banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 29 Mar 2024, 13:54

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4385 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 220  Sledeća
Autoru Poruka
PostPoslato: 16 Feb 2018, 22:53 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
t37, t-34, t34100, vk2801, t25/2, LTTB. 2
i 3 na ELCu

tako kaze wotzilla.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 16 Feb 2018, 23:06 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Samo jedan iz ovog perioda kad kao bolje igram (t25/2) :D

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2018, 15:25 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
I bra'o za Obj 267. Ja za njega nema živaca. Čini mi se da sam u manje od 40 partija došao do prve markice. Bez hrane i malo prem ammo. Ali što ga gore igraš više te oklop sluša. Na ravnom sam počao izlaziti pod 90 stepeni, samo da sakrijem prednji dio.
Ali se i tada desi da t-54 sa heat i auto aim četiri puta me probija. Vidim da se ne pomjera gun od mene dok se kreće i da puca heat, ja sve kao idiot okrećem stranu... ali kurko.
Ali evo sinoć, u jednoj partiji pregaze nas. U drugoj mene tri puta za redom ammo. Popravim i onda dva puta i odletio. i to conq obični. Pa onda sa wz-111 1-4 nešto ganjam i lik me naravno dva puta vrh kupole probija iako sam iznad njega, a ja njemu ne mogu ni pogoditi... kao neki hulldown držim. I dok sa tim wz-om mudrujem, prođe njihova e-100 i između dva zida u pokretu onako na sreću me pogodi sa heat. Isto tako Malinvka, šta ću nego na brdo. Dođe njihov obj 140 prije i lik naravno ne može da ne probije. Sve i jedna kroz kupolu. Obična granata. Znači, samo da taj poklopac šerpe podignu na 35 mm, bilo bi dovoljno. Istina, nema bolje nego kada taj isti obj u Parizu kod onog mosta kao u hull down, a ja sa type 5 vrh kupole :D

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2018, 16:08 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Mislim da si pogriješio za 10, ali nea veze :)

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2018, 16:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Kako su krenuli sa obj. bice u 267 jednog dana u igrici.

u 257 ja skoro da i nisam pucao HEAT. nije onaj 340 HEAT koji lomi lobanje, em ima APCR ko standardni... Igrao sam uglavnom sa 6-7 komada HEATa, pred kraj ubacio 10, ali mislim da u toj za 3. markicu nisam pucao nijedan. Treba za japance, e75 i slicno... sve ostalo je apcr majka


Sad gonim IS M. na pocektu me nije islo, imao neke glupe partije gdje nasi uzmu bazu u trecoj minuti, pa me onda iznabijaju, pa ja ne probijem... u njemu sam nosio 8 apcra, pa 10, pa sad nosim vise nego APa. Imao sam dvije partije gdje mi nestane granata. Par puta sam bio blizu, jedna-dvije... prespor je, pa si uvijek frontalno i onda je 212 malo.


Tri uzastopne partije.

U ovoj i sam pogodio sve. Kupole na WZu, Defenderu, FCMa kroz prolaze dva puta itd. TVPa u capu, nemam pojma kud.
http://wotreplays.eu/site/4175298#winte ... or_bl-is-m

ova partija je kretenska, samo ides ravno i gazis. Kad dobijes sestice, tacno ko da si Mausa izveo protiv njih.
http://wotreplays.eu/site/4175307#stats

Ovdje smo izgubili jer sam kasno krenuo naprijed, plasio se ovih 500 alfa topova, kontam presjece me dok pridjem.. Em dobijem neki "low roll" na ohou, pa onda HE pogodi donju plocu umjesto da ode ispod njega i ubije ga. I T34 ne pogodim krov kako valja... Tu izgubimo vrijeme i ovi nam "kepuju" bazu. Mogla je biti vrhunska partija da smo pobjedili.
http://wotreplays.eu/site/4175300#stats

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 17 Feb 2018, 17:07 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ma da 257, postaje World of Objects. Ma taj HEAT onako reda radi. Dobro dođe na daljinu nekoga, jer apcr voli da nakon 2 m izgubi pen još manja normalizacija... pa eto veselja na drugoj strani. Ali zato HE je dobar :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 20 Feb 2018, 17:30 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
Primijetio sam da su sa ovim zadnjim patchom postavili mnogo nevidljivih barijera
za klimbing. Na jedan sam naletio i prevrno se.
Pa bolje da su postavili stijenu a ne ovako ko fukare.

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2018, 18:17 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Ovaj XP ja baš čudo.

Spoiler:
Slika


U prvoj, imao oko 1.9k i nešto asistirane i to najviše jer bio yolo napad od strrane obj 268.4... ali je išao nizbrdo, pa je bilo samo lagano pored njega... ništa spotao, ništa uništio... I od ovo malo dmg, 2/3 preko 300 metara. Dobio bombonu.
U drugoj partiji, uglavio se u hull-down. blokirao par tenkova da krenu naprijedi onda ih farmao. Skoro sam se prepucavao sa tri tenka. Unuštio jedan, spotao jednog, top dmg u timu. niko nije ni bio tu da gađa kada im gusjenice skršim. Samo 900 od skoro 3800 dmg preko 300 m... chevron 0. isto tako neki dan čini mi 3900 spotane i 550 napravljene sa T-100 LT, spotanih isto hrpa tenkova... 14. po xp.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2018, 20:14 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Slika

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 22 Feb 2018, 21:36 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Grupa Van Gog opjevala japanskog hevija?
Nisam kao O-Ni ...(Kiselina)

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2018, 10:55 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
danijell je napisao:
Ovaj XP ja baš čudo.

Spoiler:
Slika


U prvoj, imao oko 1.9k i nešto asistirane i to najviše jer bio yolo napad od strrane obj 268.4... ali je išao nizbrdo, pa je bilo samo lagano pored njega... ništa spotao, ništa uništio... I od ovo malo dmg, 2/3 preko 300 metara. Dobio bombonu.
U drugoj partiji, uglavio se u hull-down. blokirao par tenkova da krenu naprijedi onda ih farmao. Skoro sam se prepucavao sa tri tenka. Unuštio jedan, spotao jednog, top dmg u timu. niko nije ni bio tu da gađa kada im gusjenice skršim. Samo 900 od skoro 3800 dmg preko 300 m... chevron 0. isto tako neki dan čini mi 3900 spotane i 550 napravljene sa T-100 LT, spotanih isto hrpa tenkova... 14. po xp.


ovo je bas retardirano. sa 3800 i unistenih tenkom, ovako nisko...
bio je sad neki Q&A kao, XP su napredni i komplikovani algoritmi, bla bla bla. debilna prica standardna.
Ne bih se iznenadio da je i tu RNG 25%.

Upao sam medju 100, u tekucem mjesecu, da ne kazem februaru.

Slika

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2018, 11:26 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Slušao sam da je neko iz DiNG-a spominjao da HT-u il će ili već računaju i blokiranu štetu za XP. To mu neko od likova koji rade u WG pričao. Mislio da je to glupost, ali onda u porazu neki idiot sa IS-7. Niti uništio tenk, ispod 500 asistirane, oko 1k napravljene i hrpa blokirane, jer je ostao na kraju pa pucali po njemu sa svih strana... Lik prvi po XP. Isto tako vidio rank 9 lik koji samo IS-7 igra, a statistika bože pomozi. OK, računaj blokiranu HT-u, ali zašto LT ne računaju spotanu isto tako.
Mislim da se najviše isplati igrati nešto kao S. Conq, IS-7. I još spremiti HE granata. Ili neki med sa većom alpha, kao Cent AX, Patton ili 430U. Ja kupio T-100 LT, pa pokušavao na spot dobiti... Nije baš uspješno. Više sam puta dobio sa Cent AX dva ševrona. Onda se prebacio više na dmg i koristio camo za pucanje. Tada je druga priča.

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2018, 11:32 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Zvanicno je da ne racunaju. Ali imam i ja osjecaj da utice.

Sto je najgore, bilo je partija gdje ljudi naprave 0 dmg, 0 asistirane, 0 blokirane, i ima vise xpa nego recimo batcat koji napravi 3 hica i 1000dmg.
To nikako ne kontam. Znaci bukvalno 0 covjek napravi.

ja sam 100LT gurao u prvoj sezoni bete i zaradio bruku kredita, em bio medju 200? tako nesto. Ali sad se ne moze. ovaj sistem sa 2 chevrona mu ne odgovara, jer sem Malinovke i Prohorovke ne mozes biti medju tri. Plus, ubacili su tonu gradskih mapa u ovoj sezoni.
Ja sam kupio Patona i igram sa njim. Odlican je...
da imam Foch B, igrao bih njega. kontam da je on fenomenalan za ovo.

Najvise je ubjedljivo superconquerora. i tenkova poput 5a i is7. tri-cetiri hica i na konju si.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2018, 11:43 
OffLine
Veteran
Veteran

Pridružio se: 13 Jul 2010, 23:15
Postovi: 1414
Mislim da bi bilo pravedno da računaju blokirane u xp makar preko neke granice. Treba vještina da se blokira, čak i u mausu se treba znati postaviti za blokadu, odvraćaš pažnju i trošiš crvenima vrijeme za reload dok ostali mogu pratiti i mijenjati položaje.


Sent from my iPhone using Tapatalk

_________________
He's not a man, he's a holy half-dead who has seen the underverse.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2018, 11:47 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Bila je prica, to "tenkanje".. u fazonu do 10% xpa, i sta sve ne. razmatrali jesu.
ali sad trentno se ne racuna. Ili se "ne racuna".

Skauti dobijaju malo xpa za svoj posao.
Ja bih uveo neki procenat xpa za to "tenkanje", blokiranje, sta li. i povecao skautima xp za spotane tenkove i asitirane stetu.
pa i za ucinjenu stetu u skautima, pogotovo tierX npr.
Napraviti 3000 u 100LT je daleko teze nego napraviti u recimo type5, SQ, WZ5a...


poenta je da taj sistem racunanja XPa jako nejasan. Zna se sta sve utice, ali ne i u kojoj mjeri. Plus, imas nebuloze da ljudi koji ne naprave nista, imaju vise xpa od nekih koji su bar pokusavali da igraju.
Ranije to nije problem u randomu, jer to rijetko ko ferma. Ali u rangiranim jeste.


Svi igraju HT, jer je sa njim najlakse do XPa. dok cekas partiju, obrati paznju koliko je kojih tenkova u "queue-u" ili kako se pise.
u desetkama, teski tenkovi su ubjedljivo najjaca klasa. Pa jebeni 907 je jedini pristojan medium poredeci sa trenutnim HT i donekle Paton. Sad smo dobil ii ovaj 430U.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2018, 12:04 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Jan 2007, 16:38
Postovi: 23477
Type 64 i T-100 LT imaju isti base view range. A u desetkama, posebno u ovim rangiranim čim si viši rank odmah mnogo više igrača hranu koristi. Pa još da stavi na IS-7 optiku i ima veći view range od skauta :)

_________________
Rad je od čovjeka napravio roba, neradu smo odani sve do groba.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2018, 12:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
Ma da... I ona nebuloza, FC neki TD francuski. tier 3 ili 4. ima 400m... ili dickermax... i leFH mislim da ima 400...
dobro, 100LT ima nenormalnu kamuflazu, brzinu i najvaznije od svega "malen" je... ali direktno gledano viewrange....

ja imam skupu optiku na njemu, za bondove, i imam ventilaciju umjesto vertikalnog (jedini tenk gdje nemam vstab)...

i mislim da je 505m? ili 508m... tako nesto... al to ima jebeni paton sa optikom i dobrom posadom npr. A ja izvucem goli maksimum.
nije 100LT optimalan za ove RB. ostali skauti jos manje vjerovatno

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2018, 12:49 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 25 Feb 2010, 23:08
Postovi: 5276
Koliko sam skontao za exp je jako bitna i blizina protivniku. Puno više dobije onaj ko se fajta prsa u prsa a napravi duplo manje demidža od onoga ko snajpa.

_________________
Pametniji prestanite popuštati vidite dokle nas je to dovelo.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2018, 15:09 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 23 Feb 2010, 08:22
Postovi: 24782
У принципу, да.
Угрубо, ако је твој "спот" онда ти иде сав "екс-пе" у односу на штету коју правиш на оређеном тенку.
ако није, него пуцаш са 450 метара рецимо, онда пола иде теби, а пола играчу који тај тенк држи видљивим док ти тучеш немилице.
Има ту још сијасет нијанси и финеса. Иде бонус ако је противник на мање од 200 метара. Ако преживиш, опет неки бонус.
Ако се узме база, цијелој екипи иде неки бонус... Лаки тенкови добијају више екс-пеа за штету направљену на тешким тенковима него на некој другој класи. Итд, итд.
Једино што није јасно дефинисано, па се онда стварају циркуси.

Имаш на вот-википедији описано.

_________________
Знају ли вам дједови да сте израсли у љубитеље нациста?


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Feb 2018, 18:53 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka

Pridružio se: 02 Dec 2010, 18:19
Postovi: 4664
https://eu.alienwarearena.com/ucf/show/ ... giveaway-1

Claim the high-ground and rain destruction on your enemies with this World of Tanks Bonus Code package!

Your Bonus Code Package* for existing players includes:

1 day of Premium Account
1 Personal Reserve
100% Crew XP for 2 hours
1 Large Repair Kit

_________________
MANGA


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 4385 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1 ... 174, 175, 176, 177, 178, 179, 180 ... 220  Sledeća

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 8 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs