banjalukaforum.com

Dobrodošli na banjalukaforum.com
Danas je 25 Apr 2024, 00:39

Sva vremena su u UTC [ DST ]




Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 
Autoru Poruka
PostPoslato: 23 Dec 2015, 03:24 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Ne znam koji me đavo natjera da tu otvorim nalog. Otkucam email i kliknem na send, kažu imamo malih poteškoća, dođite poslije, ja poslije, a ono ista stvar, kakav neprofesionalizam. A i kada radi, stranica je uvijek u onom režimu refrešovanja. Šta se sa tom firmom dešava?

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2015, 06:23 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Apr 2003, 12:32
Postovi: 5308
Lokacija: HEAVEN
Koristim ga aktivno zadnja 3-4mj i radi mi bez problema... Provjeri da nije nesto do neta ili podesavanja na tvom racunaru... Ja koristim Thunderzillu za mailove sa yahoo-a i radi ok...

_________________
Slika


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2015, 08:25 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 14 Feb 2011, 15:13
Postovi: 1720
Koristim Yahoo mail od 2003. godine, niti jedan slican problem, savrseno radi desktop verzija i Android aplikacija, koristim njihov interfejs za prijem i slanje...

_________________
I am Alpha & Omega, the beginning and the end, the first and the last...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2015, 08:43 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 06 Dec 2006, 11:40
Postovi: 19110
Lokacija: Mare Tranquillitatis
Ja imam mail adrese na svim klijentima, svaki radi bez štekanja.
Što se tiče takvih upozorenje to je i gmail znao raditi.

_________________
Slika SlikaKultne teme banjaluka foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 23 Dec 2015, 17:12 
OffLine
Bič božji
Bič božji
Korisnikov avatar

Pridružio se: 20 Jul 2009, 10:16
Postovi: 12660
Lokacija: Treći kamen od Sunca
filozofe, to su tebi uvalili neko kinesko sranje


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 24 Dec 2015, 00:40 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
jesu, ne bih se ja zlio za dz, ja nisam uopce zadovoljan

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 01:56 
OffLine
Pripravnik
Pripravnik
Korisnikov avatar

Pridružio se: 03 Apr 2015, 10:10
Postovi: 153
Probaj očistiti kolačiće u browseru.


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 06:35 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Okt 2015, 05:19
Postovi: 39
filozof sa vrbasa je napisao:
Ne znam koji me đavo natjera da tu otvorim nalog. Otkucam email i kliknem na send, kažu imamo malih poteškoća, dođite poslije, ja poslije, a ono ista stvar, kakav neprofesionalizam. A i kada radi, stranica je uvijek u onom režimu refrešovanja. Šta se sa tom firmom dešava?


U pravu si ti uopste nefunkcionise kako treba,cest je problem sa slanjem mejlova,nervira me sto cesto traze pasword iako sam fino napravio ono da Snimi lozinku u racunar da nemoram kucat stalno :lol: odose zivci nekad s njim,otkucas meil a on se zaglavi,pa moras ponovo sve kucat,onda iz cista mira poniste email kazu reciklira se napravite novi-totalno neodgovorno,vise mejlova i onda se drugi programi zale zbog neispravne adrese,onda traze brojeve telefona,svaki put ako se duze nisam logovo trazi da mi salje sms na mobilni -nekad to nefunkcionise pa moras onu opciju da te zove automat govorni -moras zapisivati kod katastrofa al i na google je ista procedura u posljednje vrijeme...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 11:13 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
Bivša direktorica nekog tamo odjela (ne sjećam se) u Google-u je postala direktor u Yahoo!-u prije nekog vremena. To je bilo netom prije onog trenutka kada je Yahoo! Mail sa svog prepoznatljivog (doduše i ružnjikavog) izgleda prešao na nešto što je otvoreno ličilo na Gmail, ali u nekoj toliko s*ebanoj i idotskoj varijanti da je bukvalno 50% dotadašnjih korisnika napustilo Yahoo! Mail (kao nejčešći razlog navodio se: "Da sam htio da koristim Gmail, otvorio bih svoj nalog tamo, a ne na Yahoo!-u").
Ni dan danas ne mogu da se priviknem na ono smeće od "interfejsa", ali čuvam ga samo zbog arhive i iz sentimentalnih razloga (baš, baš dugo ga imam). Svima je maltene bilo jasno da je ona infiltrirana tamo da ionako uzdrmani Yahoo! s*ebe do kraja. Ljudi joj redovno čestitaju na njenim zaslugama u "dobrom" vođenju svoga posla.

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 26 Dec 2015, 11:31 
OffLine
Stara kuka
Stara kuka
Korisnikov avatar

Pridružio se: 19 Jul 2009, 11:23
Postovi: 7205
Lokacija: Under a total blackened sky
I na kraju kad je Yahoo otpusti dobiće posao opet u Googleu...

_________________
To be a Sith is to taste freedom and to know victory...


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Dec 2015, 03:49 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
sofer je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Ne znam koji me đavo natjera da tu otvorim nalog. Otkucam email i kliknem na send, kažu imamo malih poteškoća, dođite poslije, ja poslije, a ono ista stvar, kakav neprofesionalizam. A i kada radi, stranica je uvijek u onom režimu refrešovanja. Šta se sa tom firmom dešava?


U pravu si ti uopste nefunkcionise kako treba,cest je problem sa slanjem mejlova,nervira me sto cesto traze pasword iako sam fino napravio ono da Snimi lozinku u racunar da nemoram kucat stalno :lol: odose zivci nekad s njim,otkucas meil a on se zaglavi,pa moras ponovo sve kucat,onda iz cista mira poniste email kazu reciklira se napravite novi-totalno neodgovorno,vise mejlova i onda se drugi programi zale zbog neispravne adrese,onda traze brojeve telefona,svaki put ako se duze nisam logovo trazi da mi salje sms na mobilni -nekad to nefunkcionise pa moras onu opciju da te zove automat govorni -moras zapisivati kod katastrofa al i na google je ista procedura u posljednje vrijeme...


tačno si opisao ono što ja prolazim, ali kako to da polovini radi bez problema, a drugima šteka, a yahoo mail je postojao kad gmail nije bio ni u povoju

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Dec 2015, 13:54 
OffLine
Veteran
Veteran
Korisnikov avatar

Pridružio se: 08 Okt 2003, 12:10
Postovi: 2552
Lokacija: Banja Luka
filozof sa vrbasa je napisao:
... a yahoo mail je postojao kad gmail nije bio ni u povoju


Nokia je izbacila prvi mobilni telefon okruglo 20 godina prije nego što je Apple predstavio iPhone. I?!

_________________
dejo the best - professional


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 27 Dec 2015, 14:38 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
eto i nokia, obe firme pioniri svaka u svom podrucju, sada ih nema nigdje, ali ni sada ne bih vjerovao da se moze pojaviti jaca firma od google

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 29 Dec 2015, 07:54 
OffLine
Početnik
Početnik

Pridružio se: 14 Okt 2015, 05:19
Postovi: 39
filozof sa vrbasa je napisao:
sofer je napisao:
filozof sa vrbasa je napisao:
Ne znam koji me đavo natjera da tu otvorim nalog. Otkucam email i kliknem na send, kažu imamo malih poteškoća, dođite poslije, ja poslije, a ono ista stvar, kakav neprofesionalizam. A i kada radi, stranica je uvijek u onom režimu refrešovanja. Šta se sa tom firmom dešava?


U pravu si ti uopste nefunkcionise kako treba,cest je problem sa slanjem mejlova,nervira me sto cesto traze pasword iako sam fino napravio ono da Snimi lozinku u racunar da nemoram kucat stalno :lol: odose zivci nekad s njim,otkucas meil a on se zaglavi,pa moras ponovo sve kucat,onda iz cista mira poniste email kazu reciklira se napravite novi-totalno neodgovorno,vise mejlova i onda se drugi programi zale zbog neispravne adrese,onda traze brojeve telefona,svaki put ako se duze nisam logovo trazi da mi salje sms na mobilni -nekad to nefunkcionise pa moras onu opciju da te zove automat govorni -moras zapisivati kod katastrofa al i na google je ista procedura u posljednje vrijeme...


tačno si opisao ono što ja prolazim, ali kako to da polovini radi bez problema, a drugima šteka, a yahoo mail je postojao kad gmail nije bio ni u povoju


Probaj na drugom racunaru i s drugim pretrazivcem,prije je bolje funkcioniso sad je prepun kojekakvih reklama,kaze vas racun nije pronadjen pa sa SKIP ode normalno na racun :lol:


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Apr 2016, 00:46 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
NjUJORK - Matična kompanija britanskog lista i vebsajta Dejli mejl je u početnim pregovorima o kupovini američkog internet giganta Yahoo.



Portparol za DailyMail.com rekao je da je, imajući u vidu uspeh svog vebsajta i Elit dejlija (Elite Daily), kompanija bila u pregovorima s nekoliko potencijalnih ponuđača za kupovinu Yahoo - a. Rekao je da su razgovori "u vrlo ranoj fazi i da nije sigurno da će se transakcija i ostvariti". Poslovni list Vol strit džornal prvo je javio da Dejli mejl pregovara sa nekoliko privatnih investicionih firmi o mogućoj ponudi za Yahoo.

Yahoo je pod pritiskom da poveća prihod, a jedan od njegovih velikih akcionara, investiciona grupa Starbord valju (Starboard value) zalaže se za promenu rukovodstva. U nastojanju da preokrene poslovanje, Yahoo je smanjio radnu snagu za 15 odsto, 1.700 zaposlenih i zatvorio ogranke kompanije koje je generalna direktorka Marisa Majer smatrala da ne treba dalje podržavati.

Poslovanje Yahoo je opalo pod vođstvom Melise Majer, iako oglašivači daju više novca za digitalni marketing, ali najvećim delom rivalima Guglu i Fejsbuku. Akcije Yahoo pale su oko 30 odsto od kraja 2014. godine, čime se povećava pritisak na direktorku da preduzme drastičnije mere.

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
PostPoslato: 12 Jan 2017, 03:19 
OffLine
Samo jedan iznad mene
Samo jedan iznad mene
Korisnikov avatar

Pridružio se: 21 Maj 2006, 19:12
Postovi: 31211
Lokacija: Je Suis Ahmed
Citiraj:
KALIFORNIJA - Kompanija nakon niza skandala i poslovnih neuspjeha mijenja ime, a napušta je i direktorica Marissa Mayer (Marisa Majer). Direktorica internetskog giganta Yahoo!-a Marissa Mayer, koju su svojevremeno u tu kompaniju uz enormnu pompu dovukli iz konkurentskog Google-a, nakon četiri i po godine za kormilom firme najavila je svoj odlazak, a u kakvom je stanju Yahoo! svjedoči i to da će nakon njenog odlaska prestati postojati pod tim imenom. Potvrđeno je to kasno u ponedjeljak u izvještaju kompanije američkim regulatorima, u kojem se opisuju planovi preuzimanja firme od strane telekomunikacijskog diva Verizona. Osim Mayer, upravu odmah nakon finalizacije transakcije, napušta i suosnivač Yahoo!-a David Filo te još četiri druga člana, a novo ime firme, nakon što preuzimanje od strane Verizona bude okončano, trebalo bi biti Altaba. Čim je Mayer došla u Yahoo! u maj 2012. godine, činilo se da je tada posrnuli internetski div malo živnuo. Firma je krenula u skupa preuzimanja, među najvećom akvizicijom bio je Tumblr, pokrenuti su i brojni novi projekti, kao što je produkcija video sadržaja, za šta su angažovana i neka poznata imena, ali u završnici malo toga se pokazalo plodonosnim, a posljednji mjeseci obilježeni su sramotnim otkrićima hakerskih upada u Yahoo!-ove sisteme e-maila, koji su ocijenjeni najvećima u istoriji interneta. Verizon, koji je prije nekog vremena naumio preuzeti kompaniju za 4,8 milijardi dolara, zbog najnovijih dešavanja traži način da radikalno snizi cijenu kupovine. (Nn/Jutarnji)

Više detalja na: http://www.nezavisne.com/nauka-tehnolog ... ine/407108

_________________
SlikaSlikaSlika
BL 1993, 2003, 2013, 2023Mala Mediha treba vašu pomoć!
Najbolji citati BL forumaKultne teme BL foruma


Vrh
 Profil  
 
Prikaži postove u poslednjih:  Poređaj po  
Započni novu temu Odgovori na temu  [ 16 Posta ] 

Sva vremena su u UTC [ DST ]


Ko je OnLine

Korisnici koji su trenutno na forumu: Nema registrovanih korisnika i 10 gostiju


Ne možete postavljati nove teme u ovom forumu
Ne možete odgovarati na teme u ovom forumu
Ne možete monjati vaše postove u ovom forumu
Ne možete brisati vaše postove u ovom forumu
Ne možete slati prikačene fajlove u ovom forumu

Pronađi:
Idi na:  
Powered by phpBB® Forum Software © phpBB Group
Hosting BitLab
Prevod - www.CyberCom.rs