banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 07 Jun 2024, 02:44

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

NOD 32 , Kaspersky ili nesto drugo
NOD 32 45%  45%  [ 43 ]
Kaspersky 40%  40%  [ 38 ]
nesto drugo 16%  16%  [ 15 ]
Ukupno glasova : 96
Autoru Poruka
PostPoslato: 11 Okt 2010, 16:08 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Okt 2010, 14:53
Postovi: 6
Vin_Diesel je napisao:
majstore svaka čast za ovaj ovako opširan komentar Slika ja sam koristio Kaspersky ali sam ga morao nažalost deinstalirati zbog zaglavljivanja kompa,...Posle sam imao AVG e jbg njega sam morao ukloniti zbog Counter Strike, izbacivao mi "nekog" Trojanca a sada trenutno imam Avast ovaj sa slike (dole) kakvo mišljenje imaš o njemu?? Samo da napomenem da sam morao ubaciti ključ u njega pri instalaciji i sad mi je važeći 1700 dana,...

Slika



Korisiti originalan, a ne piro aktivaaciju ili kratkotrajni crack ;)


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 11 Okt 2010, 16:17 
OffLine
Voajer
Voajer

Pridružio se: 11 Okt 2010, 14:53
Postovi: 6
Rodjak je napisao:
moonblade je napisao:
Ljudi o cemu vi pricate ovdje??????????Procitao sam skoro sve od pocetka teme i ne mogu idalje da vjerujem koliko se ljudi zavaravaju oko nekih stvari.Prvo zelim da kazem za te kljuceve sto stalne spominjete da je problem kod KASPERA,znaci ljudi su pametni,oni su svoju zadnju verziju dali u prodaju sa veoma pametnom stvarcicom a to je da se kod mora ukucati,znaci i oni su skontali da ljudi prebbacuju kljuceve,da ih kopiraju i da imaju besplatan kasperski.Dakle ko zeli da ima trenutno naj bolju zastitu na svijetu nek kupi original kaspera koji je oko 15 KM,neki ce reci da sam lud,ali malo razmislite,kad vas sistem padne pa pljunete 25-30km na popravak,tj.na obicno dizanje sistema malo cete se zapitati.

Dalje imam veliko iskustvo sto se tice virusa i racunara,i pouzdano mogu reci da je kaspersky naj bolji andtivirus i internet security program.
Nod i Bit deffender su iza kasperskog dakle na drugom i trecem mjestu po raznim testovima i to se zna.Dakle ne mozete pricati da je nod bolji kad nije.Istina je da kaspersky vuce malo snage racunara ali ga on zato i stiti i skenira TEMELJNO,dok nod samo prelece fajlove i skenira moguca mjesta gdje bi mogao biti virus,dok kasper u roku 1 vremena ili 45 minuta preskenira SVEEE FOLDER I POD FOLDERE NA VASEM RACUNARU,i ako ne moze obrisati virus prijavi ga......A dalje sto se tice updejta da li znate da kasperski svakih sat vremena dobija nove podatke za viruse sto je samim tim i uslov za prvo mjesto,drugi antovirusi tek sutradan dobiju te podatke.Sto se tice same zastite budite uvjereni da s potpunom zastitom i stalnim updateom veoma je ne moguce da vam upadne virus i obori siste,msm njihova mreza zastite je velika.Ja sve ovo govorim s iskustvom,jer kasper koristim od 6 verzije,i koristio sam i druge ali kasperski ostaje naj bolji.A oni sto hoce brza skeniranja,i slicno nek nastave koristiti nod,ne kazem da je nod los ali ne moze se porediti s kasperom,malo je sporiji i vuce komp ali zato ga stiti 99%.ZNACI KO HOCE STVARNU ZASTITU ZA KOMP RJESENJE JE KASPERSKY....uhhhhhh da malo odmorim xD

Vrlo opširan text za one koji mogu slušati priče tipa: Ma tako je vjeruj mi kad ti kažem. Neću reći koji je antivirus najbolji na svijetu, međutim spomeno si update kod kasperskog i poredio ga sa drugima. Ja sam koristio kis 2010 i update je bio prilično redovan ali ni blizu onoga što ti kažeš, bilo je 3-4 ili 5 puta/24h.Osim nj koristio sam, i sad koristim nod32 antivirus 4 i update mu je 10ak puta dnevno. Ali ti napisa da je jednom. I ostatak tvog texta su sve sam špekulacije. A ja ne znam kakve koristi imaš zbog toga što si tako fino nareklamiro kav, i uopšte ne znam (budući da sam čvrsto uvjeren da nikad nisi koristio druge antiviruse nego su ti drugi ljudi napunili glavu glupostima) na osnovu čega ti možeš na prilično posjećenom forumu ljude ubjeđivati kako je nešto najbolje. Takav dijalog se svodi na zajebanciju. Kav je inače odličan antivirus program mada nikom ne preporučujem da kupuju orginalne antiviruse jer na taj način pomažu razvoj virusa pošto od virusa niko, ali baš niko drugi ne profitira izuzev proizvođača antivirusa







Drugar! Uopste ne kontas svrhu upadte-a i sigurno nema potrebe da se updatuje ucestalije od svaka tri sata!
Moze se on updatovati svaki minut, ali brate sta ce da prosiruje treba kao NOD da formira lazne viruse :D
Ljudi koji ne znaju sta su infekcije na racunaru, koja je razlika izmedju originalnog, piratskog i free softvera kao i sta je imaginarni, full i root scan ne trebaju da komentarisu!
Potrudite se da pretvorite forum u korisnu stvar kako bi pomogli nekome ko zaista zeli da ima nesto vrijedno, a ne da od ovoga pravite mjesto za iznosenje licnih misljenja!
Dovescu ja baku koja ce kao vecina ljudi ovdje na osnovu necega sta joj se svidi po ovom pitanju presuditi, mada veze nema ni o racunaru kao ni o softveru, infekcijama, zastitama i svim tim zajebancijama


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 62 Posta ]  Idi na stranicu Prethodni  1, 2, 3, 4

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 1 gost


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs