startanja igre isključiti opciju "Allow transfer budgets in first window" koja ne dozvoljava sredstva za transfere do januarskog prelaznog roka! Debilno je uzeti City u kojem igraju Robinho, Garrido, Jo,... igrači koji su došli pred početak prelaznog roka, a onda još dodatno imati sve pare za koje su oni dovedeni (jedina greška u patchu)! Ovako prva sredstva dobijaš tek za januarski prelazni rok (kao i ostali klubovi, niko nema ni dinara, niti išta kupuje do januara), što je po meni realno. Ja sam čekao do januara i dobio 20 miliona za transfere i doveo Krasića, Kolarova i Carraciola. Kasnije su mi odobrili još 40 miliona, nešto se zaradilo na prodaji i sad imam tih 100+ miliona, ali mi više ne treba igrača, bar ne za ovu sezonu.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2008, 15:08 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15082
Citiraj:
Međutim onda ne znam šta da radim sa veznim redom, pogotovo sredinom gdje će ostati Kaka, Gatusso, Pirlo, Ambrosini i Van der Vaart


Prodaj tog Ambrosinija :lol:

City je stvarno pretjerano bogat :D Ja odigrao jednu sezonu i osvojio Premiership dva kola prije kraja. U drugoj sezoni dobijem neki budžet od oko 100M evra i svakih mjesec dana daju finansijske inekcije od po 25-40M....stvarno pretjeruju. Sad kontam početi sa nekim slabijim timom....možda Sunderland, imaju solidan tim :wink:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Dec 2008, 15:24 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 16 Jan 2005, 01:04
Postovi: 2759
partizan, treća sezona, dve lige, kup i osmina finala lige šampiona, igrače nema smisla da navodim kad ih niko ne zna :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2008, 13:27 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Nov 2008, 22:45
Postovi: 11
Ti si bas dobro prosao sa svim tim igracima koje si doveo u Milan,a to si u pravu za City,bas previse para imaju...samo je problem sto nece bolji igraci da dolaze u City.
Znate li jesu li u ovom Manageru popravili to(mislim na rejting kluba sa vremenom i osvojenim trofejima)... :) ?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2008, 14:10 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 15 Jun 2005, 10:59
Postovi: 15082
Citiraj:
Znate li jesu li u ovom Manageru popravili to(mislim na rejting kluba sa vremenom i osvojenim trofejima)... :) ?


Da, to su prilično dobro odradili. Sjećam se u prošlom manageru, uzmem Everton i pokušavam dovesti Moutinha ili Velosa iz Sportinga a oni kao neće da pređu...niđe veze :-? a sada ti transferi ladno prolaze :wink:

Citiraj:
samo je problem sto nece bolji igraci da dolaze u City.


U prvoj sezoni možeš dovesti dovoljno dobre igrače da osvojiš Premiership. Ja sam doveo Diega, Velosa, Giuseppe Rossi (najbolji strijelac premiershipa=)), Marcelo iz Reala (bude na transfer listi), Arshavin, Simao itd....ne mogu se ni sjetiti koga sam sve doveo.....a da ne pričam o sezoni kada osvojiš Premiership. Liverpool završio osmi i pošaljem skaute na Gerrarda i piše 'might be interested to join the club' :D ali nije mi se davalo 150M na jednog igrača :) . Onda prodam Jo-a i kupim Aguera za 50M evra. Može se sa Cityjem svašta :D


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2008, 03:35 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 11 Apr 2002, 01:00
Postovi: 12457
Lokacija: Ulaz 7, Sektor 2, Red 21, Sedište 35
enc0re je napisao:
Prodaj tog Ambrosinija :lol:


Ambrosini je odličan, što je najgore!!! On mi služi kao zamjena za Pirla i Gattusa na centralnom veznom, ali ako počnem igrati 4-4-2, postaće višak. Van der Vaarta sam konto samo preprodati jer sam smatrao da vrijedi 5 puta više od 3.8 miliona, ali niko da ponudi ništa! Ista stvar sa Fredom, isticao ugovor, ja ga doveo vrijednost 8.5 miliona, ali niko da ponudi ni dinara za njega. Sad se stvorio problem jer imam 4 dobra špica i ako se neko ne povrijedi, moram preći na dva napadača. Najgore što sam osvojio Calcio sa jednim i stvarno su dobro igrali, a šteta da propadaju igrači na klupi!


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2008, 11:37 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 18 Nov 2008, 22:45
Postovi: 11
enc0re je napisao:
Citiraj:
Znate li jesu li u ovom Manageru popravili to(mislim na rejting kluba sa vremenom i osvojenim trofejima)... :) ?


Da, to su prilično dobro odradili. Sjećam se u prošlom manageru, uzmem Everton i pokušavam dovesti Moutinha ili Velosa iz Sportinga a oni kao neće da pređu...niđe veze :-? a sada ti transferi ladno prolaze :wink:

Da,kad sam skontam,doveso sam Arhavina,Kuzmanovica i Yakubua koji su igraci i za vece klubove od Cityja,a ako imate priliku dovedite Kuzmanovica obavezno,i daje golove i asistira,znaci sabija kod mene... :D

Citiraj:
samo je problem sto nece bolji igraci da dolaze u City.


U prvoj sezoni možeš dovesti dovoljno dobre igrače da osvojiš Premiership. Ja sam doveo Diega, Velosa, Giuseppe Rossi (najbolji strijelac premiershipa=)), Marcelo iz Reala (bude na transfer listi), Arshavin, Simao itd....ne mogu se ni sjetiti koga sam sve doveo.....a da ne pričam o sezoni kada osvojiš Premiership. Liverpool završio osmi i pošaljem skaute na Gerrarda i piše 'might be interested to join the club' :D ali nije mi se davalo 150M na jednog igrača :) . Onda prodam Jo-a i kupim Aguera za 50M evra. Može se sa Cityjem svašta :D


Da,doveo sam ih ja...ali opet su od mene bolji Manchester United i Chelsea(il' bude nerijeseno ili me pobijede),a pitam se kako dovede Aguera,ja sam ga pokusaovo i nije htio doci nikako,a takodje sam pokusao prodati Jo-a,i niko nece da ga kupi na polusezoni,iako je zabio 13 golova...a nece da govorim o jacim igracima poput Gerrarda koji kod mene ne pomisljaju da dodju u klub... :)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2008, 11:40 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 01 Nov 2007, 23:37
Postovi: 226
ajd nek neko postuje link za torent koji radi!
skinuo sam 3 puta i nijedan nije dobar!

_________________
kazu da sto vise znas krace zivis...


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 88 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4, 5  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 5 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs